POLAtleci

6. Memoriał Zbigniewa Ludwichowskiego – wyniki (30.08.2026, Olsztyn)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 43 startów 42 zawodników w 7 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 100m K Senior (10 startujących) – wygrała Krystsina Tsimanouskaya z wynikiem 11.31; 100m M Senior (8 startujących) – wygrał Brandon Hicklin z wynikiem 10.11; 300m K Senior (6 startujących) – wygrała Kinga Gacka z wynikiem 36.50. 43 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

100m K Senior
  1. 🥇 Krystsina Tsimanouskaya11.31
  2. 🥈 Rani Vincke11.41
  3. 🥉 Magdalena Lindner11.42
100m M Senior
  1. 🥇 Brandon Hicklin10.11
  2. 🥈 Ippei Takeda10.27
  3. 🥉 Oskars Grava10.30
300m K Senior
  1. 🥇 Kinga Gacka36.50
  2. 🥈 Grace Konrad36.74
  3. 🥉 Sophie Becker36.99
300m M Senior
  1. 🥇 Fuga Sato32.48
  2. 🥈 Keenan Blake32.62
  3. 🥉 Florent Mabille32.77
600m K Senior
  1. 🥇 Aleksandra Formella1:25.34
  2. 🥈 Priscilla van Oorschot1:27.27
  3. 🥉 Berdine Castillo1:28.42
600m M Senior
  1. 🥇 Ryan Clarke1:15.73
  2. 🥈 Jan Vukovič1:16.33
  3. 🥉 Dion Eijssen1:17.39
  1. 🥇 Jakub Szymański13.38
  2. 🥈 Joas van Hellemondt13.64
  3. 🥉 Oumar Doudai Abakar14.00

100m K Senior (10)

MiejsceZawodnikWynik
1.Krystsina Tsimanouskaya199611.31
2.Rani Vincke200011.41
3.Magdalena Lindner200011.42
4.Abigeirufuka Ido200111.54
5.Adrianna Janowicz-Półtorak199512.12
6.Julita Kułakowska201312.87
7.Pola Wojnicka201313.25
8.Nadia Mulson201313.77
9.Hanna Kaszubska201313.82
10.Maja Łechtańska201314.15

100m M Senior (8)

MiejsceZawodnikWynik
1.Brandon Hicklin199910.11
2.Ippei Takeda199710.27
3.Oskars Grava200110.30
4.Shota Iizuka199110.35
5.Jaimie Omalla200010.39
6.Jakub Chmiel200110.57
7.Szymon Dziuba199910.94
8.Jan Berliński201514.22

300m K Senior (6)

MiejsceZawodnikWynik
1.Kinga Gacka200136.50
2.Grace Konrad199936.74
3.Sophie Becker199736.99
4.Nanako Matsumoto199637.65
5.Anny Caroline de Bassi199738.04
6.Adrianna Janowicz-Półtorak199538.67

300m M Senior (5)

MiejsceZawodnikWynik
1.Fuga Sato199632.48
2.Keenan Blake200332.62
3.Florent Mabille199632.77
4.Kenki Imaizumi200132.78
5.Eugene Omalla200032.79

600m K Senior (5)

MiejsceZawodnikWynik
1.Aleksandra Formella20011:25.34
2.Priscilla van Oorschot19961:27.27
3.Berdine Castillo20001:28.42
4.Justyna Jelska19991:30.03
5.Nadia Ewa Staniszewska20101:31.45

600m M Senior (4)

MiejsceZawodnikWynik
1.Ryan Clarke19971:15.73
2.Jan Vukovič20001:16.33
3.Dion Eijssen20041:17.39
4.Karol Lesiczka20011:23.09

110 m ppł M Senior (5)

MiejsceZawodnikWynik
1.Jakub Szymański200213.38
2.Joas van Hellemondt199913.64
3.Oumar Doudai Abakar200514.00
4.Michał Sierocki199914.12
5.Liam van der Schaaf199814.35
Medaliści, edycje i powiązane rankingi