Czwartki Lekkoatletyczne – Leszno – wyniki (14.05.2026, Leszno)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 77 startów 67 zawodników w 6 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m (27 startujących) – wygrała Pola Krysiak z wynikiem 8.97; 300 m (27 startujących) – wygrała Nicola Lisek z wynikiem 48.21; 60 m (13 startujących) – wygrał Kacper Franek z wynikiem 8.94. 77 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Pola Krysiak8.97
- 🥈 Antonina Mocek9.15
- 🥉 Zofia Kierzek9.58
- 🥇 Kacper Franek8.94
- 🥈 Michał Bończek9.50
- 🥉 Mikołaj Ośko9.77
- 🥇 Nicola Lisek48.21
- 🥈 Jessica Kaczmarek50.01
- 🥉 Rozalia Orłowska50.28
- 🥇 Michał Bończek48.12
- 🥈 Jerzy Hankiewicz50.37
- 🥉 Piotr Szczepański59.79
- 🥇 Olga Nędza2:09.14
- 🥈 Lidia Orlińska2:13.24
- 🥉 Lena Burchardt2:19.78
- 🥇 Dominik Brudło3:10.19
- 🥈 Bogusław Piasecki3:10.37
- 🥉 Marcin Matyjaszczyk3:26.32
60 m (27)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Krysiak2013 | UKS Achilles Leszno | 8.97 |
| 2. | Antonina Mocek2013 | SP Dąbcze | 9.15 |
| 3. | Zofia Kierzek2013 | UKS Achilles Leszno | 9.58 |
| 4. | Nicola Lisek2013 | MUKS SZOK Bojanowo | 9.93 |
| 5. | Helena Bartmińska2015 | MUKS Szok Bojanowo | 10.03 |
| 6. | Blanka Dziewic2013 | UKS Achilles Leszno | 10.17 |
| 7. | Nadia Markowska2013 | UKS Achilles Leszno | 10.18 |
| 8. | Joanna Józefowiak2014 | MUKS Szok Bojanowo | 10.27 |
| 9. | Kinga Boguszewska2014 | UKS Achilles Leszno | 10.30 |
| 10. | Joanna Łączna2014 | MUKS Kadet Rawicz | 10.58 |
60 m (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Franek2014 | UKS Achilles Leszno | 8.94 |
| 2. | Michał Bończek2013 | UKS Achilles Leszno | 9.50 |
| 3. | Mikołaj Ośko2013 | UKS Achilles Leszno | 9.77 |
| 4. | Piotr Szczepański2016 | MUKS Kadet Rawicz | 10.04 |
| 5. | Antoni Kupczyk2014 | SP Rydzyna | 10.32 |
| 6. | Kacper Bober2014 | UKS Achilles Leszno | 10.65 |
| 7. | Szymon Mulwa2018 | SP 5 Leszno | 10.92 |
| 8. | Albert Lajszner2017 | SP 12 Leszno | 11.61 |
| 9. | Antoni Gąsior2019 | MUKS Kadet Rawicz | 11.95 |
| 10. | Igor Polatyński2017 | MUKS Kadet Rawicz | 12.10 |
300 m (27)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nicola Lisek2013 | MUKS SZOK Bojanowo | 48.21 |
| 2. | Jessica Kaczmarek2013 | MUKS Kadet Rawicz | 50.01 |
| 3. | Rozalia Orłowska2014 | MUKS Kadet Rawicz | 50.28 |
| 4. | Zofia Maciołka2013 | MUKS Kadet Rawicz | 50.96 |
| 5. | Yelyzaveta Stepanenko2013 | MUKS Kadet Rawicz | 51.13 |
| 6. | Helena Bartmińska2015 | MUKS Szok Bojanowo | 51.83 |
| 7. | Julia Wolna2015 | MUKS Kadet Rawicz | 53.13 |
| 8. | Kornelia Paca2014 | MUKS Kadet Rawicz | 54.34 |
| 9. | Amelia Klak2015 | UKS Achilles Leszno | 54.43 |
| 10. | Julia Skupin2014 | MUKS Szok Bojanowo | 55.58 |
300 m (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Bończek2013 | UKS Achilles Leszno | 48.12 |
| 2. | Jerzy Hankiewicz2016 | MUKS Kadet Rawicz | 50.37 |
| 3. | Piotr Szczepański2016 | MUKS Kadet Rawicz | 59.79 |
600 m (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Olga Nędza2013 | UKS Achilles Leszno | 2:09.14 |
| 2. | Lidia Orlińska2014 | MUKS Kadet Rawicz | 2:13.24 |
| 3. | Lena Burchardt2014 | MUKS Kadet Rawicz | 2:19.78 |
1000 m (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominik Brudło2012 | UKS Achilles Leszno | 3:10.19 |
| 2. | Bogusław Piasecki2012 | UKS Achilles Leszno | 3:10.37 |
| 3. | Marcin Matyjaszczyk2012 | UKS Achilles Leszno | 3:26.32 |
| 4. | Kornel Szewczyk2012 | UKS Achilles Leszno | 3:33.81 |
Inne zawody w tym terminie
- Czwartki lekkoatletyczne 14.05.2026 · Zielonka
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
Poprzednia / następna edycja i cykl
Rankingi miesiąca (maj 2026) z tymi zawodnikami
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 60 m · 10 lat · chłopcy
- 100 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 100 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 100 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy
- 1000 m · 14 lat · chłopcy
- 600 m · 14 lat · chłopcy