POLAtleci

Czwartki Lekkoatletyczne – Leszno – wyniki (14.05.2026, Leszno)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 77 startów 67 zawodników w 6 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m (27 startujących) – wygrała Pola Krysiak z wynikiem 8.97; 300 m (27 startujących) – wygrała Nicola Lisek z wynikiem 48.21; 60 m (13 startujących) – wygrał Kacper Franek z wynikiem 8.94. 77 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

60 m
  1. 🥇 Pola Krysiak8.97
  2. 🥈 Antonina Mocek9.15
  3. 🥉 Zofia Kierzek9.58
60 m
  1. 🥇 Kacper Franek8.94
  2. 🥈 Michał Bończek9.50
  3. 🥉 Mikołaj Ośko9.77
300 m
  1. 🥇 Nicola Lisek48.21
  2. 🥈 Jessica Kaczmarek50.01
  3. 🥉 Rozalia Orłowska50.28
300 m
  1. 🥇 Michał Bończek48.12
  2. 🥈 Jerzy Hankiewicz50.37
  3. 🥉 Piotr Szczepański59.79
600 m
  1. 🥇 Olga Nędza2:09.14
  2. 🥈 Lidia Orlińska2:13.24
  3. 🥉 Lena Burchardt2:19.78
1000 m
  1. 🥇 Dominik Brudło3:10.19
  2. 🥈 Bogusław Piasecki3:10.37
  3. 🥉 Marcin Matyjaszczyk3:26.32

60 m (27)

MiejsceZawodnikWynik
1.Pola Krysiak20138.97
2.Antonina Mocek20139.15
3.Zofia Kierzek20139.58
4.Nicola Lisek20139.93
5.Helena Bartmińska201510.03
6.Blanka Dziewic201310.17
7.Nadia Markowska201310.18
8.Joanna Józefowiak201410.27
9.Kinga Boguszewska201410.30
10.Joanna Łączna201410.58

60 m (13)

MiejsceZawodnikWynik
1.Kacper Franek20148.94
2.Michał Bończek20139.50
3.Mikołaj Ośko20139.77
4.Piotr Szczepański201610.04
5.Antoni Kupczyk201410.32
6.Kacper Bober201410.65
7.Szymon Mulwa201810.92
8.Albert Lajszner201711.61
9.Antoni Gąsior201911.95
10.Igor Polatyński201712.10

300 m (27)

MiejsceZawodnikWynik
1.Nicola Lisek201348.21
2.Jessica Kaczmarek201350.01
3.Rozalia Orłowska201450.28
4.Zofia Maciołka201350.96
5.Yelyzaveta Stepanenko201351.13
6.Helena Bartmińska201551.83
7.Julia Wolna201553.13
8.Kornelia Paca201454.34
9.Amelia Klak201554.43
10.Julia Skupin201455.58

300 m (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Michał Bończek201348.12
2.Jerzy Hankiewicz201650.37
3.Piotr Szczepański201659.79

600 m (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Olga Nędza20132:09.14
2.Lidia Orlińska20142:13.24
3.Lena Burchardt20142:19.78

1000 m (4)

MiejsceZawodnikWynik
1.Dominik Brudło20123:10.19
2.Bogusław Piasecki20123:10.37
3.Marcin Matyjaszczyk20123:26.32
4.Kornel Szewczyk20123:33.81

Inne zawody w tym terminie

Medaliści, edycje i powiązane rankingi