Czwartki Lekkoatletyczne – Łobez – wyniki (07.05.2026, Łobez)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 98 startów 98 zawodników w 6 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m (45 startujących) – wygrała Anna Ziekiewicz z wynikiem 8.46; 60 m (31 startujących) – wygrał Antoni Grankowski z wynikiem 7.60; 300 m (8 startujących) – wygrał Krystian Durkowski z wynikiem 46.38. 98 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Anna Ziekiewicz8.46
- 🥈 Judyta Janczyszyn8.48
- 🥉 Martyna Ostrych8.60
- 🥇 Antoni Grankowski7.60
- 🥈 Filip Soboń7.76
- 🥉 Maciej Grochulski8.17
- 🥇 Dominika Bonkowska56.36
- 🥈 Zuzanna Dworek59.48
- 🥉 Oliwia Roszak1:03.85
- 🥇 Krystian Durkowski46.38
- 🥈 Bartosz Starachowski52.27
- 🥉 Aleksander Rybakow54.31
- 🥇 Michalina Sroczyńska2:14.83
- 🥈 Julia Majczyk2:15.15
- 🥉 Magdalena Kornatowska2:31.64
- 🥇 Antoni Kulik3:58.04
- 🥈 Marcel Jeż4:08.20
- 🥉 Antoni Bloch4:10.01
60 m (45)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Ziekiewicz2013 | Resko | 8.46 |
| 2. | Judyta Janczyszyn2013 | UKS przy ZS Resko | 8.48 |
| 3. | Martyna Ostrych2013 | MKS Olimp Łobez | 8.60 |
| 4. | Lena Wojtkiewicz2014 | UKS przy ZS Resko | 9.01 |
| 5. | Aleksandra Mordarska2013 | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 9.05 |
| 5. | Alicja Skupień2013 | MKS Olimp Łobez | 9.05 |
| 7. | Agata Jasińska2014 | UKS Sprint Radowo Małe | 9.23 |
| 8. | Liliana Adamek2014 | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 9.29 |
| 9. | Diana Pelowska2015 | SP 3Łobez | 9.33 |
| 9. | Karolina Śrubo2013 | MKS Olimp Łobez | 9.33 |
60 m (31)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Grankowski2013 | UKS przy ZS Resko | 7.60 |
| 2. | Filip Soboń2013 | Radowo | 7.76 |
| 3. | Maciej Grochulski2013 | MKS Olimp Łobez | 8.17 |
| 4. | Davier Stańczyk2014 | UKS przy ZS Resko | 8.36 |
| 5. | Błażej Stasiewicz2013 | Starogard | 8.44 |
| 6. | Oliwier Ligęza2013 | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 8.52 |
| 7. | Wojciech Śliżewski2013 | Resko | 9.10 |
| 8. | Gabriel Włodarczyk2015 | Dobra | 9.22 |
| 9. | Ksawery Nowak2015 | Łobez | 9.35 |
| 10. | Adam Wawrzyniak2015 | Resko | 9.37 |
300 m (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominika Bonkowska2015 | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 56.36 |
| 2. | Zuzanna Dworek2015 | UKS Sprint Radowo Małe | 59.48 |
| 3. | Oliwia Roszak2015 | Resko | 1:03.85 |
| 4. | Magdalena Knap2015 | Resko | 1:07.58 |
| 5. | Hanna Rakowiecka2015 | Resko | 1:11.63 |
| 6. | Sara Kuklińska2015 | Resko | 1:16.00 |
300 m (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krystian Durkowski2013 | UKS Sprint Radowo Małe | 46.38 |
| 2. | Bartosz Starachowski2014 | Łobez | 52.27 |
| 3. | Aleksander Rybakow2014 | Resko | 54.31 |
| 4. | Igor Kamiński2015 | Resko | 56.69 |
| 5. | Mateusz Konieczny2015 | Resko | 59.22 |
| 6. | Karol Dukaczewski2015 | Starogard | 1:00.38 |
| 7. | Bartosz Ślęga2015 | Resko | 1:08.32 |
| 8. | Piotr Roszyk2015 | Resko | 1:14.00 |
600 m (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michalina Sroczyńska2015 | UKS Sprint Radowo Małe | 2:14.83 |
| 2. | Julia Majczyk2014 | UKS przy ZS Resko | 2:15.15 |
| 3. | Magdalena Kornatowska2014 | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2:31.64 |
1000 m (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Kulik2015 | Radowo | 3:58.04 |
| 2. | Marcel Jeż2014 | Resko | 4:08.20 |
| 3. | Antoni Bloch2014 | UKS przy ZS Resko | 4:10.01 |
| 4. | Gabriel Perka2014 | Starogard | 4:10.87 |
| 5. | Cezary Mroczek2015 | Starogard | 4:22.74 |
Inne zawody w tym terminie
- Czwartki Lekkoatletyczne – Radom · Radom
- Czwartki lekkoatletyczne 7.05.2026 · Zielonka
- Czwartki Lekkoatletyczne – Piła · Piła
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
Poprzednia / następna edycja i cykl
Rankingi miesiąca (maj 2026) z tymi zawodnikami
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 1000 m · 11 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 1000 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy