POLAtleci

Czwartki Lekkoatletyczne – Łobez – wyniki (07.05.2026, Łobez)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 98 startów 98 zawodników w 6 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m (45 startujących) – wygrała Anna Ziekiewicz z wynikiem 8.46; 60 m (31 startujących) – wygrał Antoni Grankowski z wynikiem 7.60; 300 m (8 startujących) – wygrał Krystian Durkowski z wynikiem 46.38. 98 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

60 m
  1. 🥇 Anna Ziekiewicz8.46
  2. 🥈 Judyta Janczyszyn8.48
  3. 🥉 Martyna Ostrych8.60
60 m
  1. 🥇 Antoni Grankowski7.60
  2. 🥈 Filip Soboń7.76
  3. 🥉 Maciej Grochulski8.17
300 m
  1. 🥇 Dominika Bonkowska56.36
  2. 🥈 Zuzanna Dworek59.48
  3. 🥉 Oliwia Roszak1:03.85
300 m
  1. 🥇 Krystian Durkowski46.38
  2. 🥈 Bartosz Starachowski52.27
  3. 🥉 Aleksander Rybakow54.31
600 m
  1. 🥇 Michalina Sroczyńska2:14.83
  2. 🥈 Julia Majczyk2:15.15
  3. 🥉 Magdalena Kornatowska2:31.64
1000 m
  1. 🥇 Antoni Kulik3:58.04
  2. 🥈 Marcel Jeż4:08.20
  3. 🥉 Antoni Bloch4:10.01

60 m (45)

MiejsceZawodnikWynik
1.Anna Ziekiewicz20138.46
2.Judyta Janczyszyn20138.48
3.Martyna Ostrych20138.60
4.Lena Wojtkiewicz20149.01
5.Aleksandra Mordarska20139.05
5.Alicja Skupień20139.05
7.Agata Jasińska20149.23
8.Liliana Adamek20149.29
9.Diana Pelowska20159.33
9.Karolina Śrubo20139.33

60 m (31)

MiejsceZawodnikWynik
1.Antoni Grankowski20137.60
2.Filip Soboń20137.76
3.Maciej Grochulski20138.17
4.Davier Stańczyk20148.36
5.Błażej Stasiewicz20138.44
6.Oliwier Ligęza20138.52
7.Wojciech Śliżewski20139.10
8.Gabriel Włodarczyk20159.22
9.Ksawery Nowak20159.35
10.Adam Wawrzyniak20159.37

300 m (6)

MiejsceZawodnikWynik
1.Dominika Bonkowska201556.36
2.Zuzanna Dworek201559.48
3.Oliwia Roszak20151:03.85
4.Magdalena Knap20151:07.58
5.Hanna Rakowiecka20151:11.63
6.Sara Kuklińska20151:16.00

300 m (8)

MiejsceZawodnikWynik
1.Krystian Durkowski201346.38
2.Bartosz Starachowski201452.27
3.Aleksander Rybakow201454.31
4.Igor Kamiński201556.69
5.Mateusz Konieczny201559.22
6.Karol Dukaczewski20151:00.38
7.Bartosz Ślęga20151:08.32
8.Piotr Roszyk20151:14.00

600 m (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Michalina Sroczyńska20152:14.83
2.Julia Majczyk20142:15.15
3.Magdalena Kornatowska20142:31.64

1000 m (5)

MiejsceZawodnikWynik
1.Antoni Kulik20153:58.04
2.Marcel Jeż20144:08.20
3.Antoni Bloch20144:10.01
4.Gabriel Perka20144:10.87
5.Cezary Mroczek20154:22.74
Medaliści, edycje i powiązane rankingi