POLAtleci

Czwartki Lekkoatletyczne – Piła – wyniki (07.05.2026, Piła)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 12 startów 12 zawodników w 4 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m (6 startujących) – wygrał Miłosz Lewandowski z wynikiem 9.81; 60 m (3 startujących) – wygrała Amelia Maciejewska z wynikiem 9.33; 300 m (2 startujących) – wygrała Lena Grzeca z wynikiem 54.74. 12 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

60 m
  1. 🥇 Amelia Maciejewska9.33
  2. 🥈 Roksana Tyll9.39
  3. 🥉 Elena Kowalska10.92
60 m
  1. 🥇 Miłosz Lewandowski9.81
  2. 🥈 Miłosz Kowalski10.63
  3. 🥉 Paweł Chyciński10.66
300 m
  1. 🥇 Lena Grzeca54.74
  2. 🥈 Laura Młynarek55.94
300 m
  1. 🥇 Piotr Drekawski48.25

60 m (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Amelia Maciejewska20139.33
2.Roksana Tyll20149.39
3.Elena Kowalska201510.92

60 m (6)

MiejsceZawodnikWynik
1.Miłosz Lewandowski20149.81
2.Miłosz Kowalski201610.63
3.Paweł Chyciński201810.66
3.Krzysztof Walewski201510.66
5.Mikołaj Drapała201311.01
6.Wiktoria Jarosz201711.18

300 m (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Lena Grzeca201354.74
2.Laura Młynarek201455.94

300 m (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Piotr Drekawski201348.25
Medaliści, edycje i powiązane rankingi