POLAtleci

Indywidualne Halowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego W Lekkoatletyce SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH – wyniki (24.03.2026, Spała)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 66 startów 66 zawodników w 8 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60m M U23 (12 startujących) – wygrał Michał Pasik z wynikiem 7.59; 400m M U23 (10 startujących) – wygrał Kordian Kacper Jadczak z wynikiem 51.96; 200m K U23 (8 startujących) – wygrała Malwina Sukiennik z wynikiem 26.53. 66 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

60m K U23
  1. 🥇 Iga Niezgoda7.86
  2. 🥈 Julia Modelewska8.09
  3. 🥉 Lena Brzezińska8.29
60m M U23
  1. 🥇 Michał Pasik7.59
  2. 🥈 Kacper Krzymowski7.91
  3. 🥉 Marcin Łuczak7.92
200m K U23
  1. 🥇 Malwina Sukiennik26.53
  2. 🥈 Nadia Smyczek27.13
  3. 🥉 Natalia Piotrowska27.54
200m M U23
  1. 🥇 Igor Łuczyński22.64
  2. 🥈 Maciej Gruszfeld23.24
  3. 🥉 Filip Maksymowicz24.76
400m K U23
  1. 🥇 Kinga Sawicka58.10
  2. 🥈 Martyna Pałągiewicz59.09
  3. 🥉 Hanna Winnicka1:05.07
400m M U23
  1. 🥇 Kordian Kacper Jadczak51.96
  2. 🥈 Jan Batorski52.34
  3. 🥉 Mateusz Kępski54.13
800m K U23
  1. 🥇 Karolina Piekut2:43.59
  2. 🥈 Vanessa Kiełbik2:44.34
  3. 🥉 Maja Szczur2:44.65
1500m M U23
  1. 🥇 Miłosz Ślusiarski4:53.44
  2. 🥈 Adam Stawowczyk4:55.87
  3. 🥉 Miłosz Jakubiec5:17.75

60m K U23 (7)

MiejsceZawodnikWynik
1.Iga Niezgoda20097.86
2.Julia Modelewska20078.09
3.Lena Brzezińska20108.29
4.Maja Gierach20088.35
5.Nikola Zięba20108.66
6.Gabriela Dziubałtowska20069.76
7.Lena Skrobek201010.42

60m M U23 (12)

MiejsceZawodnikWynik
1.Michał Pasik20107.59
2.Kacper Krzymowski20077.91
3.Marcin Łuczak20087.92
4.Marcel Kotusiewicz20097.99
5.Franciszek Jabłoński20098.03
6.Igor Gładysz20098.18
7.Alan Kobierski20078.22
8.Dominik Olczyk20088.28
9.Kacper Klimczak20108.33
10.Dawid Bąbol20078.40

200m K U23 (8)

MiejsceZawodnikWynik
1.Malwina Sukiennik200926.53
2.Nadia Smyczek200927.13
3.Natalia Piotrowska200827.54
4.Zofia Marszałek201029.48
5.Nadia Perońska201030.01
6.Wiktoria Kusa200932.53
7.Aleksandra Szyja vel Szyjkowska200833.44
8.Zuzanna Stępień201042.02

200m M U23 (8)

MiejsceZawodnikWynik
1.Igor Łuczyński200722.64
2.Maciej Gruszfeld200923.24
3.Filip Maksymowicz200824.76
4.Bartosz Stachowiak200625.28
5.Julian Mordaka201026.04
6.Wiktor Paciorek200726.37
7.Michał Bątruk201027.81
8.Kacper Błaszczyk200931.70

400m K U23 (6)

MiejsceZawodnikWynik
1.Kinga Sawicka200958.10
2.Martyna Pałągiewicz201059.09
3.Hanna Winnicka20091:05.07
4.Adrianna Witasik20101:11.18
5.Alicja Jarząbek20101:12.03
6.Natasza Jarkowska20091:26.81

400m M U23 (10)

MiejsceZawodnikWynik
1.Kordian Kacper Jadczak201051.96
2.Jan Batorski201052.34
3.Mateusz Kępski200854.13
4.Marcel Łysoniewski200954.44
5.Wiktor Magiera200955.00
6.Michał Cieślak200859.50
7.Mikael Sarkisyan20101:02.56
8.Szymon Sokołowski20091:03.60
9.Jarosław Sudra20091:06.43
10.Bartłomiej Heleniak20101:11.47

800m K U23 (8)

MiejsceZawodnikWynik
1.Karolina Piekut20102:43.59
2.Vanessa Kiełbik20102:44.34
3.Maja Szczur20082:44.65
4.Jagoda Witek20103:05.30
5.Lena Kołodziejczyk20103:06.08
6.Nicola Opulska20103:17.84
7.Zuzanna Klepacz20093:29.43
8.Aleksandra Glejzer20104:30.04

1500m M U23 (7)

MiejsceZawodnikWynik
1.Miłosz Ślusiarski20084:53.44
2.Adam Stawowczyk20104:55.87
3.Miłosz Jakubiec20095:17.75
4.Mateusz Kędzierski20085:29.25
5.Kacper Majda20085:39.09
6.Dominik Łajszczak20085:42.25
7.Marcel Dzieciątkowski20105:58.91
Medaliści, edycje i powiązane rankingi