Otwarte Mistrzostwa Woj. Łódzkiego u12 u14 oraz Regionalne LDK – wyniki (07.06.2026, Bełchatów)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 162 startów 142 zawodników w 20 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60m K U12 (27 startujących) – wygrała Oliwia Cybulska z wynikiem 9.59; 60m K U14 (27 startujących) – wygrała Maja Karolina Bartosik z wynikiem 8.53; 60m M U12 (18 startujących) – wygrał Karol Fidelus z wynikiem 9.34. 162 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Alicja Cywińska11.99
- 🥈 Wiktoria Stawikowska12.01
- 🥇 Oliwia Cybulska9.59
- 🥈 Martyna Skoczylas9.60
- 🥉 Lena Grzelak9.61
- 🥇 Maja Karolina Bartosik8.53
- 🥈 Magdalena Swat8.58
- 🥉 Lena Julia Stefaniak8.63
- 🥇 Lena Michalak12.85
- 🥈 Pola Bagan13.14
- 🥉 Kaja Stawicka13.41
- 🥇 Leon Frąckiewicz11.94
- 🥈 Szymon Dębicki11.99
- 🥉 Aleksander Jelonek12.83
- 🥇 Karol Fidelus9.34
- 🥈 Filip Fabjański9.39
- 🥉 Kacper Piechocki9.59
- 🥇 Franciszek Zybura8.87
- 🥈 Oskar Kołodziejczyk8.90
- 🥉 Michał Cyganiak8.91
- 🥇 Dawid Płuska13.60
- 🥈 Dawid Stawikowski14.46
- 🥉 Krzysztof Stawikowski15.16
- 🥇 Marika Sobczak50.86
- 🥈 Antonia Frączak52.53
- 🥉 Lilianna Zofia Kubiak54.57
- 🥇 Zofia Książczyk44.51
- 🥈 Lena Julia Stefaniak44.98
- 🥉 Wiktoria Perka45.85
- 🥇 Artem Cherybylo48.67
- 🥈 Kacper Piechocki54.66
- 🥉 Filip Górnik59.10
- 🥇 Oskar Kołodziejczyk46.28
- 🥈 Michał Cyganiak46.80
- 🥉 Szymon Buresz49.00
- 🥇 Alicja Małgorzata Tralewska1:53.22
- 🥈 Ewa Pietrzak2:03.52
- 🥉 Kaja Koprowska2:14.47
- 🥇 Antoni Ochota1:58.14
- 🥈 Armin Brzózka1:58.92
- 🥇 Maria Stępień3:53.88
- 🥈 Karolina Zawadzka4:12.97
- 🥇 Aleksandra Gralewska3:12.43
- 🥈 Nikola Sobolewska3:16.26
- 🥉 Nikola Iwaniak3:23.32
- 🥇 Antoni Białek3:29.44
- 🥈 Cezary Bargiel3:40.13
- 🥉 Kacper Wojciechowski3:44.56
- 🥇 Jakub Gracjan Gajda3:08.38
- 🥈 Adam Tanasiewicz3:24.03
- 🥉 Artur Madejak3:39.33
- 🥇 Agata Cybulska11.26
- 🥈 Pola Kopka11.92
- 🥉 Maja Macuga12.95
- 🥇 Jeremi Wiśniewski17.98
60m K U10 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Cywińska2017 | PCS Bełchatów | 11.99 |
| 2. | Wiktoria Stawikowska2018 | PCS Bełchatów | 12.01 |
60m K U12 (27)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwia Cybulska2016 | UKS Vis Skierniewice | 9.59 |
| 2. | Martyna Skoczylas2015 | UKS Vis Skierniewice | 9.60 |
| 3. | Lena Grzelak2015 | AZS Łódź | 9.61 |
| 4. | Hanna Pawlak2015 | MKS Aleksandrów Łódzki | 10.10 |
| 5. | Antonina Balcerek2017 | MKS Aleksandrów Łódzki | 10.11 |
| 6. | Aleksandra Klepczarek2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 10.14 |
| 7. | Jagoda Skiba2016 | SP Dłutów | 10.40 |
| 8. | Aleksandra Markowiak2016 | PCS Bełchatów | 10.46 |
| 8. | Barbara Nowak2015 | UKS Lisy Zgierz | 10.46 |
| 10. | Antonina Smakowska2017 | MKS Aleksandrów Łódzki | 10.48 |
60m K U14 (27)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Karolina Bartosik2013 | AZS Łódź | 8.53 |
| 2. | Magdalena Swat2013 | UKS Dziewiątka Kutno | 8.58 |
| 3. | Lena Julia Stefaniak2013 | Akademia Lekkoatletyki Łódź | 8.63 |
| 4. | Katarzyna Ziemlewska2013 | UKS Dziewiątka Kutno | 8.70 |
| 5. | Diana Gabriela Stachurska2013 | Akademia Lekkoatletyki Łódź | 8.73 |
| 6. | Liliana Bedyk2014 | UKS Lisy Zgierz | 8.82 |
| 7. | Maria Maja Podlaszczuk2014 | Akademia Lekkoatletyki Łódź | 8.84 |
| 8. | Zofia Lena Niedźwiecka2013 | AZS Łódź | 8.88 |
| 9. | Lena Anna Krzemińska2014 | LKS Koluszki | 8.91 |
| 10. | Marcelina Kociołek2013 | MKLA Łęczyca | 8.97 |
60m K U8 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Michalak2019 | PCS Bełchatów | 12.85 |
| 2. | Pola Bagan2020 | PCS Bełchatów | 13.14 |
| 3. | Kaja Stawicka2019 | PCS Bełchatów | 13.41 |
60m M U10 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Leon Frąckiewicz2018 | PCS Bełchatów | 11.94 |
| 2. | Szymon Dębicki2018 | PCS Bełchatów | 11.99 |
| 3. | Aleksander Jelonek2018 | PCS Bełchatów | 12.83 |
60m M U12 (18)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karol Fidelus2015 | UKS Vis Skierniewice | 9.34 |
| 2. | Filip Fabjański2015 | UKS Błyskawica Domaniewice | 9.39 |
| 3. | Kacper Piechocki2015 | Akademia Lekkoatletyki Łódź | 9.59 |
| 4. | Antoni Biskupski2016 | SP Dłutów | 9.80 |
| 5. | Maksymilian Śmiechura2016 | MKS Aleksandrów Łódzki | 9.90 |
| 6. | Kacper Kępa2016 | PCS Bełchatów | 9.95 |
| 7. | Szymon Rutkowski2015 | UKS Czempion Kurnos | 9.96 |
| 8. | Iwo Markiewicz2016 | BKL Bełchatów | 9.97 |
| 9. | Filip Górnik2015 | UKS Lisy Zgierz | 10.32 |
| 10. | Mikołaj Foltyn2017 | BKL Bełchatów | 10.44 |
60m M U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Zybura2013 | LKS Omega Kleszczów | 8.87 |
| 2. | Oskar Kołodziejczyk2013 | MUKS Park Zduńska Wola | 8.90 |
| 3. | Michał Cyganiak2013 | Akademia Lekkoatletyki Łódź | 8.91 |
| 4. | Jasiek Snowarski2014 | MKS Zduńska Wola | 9.75 |
| 5. | Natan Błaszczyk2014 | UKS Czempion Kurnos | 9.87 |
| 6. | Michał Jończak2014 | PCS Bełchatów | 10.50 |
60m M U8 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dawid Płuska2019 | PCS Bełchatów | 13.60 |
| 2. | Dawid Stawikowski2019 | PCS Bełchatów | 14.46 |
| 3. | Krzysztof Stawikowski2021 | PCS Bełchatów | 15.16 |
300m K U12 (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marika Sobczak2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 50.86 |
| 2. | Antonia Frączak2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 52.53 |
| 3. | Lilianna Zofia Kubiak2015 | — | 54.57 |
| 4. | Lena Grzelak2015 | AZS Łódź | 54.88 |
| 5. | Jagoda Skiba2016 | SP Dłutów | 56.49 |
| 6. | Antonina Stanowska2015 | UKS Czempion Kurnos | 56.81 |
| 7. | Amelia Kałużna2016 | BKL Bełchatów | 58.37 |
| 8. | Amelia Korbeń2017 | UKS Vis Skierniewice | 59.16 |
| 9. | Lidia Stawarz2015 | KS Żeglina Sieradz | 59.33 |
| 10. | Aleksandra Markowiak2016 | PCS Bełchatów | 1:00.09 |
300m K U14 (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Książczyk2013 | RKS Łódź | 44.51 |
| 2. | Lena Julia Stefaniak2013 | Akademia Lekkoatletyki Łódź | 44.98 |
| 3. | Wiktoria Perka2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 45.85 |
| 4. | Diana Gabriela Stachurska2013 | Akademia Lekkoatletyki Łódź | 47.37 |
| 5. | Liliana Bedyk2014 | UKS Lisy Zgierz | 47.77 |
| 6. | Alicja Stefaniak2014 | BKL Bełchatów | 48.05 |
| 7. | Zofia Lena Niedźwiecka2013 | AZS Łódź | 48.17 |
| 8. | Kornelia Sulima2014 | UKS Azymut Pabianice | 48.95 |
| 9. | Julia Luchowska2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 52.17 |
| 10. | Maja Bogusz2013 | Akademia Lekkoatletyki Łódź | 52.27 |
300m M U12 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artem Cherybylo2016 | — | 48.67 |
| 2. | Kacper Piechocki2015 | Akademia Lekkoatletyki Łódź | 54.66 |
| 3. | Filip Górnik2015 | UKS Lisy Zgierz | 59.10 |
| 4. | Paweł Koza2015 | UKS Czempion Kurnos | 59.91 |
300m M U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oskar Kołodziejczyk2013 | MUKS Park Zduńska Wola | 46.28 |
| 2. | Michał Cyganiak2013 | Akademia Lekkoatletyki Łódź | 46.80 |
| 3. | Szymon Buresz2013 | LKS Omega Kleszczów | 49.00 |
| 4. | Wojciech Stepanów2013 | LKS Omega Kleszczów | 53.47 |
| 5. | Michał Jończak2014 | PCS Bełchatów | 55.52 |
600m K U12 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Małgorzata Tralewska2015 | LKS Koluszki | 1:53.22 |
| 2. | Ewa Pietrzak2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2:03.52 |
| 3. | Kaja Koprowska2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2:14.47 |
| 4. | Liwia Świątczak2015 | MKS Aleksandrów Łódzki | 2:16.20 |
600m M U12 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Ochota2015 | MKS Aleksandrów Łódzki | 1:58.14 |
| 2. | Armin Brzózka2015 | MKS Aleksandrów Łódzki | 1:58.92 |
1000m K U12 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Stępień2015 | MKS Aleksandrów Łódzki | 3:53.88 |
| 2. | Karolina Zawadzka2016 | MKS Aleksandrów Łódzki | 4:12.97 |
1000m K U14 (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Gralewska2013 | UKS Lisy Zgierz | 3:12.43 |
| 2. | Nikola Sobolewska2014 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 3:16.26 |
| 3. | Nikola Iwaniak2013 | MKLA Łęczyca | 3:23.32 |
| 4. | Liliana Maria Jabłońska2014 | SP Dłutów | 3:26.56 |
| 5. | Zofia Zychowicz2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 3:31.83 |
| 6. | Matylda Malska2013 | AZS Łódź | 3:32.30 |
| 7. | Zuzanna Nowakowska2013 | Akademia Lekkoatletyki Łódź | 3:36.84 |
| 8. | Nikola Figas2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 3:39.26 |
| 9. | Joanna Płuciennik2014 | UKS Czempion Bełchatów | 3:41.90 |
| 10. | Olga Jakubczyk2014 | UMLKS START Wieruszów | 3:45.29 |
1000m M U12 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Białek2015 | — | 3:29.44 |
| 2. | Cezary Bargiel2016 | MKS Aleksandrów Łódzki | 3:40.13 |
| 3. | Kacper Wojciechowski2016 | MKS Aleksandrów Łódzki | 3:44.56 |
| 4. | Mikołaj Zawodziński2015 | BKL Bełchatów | 3:48.21 |
1000m M U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Gracjan Gajda2014 | — | 3:08.38 |
| 2. | Adam Tanasiewicz2013 | LKS Omega Kleszczów | 3:24.03 |
| 3. | Artur Madejak2014 | BKL Bełchatów | 3:39.33 |
60 m ppł K U12 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Cybulska2015 | MKLA Łęczyca | 11.26 |
| 2. | Pola Kopka2015 | MKLA Łęczyca | 11.92 |
| 3. | Maja Macuga2015 | KS Żeglina Sieradz | 12.95 |
| 4. | Natalia Hendzlik2016 | KL Lechia Tomaszów Mazowiecki | 13.03 |
| 5. | Aleksandra Brożek2015 | SP Dłutów | 13.53 |
| 6. | Marcelina Zębik2015 | UKS Dziewiątka Kutno | 13.54 |
| 7. | Magdalena Kaczmarek2017 | LKS MOSiR Sieradz | 14.34 |
| 8. | Alicja Matusiak2017 | LKS MOSiR Sieradz | 14.38 |
| 9. | Ewa Pazura2015 | KL Lechia Tomaszów Mazowiecki | 14.49 |
| 10. | Marta Garbalińska2015 | UKS Dziewiątka Kutno | 15.49 |
100 m ppł M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jeremi Wiśniewski2013 | UKS Dziewiątka Kutno | 17.98 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Alicja Cywińska
- Wiktoria Stawikowska
- Oliwia Cybulska
- Martyna Skoczylas
- Lena Grzelak
- Maja Karolina Bartosik
- Magdalena Swat
- Lena Julia Stefaniak
- Lena Michalak
- Pola Bagan
- Kaja Stawicka
- Leon Frąckiewicz
- Szymon Dębicki
- Aleksander Jelonek
- Karol Fidelus
- Filip Fabjański
- Kacper Piechocki
- Franciszek Zybura
- Oskar Kołodziejczyk
- Michał Cyganiak
- Dawid Płuska
- Dawid Stawikowski
- Krzysztof Stawikowski
- Marika Sobczak
- Antonia Frączak
- Lilianna Zofia Kubiak
- Zofia Książczyk
- Wiktoria Perka
- Artem Cherybylo
- Filip Górnik
- Szymon Buresz
- Alicja Małgorzata Tralewska
- Ewa Pietrzak
- Kaja Koprowska
- Antoni Ochota
- Armin Brzózka
- Maria Stępień
- Karolina Zawadzka
- Aleksandra Gralewska
- Nikola Sobolewska
- Nikola Iwaniak
- Antoni Białek
- Cezary Bargiel
- Kacper Wojciechowski
- Jakub Gracjan Gajda
- Adam Tanasiewicz
- Artur Madejak
- Agata Cybulska
- Pola Kopka
- Maja Macuga
- Jeremi Wiśniewski
Poprzednia / następna edycja i cykl
Rankingi miesiąca (czerwiec 2026) z tymi zawodnikami
- 60 m · 8 lat · dziewczęta
- 60 m · 8 lat · chłopcy
- 60 m · 9 lat · dziewczęta
- 1000 m · 10 lat · dziewczęta
- 300 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 1000 m · 10 lat · chłopcy
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 1000 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 1000 m · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 600 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 1000 m · 12 lat · dziewczęta
- 1000 m · 12 lat · chłopcy
- 1000 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy