POLAtleci

Czwartki Lekkoatletyczne – Międzychód – wyniki (09.10.2025, Międzychód)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 14 startów 13 zawodników w 4 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m (4 startujących) – wygrała Nikola Sawala z wynikiem 8.90; 60 m (4 startujących) – wygrał Szymon Wolf z wynikiem 7.60; 300 m (3 startujących) – wygrała Maja Judek z wynikiem 52.00. 14 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

60 m
  1. 🥇 Nikola Sawala8.90
  2. 🥈 Małgorzata Kowalska9.10
  3. 🥉 Joanna Biniaś9.30
60 m
  1. 🥇 Szymon Wolf7.60
  2. 🥈 Franciszek Pawełak8.00
  3. 🥉 Wojciech Sycz9.30
300 m
  1. 🥇 Maja Judek52.00
  2. 🥈 Anna Łuszczyńska58.40
  3. 🥉 Wiktoria Bierka1:07.10
300 m
  1. 🥇 Szymon Wolf49.20
  2. 🥈 Kuba Łapa52.70
  3. 🥉 Jan Bąbelczyk54.20

60 m (4)

MiejsceZawodnikWynik
1.Nikola Sawala20148.90
2.Małgorzata Kowalska20119.10
3.Joanna Biniaś20139.30
3.Joanna Sobkowska20169.30

60 m (4)

MiejsceZawodnikWynik
1.Szymon Wolf20137.60
2.Franciszek Pawełak20128.00
3.Wojciech Sycz20149.30
4.Igor Schiller20159.60

300 m (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Maja Judek201352.00
2.Anna Łuszczyńska201558.40
3.Wiktoria Bierka20141:07.10

300 m (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Szymon Wolf201349.20
2.Kuba Łapa201452.70
3.Jan Bąbelczyk201554.20
Medaliści, edycje i powiązane rankingi