Czwartki Lekkoatletyczne – Pułtusk – wyniki (08.10.2025, Pułtusk)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 163 startów 161 zawodników w 6 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m (49 startujących) – wygrał Aleksander Stańkowski z wynikiem 9.10; 60 m (42 startujących) – wygrała Maria Zagata z wynikiem 9.30; 300 m (29 startujących) – wygrała Julia Czaplicka z wynikiem 48.80. 163 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Aleksander Stańkowski9.10
- 🥈 Marcel Borkowski9.20
- 🥉 Dawid Stelmach9.30
- 🥇 Maria Zagata9.30
- 🥇 Zuzanna Radomska9.30
- 🥉 Aleksandra Linka9.60
- 🥇 Julia Czaplicka48.80
- 🥈 Wiktoria Polkowska52.80
- 🥉 Katarzyna Rachuba53.30
- 🥇 Herbert Nysztal51.80
- 🥈 Kuba Sulik52.30
- 🥉 Bartosz Czarnecki53.00
- 🥇 Patrycja Kucińska1:58.30
- 🥈 Zuzanna Dzięgielewska2:01.30
- 🥉 Vanessa Kozubal2:01.60
- 🥇 Mikołaj Tarnowski3:27.30
- 🥈 Bartosz Szymański3:35.70
- 🥉 Jakub Kownacki3:55.70
60 m (49)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksander Stańkowski2013 | MKS Pułtusk | 9.10 |
| 2. | Marcel Borkowski2014 | MKS Pułtusk | 9.20 |
| 3. | Dawid Stelmach2013 | SP Zatory | 9.30 |
| 4. | Franciszek Szulecki2013 | SP 4 Pułtusk | 9.50 |
| 4. | Jakub Piekarzewski2014 | MKS Pułtusk | 9.50 |
| 6. | Antoni Oporski2015 | SP Nowe Miasto | 9.70 |
| 7. | Krzysztof Kaczmarczyk2014 | SP Pobyłkowo | 9.80 |
| 7. | Jakub Poteraj2013 | SP Zatory | 9.80 |
| 7. | Leon Kęsicki2016 | SP 4 Pułtusk | 9.80 |
| 7. | Leon Gerek2013 | SP 4 Pułtusk | 9.80 |
60 m (42)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Zagata2013 | MKS Pułtusk | 9.30 |
| 1. | Zuzanna Radomska2013 | Mazovia ProActiv Ciechanów | 9.30 |
| 3. | Aleksandra Linka2016 | SP Zatory | 9.60 |
| 3. | Antonina Sokołowska2015 | SP 4 Pułtusk | 9.60 |
| 3. | Amelia Al.-Askari2013 | SP 4 Pułtusk | 9.60 |
| 3. | Oliwia Majewska2013 | Mazovia ProActiv Ciechanów | 9.60 |
| 7. | Antonina Grzymała2014 | MKS Pułtusk | 9.80 |
| 8. | Gabriela Dziadak2014 | Pułtusk | 10.00 |
| 8. | Martyna Jackiewicz2015 | MKS Pułtusk | 10.00 |
| 10. | Marcelina Grzymała2016 | SP Zatory | 10.20 |
300 m (29)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Czaplicka2013 | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 48.80 |
| 2. | Wiktoria Polkowska2013 | MKS Pułtusk | 52.80 |
| 3. | Katarzyna Rachuba2013 | Pułtusk | 53.30 |
| 4. | Zuzanna Mroczkowska2014 | MKS Pułtusk | 53.90 |
| 5. | Kornelia Pawlak2014 | Mazowieckie | 54.00 |
| 6. | Aleksandra Maracha2013 | SP 2 Chorzele | 55.70 |
| 7. | Anna Zakrzewska2014 | SP 2 Chorzele | 57.90 |
| 7. | Maja Borowa2013 | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 57.90 |
| 9. | Amelia Bąk2015 | SP Pniewo | 58.60 |
| 10. | Milena Świderska2013 | SP Gzowo | 58.90 |
300 m (15)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Herbert Nysztal2014 | SP 2 Chorzele | 51.80 |
| 2. | Kuba Sulik2013 | SP Zatory | 52.30 |
| 3. | Bartosz Czarnecki2014 | Mazowieckie | 53.00 |
| 4. | Igor Chrzanowski2013 | Pułtusk | 53.70 |
| 5. | Filip Kalicki2014 | SP Zatory | 53.90 |
| 6. | Władysław Księżopolski2015 | SP Nowe Miasto | 57.50 |
| 7. | Bartosz Marciniak2015 | Pułtusk | 58.10 |
| 8. | Alan Szymkowski2013 | SP Dzierżenin | 59.30 |
| 9. | Aleksander Kamer2015 | SP 4 Pułtusk | 59.70 |
| 10. | Aleksander Stańczak2016 | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 1:00.00 |
600 m (20)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patrycja Kucińska2013 | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 1:58.30 |
| 2. | Zuzanna Dzięgielewska2015 | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 2:01.30 |
| 3. | Vanessa Kozubal2013 | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 2:01.60 |
| 4. | Nadia Smolińska2014 | SP 2 Chorzele | 2:05.10 |
| 5. | Lena Bogońska2013 | Mazovia ProActiv Ciechanów | 2:07.30 |
| 5. | Nadia Tadra2014 | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 2:07.30 |
| 7. | Wanda Księżopolska2016 | SP Nowe Miasto | 2:09.70 |
| 8. | Maja Szwejkowska2013 | SP Nowe Miasto | 2:11.50 |
| 9. | Bianka Pawlak2013 | MKS Pułtusk | 2:12.70 |
| 10. | Izabela Szymańska2016 | SP Nowe Miasto | 2:14.80 |
1000 m (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mikołaj Tarnowski2013 | MKS Pułtusk | 3:27.30 |
| 2. | Bartosz Szymański2014 | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 3:35.70 |
| 3. | Jakub Kownacki2014 | SP 3 Pułtusk | 3:55.70 |
| 4. | Adrian Wiktorowicz2015 | SP Nowe Miasto | 3:58.20 |
| 5. | Aleksander Błaszczak2014 | Pułtusk | 3:59.40 |
| 6. | Marcel Siemek2014 | SP Przemiarowo | 4:06.60 |
| 7. | Julian Olszewski2015 | SP Dzierżenin | 4:30.80 |
| 8. | Filip Izbicki2014 | SP Pobyłkowo | 5:01.40 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Aleksander Stańkowski
- Marcel Borkowski
- Dawid Stelmach
- Maria Zagata
- Zuzanna Radomska
- Aleksandra Linka
- Antonina Sokołowska
- Amelia Al.-Askari
- Oliwia Majewska
- Julia Czaplicka
- Wiktoria Polkowska
- Katarzyna Rachuba
- Herbert Nysztal
- Kuba Sulik
- Bartosz Czarnecki
- Patrycja Kucińska
- Zuzanna Dzięgielewska
- Vanessa Kozubal
- Mikołaj Tarnowski
- Bartosz Szymański
- Jakub Kownacki
Poprzednia / następna edycja i cykl
Rankingi miesiąca (październik 2025) z tymi zawodnikami
- 60 m · 9 lat · dziewczęta
- 600 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 1000 m · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 1000 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy