I Rzut Ligi LA Szkół Podstawowych LZS Woj. Łódzkiego – wyniki (01.10.2025, Bełchatów)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 319 startów 319 zawodników w 12 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60m M U13 (35 startujących) – wygrał Patryk Tatara z wynikiem 8.66; 100m M U15 (34 startujących) – wygrał Miłosz Wojajczyk z wynikiem 12.71; 200m K U13 (33 startujących) – wygrała Zuzanna Sęczkowska z wynikiem 29.78. 319 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Nadia Kapłaniak8.79
- 🥈 Ada Lesiak9.22
- 🥉 Lena Anna Krzemińska9.22
- 🥇 Patryk Tatara8.66
- 🥈 Adam Olejnik8.91
- 🥉 Aleksander Kemuś9.09
- 🥇 Lena Frankiewicz13.89
- 🥈 Kornelia Skrobek14.06
- 🥉 Zofia Klimczak14.38
- 🥇 Miłosz Wojajczyk12.71
- 🥈 Jan Tarkowski13.15
- 🥉 Wiktor Zatorski13.17
- 🥇 Zuzanna Sęczkowska29.78
- 🥈 Dominkia Robakowska31.40
- 🥉 Liliana Woźniak31.42
- 🥇 Adam Wlazłowski30.06
- 🥈 Dawid Czapla30.30
- 🥉 Paweł Borkowski30.82
- 🥇 Natalia Cybułka45.47
- 🥈 Maria Pole46.93
- 🥉 Wiktoria Majek47.03
- 🥇 Danylo Sydoruk43.03
- 🥈 Kacper Ciesielski43.52
- 🥉 Mateusz Bartkowiak44.32
- 🥇 Alicja Małgorzata Tralewska1:57.10
- 🥈 Anna Rożej1:58.76
- 🥉 Maria Wieczorek2:02.25
- 🥇 Aleksandra Włodarczyk1:46.19
- 🥈 Zuzanna Grad1:52.24
- 🥉 Julita Śliwkiewicz2:04.79
- 🥇 Michał Aleksander Kukulski3:16.57
- 🥈 Piotr Jarząbek3:28.47
- 🥉 Borys Markwant3:31.52
- 🥇 Szymon Gryglak2:58.64
- 🥈 Filip Hoffman3:04.82
- 🥉 Kacper Kazimierczak3:05.38
60m K U13 (26)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nadia Kapłaniak2013 | UKS Czempion Bełchatów | 8.79 |
| 2. | Ada Lesiak2013 | SP Dobiecin | 9.22 |
| 3. | Lena Anna Krzemińska2014 | LKS Koluszki | 9.22 |
| 4. | Kamila Jędrzejak2013 | LUKS Boguszyce | 9.32 |
| 5. | Natalia Marlińska2013 | SP Mierzyn | 9.34 |
| 6. | Zuzanna Grochulska2014 | SP Łękińsko | 9.44 |
| 7. | Blanka Bielińska2014 | LUKS Boguszyce | 9.73 |
| 8. | Sandra Retkowska2013 | SP Kleszczów | 9.73 |
| 9. | Emilia Radajewska2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 9.94 |
| 10. | Oliwia Pietrucha2014 | BKL Bełchatów | 10.04 |
60m M U13 (35)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patryk Tatara2013 | SP Kleszczów | 8.66 |
| 2. | Adam Olejnik2013 | LKS Omega Kleszczów | 8.91 |
| 3. | Aleksander Kemuś2013 | ZSP Rusiec | 9.09 |
| 4. | Stanisław Głowacki2014 | SP Gomulin | 9.17 |
| 5. | Adam Wroński2013 | SP Jarosty | 9.26 |
| 6. | Aaron Wróblewski2013 | SP Dobiecin | 9.35 |
| 7. | Kajetan Kowalski2014 | ZSP Drużbice | 9.41 |
| 8. | Franciszek Zybura2013 | LKS Omega Kleszczów | 9.42 |
| 9. | Mateusz Ociepa2013 | SP Ręczno | 9.54 |
| 10. | Wojciech Banasiak2013 | SP Wola Wiązowa | 9.57 |
100m K U15 (25)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Frankiewicz2011 | BKL Bełchatów | 13.89 |
| 2. | Kornelia Skrobek2012 | UKS Czempion Bełchatów | 14.06 |
| 3. | Zofia Klimczak2011 | SP Wygiełzów | 14.38 |
| 4. | Wiktoria Pospiszył2012 | SP 2 Zelów | 14.66 |
| 5. | Anna Chądzyńska2011 | SP Rozprza | 14.69 |
| 6. | Lena Wawrzyn2012 | UKS GOK Zduny | 15.12 |
| 7. | Amelia Agata Kosakowska2012 | SP Gomulin | 15.14 |
| 8. | Pola Koperska2012 | SP Stare Skoszewy | 15.15 |
| 9. | Martyna Lewicka2012 | SP Stare Skoszewy | 15.15 |
| 10. | Oliwia Sylwia Rosiak2011 | SP Gomulin | 15.16 |
100m M U15 (34)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Miłosz Wojajczyk2012 | BKL Bełchatów | 12.71 |
| 2. | Jan Tarkowski2011 | UKS GOK Zduny | 13.15 |
| 3. | Wiktor Zatorski2011 | SP Kleszczów | 13.17 |
| 4. | Mikołaj Ratalewski2011 | ZSP Drużbice | 13.19 |
| 5. | Nikodem Patryarcha2011 | SP Rozprza | 13.28 |
| 6. | Igor Głuszczak2011 | ZSP Rusiec | 13.38 |
| 7. | Mikołaj Trębacz2011 | SP Wygiełzów | 13.39 |
| 8. | Oskar Furczyński2011 | SP Bujny | 13.57 |
| 9. | Antoni Ludwiczak2011 | ZSP Rusiec | 13.66 |
| 10. | Jakub Dubiel2011 | SP Nowe Zduny | 13.69 |
200m K U13 (33)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Sęczkowska2013 | LKS Koluszki | 29.78 |
| 2. | Dominkia Robakowska2014 | SP Rozprza | 31.40 |
| 3. | Liliana Woźniak2014 | LUKS Boguszyce | 31.42 |
| 4. | Emilia Czapla2014 | BKL Bełchatów | 31.71 |
| 5. | Natalia Sikorska2014 | LKS Koluszki | 33.10 |
| 6. | Zofia Olas2014 | SP Rozprza | 33.32 |
| 7. | Maja Szczęsna2014 | SP Łękińsko | 33.61 |
| 8. | Wiktoria Dąbrówka2013 | SP Kleszczów | 33.94 |
| 9. | Klaudia Szafran2013 | SP 2 Zelów | 34.99 |
| 10. | Hanna Piekarska2014 | SP Gomulin | 35.05 |
200m M U13 (32)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Wlazłowski2013 | UKS Czempion Bełchatów | 30.06 |
| 2. | Dawid Czapla2014 | SP 1 Zelów | 30.30 |
| 3. | Paweł Borkowski2013 | SP Ręczno | 30.82 |
| 4. | Szymon Buresz2013 | LKS Omega Kleszczów | 31.23 |
| 5. | Adam Czapnik2013 | LUKS Boguszyce | 31.32 |
| 6. | Kacper Ignaczak2014 | SP Nowe Zduny | 31.66 |
| 7. | Stanisław Kosiński2014 | LKS Koluszki | 32.03 |
| 8. | Jan Siekierski2014 | SP 2 Zelów | 32.29 |
| 9. | Antoni Zarzycki2013 | SP Łękińsko | 33.09 |
| 10. | Antoni Tylkowski2013 | SP 2 Zelów | 33.20 |
300m K U15 (29)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Cybułka2011 | BKL Bełchatów | 45.47 |
| 2. | Maria Pole2012 | BKL Bełchatów | 46.93 |
| 3. | Wiktoria Majek2012 | LKS Koluszki | 47.03 |
| 4. | Aleksandra Woźniak2011 | KS Sprint Bielsko-Biała | 48.05 |
| 5. | Hanna Grochulska2011 | LKS Omega Kleszczów | 49.97 |
| 6. | Maja Świstek2011 | MKS Święc Sławno | 52.14 |
| 7. | Hanna Sosnowska2011 | SP Rozprza | 52.24 |
| 8. | Martyna Bartosik2011 | ZSP Rusiec | 52.61 |
| 9. | Oliwia Kudlińska2011 | SP Łękińsko | 52.93 |
| 10. | Paulina Sikora2011 | SP Wola Wiązowa | 53.66 |
300m M U15 (31)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Danylo Sydoruk2011 | SP Nowe Zduny | 43.03 |
| 2. | Kacper Ciesielski2011 | SP Rozprza | 43.52 |
| 3. | Mateusz Bartkowiak2011 | ZSP Rusiec | 44.32 |
| 4. | Stanisław Kemuś2011 | ZSP Rusiec | 44.52 |
| 5. | Bartosz Banaszczyk2011 | SP Rozprza | 44.67 |
| 6. | Filip Czasek2012 | ZSP Dobrzelów | 46.17 |
| 7. | Piotr Rejek2012 | LKS Omega Kleszczów | 46.23 |
| 8. | Nikodem Tosik2011 | SP 2 Zelów | 46.84 |
| 9. | Aleksander Gaj2012 | SP Ręczno | 47.07 |
| 10. | Tymoteusz Marusiński2012 | SP Bujny | 47.20 |
600m K U13 (22)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Małgorzata Tralewska2015 | LKS Koluszki | 1:57.10 |
| 2. | Anna Rożej2013 | LKS Koluszki | 1:58.76 |
| 3. | Maria Wieczorek2013 | SP Wygiełzów | 2:02.25 |
| 4. | Natalia Mamrot2013 | SP 2 Zelów | 2:04.83 |
| 5. | Katarzyna Koza2013 | UKS Czempion Bełchatów | 2:06.92 |
| 6. | Nela Ilona Skrobek2014 | SP Mierzyn | 2:09.04 |
| 7. | Mia Tosik2014 | SP 2 Zelów | 2:10.37 |
| 8. | Maja Jaros2014 | ZSP Domiechowice | 2:15.48 |
| 9. | Hela Elminowska2013 | ZSP Janów | 2:16.51 |
| 10. | Nikola Alicja Bełdowska2014 | SP Mierzyn | 2:19.71 |
600m K U15 (16)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Włodarczyk2011 | LKS Omega Kleszczów | 1:46.19 |
| 2. | Zuzanna Grad2012 | UKS Czempion Bełchatów | 1:52.24 |
| 3. | Julita Śliwkiewicz2012 | LKS Koluszki | 2:04.79 |
| 4. | Hanna Tarka2011 | SP Wygiełzów | 2:06.94 |
| 5. | Zofia Marcjanik2011 | UKS GOK Zduny | 2:07.46 |
| 6. | Martyna Jasińska2012 | SP Stare Skoszewy | 2:08.42 |
| 7. | Pola Płuciennik2011 | ZSP Rusiec | 2:11.10 |
| 8. | Hanna Pospiszył2012 | SP 2 Zelów | 2:11.81 |
| 9. | Patrycja Sosnowska2012 | SP Ręczno | 2:12.04 |
| 10. | Julia Tylak2012 | SP Stare Skoszewy | 2:13.16 |
1000m M U13 (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Aleksander Kukulski2013 | LKS Koluszki | 3:16.57 |
| 2. | Piotr Jarząbek2013 | LKS Omega Kleszczów | 3:28.47 |
| 3. | Borys Markwant2013 | SP Stare Skoszewy | 3:31.52 |
| 4. | Dominik Jan Skrobek2014 | SP Mierzyn | 3:32.86 |
| 5. | Mikołaj Galwas2013 | SP Łękińsko | 3:37.12 |
| 6. | Maciej Karp2014 | LKS Koluszki | 3:40.22 |
| 7. | Tomasz Fułczyński2013 | ZSP Rusiec | 3:41.40 |
| 8. | Adam Tanasiewicz2013 | LKS Omega Kleszczów | 3:46.16 |
| 9. | Miłosz Gralak2015 | ZSP Domiechowice | 3:47.68 |
| 10. | Wojciech Stepanów2013 | LKS Omega Kleszczów | 3:49.01 |
1000m M U15 (22)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Gryglak2011 | LKS Koluszki | 2:58.64 |
| 2. | Filip Hoffman2011 | LKS Omega Kleszczów | 3:04.82 |
| 3. | Kacper Kazimierczak2011 | SP 2 Zelów | 3:05.38 |
| 4. | Tymon Olejnik2011 | SP Rasy | 3:09.31 |
| 5. | Cezary Bocian2011 | SP Wygiełzów | 3:23.02 |
| 6. | Emil Jarosz2012 | UKS GOK Zduny | 3:26.93 |
| 7. | Matvii Kornia2012 | ZSP Rusiec | 3:32.73 |
| 8. | Dawid Urbaniak2011 | ZSP Domiechowice | 3:32.75 |
| 9. | Kacper Glejzer2011 | SP Rozprza | 3:34.28 |
| 10. | Kacper Wiernicki2012 | SP Mierzyn | 3:35.89 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Nadia Kapłaniak
- Ada Lesiak
- Lena Anna Krzemińska
- Patryk Tatara
- Adam Olejnik
- Aleksander Kemuś
- Lena Frankiewicz
- Kornelia Skrobek
- Zofia Klimczak
- Miłosz Wojajczyk
- Jan Tarkowski
- Wiktor Zatorski
- Zuzanna Sęczkowska
- Dominkia Robakowska
- Liliana Woźniak
- Adam Wlazłowski
- Dawid Czapla
- Paweł Borkowski
- Natalia Cybułka
- Maria Pole
- Wiktoria Majek
- Danylo Sydoruk
- Kacper Ciesielski
- Mateusz Bartkowiak
- Alicja Małgorzata Tralewska
- Anna Rożej
- Maria Wieczorek
- Aleksandra Włodarczyk
- Zuzanna Grad
- Julita Śliwkiewicz
- Michał Aleksander Kukulski
- Piotr Jarząbek
- Borys Markwant
- Szymon Gryglak
- Filip Hoffman
- Kacper Kazimierczak
Poprzednia / następna edycja i cykl
Rankingi miesiąca (październik 2025) z tymi zawodnikami
- 600 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 1000 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 100 m · 13 lat · chłopcy
- 100 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 1000 m · 14 lat · chłopcy
- 100 m · 14 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · chłopcy