6. Memoriał Zbigniewa Ludwichowskiego – wyniki (30.08.2026, Olsztyn)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 43 startów 42 zawodników w 7 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 100m K Senior (10 startujących) – wygrała Krystsina Tsimanouskaya z wynikiem 11.31; 100m M Senior (8 startujących) – wygrał Brandon Hicklin z wynikiem 10.11; 300m K Senior (6 startujących) – wygrała Kinga Gacka z wynikiem 36.50. 43 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Krystsina Tsimanouskaya11.31
- 🥈 Rani Vincke11.41
- 🥉 Magdalena Lindner11.42
- 🥇 Brandon Hicklin10.11
- 🥈 Ippei Takeda10.27
- 🥉 Oskars Grava10.30
- 🥇 Kinga Gacka36.50
- 🥈 Grace Konrad36.74
- 🥉 Sophie Becker36.99
- 🥇 Fuga Sato32.48
- 🥈 Keenan Blake32.62
- 🥉 Florent Mabille32.77
- 🥇 Aleksandra Formella1:25.34
- 🥈 Priscilla van Oorschot1:27.27
- 🥉 Berdine Castillo1:28.42
- 🥇 Ryan Clarke1:15.73
- 🥈 Jan Vukovič1:16.33
- 🥉 Dion Eijssen1:17.39
- 🥇 Jakub Szymański13.38
- 🥈 Joas van Hellemondt13.64
- 🥉 Oumar Doudai Abakar14.00
100m K Senior (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krystsina Tsimanouskaya1996 | KS AZS AWF Warszawa | 11.31 |
| 2. | Rani Vincke2000 | — | 11.41 |
| 3. | Magdalena Lindner2000 | Austria | 11.42 |
| 4. | Abigeirufuka Ido2001 | — | 11.54 |
| 5. | Adrianna Janowicz-Półtorak1995 | AZS UMCS Lublin | 12.12 |
| 6. | Julita Kułakowska2013 | KS Polonia Pasłęk | 12.87 |
| 7. | Pola Wojnicka2013 | KS AZS UWM Olsztyn | 13.25 |
| 8. | Nadia Mulson2013 | LKS Masuria Jęcznik | 13.77 |
| 9. | Hanna Kaszubska2013 | GUKS Asy Dywity | 13.82 |
| 10. | Maja Łechtańska2013 | UKS Akademia Dwójki Olsztyn | 14.15 |
100m M Senior (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Brandon Hicklin1999 | — | 10.11 |
| 2. | Ippei Takeda1997 | — | 10.27 |
| 3. | Oskars Grava2001 | — | 10.30 |
| 4. | Shota Iizuka1991 | — | 10.35 |
| 5. | Jaimie Omalla2000 | — | 10.39 |
| 6. | Jakub Chmiel2001 | AZS UMCS Lublin | 10.57 |
| 7. | Szymon Dziuba1999 | KS AZS AWF Warszawa | 10.94 |
| 8. | Jan Berliński2015 | KS AZS UWM Olsztyn | 14.22 |
300m K Senior (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kinga Gacka2001 | BKS Bydgoszcz | 36.50 |
| 2. | Grace Konrad1999 | — | 36.74 |
| 3. | Sophie Becker1997 | — | 36.99 |
| 4. | Nanako Matsumoto1996 | — | 37.65 |
| 5. | Anny Caroline de Bassi1997 | — | 38.04 |
| 6. | Adrianna Janowicz-Półtorak1995 | AZS UMCS Lublin | 38.67 |
300m M Senior (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Fuga Sato1996 | — | 32.48 |
| 2. | Keenan Blake2003 | — | 32.62 |
| 3. | Florent Mabille1996 | — | 32.77 |
| 4. | Kenki Imaizumi2001 | New South Wales | 32.78 |
| 5. | Eugene Omalla2000 | — | 32.79 |
600m K Senior (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Formella2001 | SKLA Sopot | 1:25.34 |
| 2. | Priscilla van Oorschot1996 | — | 1:27.27 |
| 3. | Berdine Castillo2000 | — | 1:28.42 |
| 4. | Justyna Jelska1999 | KS Prefbet-Sonarol Łomża | 1:30.03 |
| 5. | Nadia Ewa Staniszewska2010 | Ducla Academy Warszawa | 1:31.45 |
600m M Senior (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ryan Clarke1997 | — | 1:15.73 |
| 2. | Jan Vukovič2000 | — | 1:16.33 |
| 3. | Dion Eijssen2004 | — | 1:17.39 |
| 4. | Karol Lesiczka2001 | AZS UMCS Lublin | 1:23.09 |
110 m ppł M Senior (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Szymański2002 | SKLA Sopot | 13.38 |
| 2. | Joas van Hellemondt1999 | — | 13.64 |
| 3. | Oumar Doudai Abakar2005 | Aspire Academy | 14.00 |
| 4. | Michał Sierocki1999 | AZS UMCS Lublin | 14.12 |
| 5. | Liam van der Schaaf1998 | — | 14.35 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Krystsina Tsimanouskaya
- Rani Vincke
- Magdalena Lindner
- Brandon Hicklin
- Ippei Takeda
- Oskars Grava
- Kinga Gacka
- Grace Konrad
- Sophie Becker
- Fuga Sato
- Keenan Blake
- Florent Mabille
- Aleksandra Formella
- Priscilla van Oorschot
- Berdine Castillo
- Ryan Clarke
- Jan Vukovič
- Dion Eijssen
- Jakub Szymański
- Joas van Hellemondt
- Oumar Doudai Abakar