Bieg po Dynię – wyniki (11.10.2026, Lesznowola)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 48 startów 48 zawodników w 9 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 600m, dzieci 11-12 lat (10 startujących) – wygrał Adam Czuba z wynikiem 1:45.00; 100m, dzieci 3-6 lat (7 startujących) – wygrała Zofia Adamkiewicz z wynikiem 17.20; 300m, dzieci 9-10 lat (7 startujących) – wygrał Bartosz Sadoch z wynikiem 53.74. 48 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Zofia Adamkiewicz17.20
- 🥈 Iga Nowakowska18.93
- 🥉 Julia Piotrowicz19.92
- 🥇 Miłosz Michalski25.70
- 🥈 Patryk Bogdański27.33
- 🥇 Dawid Stępień1:13.97
- 🥈 Maciej Gajda1:17.67
- 🥉 Jakub Kanclerz1:19.25
- 🥇 Maja Filipek1:05.27
- 🥈 Matylda Szczepańska1:08.64
- 🥉 Iga Skonieczna1:21.83
- 🥇 Natalia Kowalewska55.00
- 🥈 Kornelia Giec55.09
- 🥉 Lidia Polit59.71
- 🥇 Bartosz Sadoch53.74
- 🥈 Szymon Styczek53.83
- 🥉 Antoni Juchnikowski1:02.06
- 🥇 Adam Czuba1:45.00
- 🥈 Michał Sadoch1:49.07
- 🥉 Adam Sawicki1:50.96
- 🥇 Michalina Tomaszewska2:11.33
- 🥈 Zuzanna Idzik2:21.97
- 🥉 Lena Król2:27.59
- 🥇 Lena Płosaj3:35.00
- 🥈 Oliwia Wciseł3:48.00
- 🥉 Milena Wilczek3:49.00
100m, dzieci 3-6 lat (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Adamkiewicz2020 | — | 17.20 |
| 2. | Iga Nowakowska2012 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 18.93 |
| 3. | Julia Piotrowicz2001 | UKS LA Basket Warszawa | 19.92 |
| 4. | Amelia Sikora2004 | KU AZS Politechniki Lubelskiej | 22.52 |
| 5. | Klaudia Kałucka1998 | MKS Hermes Gryfino | 22.85 |
| 6. | Laura Sikora2006 | MCKiS Jaworzno | 33.71 |
| 7. | Aniela Wójtowicz2010 | TS Start Lublin | 39.76 |
100m, dzieci 3-6 lat (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Miłosz Michalski2002 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 25.70 |
| 2. | Patryk Bogdański2012 | MKLA Łęczyca | 27.33 |
300m, dzieci 7-8 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dawid Stępień1995 | KKL Kielce | 1:13.97 |
| 2. | Maciej Gajda1985 | SKS Start Łódź | 1:17.67 |
| 3. | Jakub Kanclerz2008 | UKS 12 Kalisz | 1:19.25 |
| 4. | Tadeusz Grabowski2018 | — | 1:50.68 |
300m, dzieci 7-8 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Filipek2012 | GKS Olimpia Grudziądz | 1:05.27 |
| 2. | Matylda Szczepańska2008 | MMKS Gdańsk | 1:08.64 |
| 3. | Iga Skonieczna2012 | OŚ AZS Poznań | 1:21.83 |
300m, dzieci 9-10 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Kowalewska2016 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 55.00 |
| 2. | Kornelia Giec2016 | AKL Ursynów Warszawa | 55.09 |
| 3. | Lidia Polit2016 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 59.71 |
300m, dzieci 9-10 lat (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 53.74 |
| 2. | Szymon Styczek2016 | Polska () | 53.83 |
| 3. | Antoni Juchnikowski2016 | SRS Kondycja Piaseczno | 1:02.06 |
| 4. | Jakub Cieślak2005 | MKS MOS Katowice | 1:10.28 |
| 5. | Mikołaj Domański2012 | OKS Skra Warszawa | 1:10.59 |
| 6. | Szymon Stefaniak1996 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1:11.42 |
| 7. | Tymoteusz Krawczyk2010 | ZLKL Zielona Góra | 1:19.65 |
600m, dzieci 11-12 lat (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Czuba2014 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 1:45.00 |
| 2. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:49.07 |
| 3. | Adam Sawicki2014 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 1:50.96 |
| 4. | Jakub Marczewski1994 | niest. Z.Góra | 1:59.88 |
| 5. | Dawid Polit2014 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 2:20.54 |
| 6. | Wiktor Piotrowicz2009 | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2:21.21 |
| 7. | Leon Kwiatkowski2014 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 2:21.44 |
| 8. | Stanisław Grabowski2014 | — | 2:29.24 |
| 9. | Krzysztof Królikowski2006 | CWKS Resovia Rzeszów | 2:58.86 |
| 10. | Stanisław Chojnacki2011 | LKS Lubusz Słubice | 3:10.15 |
600m, dzieci 11-12 lat (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michalina Tomaszewska2015 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 2:11.33 |
| 2. | Zuzanna Idzik2015 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 2:21.97 |
| 3. | Lena Król2014 | SRS Kondycja Piaseczno | 2:27.59 |
| 4. | Julia Kobus2002 | UKS Wiking Rychnowy | 2:48.64 |
| 5. | Zofia Filipek2012 | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2:48.89 |
1000m, dzieci 13-14 lat (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Płosaj2013 | SRS Kondycja Piaseczno | 3:35.00 |
| 2. | Oliwia Wciseł2012 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 3:48.00 |
| 3. | Milena Wilczek2012 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 3:49.00 |
| 4. | Zofia Markowska2012 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 3:56.00 |
| 5. | Lena Osińska2013 | UKS Chromik Mysłowice | 4:13.00 |
| 6. | Natalia Pasek2013 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 4:24.00 |
| 7. | Barbara Szymczykiewicz2012 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 4:39.00 |
Inne zawody w tym terminie
- Mityng Zakończenia Sezonu 2026 · Złocieniec
- CITY TRAIL Junior – Poznań (bieg 1) · Poznań
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Zofia Adamkiewicz
- Iga Nowakowska
- Julia Piotrowicz
- Miłosz Michalski
- Patryk Bogdański
- Dawid Stępień
- Maciej Gajda
- Jakub Kanclerz
- Maja Filipek
- Matylda Szczepańska
- Iga Skonieczna
- Natalia Kowalewska
- Kornelia Giec
- Lidia Polit
- Bartosz Sadoch
- Szymon Styczek
- Antoni Juchnikowski
- Adam Czuba
- Michał Sadoch
- Adam Sawicki
- Michalina Tomaszewska
- Zuzanna Idzik
- Lena Król
- Lena Płosaj
- Oliwia Wciseł
- Milena Wilczek
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Biegi dziecięce w Otwocku- Półmaraton otwocki · 2026-10-18 · Otwock
Rankingi miesiąca (październik 2026) z tymi zawodnikami
- 300 m · 10 lat · dziewczęta
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 1000 m · 11 lat · chłopcy
- 600 m · 11 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 1000 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 14 lat · dziewczęta
- 100 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 100 m · 14 lat · chłopcy