CITY TRAIL Junior – Katowice (bieg 1) – wyniki (25.10.2026, Katowice)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 95 startów 95 zawodników w 12 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: D1 (5-6 lat) – ok. 200 m, przełaj (14 startujących) – wygrał Miłosz Greczkowicz z wynikiem 50.00; D3 (9-10 lat) – ok. 600 m, przełaj (13 startujących) – wygrała Sofiia Starun z wynikiem 2:32.00; D2 (7-8 lat) – ok. 400 m, przełaj (12 startujących) – wygrał Daniel Kowal z wynikiem 1:34.00. 95 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Krzysztof Piskuń1:08.00
- 🥈 Szymon Szymański3:05.00
- 🥉 Liam Manjura3:13.00
- 🥇 Sarah Stabik1:08.00
- 🥈 Laura Szczypa1:19.00
- 🥉 Daliana Szyszka1:20.00
- 🥇 Miłosz Greczkowicz50.00
- 🥈 Franciszek Hajda51.00
- 🥉 Olaf Kiecka52.00
- 🥇 Zuzia Gapinska56.00
- 🥈 Amelia Gajdzik57.00
- 🥉 Gabriela Danielczuk59.00
- 🥇 Daniel Kowal1:34.00
- 🥈 Jan Szydło1:37.00
- 🥈 Bartosz Kohyt1:37.00
- 🥇 Aleksander Łoś1:40.00
- 🥈 Maja Jędrszczyk1:41.00
- 🥉 Zuzanna Iwanecka1:43.00
- 🥇 Sofiia Starun2:32.00
- 🥈 Antonina Mańka2:36.00
- 🥉 Alicja Mazur2:37.00
- 🥇 Kacper Gruszka2:22.00
- 🥈 Szymon Follert2:24.00
- 🥉 Roman Galtsov2:32.00
- 🥇 Marcin Iwanecki3:17.00
- 🥈 Wojciech Iwanecki3:37.00
- 🥉 Tymon Wiecha3:48.00
- 🥇 Alicja Studniarz3:49.00
- 🥈 Pola Niśkiewicz3:51.00
- 🥉 Magdalena Kaczmarczyk3:58.00
- 🥇 Anna Walczyńska3:44.00
- 🥈 Dominika Sojda3:50.00
- 🥉 Natalia Ciepiela4:00.00
- 🥇 Szymon Wydrych3:36.00
D0 (do 4 lat) – ok. 200 m, przełaj (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Piskuń2022 | — | 1:08.00 |
| 2. | Szymon Szymański2023 | — | 3:05.00 |
| 3. | Liam Manjura2023 | — | 3:13.00 |
D0 (do 4 lat) – ok. 200 m, przełaj (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Sarah Stabik2022 | AMB | 1:08.00 |
| 2. | Laura Szczypa2022 | — | 1:19.00 |
| 3. | Daliana Szyszka2022 | Zabiegana Rodzinka | 1:20.00 |
| 4. | Matylda Dudek-Landau2023 | Never Too Late | 1:51.00 |
D1 (5-6 lat) – ok. 200 m, przełaj (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Miłosz Greczkowicz2020 | — | 50.00 |
| 2. | Franciszek Hajda2020 | — | 51.00 |
| 3. | Olaf Kiecka2020 | Polonia Łaziska | 52.00 |
| 4. | Leon Blaut2020 | — | 53.00 |
| 5. | Michał Szymański2020 | — | 58.00 |
| 5. | Tymon Zielski2020 | Biegiem przez życie | 58.00 |
| 7. | Tymoteusz Szczypa2020 | — | 59.00 |
| 7. | Szymon Trybuła2021 | Przedszkole nr 2 Goczałkowice-Zdrój | 59.00 |
| 9. | Krzysztof Wawoczny2021 | Wściekłe Kaszojady | 1:02.00 |
| 10. | Leon Niśkiewicz2020 | Eden Racing | 1:04.00 |
D1 (5-6 lat) – ok. 200 m, przełaj (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzia Gapinska2020 | Przedszkole nr 25 w Zabrzu | 56.00 |
| 2. | Amelia Gajdzik2020 | Przedszkole nr 58 w Katowicach | 57.00 |
| 3. | Gabriela Danielczuk2020 | Gabi | 59.00 |
| 3. | Maja Telęgowska2020 | Tęczowy Ogród | 59.00 |
| 5. | Hania Biskowska2021 | — | 1:16.00 |
D2 (7-8 lat) – ok. 400 m, przełaj (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Daniel Kowal2018 | — | 1:34.00 |
| 2. | Jan Szydło2018 | Eden Racing Siemianowice Śląskie | 1:37.00 |
| 2. | Bartosz Kohyt2018 | — | 1:37.00 |
| 4. | Witold Szydłowski2019 | — | 1:40.00 |
| 5. | Jan Kutyła2018 | — | 1:42.00 |
| 6. | Joszko Maliszewski2018 | — | 1:43.00 |
| 7. | Michał Kiełbasa2018 | — | 1:48.00 |
| 8. | Wojciech Piskuń2019 | — | 1:49.00 |
| 9. | Tymon Siatka2018 | Eden Racing Siemianowice Śląskie | 1:51.00 |
| 10. | Piotr Strachota2019 | Szkoł | 1:52.00 |
D2 (7-8 lat) – ok. 400 m, przełaj (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksander Łoś2018 | Eden Racing | 1:40.00 |
| 2. | Maja Jędrszczyk2018 | Eden Racing | 1:41.00 |
| 3. | Zuzanna Iwanecka2018 | Eden Racing | 1:43.00 |
| 4. | Emilia Kowolik2018 | SP nr 59 w Katowicach | 1:45.00 |
| 5. | Malina Kowalska2018 | — | 1:52.00 |
| 6. | Róża Mazur2018 | Eden Racing Siemianowice Śląskie | 1:54.00 |
| 7. | Łucja Cymander2019 | — | 1:56.00 |
| 8. | Iga Kaczmarek2019 | Dual Mikołów | 1:58.00 |
| 9. | Liliana Flak2019 | Sp 16 | 1:59.00 |
| 10. | Lena Klimczak2018 | — | 2:00.00 |
D3 (9-10 lat) – ok. 600 m, przełaj (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Sofiia Starun2016 | Szkola Podstatowa 22/ Akademia Pilkarska Champions | 2:32.00 |
| 2. | Antonina Mańka2016 | KS Eden Racing Siemianowice Śląskie | 2:36.00 |
| 3. | Alicja Mazur2016 | KS Eden Racing Siemianowice Śląskie | 2:37.00 |
| 4. | Kaja Wójcik2017 | Eden Racing | 2:40.00 |
| 5. | Jagoda Cioć2016 | SP Wysoka | 2:46.00 |
| 6. | Oliwia Podsiadło2017 | — | 2:51.00 |
| 7. | Oliwia Michalczyk2016 | Eden Racing Siemianowice Śląskie | 2:56.00 |
| 8. | Kama Greczkowicz2017 | — | 3:01.00 |
| 9. | Amelia Majchrzyk2017 | Eden Racing Siemianowice Śląskie | 3:07.00 |
| 10. | Barbara Pielok2017 | Akademia Montessori Katowice | 3:08.00 |
D3 (9-10 lat) – ok. 600 m, przełaj (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Gruszka2016 | Eden Racing Siemianowice Śląskie | 2:22.00 |
| 2. | Szymon Follert2016 | KS Eden Racing Siemianowice Śląskie | 2:24.00 |
| 3. | Roman Galtsov2017 | Eden Racing | 2:32.00 |
| 4. | Natan Kowal2016 | KS Eden Racing Siemianowice Śląskie | 2:37.00 |
| 5. | Piotr Kaczmarek2017 | Dual Mikołów | 2:41.00 |
| 6. | Karol Masłowski2017 | — | 2:43.00 |
| 7. | Bartosz Dawidowicz2016 | — | 2:55.00 |
| 8. | Antek Gapinski2017 | Szkoła Podstawowa nr 14 w Zabrzu | 3:11.00 |
D4 (11-12 lat) – ok. 1000 m, przełaj (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcin Iwanecki2014 | Eden racing siemianowice | 3:17.00 |
| 2. | Wojciech Iwanecki2015 | Eden racing siemianowice | 3:37.00 |
| 3. | Tymon Wiecha2014 | Szkoła Podstawowa nr 2 Chełm Śląski | 3:48.00 |
| 4. | Przemysław Miodoński2014 | KS Eden Racing Siemianowice Śląskie | 3:58.00 |
| 5. | Gniewko Maliszewski2014 | KS Eden Racing Siemianowice Śląskie | 3:59.00 |
| 6. | Paweł Koziński2014 | KS Eden Racing Siemianowice Śląskie | 4:41.00 |
| 7. | Kazimierz Nowak2014 | podstawowa | 5:56.00 |
D4 (11-12 lat) – ok. 1000 m, przełaj (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Studniarz2014 | MOSiR Łaziska Górne | 3:49.00 |
| 2. | Pola Niśkiewicz2014 | KS Eden Racing Siemianowice Śląskie | 3:51.00 |
| 3. | Magdalena Kaczmarczyk2014 | KS Eden Racing Siemianowice Śląskie | 3:58.00 |
| 4. | Julia Duda2014 | KS Eden Racing Siemianowice Śląskie | 4:02.00 |
| 5. | Anna Szydłowska2014 | — | 4:09.00 |
| 6. | Magda Dreksler2015 | Madzik | 4:33.00 |
| 7. | Gosia Dreksler2015 | Gosik | 4:48.00 |
| 8. | Lilianna Kowalska2014 | KS Eden Racing Siemianowice Śląskie | 4:50.00 |
| 9. | Adam Kutyła2014 | — | 5:26.00 |
D5 (13-15 lat) – ok. 1000 m, przełaj (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Walczyńska2012 | KS Ogień Żory | 3:44.00 |
| 2. | Dominika Sojda2012 | KS Eden Racing Siemianowice Śląskie | 3:50.00 |
| 3. | Natalia Ciepiela2013 | KS Eden Racing Siemianowice Śląskie | 4:00.00 |
| 4. | Weronika Pałucha2012 | KS Eden Racing Siemianowice Śląskie | 4:01.00 |
| 5. | Marcelina Flak2012 | KS Eden Racing Siemianowice Śląskie | 4:02.00 |
| 6. | Aleksandra Sojda2012 | KS Striker | 4:20.00 |
| 7. | Eliza Badowiec2011 | MKS-MOSM Bytom | 4:33.00 |
| 8. | Martyna Badowiec2013 | KS EVO GYM AZS AWF Katowice | 4:40.00 |
D5 (13-15 lat) – ok. 1000 m, przełaj (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Wydrych2013 | KS Eden Racing Siemianowice Śląskie | 3:36.00 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Krzysztof Piskuń
- Szymon Szymański
- Liam Manjura
- Sarah Stabik
- Laura Szczypa
- Daliana Szyszka
- Miłosz Greczkowicz
- Franciszek Hajda
- Olaf Kiecka
- Zuzia Gapinska
- Amelia Gajdzik
- Gabriela Danielczuk
- Maja Telęgowska
- Daniel Kowal
- Jan Szydło
- Bartosz Kohyt
- Aleksander Łoś
- Maja Jędrszczyk
- Zuzanna Iwanecka
- Sofiia Starun
- Antonina Mańka
- Alicja Mazur
- Kacper Gruszka
- Szymon Follert
- Roman Galtsov
- Marcin Iwanecki
- Wojciech Iwanecki
- Tymon Wiecha
- Alicja Studniarz
- Pola Niśkiewicz
- Magdalena Kaczmarczyk
- Anna Walczyńska
- Dominika Sojda
- Natalia Ciepiela
- Szymon Wydrych
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- IV BIEG BACZYŃSKIEGO · 2026-10-10 · Katowice, SL
Rankingi miesiąca (październik 2026) z tymi zawodnikami
- 600 m · 9 lat · chłopcy
- 300 m · 10 lat · dziewczęta
- 600 m · 10 lat · dziewczęta
- 600 m · 10 lat · chłopcy
- 1000 m · 11 lat · chłopcy
- 1000 m · 12 lat · dziewczęta
- 100 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 1000 m · 12 lat · chłopcy
- 1000 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · chłopcy
- 1000 m · 14 lat · dziewczęta