Great Kids - Edycja Wiosenna – wyniki (29.03.2026, Wrocław)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 60 startów 60 zawodników w 10 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Kids 2 (2018-2019) K – 200m biegu (10 startujących) – wygrała Zuzanna Gąsiorek z wynikiem 43.77; Kids 2 (2018-2019) M – 200m biegu (10 startujących) – wygrał Edmund Kotas z wynikiem 41.08; Kids 3 (2016-2017) M – 400m biegu (10 startujących) – wygrał Oscar Kaczurba z wynikiem 1:39.55. 60 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Liliana Sulikowska36.69
- 🥈 Lara Kosacz38.78
- 🥉 Lidia Perz41.66
- 🥇 Jakub Jarmuszewski37.85
- 🥈 Henryk Kotas38.60
- 🥉 Rafał Mołda41.70
- 🥇 Zuzanna Gąsiorek43.77
- 🥈 Oliwia Szczepańska-Fil44.50
- 🥉 Wiktoria Pogońska45.45
- 🥇 Edmund Kotas41.08
- 🥈 Leon Wojtyłko42.78
- 🥉 Szymon Daszkiewicz45.50
- 🥇 Martyna Gorczyca1:33.95
- 🥈 Natalia Lewandowska-Goryl1:40.78
- 🥉 Amelia Mierzwa1:46.77
- 🥇 Oscar Kaczurba1:39.55
- 🥈 Dawid Boroń1:42.15
- 🥉 Filip Pogoński1:44.62
- 🥇 Nadia Gawlik2:31.48
- 🥈 Dorota Trembecka2:38.69
- 🥉 Anna Bysiek2:42.43
- 🥇 Michał Jodkowski2:46.09
- 🥈 Tymon Łapczyński3:17.93
- 🥇 Šárka Menclová2:30.05
- 🥈 Hanna Jodkowska2:39.44
- 🥇 Franciszek Krystofiak2:12.17
Kids 1 (od 2020) K – 100m biegu (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Liliana Sulikowska2020 | Akademia Sportu Run4Fun | 36.69 |
| 2. | Lara Kosacz2020 | — | 38.78 |
| 3. | Lidia Perz2020 | — | 41.66 |
| 4. | Ewa Dudek2020 | — | 44.57 |
| 5. | Klara Abramowicz2020 | — | 45.59 |
| 6. | Amelia Twardak2020 | — | 52.80 |
| 7. | Sara Wojciechowska2022 | — | 55.81 |
| 8. | Dorota Szymczyk2022 | — | 1:03.21 |
Kids 1 (od 2020) M – 100m biegu (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Jarmuszewski2020 | — | 37.85 |
| 2. | Henryk Kotas2020 | — | 38.60 |
| 3. | Rafał Mołda2020 | — | 41.70 |
| 4. | Henryk Bortkiewicz2021 | PRZEDSZKOLE PROMYK SŁOŃCA | 43.76 |
| 5. | Franciszek Pisarski2022 | — | 53.47 |
| 6. | Hubert Kosacz2022 | — | 1:01.36 |
Kids 2 (2018-2019) K – 200m biegu (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Gąsiorek2018 | — | 43.77 |
| 2. | Oliwia Szczepańska-Fil2019 | KS AZS AWF Wrocław | 44.50 |
| 3. | Wiktoria Pogońska2018 | — | 45.45 |
| 4. | Aleksandra Sulikowska2018 | RUN4FUN Oleśnica | 46.30 |
| 5. | Marcela Chow-Kunst2018 | KS AZS AWF Wrocław | 46.40 |
| 6. | Daria Michałowska2018 | — | 49.75 |
| 7. | Michalina Krystofiak2019 | — | 51.54 |
| 8. | Zuzanna Dowgiało2018 | — | 53.71 |
| 9. | Olga Pirek2018 | — | 54.93 |
| 10. | Julia Prokop2019 | — | 59.96 |
Kids 2 (2018-2019) M – 200m biegu (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Edmund Kotas2018 | GREATMAN | 41.08 |
| 2. | Leon Wojtyłko2018 | — | 42.78 |
| 3. | Szymon Daszkiewicz2018 | — | 45.50 |
| 4. | Wojciech Jarmuszewski2018 | — | 45.51 |
| 5. | Jan Boroń2019 | — | 54.13 |
| 6. | Dominik Lewandowski-Goryl2019 | — | 54.49 |
| 7. | Stanisław Sikorski2019 | — | 55.26 |
| 8. | Robert Wojtas2019 | — | 1:01.90 |
| 9. | Jakub Wojciechowski2018 | — | 1:05.07 |
| 10. | Aleksander Kościanek2019 | SKINNY BEACH CLUB | 1:18.56 |
Kids 3 (2016-2017) K – 400m biegu (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Martyna Gorczyca2016 | RUN4FUN Oleśnica | 1:33.95 |
| 2. | Natalia Lewandowska-Goryl2017 | — | 1:40.78 |
| 3. | Amelia Mierzwa2017 | Akademia Sportu Run4Fun | 1:46.77 |
| 4. | Nadia Bartnikowska2017 | LKS Górnik Wałbrzych | 1:47.77 |
| 5. | Gaia Prokop2016 | — | 2:09.57 |
| 6. | Julia Słowiak2017 | — | 2:25.98 |
Kids 3 (2016-2017) M – 400m biegu (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oscar Kaczurba2017 | KS AZS AWF Wrocław | 1:39.55 |
| 2. | Dawid Boroń2016 | LKS Górnik Wałbrzych | 1:42.15 |
| 3. | Filip Pogoński2016 | — | 1:44.62 |
| 4. | Natan Nowak2016 | — | 1:57.52 |
| 5. | Milan Antoniak2017 | LSA Team Siechnice | 1:58.33 |
| 6. | Leon Nocoń2017 | KS AZS AWF Wrocław | 2:02.73 |
| 7. | Filip Kozłowski2016 | GAJKÓW GOAT TEAM | 2:05.50 |
| 8. | Tymoteusz Mołda2017 | — | 2:07.17 |
| 9. | Adam Grzybowski2017 | GRZYBOWSKI TEAM | 2:11.96 |
| 10. | Franciszek Sikorski2017 | — | 2:21.91 |
Nastolatek 1 (2014-2015) K – 600m biegu (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nadia Gawlik2014 | — | 2:31.48 |
| 2. | Dorota Trembecka2015 | — | 2:38.69 |
| 3. | Anna Bysiek2014 | ANIA TEAM | 2:42.43 |
| 4. | Aleksandra Zadworna2014 | AKRO-SMYK | 3:09.10 |
| 5. | Natalia Adamska2015 | — | 3:27.94 |
Nastolatek 1 (2014-2015) M – 600m biegu (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Jodkowski2014 | MKS Siechnice | 2:46.09 |
| 2. | Tymon Łapczyński2015 | — | 3:17.93 |
Nastolatek 2 (2012-2013) K – 600m biegu (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Šárka Menclová2013 | TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ | 2:30.05 |
| 2. | Hanna Jodkowska2012 | MKS Siechnice | 2:39.44 |
Nastolatek 2 (2012-2013) M – 600m biegu (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Krystofiak2012 | SMKS Parasol Wrocław | 2:12.17 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Liliana Sulikowska
- Lara Kosacz
- Lidia Perz
- Jakub Jarmuszewski
- Henryk Kotas
- Rafał Mołda
- Zuzanna Gąsiorek
- Oliwia Szczepańska-Fil
- Wiktoria Pogońska
- Edmund Kotas
- Leon Wojtyłko
- Szymon Daszkiewicz
- Martyna Gorczyca
- Natalia Lewandowska-Goryl
- Amelia Mierzwa
- Oscar Kaczurba
- Dawid Boroń
- Filip Pogoński
- Nadia Gawlik
- Dorota Trembecka
- Anna Bysiek
- Michał Jodkowski
- Tymon Łapczyński
- Šárka Menclová
- Hanna Jodkowska
- Franciszek Krystofiak