Indywidualne Halowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego W Lekkoatletyce SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH – wyniki (24.03.2026, Spała)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 66 startów 66 zawodników w 8 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60m M U23 (12 startujących) – wygrał Michał Pasik z wynikiem 7.59; 400m M U23 (10 startujących) – wygrał Kordian Kacper Jadczak z wynikiem 51.96; 200m K U23 (8 startujących) – wygrała Malwina Sukiennik z wynikiem 26.53. 66 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Iga Niezgoda7.86
- 🥈 Julia Modelewska8.09
- 🥉 Lena Brzezińska8.29
- 🥇 Michał Pasik7.59
- 🥈 Kacper Krzymowski7.91
- 🥉 Marcin Łuczak7.92
- 🥇 Malwina Sukiennik26.53
- 🥈 Nadia Smyczek27.13
- 🥉 Natalia Piotrowska27.54
- 🥇 Igor Łuczyński22.64
- 🥈 Maciej Gruszfeld23.24
- 🥉 Filip Maksymowicz24.76
- 🥇 Kinga Sawicka58.10
- 🥈 Martyna Pałągiewicz59.09
- 🥉 Hanna Winnicka1:05.07
- 🥇 Kordian Kacper Jadczak51.96
- 🥈 Jan Batorski52.34
- 🥉 Mateusz Kępski54.13
- 🥇 Karolina Piekut2:43.59
- 🥈 Vanessa Kiełbik2:44.34
- 🥉 Maja Szczur2:44.65
- 🥇 Miłosz Ślusiarski4:53.44
- 🥈 Adam Stawowczyk4:55.87
- 🥉 Miłosz Jakubiec5:17.75
60m K U23 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Niezgoda2009 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 7.86 |
| 2. | Julia Modelewska2007 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.09 |
| 3. | Lena Brzezińska2010 | GLKS Inter Sławno | 8.29 |
| 4. | Maja Gierach2008 | LKS Omega Kleszczów | 8.35 |
| 5. | Nikola Zięba2010 | LKS Omega Kleszczów | 8.66 |
| 6. | Gabriela Dziubałtowska2006 | ZSCKU Wolbórz | 9.76 |
| 7. | Lena Skrobek2010 | ZSCKZ Bujny | 10.42 |
60m M U23 (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Pasik2010 | GLKS Inter Sławno | 7.59 |
| 2. | Kacper Krzymowski2007 | ZSP CKU Szydłów | 7.91 |
| 3. | Marcin Łuczak2008 | ZSP Zelów | 7.92 |
| 4. | Marcel Kotusiewicz2009 | GLKS Inter Sławno | 7.99 |
| 5. | Franciszek Jabłoński2009 | UMLKS Pegaz Opoczno | 8.03 |
| 6. | Igor Gładysz2009 | ZSCKZ Bujny | 8.18 |
| 7. | Alan Kobierski2007 | LUKS Boguszyce | 8.22 |
| 8. | Dominik Olczyk2008 | ZSCKU Wolbórz | 8.28 |
| 9. | Kacper Klimczak2010 | ZSCKU Czarnocin | 8.33 |
| 10. | Dawid Bąbol2007 | ZSCKU Wolbórz | 8.40 |
200m K U23 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Malwina Sukiennik2009 | LKS Omega Kleszczów | 26.53 |
| 2. | Nadia Smyczek2009 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 27.13 |
| 3. | Natalia Piotrowska2008 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 27.54 |
| 4. | Zofia Marszałek2010 | UMLKS Pegaz Opoczno | 29.48 |
| 5. | Nadia Perońska2010 | LKS Omega Kleszczów | 30.01 |
| 6. | Wiktoria Kusa2009 | ZSCKZ Bujny | 32.53 |
| 7. | Aleksandra Szyja vel Szyjkowska2008 | ZSCKZ Bujny | 33.44 |
| 8. | Zuzanna Stępień2010 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 42.02 |
200m M U23 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Igor Łuczyński2007 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 22.64 |
| 2. | Maciej Gruszfeld2009 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 23.24 |
| 3. | Filip Maksymowicz2008 | BKL Bełchatów | 24.76 |
| 4. | Bartosz Stachowiak2006 | ZSP Zelów | 25.28 |
| 5. | Julian Mordaka2010 | UMLKS Pegaz Opoczno | 26.04 |
| 6. | Wiktor Paciorek2007 | ZSCKZ Bujny | 26.37 |
| 7. | Michał Bątruk2010 | GLKS Inter Sławno | 27.81 |
| 8. | Kacper Błaszczyk2009 | ZSP CKU Szydłów | 31.70 |
400m K U23 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kinga Sawicka2009 | UMLKS Pegaz Opoczno | 58.10 |
| 2. | Martyna Pałągiewicz2010 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 59.09 |
| 3. | Hanna Winnicka2009 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1:05.07 |
| 4. | Adrianna Witasik2010 | LKS Omega Kleszczów | 1:11.18 |
| 5. | Alicja Jarząbek2010 | LKS Omega Kleszczów | 1:12.03 |
| 6. | Natasza Jarkowska2009 | ZSP Zelów | 1:26.81 |
400m M U23 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kordian Kacper Jadczak2010 | LKS Koluszki | 51.96 |
| 2. | Jan Batorski2010 | UMLKS Pegaz Opoczno | 52.34 |
| 3. | Mateusz Kępski2008 | UMLKS Pegaz Opoczno | 54.13 |
| 4. | Marcel Łysoniewski2009 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 54.44 |
| 5. | Wiktor Magiera2009 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 55.00 |
| 6. | Michał Cieślak2008 | ZSP Zelów | 59.50 |
| 7. | Mikael Sarkisyan2010 | GLKS Inter Sławno | 1:02.56 |
| 8. | Szymon Sokołowski2009 | ZSP Zelów | 1:03.60 |
| 9. | Jarosław Sudra2009 | ZSP CKU Szydłów | 1:06.43 |
| 10. | Bartłomiej Heleniak2010 | ZSCKU Wolbórz | 1:11.47 |
800m K U23 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karolina Piekut2010 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2:43.59 |
| 2. | Vanessa Kiełbik2010 | LKS Omega Kleszczów | 2:44.34 |
| 3. | Maja Szczur2008 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2:44.65 |
| 4. | Jagoda Witek2010 | LKS Koluszki | 3:05.30 |
| 5. | Lena Kołodziejczyk2010 | LKS Omega Kleszczów | 3:06.08 |
| 6. | Nicola Opulska2010 | ZSCKU Wolbórz | 3:17.84 |
| 7. | Zuzanna Klepacz2009 | ZSCKU Czarnocin | 3:29.43 |
| 8. | Aleksandra Glejzer2010 | ZSCKZ Bujny | 4:30.04 |
1500m M U23 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Miłosz Ślusiarski2008 | UMLKS Pegaz Opoczno | 4:53.44 |
| 2. | Adam Stawowczyk2010 | ZSP Zelów | 4:55.87 |
| 3. | Miłosz Jakubiec2009 | ZSCKU Czarnocin | 5:17.75 |
| 4. | Mateusz Kędzierski2008 | ZSP Zelów | 5:29.25 |
| 5. | Kacper Majda2008 | ZSCKU Czarnocin | 5:39.09 |
| 6. | Dominik Łajszczak2008 | ZSCKU Wolbórz | 5:42.25 |
| 7. | Marcel Dzieciątkowski2010 | LKS Omega Kleszczów | 5:58.91 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Iga Niezgoda
- Julia Modelewska
- Lena Brzezińska
- Michał Pasik
- Kacper Krzymowski
- Marcin Łuczak
- Malwina Sukiennik
- Nadia Smyczek
- Natalia Piotrowska
- Igor Łuczyński
- Maciej Gruszfeld
- Filip Maksymowicz
- Kinga Sawicka
- Martyna Pałągiewicz
- Hanna Winnicka
- Kordian Kacper Jadczak
- Jan Batorski
- Mateusz Kępski
- Karolina Piekut
- Vanessa Kiełbik
- Maja Szczur
- Miłosz Ślusiarski
- Adam Stawowczyk
- Miłosz Jakubiec