Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Rzeszowa – wyniki (04.10.2026, Rzeszów)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 21 startów 19 zawodników w 7 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m M FRAME RUNNING (8 startujących) – wygrał Mateusz Pawluk z wynikiem 10.23; 60 m K FRAME RUNNING (6 startujących) – wygrała Monika Magdziak z wynikiem 12.40; 60 m K (2 startujących) – wygrała Anna Kotowicz z wynikiem 14.27. 21 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Anna Kotowicz14.27
- 🥈 Anna Tarnowska14.44
- 🥇 Monika Magdziak12.40
- 🥈 Agata Widlarz14.82
- 🥉 Anna Tarnowska15.37
- 🥇 Ewa Marszałek1:05.55
- 🥇 Mateusz Pawluk10.23
- 🥈 Mateusz Dubaj12.68
- 🥉 Michał Nowosadowski12.74
- 🥇 Krzysztof Majka17.87
- 🥇 Elżbieta Zięba3.60
- 🥈 Patrycja Walat3.12
- 🥇 Piotr Kawałek9.29
60 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Kotowicz2004 | ULKS Sprinter Zielona Góra | 14.27 |
| 2. | Anna Tarnowska1997 | LKS Olimpic Szczecin | 14.44 |
60 m K FRAME RUNNING (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Monika Magdziak1996 | AKSON Zamość | 12.40 |
| 2. | Agata Widlarz1995 | KS Alfa Rzeszów | 14.82 |
| 3. | Anna Tarnowska1997 | LKS Olimpic Szczecin | 15.37 |
| 4. | Patrycja Walat1997 | UKS Szóstka Rzeszów | 16.48 |
| 5. | Zofia Waliłko2014 | UKS Szóstka Rzeszów | 16.98 |
| 6. | Małgorzata Kraciuk-Gutt1982 | UKS Szóstka Rzeszów | 18.51 |
60 m K wózki (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ewa Marszałek1991 | Rzeszów | 1:05.55 |
60 m M FRAME RUNNING (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Pawluk1998 | AKSON Zamość | 10.23 |
| 2. | Mateusz Dubaj2005 | KS Alfa Rzeszów | 12.68 |
| 3. | Michał Nowosadowski1996 | AKSON Zamość | 12.74 |
| 4. | Patrik Niemiec1995 | KS Alfa Rzeszów | 12.99 |
| 5. | Krystian Porębski2000 | KS Alfa Rzeszów | 13.68 |
| 6. | Filip Hamerla2012 | UKS Szóstka Rzeszów | 13.77 |
| 7. | Mikołaj Migała2000 | UKS Szóstka Rzeszów | 18.42 |
| 8. | Nazarii Pyzh2004 | UKS Szóstka Rzeszów | 1:00.34 |
60 m M wózki (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Majka1991 | Rzeszów | 17.87 |
Pchnięcie kulą Kna stojąco (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Elżbieta Zięba1994 | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl | 3.60 |
| 2. | Patrycja Walat1997 | UKS Szóstka Rzeszów | 3.12 |
Pchnięcie kulą M na stojąco (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Kawałek1995 | AKSON Zamość | 9.29 |
Inne zawody w tym terminie
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 8 runda · Warszawa
- II Dąbrowiecki Bieg Leśny · Dąbrówka