POLAtleci

Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Rzeszowa – wyniki (04.10.2026, Rzeszów)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 21 startów 19 zawodników w 7 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m M FRAME RUNNING (8 startujących) – wygrał Mateusz Pawluk z wynikiem 10.23; 60 m K FRAME RUNNING (6 startujących) – wygrała Monika Magdziak z wynikiem 12.40; 60 m K (2 startujących) – wygrała Anna Kotowicz z wynikiem 14.27. 21 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

60 m K
  1. 🥇 Anna Kotowicz14.27
  2. 🥈 Anna Tarnowska14.44
  1. 🥇 Monika Magdziak12.40
  2. 🥈 Agata Widlarz14.82
  3. 🥉 Anna Tarnowska15.37
60 m K wózki
  1. 🥇 Ewa Marszałek1:05.55
  1. 🥇 Mateusz Pawluk10.23
  2. 🥈 Mateusz Dubaj12.68
  3. 🥉 Michał Nowosadowski12.74
60 m M wózki
  1. 🥇 Krzysztof Majka17.87
  1. 🥇 Elżbieta Zięba3.60
  2. 🥈 Patrycja Walat3.12
  1. 🥇 Piotr Kawałek9.29

60 m K (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Anna Kotowicz200414.27
2.Anna Tarnowska199714.44

60 m K FRAME RUNNING (6)

MiejsceZawodnikWynik
1.Monika Magdziak199612.40
2.Agata Widlarz199514.82
3.Anna Tarnowska199715.37
4.Patrycja Walat199716.48
5.Zofia Waliłko201416.98
6.Małgorzata Kraciuk-Gutt198218.51

60 m K wózki (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Ewa Marszałek19911:05.55

60 m M FRAME RUNNING (8)

MiejsceZawodnikWynik
1.Mateusz Pawluk199810.23
2.Mateusz Dubaj200512.68
3.Michał Nowosadowski199612.74
4.Patrik Niemiec199512.99
5.Krystian Porębski200013.68
6.Filip Hamerla201213.77
7.Mikołaj Migała200018.42
8.Nazarii Pyzh20041:00.34

60 m M wózki (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Krzysztof Majka199117.87

Pchnięcie kulą Kna stojąco (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Elżbieta Zięba19943.60
2.Patrycja Walat19973.12

Pchnięcie kulą M na stojąco (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Piotr Kawałek19959.29

Inne zawody w tym terminie

Medaliści, edycje i powiązane rankingi