WIECZORNY MITING LA - BRANIEWSKI CZWARTEK LEKKOATLETYCZNY – wyniki (18.06.2026, Braniewo)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 25 startów 21 zawodników w 18 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 100m K U16 (4 startujących) – wygrała Julia Kalisz z wynikiem 13.98; 60m K U16 (3 startujących) – wygrała Julia Kalisz z wynikiem 8.72; 1000m K Senior (3 startujących) – wygrała Paulina Marciniak z wynikiem 3:19.59. 25 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Alicja Sobczak12.87
- 🥇 Julia Kalisz8.72
- 🥈 Pola Karpiniak8.74
- 🥉 Daria Mikuć8.97
- 🥇 Miłosz Sobolewski12.32
- 🥇 Filip Leszczyński7.91
- 🥇 Wiktoria Rutkowska12.75
- 🥇 Julia Kalisz13.98
- 🥈 Matylda Buła13.99
- 🥉 Pola Karpiniak14.08
- 🥇 Marcel Swatowski16.53
- 🥇 Karol Laszuk12.30
- 🥇 Bartosz Częścik12.20
- 🥇 Mirosława Śmiechowska35.99
- 🥇 Natasza Matkiewicz30.91
- 🥇 Karol Laszuk25.43
- 🥇 Aleksandra Ingielewicz1:03.32
- 🥇 Rafał Plichta1:05.43
- 🥇 Ksawery Dzik56.75
- 🥇 Lidia Sobolewska1:58.47
- 🥇 Maja Wirgowska1:48.63
- 🥇 Paulina Marciniak3:19.59
- 🥈 Sandra Zgórska3:33.51
- 🥉 Judyta Kamińska4:13.64
60m K U10 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Sobczak2018 | MOS Zatoka Braniewo | 12.87 |
60m K U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Kalisz2011 | KS Jelonki Dobre Miasto | 8.72 |
| 2. | Pola Karpiniak2011 | KS Jelonki Dobre Miasto | 8.74 |
| 3. | Daria Mikuć2011 | KS Jelonki Dobre Miasto | 8.97 |
60m M U10 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Miłosz Sobolewski2018 | — | 12.32 |
60m M U20 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Filip Leszczyński2007 | KS Jelonki Dobre Miasto | 7.91 |
100m K Senior (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria Rutkowska2001 | LUKS Orneta | 12.75 |
100m K U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Kalisz2011 | KS Jelonki Dobre Miasto | 13.98 |
| 2. | Matylda Buła2012 | MKS Truso Elbląg | 13.99 |
| 3. | Pola Karpiniak2011 | KS Jelonki Dobre Miasto | 14.08 |
| 4. | Daria Mikuć2011 | KS Jelonki Dobre Miasto | 14.54 |
100m M U10 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcel Swatowski2017 | — | 16.53 |
100m M U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karol Laszuk2011 | MKS Truso Elbląg | 12.30 |
100m M U23 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartosz Częścik2005 | MKS Truso Elbląg | 12.20 |
200m K U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mirosława Śmiechowska2015 | MOS Zatoka Braniewo | 35.99 |
200m K U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natasza Matkiewicz2013 | MKS Truso Elbląg | 30.91 |
200m M U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karol Laszuk2011 | MKS Truso Elbląg | 25.43 |
400m K U18 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Ingielewicz2009 | MOS Zatoka Braniewo | 1:03.32 |
400m M U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Rafał Plichta2011 | — | 1:05.43 |
400m M U18 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ksawery Dzik2010 | MKS Truso Elbląg | 56.75 |
600m K U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lidia Sobolewska2014 | — | 1:58.47 |
600m K U18 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Wirgowska2010 | MOS Zatoka Braniewo | 1:48.63 |
1000m K Senior (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Paulina Marciniak1998 | MOS Zatoka Braniewo | 3:19.59 |
| 2. | Sandra Zgórska1993 | — | 3:33.51 |
| 3. | Judyta Kamińska1993 | — | 4:13.64 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Alicja Sobczak
- Julia Kalisz
- Pola Karpiniak
- Daria Mikuć
- Miłosz Sobolewski
- Filip Leszczyński
- Wiktoria Rutkowska
- Matylda Buła
- Marcel Swatowski
- Karol Laszuk
- Bartosz Częścik
- Mirosława Śmiechowska
- Natasza Matkiewicz
- Aleksandra Ingielewicz
- Rafał Plichta
- Ksawery Dzik
- Lidia Sobolewska
- Maja Wirgowska
- Paulina Marciniak
- Sandra Zgórska
- Judyta Kamińska