CITY TRAIL Junior – Poznań (bieg 1) – wyniki (11.10.2026, Poznań)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 193 startów 193 zawodników w 12 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: D1 (5-6 lat) – ok. 200 m, przełaj (23 startujących) – wygrał Jerzyk Krzywosz z wynikiem 44.00; D3 (9-10 lat) – ok. 600 m, przełaj (21 startujących) – wygrał Tadek Furmańczyk z wynikiem 2:05.00; D3 (9-10 lat) – ok. 600 m, przełaj (20 startujących) – wygrała Pola Sitko z wynikiem 2:09.00. 193 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Hanna Musialska1:16.00
- 🥈 Tola Szczeszek1:24.00
- 🥉 Zosia Stefanowicz1:26.00
- 🥇 Ignacy Krajewski1:11.00
- 🥈 Maksymilian Pawlak1:12.00
- 🥉 Leonard Gumkowski1:14.00
- 🥇 Gosia Lewicka49.00
- 🥈 Adrianna Dolna54.00
- 🥈 Marianna Gdula54.00
- 🥇 Jerzyk Krzywosz44.00
- 🥈 Jan Kochman48.00
- 🥉 Ignacy Binkowski49.00
- 🥇 Michalina Czyczewska1:24.00
- 🥈 Ula Sułkowska1:29.00
- 🥉 Amelia Furgała1:30.00
- 🥇 Oskar Raczkiewicz1:31.00
- 🥈 Henryk Majchrzycki1:32.00
- 🥉 Jakub Sobczuk1:36.00
- 🥇 Pola Sitko2:09.00
- 🥈 Maria Graczyk2:14.00
- 🥉 Urszula Tecław2:15.00
- 🥇 Tadek Furmańczyk2:05.00
- 🥈 Igor Lewtak2:08.00
- 🥉 Gustaw Majchrzycki2:13.00
- 🥇 Wiktor Guzik5:38.00
- 🥈 Mikołaj Tarasiuk5:45.00
- 🥉 Olgierd Buchowski5:56.00
- 🥇 Weronika Kurczaba5:15.00
- 🥈 Lena Czyczewska5:21.00
- 🥉 Kamila Nwaogu5:35.00
- 🥇 Jan Pawlik4:12.00
- 🥈 Jakub Tarasiuk4:28.00
- 🥉 Wiktor Rębacz4:34.00
- 🥇 Maria Stefanowicz4:49.00
- 🥈 Joanna Kubiak5:08.00
- 🥉 Krysia Baszyńska5:12.00
D0 (do 4 lat) – ok. 200 m, przełaj (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Musialska2022 | Stumilowy Las | 1:16.00 |
| 2. | Tola Szczeszek2023 | — | 1:24.00 |
| 3. | Zosia Stefanowicz2023 | KS Poznań Athletic | 1:26.00 |
| 4. | Lilianna Balcerek2023 | P30 Mały Olimpijczyk | 1:29.00 |
| 5. | Wiktoria Zach2022 | — | 1:39.00 |
| 6. | Felicja Grześkowiak2022 | — | 1:42.00 |
| 7. | Kalina Świątnicka2023 | Bieganie Jest Przereklamowane | 1:47.00 |
| 8. | Amelia Bartoszewicz2023 | Pod wesołą chmurką | 1:48.00 |
| 9. | Oliwia Nowicka2022 | Obornicki Klub Lekkoatletyczny | 1:49.00 |
| 10. | Klara Molik2023 | — | 1:50.00 |
D0 (do 4 lat) – ok. 200 m, przełaj (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ignacy Krajewski2022 | UKS Triathlon Lusowo | 1:11.00 |
| 2. | Maksymilian Pawlak2022 | Ochronka Luboń | 1:12.00 |
| 3. | Leonard Gumkowski2022 | Przedszkole Ul - Złotniki | 1:14.00 |
| 4. | Antoni Kraszka2022 | — | 1:16.00 |
| 5. | Ignacy Molik2022 | — | 1:17.00 |
| 6. | Szymon Pfajfer2022 | — | 1:34.00 |
| 7. | Horacy Wajszczuk2023 | Przedszkole PPNT UAM | 1:46.00 |
| 8. | Igor Wieczorkowski2023 | Galileo w Poznaniu | 1:47.00 |
| 9. | Konstanty Szczeszek2023 | — | 2:54.00 |
| 10. | Barbara Sobolewska2023 | Strzelecka | 3:26.00 |
D1 (5-6 lat) – ok. 200 m, przełaj (15)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gosia Lewicka2020 | Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija w Poznaniu | 49.00 |
| 2. | Adrianna Dolna2020 | — | 54.00 |
| 2. | Marianna Gdula2020 | — | 54.00 |
| 4. | Antonina Mierkiewicz2020 | — | 55.00 |
| 5. | Maria Tecław2021 | — | 57.00 |
| 6. | Maja Kaczmarek2021 | — | 58.00 |
| 6. | Rozalia Balcerek2021 | P30 Mały Olimpijczyk | 58.00 |
| 8. | Iga Efler2020 | Górczyn | 59.00 |
| 9. | Zofia Rakoczyk2021 | — | 1:07.00 |
| 9. | Natalia Machnik2021 | P30 Mały Olimpijczyk | 1:07.00 |
D1 (5-6 lat) – ok. 200 m, przełaj (23)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jerzyk Krzywosz2020 | APR Lampart Piątkowo | 44.00 |
| 2. | Jan Kochman2020 | — | 48.00 |
| 3. | Ignacy Binkowski2021 | — | 49.00 |
| 4. | Piotr Kapłan2020 | — | 50.00 |
| 5. | Stefan Wajszczuk2020 | PSPZP | 51.00 |
| 5. | Nikodem Kubiś2021 | — | 51.00 |
| 7. | Adam Burakowski2021 | Core place | 56.00 |
| 8. | Teodor Mierkiewicz2020 | Polsko-niemieckie przedszkole Ene due Rabe | 57.00 |
| 9. | Wojciech Bartkowiak2021 | — | 58.00 |
| 10. | Julian Olichwer2021 | Mali Europejczycy | 59.00 |
D2 (7-8 lat) – ok. 400 m, przełaj (17)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michalina Czyczewska2018 | SSP 2 | 1:24.00 |
| 2. | Ula Sułkowska2018 | Poznań Athletic | 1:29.00 |
| 3. | Amelia Furgała2018 | Międzychód | 1:30.00 |
| 4. | Marysia Kaźmierczak2018 | MKL JAROCIN | 1:33.00 |
| 4. | Alicja Przybylska2018 | — | 1:33.00 |
| 6. | Gabriela Goławska2018 | Horyzonty Poznań | 1:34.00 |
| 7. | Pola Brożek2018 | OKL Oborniki | 1:41.00 |
| 8. | Hanna Ośmiałowska2019 | — | 1:46.00 |
| 9. | Łucja Ziembicka2019 | Społeczna Czwórka | 1:49.00 |
| 10. | Antonina Henkel2018 | Zespół szkół mistrzostwa sportowego nr. 2 Poznań | 1:53.00 |
D2 (7-8 lat) – ok. 400 m, przełaj (15)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oskar Raczkiewicz2018 | — | 1:31.00 |
| 2. | Henryk Majchrzycki2018 | SSP 14 | 1:32.00 |
| 3. | Jakub Sobczuk2019 | KS Poznań Athletic | 1:36.00 |
| 4. | Adam Ratajczak2018 | SP1 Zalasewo | 1:37.00 |
| 4. | Jerzy Dobrzyński2018 | SSP2 | 1:37.00 |
| 6. | Leopold Szymański2018 | — | 1:39.00 |
| 7. | Staś Witkowski2018 | — | 1:42.00 |
| 8. | Adam Walerowski2018 | — | 1:46.00 |
| 9. | Maciej Pawlak2018 | CITY TRAIL Team | 1:49.00 |
| 10. | Stanisław Krzuszewski2018 | — | 1:53.00 |
D3 (9-10 lat) – ok. 600 m, przełaj (20)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Sitko2016 | GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne | 2:09.00 |
| 2. | Maria Graczyk2017 | GKS Tarnovia | 2:14.00 |
| 3. | Urszula Tecław2016 | — | 2:15.00 |
| 4. | Pola Pioch2017 | GKS TARNOVIA | 2:20.00 |
| 4. | Nina Nowakowska2017 | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 2:20.00 |
| 6. | Helena Włocławska2017 | Biegowy Fyrtel Suchy Las | 2:24.00 |
| 7. | Marynika Howil-Krysztofiak2016 | UKS Dąb Suchy Las | 2:38.00 |
| 8. | Justyna Ciesielska2016 | AZS | 2:41.00 |
| 9. | Anna Duda2016 | GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne | 2:44.00 |
| 9. | Jagoda Hypka2017 | MUKS Spartan ROKIETNICA | 2:44.00 |
D3 (9-10 lat) – ok. 600 m, przełaj (21)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tadek Furmańczyk2016 | MKS Juvenia Puszczykowo/Ziółkowska Team | 2:05.00 |
| 2. | Igor Lewtak2016 | KS Poznań Athletic | 2:08.00 |
| 3. | Gustaw Majchrzycki2016 | SSP 14 | 2:13.00 |
| 4. | Piotr Staniszewski2016 | KS Poznań Athletic | 2:17.00 |
| 5. | Wiktor Raczkiewicz2016 | — | 2:20.00 |
| 6. | Nikodem Binkowski2016 | — | 2:21.00 |
| 7. | Bartosz Krokosiński2016 | — | 2:23.00 |
| 8. | Kamil Ilasz2016 | — | 2:30.00 |
| 8. | Tomas Szczęsny2016 | GKS TARNOVIA | 2:30.00 |
| 8. | Tomasz Szczęsny2016 | GKS TARNOVIA | 2:30.00 |
D4 (11-12 lat) – ok. 1000 m, przełaj (16)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Guzik2014 | OŚ AZS Poznań | 5:38.00 |
| 2. | Mikołaj Tarasiuk2014 | KS Poznań Athletic | 5:45.00 |
| 3. | Olgierd Buchowski2014 | — | 5:56.00 |
| 4. | Daniel Formanowicz2014 | UKS Lekkoatletyczna 70 Poznań | 5:58.00 |
| 5. | Nikodem Boncler2014 | SP 51 Poznań | 6:03.00 |
| 6. | Jan Nowakowski2015 | Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wirach | 6:12.00 |
| 7. | Jan Stanisławski2015 | Da Vinci - Os. Przyjaźni | 6:13.00 |
| 8. | Kazimierz Humbla2014 | — | 6:20.00 |
| 8. | Wojciech Szkopek2014 | Szkopek Team | 6:20.00 |
| 10. | Franciszek Kruszewski2015 | Akademia Judo Poznań | 6:35.00 |
D4 (11-12 lat) – ok. 1000 m, przełaj (17)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Weronika Kurczaba2014 | OŚ AZS Poznań | 5:15.00 |
| 2. | Lena Czyczewska2014 | OŚ AZS Poznań | 5:21.00 |
| 3. | Kamila Nwaogu2015 | MKL Maraton Świnoujście | 5:35.00 |
| 3. | Pola Nowakowska2015 | GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne | 5:35.00 |
| 5. | Liliana Gurdziołek2014 | — | 5:48.00 |
| 6. | Jasmine Rochowska2014 | Szkoła Podstawowa nr 19 w Poznaniu | 5:54.00 |
| 7. | Maja Bórkowska2014 | UKS Lekkoatletyczna 70 Poznań | 6:02.00 |
| 8. | Martyna Strzelecka2015 | Spartan Rokietnica | 6:07.00 |
| 9. | Marcela Strzelecka2014 | UKS Błyskawica Rokietnica | 6:11.00 |
| 10. | Stefania Olbromska2015 | Tarnovia | 6:17.00 |
D5 (13-15 lat) – ok. 1000 m, przełaj (16)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Pawlik2012 | OKL Oborniki | 4:12.00 |
| 2. | Jakub Tarasiuk2013 | KS Poznań Athletic | 4:28.00 |
| 3. | Wiktor Rębacz2011 | OŚ AZS Poznań | 4:34.00 |
| 3. | Jan Skorniak2011 | Czerniejewski Klub Sportowy | 4:34.00 |
| 5. | Władek Baszyński2013 | OŚ AZS POZNAŃ | 4:35.00 |
| 6. | Feliks Garczarek2013 | UKS Lekkoatletyczna 70 Poznań | 4:48.00 |
| 7. | Jan Majewski2012 | SP63 | 4:57.00 |
| 8. | Stanisław Jaskólski2011 | Technikum Łączności | 5:01.00 |
| 9. | Eryk Furgała2013 | PLKS Gwda Piła | 5:16.00 |
| 10. | Grzegorz Kowalonek2012 | — | 5:47.00 |
D5 (13-15 lat) – ok. 1000 m, przełaj (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Stefanowicz2013 | KS Poznań Athletic | 4:49.00 |
| 2. | Joanna Kubiak2012 | — | 5:08.00 |
| 3. | Krysia Baszyńska2011 | OŚ AZS POZNAŃ | 5:12.00 |
| 4. | Wiktoria Sobczuk2012 | KS Poznań Athletic | 5:26.00 |
| 4. | Magdalena Janczak2013 | KS Poznań Athletic | 5:26.00 |
| 6. | Pola Kraszka2012 | — | 5:59.00 |
| 7. | Urszula Andrzejewska2013 | SP NR 83 Łejery w Poznaniu | 6:04.00 |
| 8. | Alicja Mikołajczak2011 | — | 7:40.00 |
| 9. | Mia Świątnicka2013 | UKS Dąb Suchy Las | 7:44.00 |
Inne zawody w tym terminie
- Mityng Zakończenia Sezonu 2026 · Złocieniec
- Bieg po Dynię · Lesznowola
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Hanna Musialska
- Tola Szczeszek
- Zosia Stefanowicz
- Ignacy Krajewski
- Maksymilian Pawlak
- Leonard Gumkowski
- Gosia Lewicka
- Adrianna Dolna
- Marianna Gdula
- Jerzyk Krzywosz
- Jan Kochman
- Ignacy Binkowski
- Michalina Czyczewska
- Ula Sułkowska
- Amelia Furgała
- Oskar Raczkiewicz
- Henryk Majchrzycki
- Jakub Sobczuk
- Pola Sitko
- Maria Graczyk
- Urszula Tecław
- Tadek Furmańczyk
- Igor Lewtak
- Gustaw Majchrzycki
- Wiktor Guzik
- Mikołaj Tarasiuk
- Olgierd Buchowski
- Weronika Kurczaba
- Lena Czyczewska
- Kamila Nwaogu
- Pola Nowakowska
- Jan Pawlik
- Jakub Tarasiuk
- Wiktor Rębacz
- Jan Skorniak
- Maria Stefanowicz
- Joanna Kubiak
- Krysia Baszyńska
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Mistrzostwa Pionu LZS.Grand Prix Pomorza-Kujaw-Pałuk. 9. Memoriał Michała Joachimowskiego · 2026-10-03 · Białe Błota
Rankingi miesiąca (październik 2026) z tymi zawodnikami
- 600 m · 9 lat · dziewczęta
- 600 m · 10 lat · dziewczęta
- 600 m · 10 lat · chłopcy
- 1000 m · 11 lat · dziewczęta
- 1000 m · 12 lat · dziewczęta
- 100 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 1000 m · 12 lat · chłopcy
- 1000 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · chłopcy
- 1000 m · 14 lat · dziewczęta
- 1000 m · 14 lat · chłopcy
- 1000 m · 15 lat · dziewczęta
- 1000 m · 15 lat · chłopcy