POLAtleci

Czwartki Lekkoatletyczne – Brusy – wyniki (23.04.2026, Brusy)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 76 startów 76 zawodników w 4 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m (29 startujących) – wygrała Katarzyna Kalafus z wynikiem 8.80; 60 m (18 startujących) – wygrał Filip Warnke z wynikiem 9.20; 300 m (16 startujących) – wygrał Kacper Ossowski z wynikiem 52.50. 76 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

60 m
  1. 🥇 Katarzyna Kalafus8.80
  2. 🥈 Laura Bratz9.20
  3. 🥉 Lena Czapiewska9.40
60 m
  1. 🥇 Filip Warnke9.20
  2. 🥈 Alex Chrapkowski9.30
  3. 🥉 Szymon Pompała9.40
300 m
  1. 🥇 Aleksandra Hohn54.00
  2. 🥈 Nadia Kiedrowicz55.60
  3. 🥉 Nicola Zblewska56.30
300 m
  1. 🥇 Kacper Ossowski52.50
  2. 🥈 Hieronim Kosecki53.60
  3. 🥉 Wiktor Gierszewski54.10

60 m (29)

MiejsceZawodnikWynik
1.Katarzyna Kalafus20148.80
2.Laura Bratz20149.20
3.Lena Czapiewska20149.40
4.Nikola Zygmańska20149.70
5.Sara Radtke20139.80
6.Martyna Rekowska20139.90
7.Kinga Brelska201310.00
7.Oliwia Kruth201310.00
9.Lena Kin201310.10
9.Laura Gadzała201310.10

60 m (18)

MiejsceZawodnikWynik
1.Filip Warnke20149.20
2.Alex Chrapkowski20139.30
3.Szymon Pompała20149.40
4.Radosław Lubiński20149.50
4.Maksymilian Wardyn20149.50
4.Alan Szuca20149.50
7.Moses Hakobyan20149.80
7.Aleksander Kłos-Łyczywek20139.80
9.Borys Pilacki201410.10
10.Tymoteusz Czapiewski201410.20

300 m (13)

MiejsceZawodnikWynik
1.Aleksandra Hohn201354.00
2.Nadia Kiedrowicz201355.60
3.Nicola Zblewska201556.30
4.Amelia Lewińska201557.20
5.Anastazja Landowska201458.40
6.Pola Kulesza201559.10
7.Nina Gostomczyk201559.20
8.Helana Wróblewska201559.40
9.Lena Brzezińska20131:01.80
10.Lena Lemańczyk20151:04.10

300 m (16)

MiejsceZawodnikWynik
1.Kacper Ossowski201552.50
2.Hieronim Kosecki201453.60
3.Wiktor Gierszewski201454.10
4.Alan Pozorski201455.70
5.Filip Łukaszewski201556.40
6.Rafał Hebel201356.70
7.Piotr Szultka201457.40
8.Leon Gierszewski201457.60
9.Bartosz Meller201458.80
10.Adrian Łącki201559.50
Medaliści, edycje i powiązane rankingi