Czwartki lekkoatletyczne 23.04.2026 – wyniki (23.04.2026, Zielonka)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 66 startów 60 zawodników w 6 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60m K (32 startujących) – wygrała Vanessa Dziuba z wynikiem 8.56; 60m M (17 startujących) – wygrał Igor Wiatrak z wynikiem 9.04; 300m K (6 startujących) – wygrała Anna Sawicka z wynikiem 52.36. 66 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Vanessa Dziuba8.56
- 🥈 Hanna Starczewska9.49
- 🥉 Maja Majewska9.73
- 🥇 Igor Wiatrak9.04
- 🥈 Alan Kanclerz9.05
- 🥉 Wojciech Jankowski9.07
- 🥇 Anna Sawicka52.36
- 🥈 Magdalena Karpińska59.77
- 🥉 Iga Arcipowska1:00.49
- 🥇 Artur Kaska44.68
- 🥈 Alan Kanclerz52.76
- 🥉 Oliwier Franciszek Wojtanowski1:00.29
- 🥇 Anna Sawicka2:08.01
- 🥈 Alicja Pełszyńska2:09.03
- 🥉 Natalia Savchuk2:21.50
- 🥇 Antoni Jaczewski3:56.04
- 🥈 Igor Wiatrak3:57.66
60m K (32)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Vanessa Dziuba2013 | UKS Zielonka | 8.56 |
| 2. | Hanna Starczewska2013 | SP 2 Zielonka | 9.49 |
| 3. | Maja Majewska2013 | SP Dobczyn | 9.73 |
| 4. | Maja Banaś2013 | — | 9.77 |
| 4. | Kalina Orlińska2015 | Zielonka | 9.77 |
| 6. | Antonina Nowak2013 | SP Dobczyn | 9.98 |
| 7. | Tamila Makarova2014 | UKS Zielonka | 10.29 |
| 8. | Zuzanna Antczak2013 | SP 1 Zielonka | 10.30 |
| 9. | Daria Klaudia Korpikiewicz2015 | SP 2 Zielonka | 10.31 |
| 10. | Karolina Mieczykowska2014 | SP 2 Zielonka | 10.46 |
60m M (17)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Igor Wiatrak2013 | UKS Zielonka | 9.04 |
| 2. | Alan Kanclerz2015 | SP Dobczyn | 9.05 |
| 3. | Wojciech Jankowski2015 | Mazowieckie | 9.07 |
| 4. | Jerzy Karwacki2015 | Mazowieckie | 9.25 |
| 5. | Jan Cieciera2013 | Zielonka | 9.34 |
| 6. | Jan Jędrzejewski2015 | Mazowieckie | 9.50 |
| 7. | Adam Jeżowski2014 | Mazowieckie | 9.84 |
| 8. | Franciszek Sobieski2015 | SP Dobczyn | 10.02 |
| 9. | Jacek Kopatysz2016 | SP 2 Zielonka | 10.23 |
| 10. | Grzegorz Miszczuk2015 | SP Dobczyn | 10.61 |
300m K (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Sawicka2015 | Katolicka Szkoła Podstawowa | 52.36 |
| 2. | Magdalena Karpińska2013 | UKS Zielonka | 59.77 |
| 3. | Iga Arcipowska2013 | — | 1:00.49 |
| 4. | Zuzanna Antczak2013 | SP 1 Zielonka | 1:00.84 |
| 5. | Sabina Godlewska2015 | SP 2 Zielonka | 1:03.19 |
| 6. | Maria Mańk2013 | SP 2 Zielonka | 1:05.94 |
300m M (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 44.68 |
| 2. | Alan Kanclerz2015 | SP Dobczyn | 52.76 |
| 3. | Oliwier Franciszek Wojtanowski2013 | SP 2 Zielonka | 1:00.29 |
| 4. | Piotr Wojdyr2017 | UKS Orły Zielonka | 1:01.37 |
| 5. | Aleksander Anikiej2017 | SP 2 Zielonka | 1:18.33 |
600m K (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Sawicka2015 | Katolicka Szkoła Podstawowa | 2:08.01 |
| 2. | Alicja Pełszyńska2016 | KS AZS AWF Warszawa | 2:09.03 |
| 3. | Natalia Savchuk2014 | SP Dobczyn | 2:21.50 |
| 4. | Malwina Białek2013 | SP Dobczyn | 2:25.47 |
1000m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Jaczewski2014 | Mazowieckie | 3:56.04 |
| 2. | Igor Wiatrak2013 | UKS Zielonka | 3:57.66 |
Inne zawody w tym terminie
- Czwartki Lekkoatletyczne – Brusy · Brusy
- Czwartki Lekkoatletyczne – Barcin · Barcin
- SPARTAKIADA ŁASK · Łask
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Zawody lekkoatletyczne Mini Copernicus Cup 23.04.2026 · 2026-04-27 · Zielonka
- Czwartki lekkoatletyczne 16.04.2026 · 2026-04-16 · Zielonka
- Zawody lekkoatletyczne Mini Copernicus Cup 16.04.2026 · 2026-04-20 · Zielonka
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - Runda 3 · 2026-04-12 · Warszawa
- Otwocka Dycha / Otwocka Piątka – biegi dzieci · 2026-04-19 · Otwock
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - Runda 4 (HALA) · 2026-04-26 · Warszawa
Rankingi miesiąca (kwiecień 2026) z tymi zawodnikami
- 600 m · 10 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 100 m · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 1000 m · 12 lat · chłopcy
- 100 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- Bieg uliczny / przełaj 1200 m – III Bieg im. Józefa Nojiego – Bieg Warszawski · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy