POLAtleci

Czwartki lekkoatletyczne 23.04.2026 – wyniki (23.04.2026, Zielonka)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 66 startów 60 zawodników w 6 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60m K (32 startujących) – wygrała Vanessa Dziuba z wynikiem 8.56; 60m M (17 startujących) – wygrał Igor Wiatrak z wynikiem 9.04; 300m K (6 startujących) – wygrała Anna Sawicka z wynikiem 52.36. 66 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

60m K
  1. 🥇 Vanessa Dziuba8.56
  2. 🥈 Hanna Starczewska9.49
  3. 🥉 Maja Majewska9.73
60m M
  1. 🥇 Igor Wiatrak9.04
  2. 🥈 Alan Kanclerz9.05
  3. 🥉 Wojciech Jankowski9.07
300m K
  1. 🥇 Anna Sawicka52.36
  2. 🥈 Magdalena Karpińska59.77
  3. 🥉 Iga Arcipowska1:00.49
300m M
  1. 🥇 Artur Kaska44.68
  2. 🥈 Alan Kanclerz52.76
  3. 🥉 Oliwier Franciszek Wojtanowski1:00.29
600m K
  1. 🥇 Anna Sawicka2:08.01
  2. 🥈 Alicja Pełszyńska2:09.03
  3. 🥉 Natalia Savchuk2:21.50
1000m M
  1. 🥇 Antoni Jaczewski3:56.04
  2. 🥈 Igor Wiatrak3:57.66

60m K (32)

MiejsceZawodnikWynik
1.Vanessa Dziuba20138.56
2.Hanna Starczewska20139.49
3.Maja Majewska20139.73
4.Maja Banaś20139.77
4.Kalina Orlińska20159.77
6.Antonina Nowak20139.98
7.Tamila Makarova201410.29
8.Zuzanna Antczak201310.30
9.Daria Klaudia Korpikiewicz201510.31
10.Karolina Mieczykowska201410.46

60m M (17)

MiejsceZawodnikWynik
1.Igor Wiatrak20139.04
2.Alan Kanclerz20159.05
3.Wojciech Jankowski20159.07
4.Jerzy Karwacki20159.25
5.Jan Cieciera20139.34
6.Jan Jędrzejewski20159.50
7.Adam Jeżowski20149.84
8.Franciszek Sobieski201510.02
9.Jacek Kopatysz201610.23
10.Grzegorz Miszczuk201510.61

300m K (6)

MiejsceZawodnikWynik
1.Anna Sawicka201552.36
2.Magdalena Karpińska201359.77
3.Iga Arcipowska20131:00.49
4.Zuzanna Antczak20131:00.84
5.Sabina Godlewska20151:03.19
6.Maria Mańk20131:05.94

300m M (5)

MiejsceZawodnikWynik
1.Artur Kaska201444.68
2.Alan Kanclerz201552.76
3.Oliwier Franciszek Wojtanowski20131:00.29
4.Piotr Wojdyr20171:01.37
5.Aleksander Anikiej20171:18.33

600m K (4)

MiejsceZawodnikWynik
1.Anna Sawicka20152:08.01
2.Alicja Pełszyńska20162:09.03
3.Natalia Savchuk20142:21.50
4.Malwina Białek20132:25.47

1000m M (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Antoni Jaczewski20143:56.04
2.Igor Wiatrak20133:57.66
Medaliści, edycje i powiązane rankingi