Great Kids - edycja zima – wyniki (14.02.2026, Wrocław)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 36 startów 36 zawodników w 9 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Kids 2 (2018-2019) M – 200m biegu (7 startujących) – wygrał Edmund Kotoń z wynikiem 1:02.48; Kids 3 (2016-2017) M – 400m biegu (7 startujących) – wygrał Tymoteusz Maj z wynikiem 1:39.63; Kids 3 (2016-2017) K – 400m biegu (6 startujących) – wygrała Liliana Kubacka z wynikiem 1:38.81. 36 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Liliana Sulikowska25.81
- 🥈 Anna Rutkowska28.40
- 🥉 Antonina Wowczyńska29.19
- 🥇 Antoni Leśniak26.54
- 🥈 Henryk Kotoń28.77
- 🥉 Henryk Bortkiewicz33.80
- 🥇 Aleksandr Sulikowska1:06.23
- 🥈 Zuzanna Maj1:06.52
- 🥇 Edmund Kotoń1:02.48
- 🥈 Tymon Miś1:05.20
- 🥉 Szymon Daszkiewicz1:08.45
- 🥇 Liliana Kubacka1:38.81
- 🥈 Martyna Gorczyca1:40.29
- 🥉 Pola Zakrzewska1:43.63
- 🥇 Tymoteusz Maj1:39.63
- 🥈 Leon Kubacki1:44.90
- 🥉 Józef Kotoń1:46.06
- 🥇 Cyprian Malisz2:25.60
- 🥈 Adam Kotoń2:36.65
- 🥉 Michał Mazurek3:02.56
- 🥇 Hanna Jodkowska4:52.87
- 🥇 Karol Grabowski3:41.40
Kids 1 (od 2020) K – 100m biegu (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Liliana Sulikowska2020 | Akademia Sportu Run4Fun | 25.81 |
| 2. | Anna Rutkowska2020 | — | 28.40 |
| 3. | Antonina Wowczyńska2021 | — | 29.19 |
Kids 1 (od 2020) M – 100m biegu (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Leśniak2020 | — | 26.54 |
| 2. | Henryk Kotoń2020 | — | 28.77 |
| 3. | Henryk Bortkiewicz2021 | PRZEDSZKOLE PROMYK SŁOŃCA | 33.80 |
| 4. | Franciszek Pisarski2022 | — | 34.33 |
| 5. | Feliks Daras2022 | — | 1:16.18 |
Kids 2 (2018-2019) K – 200m biegu (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandr Sulikowska2018 | RUN4FUN | 1:06.23 |
| 2. | Zuzanna Maj2019 | RUN4FUN Oleśnica | 1:06.52 |
Kids 2 (2018-2019) M – 200m biegu (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Edmund Kotoń2018 | — | 1:02.48 |
| 2. | Tymon Miś2018 | — | 1:05.20 |
| 3. | Szymon Daszkiewicz2018 | — | 1:08.45 |
| 3. | Adam Snopczyński2019 | — | 1:08.45 |
| 5. | Dominik Lewandowski-Goryl2019 | — | 1:09.46 |
| 6. | Jan Boroń2019 | — | 1:15.80 |
| 7. | Robert Wojtas2019 | — | 1:21.74 |
Kids 3 (2016-2017) K – 400m biegu (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Liliana Kubacka2017 | RUN4FUN Oleśnica | 1:38.81 |
| 2. | Martyna Gorczyca2016 | RUN4FUN Oleśnica | 1:40.29 |
| 3. | Pola Zakrzewska2017 | LKS Górnik Wałbrzych | 1:43.63 |
| 4. | Julia Snopczyńska2017 | — | 1:45.50 |
| 5. | Natalia Lewandowska-Goryl2017 | — | 1:45.51 |
| 6. | Maja Kupniewska2017 | LKS Górnik Wałbrzych | 1:53.31 |
Kids 3 (2016-2017) M – 400m biegu (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Maj2016 | RUN4FUN Oleśnica | 1:39.63 |
| 2. | Leon Kubacki2017 | RUN4FUN Oleśnica | 1:44.90 |
| 3. | Józef Kotoń2016 | — | 1:46.06 |
| 4. | Dawid Boroń2016 | LKS Górnik Wałbrzych | 1:46.21 |
| 5. | Oscar Kaczurba2017 | KS AZS AWF Wrocław | 1:50.85 |
| 6. | Mykhailo Orishchenko2016 | — | 2:09.39 |
| 7. | Filip Kozłowski2016 | GAJKÓW GOAT TEAM | 2:09.73 |
Nastolatek 1 (2014-2015) M – 600m biegu (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Cyprian Malisz2014 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:25.60 |
| 2. | Adam Kotoń2014 | — | 2:36.65 |
| 3. | Michał Mazurek2014 | — | 3:02.56 |
| 4. | Michał Jodkowski2014 | MKS Siechnice | 3:18.86 |
Nastolatek 2 (2012-2013) K – 1000m biegu (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Jodkowska2012 | MKS Siechnice | 4:52.87 |
Nastolatek 2 (2012-2013) M – 1000m biegu (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karol Grabowski2012 | M-G ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 3:41.40 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Liliana Sulikowska
- Anna Rutkowska
- Antonina Wowczyńska
- Antoni Leśniak
- Henryk Kotoń
- Henryk Bortkiewicz
- Aleksandr Sulikowska
- Zuzanna Maj
- Edmund Kotoń
- Tymon Miś
- Szymon Daszkiewicz
- Adam Snopczyński
- Liliana Kubacka
- Martyna Gorczyca
- Pola Zakrzewska
- Tymoteusz Maj
- Leon Kubacki
- Józef Kotoń
- Cyprian Malisz
- Adam Kotoń
- Michał Mazurek
- Hanna Jodkowska
- Karol Grabowski