POLAtleci

II Rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych LZS Woj. Łódzkiego – wyniki (26.05.2026, Bełchatów)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 311 startów 311 zawodników w 12 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60m M U14 (40 startujących) – wygrał Piotr Gaworczyk z wynikiem 8.38; 200m K U14 (39 startujących) – wygrała Urszula Zarzycka z wynikiem 28.09; 100m M U16 (34 startujących) – wygrał Miłosz Wojajczyk z wynikiem 11.41. 311 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

60m K U14
  1. 🥇 Lena Anna Krzemińska8.63
  2. 🥈 Natalia Marlińska9.00
  3. 🥉 Ada Lesiak9.15
60m M U14
  1. 🥇 Piotr Gaworczyk8.38
  2. 🥈 Witold Brdąkała8.55
  3. 🥉 Franciszek Zybura8.58
100m K U16
  1. 🥇 Natalia Cybułka13.39
  2. 🥈 Zofia Klimczak13.53
  3. 🥉 Lena Frankiewicz13.57
100m M U16
  1. 🥇 Miłosz Wojajczyk11.41
  2. 🥈 Jan Tarkowski11.80
  3. 🥉 Jakub Dubiel12.41
200m K U14
  1. 🥇 Urszula Zarzycka28.09
  2. 🥈 Zuzanna Sęczkowska29.31
  3. 🥉 Liliana Woźniak30.09
200m M U14
  1. 🥇 Adam Wlazłowski27.73
  2. 🥈 Paweł Borkowski28.67
  3. 🥉 Adam Czapnik29.52
300m K U16
  1. 🥇 Maria Pole46.13
  2. 🥈 Wiktoria Majek47.81
  3. 🥉 Aleksandra Woźniak48.38
300m M U16
  1. 🥇 Kacper Ciesielski40.08
  2. 🥈 Danylo Sydoruk41.11
  3. 🥉 Piotr Rejek41.41
600m K U14
  1. 🥇 Amelia Merk1:46.77
  2. 🥈 Alicja Małgorzata Tralewska1:56.28
  3. 🥉 Anna Rożej1:58.81
600m K U16
  1. 🥇 Aleksandra Włodarczyk1:45.28
  2. 🥈 Wiktoria Stobiecka1:48.36
  3. 🥉 Magdalena Kawnik1:57.84
1000m M U14
  1. 🥇 Piotr Jarząbek3:17.15
  2. 🥈 Mikołaj Galwas3:22.65
  3. 🥉 Adam Tanasiewicz3:22.76
1000m M U16
  1. 🥇 Filip Hoffman3:00.33
  2. 🥈 Oliwier Jarosiński3:08.64
  3. 🥉 Ksawery Daniel Szymański3:14.93

60m K U14 (33)

MiejsceZawodnikWynik
1.Lena Anna Krzemińska20148.63
2.Natalia Marlińska20139.00
3.Ada Lesiak20139.15
4.Sandra Retkowska20139.29
5.Lena Kowalczyk20149.30
6.Blanka Bielińska20149.42
7.Wiktoria Dąbrówka20139.52
8.Mia Tosik20149.53
9.Martyna Zbroja20139.64
10.Natalia Ślusarczyk20149.66

60m M U14 (40)

MiejsceZawodnikWynik
1.Piotr Gaworczyk20138.38
2.Witold Brdąkała20138.55
3.Franciszek Zybura20138.58
4.Adam Wroński20138.64
5.Szymon Tosik20138.66
6.Adam Olejnik20138.69
7.Oliwier Gołębiowski20138.74
8.Oskar Janus20138.76
9.Krystian Więcek20138.76
10.Stanisław Kosiński20148.84

100m K U16 (29)

MiejsceZawodnikWynik
1.Natalia Cybułka201113.39
2.Zofia Klimczak201113.53
3.Lena Frankiewicz201113.57
4.Kornelia Skrobek201213.76
5.Anna Chądzyńska201114.06
6.Martyna Lewicka201214.35
7.Wiktoria Pospiszył201214.44
8.Helena Bielawska201214.65
9.Julia Bednarek201114.81
10.Amelia Agata Kosakowska201214.91

100m M U16 (34)

MiejsceZawodnikWynik
1.Miłosz Wojajczyk201211.41
2.Jan Tarkowski201111.80
3.Jakub Dubiel201112.41
4.Nikodem Patryarcha201112.43
5.Dawid Siwczyk201212.50
6.Oskar Furczyński201112.59
7.Bartosz Ciemcioch201112.85
8.Jakub Wojnicki201212.95
9.Jakub Jezierski201112.96
10.Mateusz Tylki201213.00

200m K U14 (39)

MiejsceZawodnikWynik
1.Urszula Zarzycka201328.09
2.Zuzanna Sęczkowska201329.31
3.Liliana Woźniak201430.09
4.Natalia Mamrot201330.44
5.Emilia Bąkowicz201430.98
6.Zofia Olas201431.35
7.Aniela Dudek201432.34
8.Nikola Figas201332.38
9.Lena Troczyńska201332.52
10.Pola Bieniek201532.75

200m M U14 (30)

MiejsceZawodnikWynik
1.Adam Wlazłowski201327.73
2.Paweł Borkowski201328.67
3.Adam Czapnik201329.52
4.Szymon Buresz201329.53
5.Mateusz Ociepa201330.18
6.Kacper Ignaczak201430.46
7.Kacper Mikołajczyk201430.85
8.Miłosz Podlejski201330.90
9.Franciszek Henryk Gleń201430.98
10.Alan Krawczykowski201331.36

300m K U16 (18)

MiejsceZawodnikWynik
1.Maria Pole201246.13
2.Wiktoria Majek201247.81
3.Aleksandra Woźniak201148.38
4.Zofia Markiewicz201253.46
5.Oliwia Sylwia Rosiak201153.49
6.Amelia Piechota201154.45
7.Oliwia Kudlińska201154.49
8.Maja Świstek201156.06
9.Olesia Tkachuk201256.73
10.Nadia Mikulska201257.99

300m M U16 (27)

MiejsceZawodnikWynik
1.Kacper Ciesielski201140.08
2.Danylo Sydoruk201141.11
3.Piotr Rejek201241.41
4.Igor Głuszczak201142.73
5.Mateusz Bartkowiak201142.88
6.Wiktor Fedeczko201243.67
7.Jakub Gołębiowski201143.99
8.Filip Czasek201244.11
9.Aleksander Gaj201244.53
10.Tymoteusz Marusiński201245.14

600m K U14 (13)

MiejsceZawodnikWynik
1.Amelia Merk20131:46.77
2.Alicja Małgorzata Tralewska20151:56.28
3.Anna Rożej20131:58.81
4.Maria Wieczorek20132:01.50
5.Maja Szczęsna20142:06.51
6.Nina Ornafa20142:07.53
7.Nela Ilona Skrobek20142:09.46
8.Nikola Alicja Bełdowska20142:09.91
9.Bianka Śliwkiewicz20152:15.48
10.Kinga Nikola Krocz20142:18.02

600m K U16 (13)

MiejsceZawodnikWynik
1.Aleksandra Włodarczyk20111:45.28
2.Wiktoria Stobiecka20121:48.36
3.Magdalena Kawnik20121:57.84
4.Julita Śliwkiewicz20122:03.67
5.Martyna Jasińska20122:04.79
6.Hanna Tarka20112:04.93
7.Weronika Kędzierska20112:06.47
8.Paulina Sikora20112:08.13
9.Patrycja Sosnowska20122:11.29
10.Pola Płuciennik20112:12.47

1000m M U14 (17)

MiejsceZawodnikWynik
1.Piotr Jarząbek20133:17.15
2.Mikołaj Galwas20133:22.65
3.Adam Tanasiewicz20133:22.76
4.Dominik Jan Skrobek20143:25.99
5.Antoni Muszalski20143:32.45
6.Tomasz Suska20143:33.54
7.Wojciech Stepanów20133:37.61
8.Tomasz Fułczyński20133:42.22
9.Dawid Wójcik20133:42.63
10.Julian Świątczak20133:47.06

1000m M U16 (18)

MiejsceZawodnikWynik
1.Filip Hoffman20113:00.33
2.Oliwier Jarosiński20123:08.64
3.Ksawery Daniel Szymański20123:14.93
4.Szymon Wach20123:17.42
5.Michał Górecki20123:25.19
6.Kacper Wiernicki20123:28.44
7.Kamil Kotas20123:29.29
8.Jakub Ochencki20113:29.39
9.Kacper Glejzer20113:30.93
10.Łukasz Dróżdż20113:31.11
Medaliści, edycje i powiązane rankingi

Poprzednia / następna edycja i cykl

    Inne starty medalistów w tym miesiącu

    Rankingi miesiąca (maj 2026) z tymi zawodnikami