II Rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych LZS Woj. Łódzkiego – wyniki (26.05.2026, Bełchatów)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 311 startów 311 zawodników w 12 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60m M U14 (40 startujących) – wygrał Piotr Gaworczyk z wynikiem 8.38; 200m K U14 (39 startujących) – wygrała Urszula Zarzycka z wynikiem 28.09; 100m M U16 (34 startujących) – wygrał Miłosz Wojajczyk z wynikiem 11.41. 311 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Lena Anna Krzemińska8.63
- 🥈 Natalia Marlińska9.00
- 🥉 Ada Lesiak9.15
- 🥇 Piotr Gaworczyk8.38
- 🥈 Witold Brdąkała8.55
- 🥉 Franciszek Zybura8.58
- 🥇 Natalia Cybułka13.39
- 🥈 Zofia Klimczak13.53
- 🥉 Lena Frankiewicz13.57
- 🥇 Miłosz Wojajczyk11.41
- 🥈 Jan Tarkowski11.80
- 🥉 Jakub Dubiel12.41
- 🥇 Urszula Zarzycka28.09
- 🥈 Zuzanna Sęczkowska29.31
- 🥉 Liliana Woźniak30.09
- 🥇 Adam Wlazłowski27.73
- 🥈 Paweł Borkowski28.67
- 🥉 Adam Czapnik29.52
- 🥇 Maria Pole46.13
- 🥈 Wiktoria Majek47.81
- 🥉 Aleksandra Woźniak48.38
- 🥇 Kacper Ciesielski40.08
- 🥈 Danylo Sydoruk41.11
- 🥉 Piotr Rejek41.41
- 🥇 Amelia Merk1:46.77
- 🥈 Alicja Małgorzata Tralewska1:56.28
- 🥉 Anna Rożej1:58.81
- 🥇 Aleksandra Włodarczyk1:45.28
- 🥈 Wiktoria Stobiecka1:48.36
- 🥉 Magdalena Kawnik1:57.84
- 🥇 Piotr Jarząbek3:17.15
- 🥈 Mikołaj Galwas3:22.65
- 🥉 Adam Tanasiewicz3:22.76
- 🥇 Filip Hoffman3:00.33
- 🥈 Oliwier Jarosiński3:08.64
- 🥉 Ksawery Daniel Szymański3:14.93
60m K U14 (33)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Anna Krzemińska2014 | LKS Koluszki | 8.63 |
| 2. | Natalia Marlińska2013 | SP Mierzyn | 9.00 |
| 3. | Ada Lesiak2013 | SP Dobiecin | 9.15 |
| 4. | Sandra Retkowska2013 | SP Kleszczów | 9.29 |
| 5. | Lena Kowalczyk2014 | SP Rozprza | 9.30 |
| 6. | Blanka Bielińska2014 | LUKS Boguszyce | 9.42 |
| 7. | Wiktoria Dąbrówka2013 | SP Kleszczów | 9.52 |
| 8. | Mia Tosik2014 | SP 2 Zelów | 9.53 |
| 9. | Martyna Zbroja2013 | SP Łękińsko | 9.64 |
| 10. | Natalia Ślusarczyk2014 | ZSP Drużbice | 9.66 |
60m M U14 (40)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Gaworczyk2013 | SP Bujny | 8.38 |
| 2. | Witold Brdąkała2013 | SP Wadlew | 8.55 |
| 3. | Franciszek Zybura2013 | LKS Omega Kleszczów | 8.58 |
| 4. | Adam Wroński2013 | SP Jarosty | 8.64 |
| 5. | Szymon Tosik2013 | SP 2 Zelów | 8.66 |
| 6. | Adam Olejnik2013 | LKS Omega Kleszczów | 8.69 |
| 7. | Oliwier Gołębiowski2013 | SP Wola Wiązowa | 8.74 |
| 8. | Oskar Janus2013 | ZSP Rusiec | 8.76 |
| 9. | Krystian Więcek2013 | UKS GOK Zduny | 8.76 |
| 10. | Stanisław Kosiński2014 | LKS Koluszki | 8.84 |
100m K U16 (29)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Cybułka2011 | BKL Bełchatów | 13.39 |
| 2. | Zofia Klimczak2011 | SP Wygiełzów | 13.53 |
| 3. | Lena Frankiewicz2011 | BKL Bełchatów | 13.57 |
| 4. | Kornelia Skrobek2012 | UKS Czempion Bełchatów | 13.76 |
| 5. | Anna Chądzyńska2011 | SP Rozprza | 14.06 |
| 6. | Martyna Lewicka2012 | SP Stare Skoszewy | 14.35 |
| 7. | Wiktoria Pospiszył2012 | SP 2 Zelów | 14.44 |
| 8. | Helena Bielawska2012 | SP Stare Skoszewy | 14.65 |
| 9. | Julia Bednarek2011 | SP Łękińsko | 14.81 |
| 10. | Amelia Agata Kosakowska2012 | SP Gomulin | 14.91 |
100m M U16 (34)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Miłosz Wojajczyk2012 | BKL Bełchatów | 11.41 |
| 2. | Jan Tarkowski2011 | UKS GOK Zduny | 11.80 |
| 3. | Jakub Dubiel2011 | SP Nowe Zduny | 12.41 |
| 4. | Nikodem Patryarcha2011 | SP Rozprza | 12.43 |
| 5. | Dawid Siwczyk2012 | SP Łękińsko | 12.50 |
| 6. | Oskar Furczyński2011 | SP Bujny | 12.59 |
| 7. | Bartosz Ciemcioch2011 | SP Kleszczów | 12.85 |
| 8. | Jakub Wojnicki2012 | SP Rozprza | 12.95 |
| 9. | Jakub Jezierski2011 | SP Jarosty | 12.96 |
| 10. | Mateusz Tylki2012 | SP Łękińsko | 13.00 |
200m K U14 (39)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Urszula Zarzycka2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 28.09 |
| 2. | Zuzanna Sęczkowska2013 | LKS Koluszki | 29.31 |
| 3. | Liliana Woźniak2014 | LUKS Boguszyce | 30.09 |
| 4. | Natalia Mamrot2013 | SP 2 Zelów | 30.44 |
| 5. | Emilia Bąkowicz2014 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 30.98 |
| 6. | Zofia Olas2014 | SP Rozprza | 31.35 |
| 7. | Aniela Dudek2014 | LKS Koluszki | 32.34 |
| 8. | Nikola Figas2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 32.38 |
| 9. | Lena Troczyńska2013 | ZSP Rusiec | 32.52 |
| 10. | Pola Bieniek2015 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 32.75 |
200m M U14 (30)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Wlazłowski2013 | UKS Czempion Bełchatów | 27.73 |
| 2. | Paweł Borkowski2013 | SP Ręczno | 28.67 |
| 3. | Adam Czapnik2013 | LUKS Boguszyce | 29.52 |
| 4. | Szymon Buresz2013 | LKS Omega Kleszczów | 29.53 |
| 5. | Mateusz Ociepa2013 | SP Ręczno | 30.18 |
| 6. | Kacper Ignaczak2014 | SP Nowe Zduny | 30.46 |
| 7. | Kacper Mikołajczyk2014 | SP Rozprza | 30.85 |
| 8. | Miłosz Podlejski2013 | SP Łękińsko | 30.90 |
| 9. | Franciszek Henryk Gleń2014 | SP Wola Wiązowa | 30.98 |
| 10. | Alan Krawczykowski2013 | LKS Omega Kleszczów | 31.36 |
300m K U16 (18)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Pole2012 | BKL Bełchatów | 46.13 |
| 2. | Wiktoria Majek2012 | LKS Koluszki | 47.81 |
| 3. | Aleksandra Woźniak2011 | KS Sprint Bielsko-Biała | 48.38 |
| 4. | Zofia Markiewicz2012 | SP Rozprza | 53.46 |
| 5. | Oliwia Sylwia Rosiak2011 | SP Gomulin | 53.49 |
| 6. | Amelia Piechota2011 | SP 2 Zelów | 54.45 |
| 7. | Oliwia Kudlińska2011 | SP Łękińsko | 54.49 |
| 8. | Maja Świstek2011 | MKS Święc Sławno | 56.06 |
| 9. | Olesia Tkachuk2012 | SP Stare Skoszewy | 56.73 |
| 10. | Nadia Mikulska2012 | SP Kleszczów | 57.99 |
300m M U16 (27)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Ciesielski2011 | SP Rozprza | 40.08 |
| 2. | Danylo Sydoruk2011 | SP Nowe Zduny | 41.11 |
| 3. | Piotr Rejek2012 | LKS Omega Kleszczów | 41.41 |
| 4. | Igor Głuszczak2011 | ZSP Rusiec | 42.73 |
| 5. | Mateusz Bartkowiak2011 | ZSP Rusiec | 42.88 |
| 6. | Wiktor Fedeczko2012 | SP Rozprza | 43.67 |
| 7. | Jakub Gołębiowski2011 | UKS Technik Radom | 43.99 |
| 8. | Filip Czasek2012 | ZSP Dobrzelów | 44.11 |
| 9. | Aleksander Gaj2012 | SP Ręczno | 44.53 |
| 10. | Tymoteusz Marusiński2012 | SP Bujny | 45.14 |
600m K U14 (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Amelia Merk2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:46.77 |
| 2. | Alicja Małgorzata Tralewska2015 | LKS Koluszki | 1:56.28 |
| 3. | Anna Rożej2013 | LKS Koluszki | 1:58.81 |
| 4. | Maria Wieczorek2013 | SP Wygiełzów | 2:01.50 |
| 5. | Maja Szczęsna2014 | SP Łękińsko | 2:06.51 |
| 6. | Nina Ornafa2014 | LUKS Boguszyce | 2:07.53 |
| 7. | Nela Ilona Skrobek2014 | SP Mierzyn | 2:09.46 |
| 8. | Nikola Alicja Bełdowska2014 | SP Mierzyn | 2:09.91 |
| 9. | Bianka Śliwkiewicz2015 | LKS Koluszki | 2:15.48 |
| 10. | Kinga Nikola Krocz2014 | SP Boguszyce | 2:18.02 |
600m K U16 (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Włodarczyk2011 | LKS Omega Kleszczów | 1:45.28 |
| 2. | Wiktoria Stobiecka2012 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:48.36 |
| 3. | Magdalena Kawnik2012 | SP Jarosty | 1:57.84 |
| 4. | Julita Śliwkiewicz2012 | LKS Koluszki | 2:03.67 |
| 5. | Martyna Jasińska2012 | SP Stare Skoszewy | 2:04.79 |
| 6. | Hanna Tarka2011 | SP Wygiełzów | 2:04.93 |
| 7. | Weronika Kędzierska2011 | SP Wygiełzów | 2:06.47 |
| 8. | Paulina Sikora2011 | SP Wola Wiązowa | 2:08.13 |
| 9. | Patrycja Sosnowska2012 | SP Ręczno | 2:11.29 |
| 10. | Pola Płuciennik2011 | ZSP Rusiec | 2:12.47 |
1000m M U14 (17)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Jarząbek2013 | LKS Omega Kleszczów | 3:17.15 |
| 2. | Mikołaj Galwas2013 | SP Łękińsko | 3:22.65 |
| 3. | Adam Tanasiewicz2013 | LKS Omega Kleszczów | 3:22.76 |
| 4. | Dominik Jan Skrobek2014 | SP Mierzyn | 3:25.99 |
| 5. | Antoni Muszalski2014 | LKS Koluszki | 3:32.45 |
| 6. | Tomasz Suska2014 | SP Bujny | 3:33.54 |
| 7. | Wojciech Stepanów2013 | LKS Omega Kleszczów | 3:37.61 |
| 8. | Tomasz Fułczyński2013 | ZSP Rusiec | 3:42.22 |
| 9. | Dawid Wójcik2013 | LUKS Boguszyce | 3:42.63 |
| 10. | Julian Świątczak2013 | SP Stare Skoszewy | 3:47.06 |
1000m M U16 (18)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Filip Hoffman2011 | LKS Omega Kleszczów | 3:00.33 |
| 2. | Oliwier Jarosiński2012 | SP 2 Zelów | 3:08.64 |
| 3. | Ksawery Daniel Szymański2012 | SP Mierzyn | 3:14.93 |
| 4. | Szymon Wach2012 | UKS Czempion Bełchatów | 3:17.42 |
| 5. | Michał Górecki2012 | SP Rozprza | 3:25.19 |
| 6. | Kacper Wiernicki2012 | SP Mierzyn | 3:28.44 |
| 7. | Kamil Kotas2012 | ZSP Dobrzelów | 3:29.29 |
| 8. | Jakub Ochencki2011 | SP Stare Skoszewy | 3:29.39 |
| 9. | Kacper Glejzer2011 | SP Rozprza | 3:30.93 |
| 10. | Łukasz Dróżdż2011 | SP Gomulin | 3:31.11 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Lena Anna Krzemińska
- Natalia Marlińska
- Ada Lesiak
- Piotr Gaworczyk
- Witold Brdąkała
- Franciszek Zybura
- Natalia Cybułka
- Zofia Klimczak
- Lena Frankiewicz
- Miłosz Wojajczyk
- Jan Tarkowski
- Jakub Dubiel
- Urszula Zarzycka
- Zuzanna Sęczkowska
- Liliana Woźniak
- Adam Wlazłowski
- Paweł Borkowski
- Adam Czapnik
- Maria Pole
- Wiktoria Majek
- Aleksandra Woźniak
- Kacper Ciesielski
- Danylo Sydoruk
- Piotr Rejek
- Amelia Merk
- Alicja Małgorzata Tralewska
- Anna Rożej
- Aleksandra Włodarczyk
- Wiktoria Stobiecka
- Magdalena Kawnik
- Piotr Jarząbek
- Mikołaj Galwas
- Adam Tanasiewicz
- Filip Hoffman
- Oliwier Jarosiński
- Ksawery Daniel Szymański
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- I Ogólnopolski Miting LA Koluszki 2026 · 2026-05-02 · Koluszki
Rankingi miesiąca (maj 2026) z tymi zawodnikami
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 100 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · dziewczęta
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy
- 100 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 1000 m · 14 lat · chłopcy
- 100 m · 14 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 1000 m · 15 lat · dziewczęta
- 100 m · 15 lat · dziewczęta
- 300 m · 15 lat · dziewczęta
- 600 m · 15 lat · dziewczęta
- 1000 m · 15 lat · chłopcy
- 100 m · 15 lat · chłopcy
- 300 m · 15 lat · chłopcy