I Ogólnopolski Miting LA Koluszki 2026 – wyniki (02.05.2026, Koluszki)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 166 startów 115 zawodników w 59 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60m M U12 (11 startujących) – wygrał Hubert Karaśkiewiz z wynikiem 9.32; 60m K U10 (10 startujących) – wygrała Hanna Kubiak z wynikiem 10.32; 60m M U10 (10 startujących) – wygrał Nikodem Czapnik z wynikiem 9.88. 165 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Hanna Kubiak10.32
- 🥈 Hanna Kosińska10.95
- 🥉 Urszula Anna Polińska11.12
- 🥇 Alicja Małgorzata Tralewska9.30
- 🥈 Zosia Szeleszczyk9.81
- 🥉 Maja Fijałkowska10.29
- 🥇 Ida Dzieciuchowicz20.36
- 🥇 Nikodem Czapnik9.88
- 🥈 Kajetan Rajski10.49
- 🥉 Wiktor Morawski10.64
- 🥇 Hubert Karaśkiewiz9.32
- 🥈 Tymon Dzieciuchowicz9.74
- 🥉 Florian Kacprzak10.00
- 🥇 Mikołaj Deląg11.41
- 🥈 Miłosz Jakubczyk12.64
- 🥇 Magdalena Michniewicz17.22
- 🥇 Małgorzata Burzyńska18.48
- 🥇 Klaudia Adamkiewicz17.51
- 🥇 Lena Anna Krzemińska14.20
- 🥈 Zuzanna Sęczkowska14.32
- 🥉 Liliana Bedyk14.46
- 🥇 Tola Staszewska12.87
- 🥈 Maja Ceglarz13.40
- 🥉 Zuzanna Sokołowska13.62
- 🥇 Malwina Sukiennik12.70
- 🥇 Witold Sikorski13.95
- 🥇 Kacper Smak11.40
- 🥇 Hubert Karaśkiewiz14.77
- 🥈 Florian Kacprzak16.40
- 🥉 Filip Górnik17.80
- 🥇 Jakub Faliszewski14.13
- 🥈 Franciszek Zybura14.15
- 🥉 Michał Aleksander Kukulski14.38
- 🥇 Alan Rudolf12.11
- 🥈 Kacper Będkowski12.52
- 🥉 Szymon Gryglak12.75
- 🥇 Kuba Wosiek11.73
- 🥈 Przemysław Palma12.03
- 🥇 Oliwier Sukiennik11.97
- 🥇 Marlena Stolińska38.79
- 🥈 Monika Śliwkiewicz38.95
- 🥇 Wiktoria Bedynek38.40
- 🥇 Oliwia Marta Szczeć31.98
- 🥇 Zuzanna Sęczkowska29.76
- 🥈 Liliana Bedyk30.35
- 🥉 Nela Ilona Skrobek34.21
- 🥇 Maja Ceglarz27.68
- 🥈 Hanna Rechcińska28.90
- 🥉 Iga Ciszewska29.44
- 🥇 Witold Sikorski30.89
- 🥇 Leon Renkiel39.63
- 🥇 Jakub Faliszewski29.74
- 🥈 Jan Marek Górski32.18
- 🥇 Alan Rudolf25.70
- 🥈 Tomasz Krzysztof Morawski36.01
- 🥉 Marcel Krzysztof Michalczyk40.93
- 🥇 Mateusz Matusiak26.39
- 🥇 Oliwier Sukiennik24.06
- 🥇 Klara Bakalarz1:00.39
- 🥈 Urszula Anna Polińska1:00.48
- 🥉 Pola Dzieciuchowicz1:09.52
- 🥇 Laura Bakalarz1:03.49
- 🥇 Zuzanna Sęczkowska49.08
- 🥈 Nela Ilona Skrobek55.88
- 🥉 Nadia Berensztajn57.55
- 🥇 Katarzyna Firaza52.08
- 🥇 Nikodem Czapnik55.07
- 🥈 Wiktor Morawski57.88
- 🥉 Julian Patecki58.59
- 🥇 Tymon Dzieciuchowicz52.72
- 🥈 Michał Stanisław Morawski57.71
- 🥉 Dawid Rajski1:07.13
- 🥇 Michał Aleksander Kukulski46.03
- 🥈 Krzysztof Morawski48.23
- 🥉 Kacper Orankiewicz55.59
- 🥇 Przemysław Palma38.70
- 🥇 Mikołaj Deląg1:07.63
- 🥇 Nikola Figas1:10.57
- 🥇 Tatiana Trzeciak1:03.15
- 🥇 Jan Batorski53.02
- 🥇 Alicja Małgorzata Tralewska1:56.21
- 🥈 Aleksandra Anna Nowak2:31.28
- 🥉 Zosia Szeleszczyk2:37.12
- 🥇 Lena Anna Krzemińska2:00.18
- 🥈 Natalia Ewelina Michalczyk2:20.77
- 🥇 Zuzanna Więckowska1:47.52
- 🥈 Zuzanna Dorożyńska1:48.39
- 🥉 Anna Stępień2:01.43
- 🥇 Marcel Stoliński2:41.42
- 🥇 Gabriel Lewandowski2:11.22
- 🥇 Krzysztof Morawski1:58.71
- 🥇 Oskar Kolano1:32.01
- 🥇 Zuzanna Zak3:50.16
- 🥇 Kordian Ciesielski3:34.98
- 🥇 Wiktor Popławski3:06.75
- 🥈 Mateusz Matusiak3:11.25
- 🥇 Dawid Mikula3:19.17
- 🥇 Katarzyna Jaksa12:14.34
- 🥇 Agnieszka Stefańska12:38.16
- 🥇 Katarzyna Gonciarek16:09.96
- 🥇 Tomasz Ścibiorek10:38.66
- 🥈 Mariusz Andrzejczak11:30.00
- 🥉 Paweł Szymczyk14:30.21
- 🥇 Krzysztof Pietrzyk9:38.35
- 🥈 Łukasz Panfil9:52.87
- 🥉 Mariusz Racz11:38.94
- 🥇 Wojciech Truszkowski10:13.52
60m K U10 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Kubiak2017 | UKS Czempion Bełchatów | 10.32 |
| 2. | Hanna Kosińska2018 | LKS Koluszki | 10.95 |
| 3. | Urszula Anna Polińska2017 | LKS Koluszki | 11.12 |
| 4. | Klara Bakalarz2018 | UMLKS Pegaz Opoczno | 11.26 |
| 5. | Kornelia Skorupska2018 | — | 11.35 |
| 6. | Wiktoria Bedynek2017 | LKS Koluszki | 11.42 |
| 7. | Pola Dzieciuchowicz2018 | — | 12.02 |
| 8. | Antonina Łucja Dryżek2018 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 12.36 |
| 9. | Nikola Anna Michalczyk2018 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 13.16 |
| 10. | Amelia Chmielnicka2018 | LKS Koluszki | 13.18 |
60m K U12 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Małgorzata Tralewska2015 | LKS Koluszki | 9.30 |
| 2. | Zosia Szeleszczyk2015 | — | 9.81 |
| 3. | Maja Fijałkowska2016 | UMLKS Pegaz Opoczno | 10.29 |
| 4. | Aleksandra Anna Nowak2015 | SP 2 Koluszki | 10.42 |
| 5. | Nela Szymańska2016 | UMLKS Pegaz Opoczno | 10.66 |
| 6. | Laura Bakalarz2016 | UMLKS Pegaz Opoczno | 11.40 |
| 7. | Olivia Luque2015 | UKS Azymut Pabianice | 11.73 |
| 8. | Julia Chmielnicka2015 | LKS Koluszki | 12.18 |
60m K U8 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ida Dzieciuchowicz2021 | — | 20.36 |
60m M U10 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikodem Czapnik2017 | SP Boguszyce | 9.88 |
| 2. | Kajetan Rajski2017 | UKS Orientuś Łódź | 10.49 |
| 3. | Wiktor Morawski2017 | Akademia Lekkoatletyki Łódź | 10.64 |
| 4. | Hubert Stefan Grodzki2018 | — | 10.90 |
| 5. | Szymon Fijałkowski2018 | UMLKS Pegaz Opoczno | 10.92 |
| 6. | Leon Renkiel2018 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 10.96 |
| 7. | Julian Patecki2017 | fizykbiega.pl | 10.98 |
| 8. | Cezary Patecki2018 | fizykbiega.pl | 11.18 |
| 9. | Marcel Stoliński2018 | — | 12.12 |
| 10. | Bartosz Solecki2018 | — | 12.72 |
60m M U12 (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hubert Karaśkiewiz2015 | UKS Lisy Zgierz | 9.32 |
| 2. | Tymon Dzieciuchowicz2016 | Kraków | 9.74 |
| 3. | Florian Kacprzak2016 | UKS Lisy Zgierz | 10.00 |
| 4. | Gabriel Lewandowski2015 | RUN-FUN | 10.02 |
| 5. | Filip Górnik2015 | UKS Lisy Zgierz | 10.47 |
| 6. | Michał Stanisław Morawski2016 | — | 10.64 |
| 7. | Borys Jakubczyk2015 | UMLKS Pegaz Opoczno | 10.67 |
| 8. | Dawid Rajski2015 | UKS Orientuś Łódź | 11.17 |
| 9. | Adam Harvey2016 | UMLKS Pegaz Opoczno | 11.20 |
| 10. | Miłosz Wiktorowicz2016 | UMLKS Pegaz Opoczno | 11.71 |
60m M U8 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mikołaj Deląg2019 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 11.41 |
| 2. | Miłosz Jakubczyk2019 | UMLKS Pegaz Opoczno | 12.64 |
100m K Master_40 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Magdalena Michniewicz1984 | LKS Koluszki | 17.22 |
100m K Master_45 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Małgorzata Burzyńska1979 | — | 18.48 |
100m K U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klaudia Adamkiewicz2015 | UKS Azymut Pabianice | 17.51 |
100m K U14 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Anna Krzemińska2014 | LKS Koluszki | 14.20 |
| 2. | Zuzanna Sęczkowska2013 | LKS Koluszki | 14.32 |
| 3. | Liliana Bedyk2014 | UKS Lisy Zgierz | 14.46 |
| 4. | Kornelia Sulima2014 | UKS Azymut Pabianice | 15.33 |
| 5. | Nikola Figas2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 15.35 |
| 6. | Wiktoria Urbanek2013 | UKS Błyskawica Domaniewice | 15.37 |
| 7. | Maja Pietrzak2014 | UKS Lisy Zgierz | 16.09 |
| 8. | Nadia Berensztajn2014 | — | 16.51 |
| 9. | Iness Groberek2014 | UKS Azymut Pabianice | 19.77 |
100m K U16 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tola Staszewska2012 | UKS Czempion Bełchatów | 12.87 |
| 2. | Maja Ceglarz2012 | UKS Lisy Zgierz | 13.40 |
| 3. | Zuzanna Sokołowska2012 | UKS Czempion Bełchatów | 13.62 |
| 4. | Iga Ciszewska2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 13.75 |
| 5. | Hanna Rechcińska2012 | RKS Łódź | 13.81 |
| 6. | Oliwia Berensztajn2011 | — | 15.19 |
| 7. | Oliwia Derza2012 | RUN4FUN Oleśnica | 15.31 |
| 8. | Katarzyna Firaza2011 | UKS Lisy Zgierz | 15.43 |
| 9. | Helena Maria Polińska2014 | LKS Koluszki | 18.10 |
100m K U18 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Malwina Sukiennik2009 | LKS Omega Kleszczów | 12.70 |
100m M Master_45 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Witold Sikorski1979 | LKS Koluszki | 13.95 |
100m M Senior (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Smak1997 | AZS Łódź | 11.40 |
100m M U12 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hubert Karaśkiewiz2015 | UKS Lisy Zgierz | 14.77 |
| 2. | Florian Kacprzak2016 | UKS Lisy Zgierz | 16.40 |
| 3. | Filip Górnik2015 | UKS Lisy Zgierz | 17.80 |
100m M U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Faliszewski2013 | RUN4FUN Oleśnica | 14.13 |
| 2. | Franciszek Zybura2013 | LKS Omega Kleszczów | 14.15 |
| 3. | Michał Aleksander Kukulski2013 | LKS Koluszki | 14.38 |
| 4. | Szymon Stoliński2013 | — | 14.39 |
| 5. | Kacper Orankiewicz2014 | UKS Lisy Zgierz | 15.17 |
| 6. | Jan Marek Górski2014 | RUN-FUN | 15.23 |
| 7. | Karol Jędrzejczak2013 | Zgierz | 15.31 |
| 8. | Bartosz Bedynek2013 | — | 17.30 |
100m M U16 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alan Rudolf2011 | UMLKS Pegaz Opoczno | 12.11 |
| 2. | Kacper Będkowski2011 | UMLKS Pegaz Opoczno | 12.52 |
| 3. | Szymon Gryglak2011 | LKS Koluszki | 12.75 |
| 4. | Tymoteusz Załęczny2012 | UKS Czempion Bełchatów | 13.05 |
| 5. | Tomasz Krzysztof Morawski2011 | AZS Łódź | 15.12 |
| 6. | Marcel Krzysztof Michalczyk2012 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 18.35 |
100m M U18 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kuba Wosiek2010 | UKS Czempion Bełchatów | 11.73 |
| 2. | Przemysław Palma2009 | RKS Łódź | 12.03 |
100m M U20 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwier Sukiennik2007 | RKS Łódź | 11.97 |
200m K Master_40 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marlena Stolińska1985 | — | 38.79 |
| 2. | Monika Śliwkiewicz1981 | — | 38.95 |
200m K U10 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria Bedynek2017 | LKS Koluszki | 38.40 |
200m K U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwia Marta Szczeć2015 | — | 31.98 |
200m K U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Sęczkowska2013 | LKS Koluszki | 29.76 |
| 2. | Liliana Bedyk2014 | UKS Lisy Zgierz | 30.35 |
| 3. | Nela Ilona Skrobek2014 | SP Mierzyn | 34.21 |
200m K U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Ceglarz2012 | UKS Lisy Zgierz | 27.68 |
| 2. | Hanna Rechcińska2012 | RKS Łódź | 28.90 |
| 3. | Iga Ciszewska2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 29.44 |
| 4. | Oliwia Derza2012 | RUN4FUN Oleśnica | 32.93 |
| 5. | Helena Maria Polińska2014 | LKS Koluszki | 39.04 |
200m M Master_45 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Witold Sikorski1979 | LKS Koluszki | 30.89 |
200m M U10 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Leon Renkiel2018 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 39.63 |
200m M U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Faliszewski2013 | RUN4FUN Oleśnica | 29.74 |
| 2. | Jan Marek Górski2014 | RUN-FUN | 32.18 |
200m M U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alan Rudolf2011 | UMLKS Pegaz Opoczno | 25.70 |
| 2. | Tomasz Krzysztof Morawski2011 | AZS Łódź | 36.01 |
| 3. | Marcel Krzysztof Michalczyk2012 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 40.93 |
200m M U18 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Matusiak2010 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 26.39 |
200m M U20 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwier Sukiennik2007 | RKS Łódź | 24.06 |
300m K U10 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klara Bakalarz2018 | UMLKS Pegaz Opoczno | 1:00.39 |
| 2. | Urszula Anna Polińska2017 | LKS Koluszki | 1:00.48 |
| 3. | Pola Dzieciuchowicz2018 | — | 1:09.52 |
300m K U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Laura Bakalarz2016 | UMLKS Pegaz Opoczno | 1:03.49 |
300m K U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Sęczkowska2013 | LKS Koluszki | 49.08 |
| 2. | Nela Ilona Skrobek2014 | SP Mierzyn | 55.88 |
| 3. | Nadia Berensztajn2014 | — | 57.55 |
300m K U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Katarzyna Firaza2011 | UKS Lisy Zgierz | 52.08 |
300m M U10 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikodem Czapnik2017 | SP Boguszyce | 55.07 |
| 2. | Wiktor Morawski2017 | Akademia Lekkoatletyki Łódź | 57.88 |
| 3. | Julian Patecki2017 | fizykbiega.pl | 58.59 |
| 4. | Szymon Fijałkowski2018 | UMLKS Pegaz Opoczno | 59.55 |
| 5. | Cezary Patecki2018 | fizykbiega.pl | 1:00.27 |
| 6. | Kajetan Rajski2017 | UKS Orientuś Łódź | 1:02.91 |
| 7. | Leon Galus2018 | — | 1:04.54 |
300m M U12 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymon Dzieciuchowicz2016 | Kraków | 52.72 |
| 2. | Michał Stanisław Morawski2016 | — | 57.71 |
| 3. | Dawid Rajski2015 | UKS Orientuś Łódź | 1:07.13 |
| 4. | Paweł Jan Morawski2016 | — | 1:09.23 |
| 5. | Miłosz Wiktorowicz2016 | UMLKS Pegaz Opoczno | 1:17.38 |
300m M U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Aleksander Kukulski2013 | LKS Koluszki | 46.03 |
| 2. | Krzysztof Morawski2013 | Akademia Lekkoatletyki Łódź | 48.23 |
| 3. | Kacper Orankiewicz2014 | UKS Lisy Zgierz | 55.59 |
| 4. | Franciszek Żuber2014 | — | 55.90 |
| 5. | Kacper Sęk2014 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:14.92 |
300m M U18 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Przemysław Palma2009 | RKS Łódź | 38.70 |
300m M U8 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mikołaj Deląg2019 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:07.63 |
400m K U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikola Figas2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:10.57 |
400m K U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tatiana Trzeciak2011 | UKS Azymut Pabianice | 1:03.15 |
400m M U18 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Batorski2010 | UMLKS Pegaz Opoczno | 53.02 |
600m K U12 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Małgorzata Tralewska2015 | LKS Koluszki | 1:56.21 |
| 2. | Aleksandra Anna Nowak2015 | SP 2 Koluszki | 2:31.28 |
| 3. | Zosia Szeleszczyk2015 | — | 2:37.12 |
600m K U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Anna Krzemińska2014 | LKS Koluszki | 2:00.18 |
| 2. | Natalia Ewelina Michalczyk2014 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 2:20.77 |
600m K U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Więckowska2012 | UKS Lisy Zgierz | 1:47.52 |
| 2. | Zuzanna Dorożyńska2012 | UKS Azymut Pabianice | 1:48.39 |
| 3. | Anna Stępień2011 | UMLKS Pegaz Opoczno | 2:01.43 |
| 4. | Lena Berensztajn2011 | — | 2:04.93 |
600m M U10 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcel Stoliński2018 | — | 2:41.42 |
600m M U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriel Lewandowski2015 | RUN-FUN | 2:11.22 |
600m M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Morawski2013 | Akademia Lekkoatletyki Łódź | 1:58.71 |
600m M U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oskar Kolano2011 | UKS Czempion Bełchatów | 1:32.01 |
1000m K U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Zak2013 | — | 3:50.16 |
1000m M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kordian Ciesielski2014 | LKS Koluszki | 3:34.98 |
1000m M U18 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Popławski2009 | — | 3:06.75 |
| 2. | Mateusz Matusiak2010 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 3:11.25 |
1000m M U23 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dawid Mikula2006 | KL Lechia Tomaszów Mazowiecki | 3:19.17 |
3000m K Master_35 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Katarzyna Jaksa1989 | — | 12:14.34 |
3000m K Master_45 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agnieszka Stefańska1979 | — | 12:38.16 |
3000m K Master_55 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Katarzyna Gonciarek1969 | — | 16:09.96 |
3000m M Master_40 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tomasz Ścibiorek1981 | — | 10:38.66 |
| 2. | Mariusz Andrzejczak1982 | — | 11:30.00 |
| 3. | Paweł Szymczyk1983 | — | 14:30.21 |
3000m M Master_45 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Pietrzyk1979 | LKS Koluszki | 9:38.35 |
| 2. | Łukasz Panfil1980 | LKS Maraton Turek | 9:52.87 |
| 3. | Mariusz Racz1980 | — | 11:38.94 |
| 4. | Piotr Kwiatkowski1978 | — | 12:53.55 |
3000m M U18 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wojciech Truszkowski2009 | KS Dynamic Łódź | 10:13.52 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Hanna Kubiak
- Hanna Kosińska
- Urszula Anna Polińska
- Alicja Małgorzata Tralewska
- Zosia Szeleszczyk
- Maja Fijałkowska
- Ida Dzieciuchowicz
- Nikodem Czapnik
- Kajetan Rajski
- Wiktor Morawski
- Hubert Karaśkiewiz
- Tymon Dzieciuchowicz
- Florian Kacprzak
- Mikołaj Deląg
- Miłosz Jakubczyk
- Magdalena Michniewicz
- Małgorzata Burzyńska
- Klaudia Adamkiewicz
- Lena Anna Krzemińska
- Zuzanna Sęczkowska
- Liliana Bedyk
- Tola Staszewska
- Maja Ceglarz
- Zuzanna Sokołowska
- Malwina Sukiennik
- Witold Sikorski
- Kacper Smak
- Filip Górnik
- Jakub Faliszewski
- Franciszek Zybura
- Michał Aleksander Kukulski
- Alan Rudolf
- Kacper Będkowski
- Szymon Gryglak
- Kuba Wosiek
- Przemysław Palma
- Oliwier Sukiennik
- Marlena Stolińska
- Monika Śliwkiewicz
- Wiktoria Bedynek
- Oliwia Marta Szczeć
- Nela Ilona Skrobek
- Hanna Rechcińska
- Iga Ciszewska
- Leon Renkiel
- Jan Marek Górski
- Tomasz Krzysztof Morawski
- Marcel Krzysztof Michalczyk
- Mateusz Matusiak
- Klara Bakalarz
- Pola Dzieciuchowicz
- Laura Bakalarz
- Nadia Berensztajn
- Katarzyna Firaza
- Julian Patecki
- Michał Stanisław Morawski
- Dawid Rajski
- Krzysztof Morawski
- Kacper Orankiewicz
- Nikola Figas
- Tatiana Trzeciak
- Jan Batorski
- Aleksandra Anna Nowak
- Natalia Ewelina Michalczyk
- Zuzanna Więckowska
- Zuzanna Dorożyńska
- Anna Stępień
- Marcel Stoliński
- Gabriel Lewandowski
- Oskar Kolano
- Zuzanna Zak
- Kordian Ciesielski
- Wiktor Popławski
- Dawid Mikula
- Katarzyna Jaksa
- Agnieszka Stefańska
- Katarzyna Gonciarek
- Tomasz Ścibiorek
- Mariusz Andrzejczak
- Paweł Szymczyk
- Krzysztof Pietrzyk
- Łukasz Panfil
- Mariusz Racz
- Wojciech Truszkowski
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- II Rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych LZS Woj. Łódzkiego · 2026-05-26 · Bełchatów
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 5 runda · 2026-05-10 · Warszawa
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 6 runda · 2026-05-31 · Warszawa
Rankingi miesiąca (maj 2026) z tymi zawodnikami
- 300 m · 8 lat · dziewczęta
- 60 m · 8 lat · dziewczęta
- 60 m · 8 lat · chłopcy
- 300 m · 9 lat · dziewczęta
- 60 m · 9 lat · dziewczęta
- 300 m · 9 lat · chłopcy
- 60 m · 9 lat · chłopcy
- 300 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 100 m · 10 lat · chłopcy
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 60 m · 10 lat · chłopcy
- 100 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 100 m · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 100 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 100 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 100 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy