Mityng DZLA i Jesienne Wieloboje 2026 – wyniki (03.10.2026, Bolesławiec)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 244 startów 113 zawodników w 47 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (4bój) - Gr. A (35 startujących) – wygrała Dominika Haniszewska z wynikiem 9.84; 100 m K U14 (4bój) (32 startujących) – wygrała Alicja Maćkowiak z wynikiem 14.00; 600 m K U14 (4bój) (31 startujących) – wygrała Liwia Nadol z wynikiem 1:52.70. 213 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Klaudia Żelem13.21
- 🥈 Agata Biazik13.37
- 🥉 Danuta Kasperek13.90
- 🥇 Julia Rząśnicka17.21
- 🥇 Alicja Maćkowiak14.00
- 🥈 Marianna Kuhr14.06
- 🥉 Dominika Kuros14.13
- 🥇 Milan Gałka12.92
- 🥈 Franciszek Król13.20
- 🥉 Bruno Małecki13.97
- 🥇 Bartłomiej Majerczak12.44
- 🥇 Nikodem Perlik14.38
- 🥈 Maksymilian Kilen14.39
- 🥉 Krystian Kazimierczuk14.84
- 🥇 Nikodem Wawrzyński11.84
- 🥈 Artur Śmiałek12.09
- 🥇 Marika Rudnicka27.15
- 🥇 Maja Guzman27.32
- 🥈 Alicja Dorożała27.93
- 🥇 Justyna Jelska57.06
- 🥈 Iga Fraszczyk58.98
- 🥉 Liliana Przybyła1:03.39
- 🥇 Artur Śmiałek52.12
- 🥈 Nikodem Wawrzyński55.15
- 🥇 Julia Rząśnicka2:13.47
- 🥈 Karolina Beksińska2:13.50
- 🥉 Alisa Tsarenko2:14.08
- 🥇 Liwia Nadol1:52.70
- 🥈 Alicja Maćkowiak1:53.41
- 🥉 Marianna Kuhr1:57.96
- 🥇 Ewa Zielinska1:52.90
- 🥈 Iga Rzepa1:53.36
- 🥉 Magdalena Marciniak1:53.44
- 🥇 Oskar Dziubałtowski1:38.57
- 🥈 Krystian Ostrowski1:46.87
- 🥉 Wojciech Budziński1:55.08
- 🥇 Maja Guzman3:24.95
- 🥇 Michał Tarasiewicz2:14.52
- 🥈 Bartosz Karpiak2:15.91
- 🥇 Krystian Gawroński3:23.71
- 🥈 Miłosz Jerzyński3:40.47
- 🥇 Bartłomiej Majerczak5:22.20
- 🥇 Artur Śmiałek4:41.97
- 🥈 Nikodem Wawrzyński5:22.01
- 🥇 Hanna Borkowska14.55
- 🥈 Maja Guzman15.18
- 🥉 Alicja Dorożała17.87
- 🥇 Krystian Gawroński16.77
- 🥈 Miłosz Jerzyński17.30
- 🥇 Nikodem Wawrzyński16.78
- 🥈 Artur Śmiałek20.11
- 🥇 Natasza Krzak4.39
- 🥈 Danuta Kasperek4.25
- 🥇 Anna Szpaczek4.91
- 🥈 Magdalena Marciniak4.50
- 🥉 Patrycja Kwak4.45
- 🥇 Maja Guzman5.08
- 🥈 Hanna Borkowska4.76
- 🥇 Wiktor Baranowski5.46
- 🥈 Bruno Małecki4.83
- 🥉 Franciszek Król4.51
- 🥇 Krystian Gawroński5.39
- 🥇 Marika Rudnicka1.55
- 🥇 Laila Lechwar1.59
- 🥈 Anna Szpaczek1.44
- 🥉 Milena Kudlińska1.41
- 🥇 Jakub Mucha1.61
- 🥇 Krystian Gawroński1.56
- 🥇 Marika Rudnicka9.39
- 🥇 Zuzanna Ucińska-Marczak7.21
- 🥈 Amelia Sroka7.08
- 🥉 Alisa Tsarenko6.91
- 🥇 Dominika Haniszewska9.84
- 🥈 Katarzyna Turajska9.08
- 🥉 Blanka Wieczorek8.98
- 🥇 Milena Kudlińska9.31
- 🥈 Nina Rudko7.80
- 🥉 Ewa Zielinska7.72
- 🥇 Maria Szczepańska11.17
- 🥇 Maja Guzman10.00
- 🥈 Alicja Dorożała7.90
- 🥇 Szymon Korzeniowski5.62
- 🥈 Wojciech Smyka5.27
- 🥉 Alex Baszak4.76
- 🥇 Krystian Gawroński11.07
- 🥇 Natan Kowalski14.32
- 🥇 Jakub Khan12.79
- 🥇 Violetta Rutkowska27.74
- 🥇 Anastazja Nykytenko32.20
- 🥈 Dominika Haniszewska25.82
- 🥉 Liwia Rolla22.90
- 🥇 Maja Guzman30.90
- 🥇 Natan Kowalski60.96
- 🥈 Jakub Mucha31.24
- 🥇 Jakub Matejewicz34.94
- 🥈 Szymon Markowski28.48
- 🥉 Jędrzej Awtuch20.36
100 m K (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klaudia Żelem2010 | LKS Polkowice | 13.21 |
| 2. | Agata Biazik2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 13.37 |
| 3. | Danuta Kasperek2010 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 13.90 |
| 4. | Lena Blinow2012 | WKS Sobieski Żagań | 14.09 |
| 5. | Eliza Psiuch2008 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 14.23 |
| 6. | Aleksandra Skirpan2012 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 14.80 |
| 7. | Maja Walków2012 | WKS Sobieski Żagań | 14.99 |
| 8. | Victoria Smoleński2012 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 15.20 |
100 m K U12 (4bój) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Rząśnicka2014 | SL GKS Olsza Olszyna | 17.21 |
100 m K U14 (4bój) (32)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Maćkowiak2013 | SL GKS Olsza Olszyna | 14.00 |
| 2. | Marianna Kuhr2013 | KS AZS AWF Wrocław | 14.06 |
| 3. | Dominika Kuros2014 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 14.13 |
| 4. | Liwia Nadol2014 | UKS Sprint Przeźmierowo | 14.30 |
| 5. | Katarzyna Zielińska2014 | UKS Sprint Przeźmierowo | 14.40 |
| 6. | Anastazja Libowiecka2013 | MLKS Rakowice | 14.44 |
| 7. | Michalina Czopko2013 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 14.46 |
| 8. | Dominika Haniszewska2013 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 14.52 |
| 9. | Antonina Szafranek2013 | UKS Strzała Jelenia Góra | 14.68 |
| 10. | Oleksandra Dmytrenko2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 14.70 |
100 m M (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Milan Gałka2010 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 12.92 |
| 2. | Franciszek Król2010 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 13.20 |
| 3. | Bruno Małecki2010 | UKS Sprint Przeźmierowo | 13.97 |
100 m M (10bój) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartłomiej Majerczak2002 | UKS Gimpel Nowy Targ | 12.44 |
100 m M U14 / U12 (4bój) (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikodem Perlik2013 | UKS Strzała Jelenia Góra | 14.38 |
| 2. | Maksymilian Kilen2014 | UKS Sprint Przeźmierowo | 14.39 |
| 3. | Krystian Kazimierczuk2013 | MLKS Rakowice | 14.84 |
| 4. | Tymon Rapkiewicz2014 | UKS Strzała Jelenia Góra | 15.60 |
| 5. | Kacper Bielawski2013 | UKS Strzała Jelenia Góra | 16.33 |
100 m M U18 (10bój) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikodem Wawrzyński2009 | UMKS Iskra Wolsztyn | 11.84 |
| 2. | Artur Śmiałek2010 | UMKS Iskra Wolsztyn | 12.09 |
200 m K (7bój) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marika Rudnicka2009 | LKS Górnik Wałbrzych | 27.15 |
200 m K U18 (7bój) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Guzman2010 | UMKS Iskra Wolsztyn | 27.32 |
| 2. | Alicja Dorożała2010 | UKS Sprint Przeźmierowo | 27.93 |
400 m K (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Justyna Jelska1999 | KS Prefbet-Sonarol Łomża | 57.06 |
| 2. | Iga Fraszczyk2011 | WKS Sobieski Żagań | 58.98 |
| 3. | Liliana Przybyła2013 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 1:03.39 |
| 4. | Jagoda Nadarzyńska2010 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1:04.66 |
| 5. | Hanna Momotiuk2010 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1:14.02 |
400 m M U18 (10bój) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Śmiałek2010 | UMKS Iskra Wolsztyn | 52.12 |
| 2. | Nikodem Wawrzyński2009 | UMKS Iskra Wolsztyn | 55.15 |
600 m K U12 (4bój) (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Rząśnicka2014 | SL GKS Olsza Olszyna | 2:13.47 |
| 2. | Karolina Beksińska2015 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2:13.50 |
| 3. | Alisa Tsarenko2015 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2:14.08 |
| 4. | Anna Serbeńska2015 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2:15.41 |
| 5. | Agata Maliga2016 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2:16.23 |
| 6. | Kalina Obolewicz2016 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2:21.85 |
600 m K U14 (4bój) (31)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Liwia Nadol2014 | UKS Sprint Przeźmierowo | 1:52.70 |
| 2. | Alicja Maćkowiak2013 | SL GKS Olsza Olszyna | 1:53.41 |
| 3. | Marianna Kuhr2013 | KS AZS AWF Wrocław | 1:57.96 |
| 4. | Anastazja Libowiecka2013 | MLKS Rakowice | 1:58.39 |
| 5. | Kalina Oleksy2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1:59.13 |
| 6. | Dominika Kuros2014 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1:59.98 |
| 7. | Barbara Kozakowska2014 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2:02.03 |
| 8. | Jagoda Rybarczyk2013 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2:04.60 |
| 9. | Weronika Kujawa2013 | UKS Sprint Przeźmierowo | 2:06.81 |
| 10. | Antonina Szafranek2013 | UKS Strzała Jelenia Góra | 2:06.92 |
600 m K U16 (5bój) (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ewa Zielinska2011 | UMKS Iskra Wolsztyn | 1:52.90 |
| 2. | Iga Rzepa2012 | UMKS Iskra Wolsztyn | 1:53.36 |
| 3. | Magdalena Marciniak2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1:53.44 |
| 4. | Nina Rudko2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1:55.40 |
| 5. | Patrycja Kwak2012 | M-G ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 1:57.11 |
| 6. | Anna Szpaczek2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1:57.87 |
| 7. | Alicja Kaczmarek2013 | KS AZS AWF Wrocław | 2:00.20 |
| 8. | Natasza Ciechanowska2013 | KS AZS AWF Wrocław | 2:00.32 |
| 9. | Urszula Kaczmarek2011 | KS AZS AWF Wrocław | 2:00.98 |
| 10. | Marta Masarczyk2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2:01.96 |
600 m M U14 (4bój) (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oskar Dziubałtowski2013 | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1:38.57 |
| 2. | Krystian Ostrowski2013 | SL GKS Olsza Olszyna | 1:46.87 |
| 3. | Wojciech Budziński2013 | UKS Sprint Przeźmierowo | 1:55.08 |
| 4. | Igor Ratajczak2014 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1:55.65 |
| 5. | Grzegorz Guła2013 | SL GKS Olsza Olszyna | 1:55.78 |
| 6. | Maksymilian Kilen2014 | UKS Sprint Przeźmierowo | 1:57.50 |
| 7. | Kacper Bielawski2013 | UKS Strzała Jelenia Góra | 2:06.78 |
800 m K U18 (7bój) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Guzman2010 | UMKS Iskra Wolsztyn | 3:24.95 |
800 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Tarasiewicz2010 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2:14.52 |
| 2. | Bartosz Karpiak2007 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2:15.91 |
1000 m M U16 (5bój) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krystian Gawroński2011 | SKS Kusy Kraków | 3:23.71 |
| 2. | Miłosz Jerzyński2012 | UKS Sprint Przeźmierowo | 3:40.47 |
1500 m M (10bój) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartłomiej Majerczak2002 | UKS Gimpel Nowy Targ | 5:22.20 |
1500 m M U18 (10bój) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Śmiałek2010 | UMKS Iskra Wolsztyn | 4:41.97 |
| 2. | Nikodem Wawrzyński2009 | UMKS Iskra Wolsztyn | 5:22.01 |
100 m pł K U18 (7bój) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Borkowska2010 | CKS Budowlani Częstochowa | 14.55 |
| 2. | Maja Guzman2010 | UMKS Iskra Wolsztyn | 15.18 |
| 3. | Alicja Dorożała2010 | UKS Sprint Przeźmierowo | 17.87 |
110 m pł M U16 (5bój) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krystian Gawroński2011 | SKS Kusy Kraków | 16.77 |
| 2. | Miłosz Jerzyński2012 | UKS Sprint Przeźmierowo | 17.30 |
110 m pł M U18 (10bój) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikodem Wawrzyński2009 | UMKS Iskra Wolsztyn | 16.78 |
| 2. | Artur Śmiałek2010 | UMKS Iskra Wolsztyn | 20.11 |
Skok w dal K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natasza Krzak2010 | RUN4FUN Oleśnica | 4.39 |
| 2. | Danuta Kasperek2010 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 4.25 |
Skok w dal K U16 (5bój) - Gr. A (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Szpaczek2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 4.91 |
| 2. | Magdalena Marciniak2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 4.50 |
| 3. | Patrycja Kwak2012 | M-G ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 4.45 |
| 4. | Ewa Zielinska2011 | UMKS Iskra Wolsztyn | 4.28 |
| 5. | Milena Kudlińska2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 4.25 |
| 6. | Marta Masarczyk2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 4.22 |
| 7. | Urszula Kaczmarek2011 | KS AZS AWF Wrocław | 4.15 |
| 8. | Nina Rudko2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 3.73 |
| 9. | Alicja Kaczmarek2013 | KS AZS AWF Wrocław | 3.69 |
Skok w dal K U18 (7bój) - Gr. A (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Guzman2010 | UMKS Iskra Wolsztyn | 5.08 |
| 2. | Hanna Borkowska2010 | CKS Budowlani Częstochowa | 4.76 |
Skok w dal M (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Baranowski2012 | MKS MOS Wrocław | 5.46 |
| 2. | Bruno Małecki2010 | UKS Sprint Przeźmierowo | 4.83 |
| 3. | Franciszek Król2010 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 4.51 |
Skok w dal M U16 (5bój) - Gr. A (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krystian Gawroński2011 | SKS Kusy Kraków | 5.39 |
Skok wzwyż K (7bój) - Gr. A (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marika Rudnicka2009 | LKS Górnik Wałbrzych | 1.55 |
Skok wzwyż K U16 (5bój) - Gr. A (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Laila Lechwar2013 | MKS Piast Głogów | 1.59 |
| 2. | Anna Szpaczek2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1.44 |
| 3. | Milena Kudlińska2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1.41 |
| 4. | Patrycja Kwak2012 | M-G ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 1.35 |
| 5. | Nina Rudko2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1.32 |
| 5. | Marta Masarczyk2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1.32 |
| 7. | Ewa Zielinska2011 | UMKS Iskra Wolsztyn | 1.26 |
| 7. | Magdalena Marciniak2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1.26 |
| 9. | Urszula Kaczmarek2011 | KS AZS AWF Wrocław | 1.23 |
| 10. | Alicja Kaczmarek2013 | KS AZS AWF Wrocław | 1.20 |
Skok wzwyż M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Mucha1994 | MKS Piast Głogów | 1.61 |
Skok wzwyż M U16 (5bój) - Gr. A (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krystian Gawroński2011 | SKS Kusy Kraków | 1.56 |
Pchnięcie kulą K (7bój) - Gr. A (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marika Rudnicka2009 | LKS Górnik Wałbrzych | 9.39 |
Pchnięcie kulą K U12 (2kg) (4bój) - Gr. A (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Ucińska-Marczak2015 | UKS Sprint Przeźmierowo | 7.21 |
| 2. | Amelia Sroka2015 | UKS Strzała Jelenia Góra | 7.08 |
| 3. | Alisa Tsarenko2015 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 6.91 |
| 4. | Anna Serbeńska2015 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 5.66 |
| 5. | Maja Masarczyk2015 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 5.64 |
| 6. | Kaja Nowak2016 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 5.44 |
| 7. | Alicja Stolarczyk2016 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 5.40 |
| 8. | Karolina Beksińska2015 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 5.34 |
| 9. | Julia Rząśnicka2014 | SL GKS Olsza Olszyna | 5.26 |
| 10. | Kornelia Kwak2015 | M-G ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 4.96 |
Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (4bój) - Gr. A (35)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominika Haniszewska2013 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 9.84 |
| 2. | Katarzyna Turajska2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 9.08 |
| 3. | Blanka Wieczorek2014 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 8.98 |
| 4. | Weronika Kujawa2013 | UKS Sprint Przeźmierowo | 8.69 |
| 5. | Kalina Oleksy2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 8.24 |
| 6. | Marianna Kuhr2013 | KS AZS AWF Wrocław | 8.15 |
| 7. | Jagoda Rybarczyk2013 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 8.03 |
| 8. | Oliwia Puchała2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 8.00 |
| 9. | Julia Zgraja2014 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 7.65 |
| 10. | Ksenia Jacenko2013 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 7.40 |
Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (5bój) - Gr. A (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Milena Kudlińska2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 9.31 |
| 2. | Nina Rudko2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 7.80 |
| 3. | Ewa Zielinska2011 | UMKS Iskra Wolsztyn | 7.72 |
| 4. | Marta Masarczyk2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 7.60 |
| 5. | Patrycja Kwak2012 | M-G ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 7.57 |
| 6. | Anna Szpaczek2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 7.45 |
| 7. | Urszula Kaczmarek2011 | KS AZS AWF Wrocław | 7.01 |
| 8. | Magdalena Marciniak2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 6.36 |
| 9. | Alicja Kaczmarek2013 | KS AZS AWF Wrocław | 6.32 |
| 10. | Laila Lechwar2013 | MKS Piast Głogów | 6.28 |
Pchnięcie kulą K U18 (3kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Szczepańska2010 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 11.17 |
Pchnięcie kulą K U18 (7bój) - Gr. A (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Guzman2010 | UMKS Iskra Wolsztyn | 10.00 |
| 2. | Alicja Dorożała2010 | UKS Sprint Przeźmierowo | 7.90 |
Pchnięcie kulą M U12 (3kg) (4bój) - Gr. A (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Korzeniowski2015 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 5.62 |
| 2. | Wojciech Smyka2015 | MLKS Rakowice | 5.27 |
| 3. | Alex Baszak2015 | SL GKS Olsza Olszyna | 4.76 |
Pchnięcie kulą M U16 (5kg) (5bój) - Gr. A (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krystian Gawroński2011 | SKS Kusy Kraków | 11.07 |
Pchnięcie kulą M U18 (5kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natan Kowalski2009 | UMKS Iskra Wolsztyn | 14.32 |
Pchnięcie kulą M U20 (6kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Khan2008 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 12.79 |
Rzut oszczepem K U14 (400) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Violetta Rutkowska2013 | UMKS Iskra Wolsztyn | 27.74 |
Rzut oszczepem K U18 (500) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anastazja Nykytenko2012 | UKS Sprint Przeźmierowo | 32.20 |
| 2. | Dominika Haniszewska2013 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 25.82 |
| 3. | Liwia Rolla2011 | UMKS Iskra Wolsztyn | 22.90 |
Rzut oszczepem K U18 (7bój) - Gr. A (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Guzman2010 | UMKS Iskra Wolsztyn | 30.90 |
Rzut oszczepem M (800) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natan Kowalski2009 | UMKS Iskra Wolsztyn | 60.96 |
| 2. | Jakub Mucha1994 | MKS Piast Głogów | 31.24 |
Rzut oszczepem M U14 (500) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Matejewicz2013 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 34.94 |
| 2. | Szymon Markowski2013 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 28.48 |
| 3. | Jędrzej Awtuch2015 | UKS Sprint Przeźmierowo | 20.36 |
Inne zawody w tym terminie
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Klaudia Żelem
- Agata Biazik
- Danuta Kasperek
- Julia Rząśnicka
- Alicja Maćkowiak
- Marianna Kuhr
- Dominika Kuros
- Milan Gałka
- Franciszek Król
- Bruno Małecki
- Bartłomiej Majerczak
- Nikodem Perlik
- Maksymilian Kilen
- Krystian Kazimierczuk
- Nikodem Wawrzyński
- Artur Śmiałek
- Marika Rudnicka
- Maja Guzman
- Alicja Dorożała
- Justyna Jelska
- Iga Fraszczyk
- Liliana Przybyła
- Karolina Beksińska
- Alisa Tsarenko
- Liwia Nadol
- Ewa Zielinska
- Iga Rzepa
- Magdalena Marciniak
- Oskar Dziubałtowski
- Krystian Ostrowski
- Wojciech Budziński
- Michał Tarasiewicz
- Bartosz Karpiak
- Krystian Gawroński
- Miłosz Jerzyński
- Hanna Borkowska
- Natasza Krzak
- Anna Szpaczek
- Patrycja Kwak
- Wiktor Baranowski
- Laila Lechwar
- Milena Kudlińska
- Jakub Mucha
- Zuzanna Ucińska-Marczak
- Amelia Sroka
- Dominika Haniszewska
- Katarzyna Turajska
- Blanka Wieczorek
- Nina Rudko
- Maria Szczepańska
- Szymon Korzeniowski
- Wojciech Smyka
- Alex Baszak
- Natan Kowalski
- Jakub Khan
- Violetta Rutkowska
- Anastazja Nykytenko
- Liwia Rolla
- Jakub Matejewicz
- Szymon Markowski
- Jędrzej Awtuch
Poprzednia / następna edycja i cykl
Rankingi miesiąca (październik 2026) z tymi zawodnikami
- 100 m · 11 lat · dziewczęta
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 100 m · 11 lat · chłopcy
- 600 m · 11 lat · chłopcy
- 100 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 100 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 100 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 1000 m · 14 lat · chłopcy
- 100 m · 15 lat · dziewczęta
- 600 m · 15 lat · dziewczęta
- 1000 m · 15 lat · chłopcy