POLAtleci

Mityng Euro Cup - konkurencje PK – wyniki (25.09.2026, Szczecinek)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 31 startów 26 zawodników w 4 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 100 m K (21 startujących) – wygrała Alicja Tarasewicz z wynikiem 10.61; 100 m M (5 startujących) – wygrał Marcel Janiak z wynikiem 11.45; 300 m K (4 startujących) – wygrała Oliwia Semerda z wynikiem 50.46. 31 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

100 m K
  1. 🥇 Alicja Tarasewicz10.61
  2. 🥈 Wiktoria Stuła14.44
  3. 🥉 Oliwia Semerda14.59
100 m M
  1. 🥇 Marcel Janiak11.45
  2. 🥈 Miłosz Oleszkiewicz11.88
  3. 🥉 Mikołaj Gałczyński11.99
200 m K
  1. 🥇 Wiktoria Stuła31.97
300 m K
  1. 🥇 Oliwia Semerda50.46
  2. 🥈 Julia Gugnacka1:02.46
  3. 🥉 Maja Pękalska1:05.33

100 m K (21)

MiejsceZawodnikWynik
1.Alicja Tarasewicz201510.61
2.Wiktoria Stuła201414.44
3.Oliwia Semerda201214.59
4.Wiktoria Sobaniec201215.20
5.Michalina Romaniuk201515.97
6.Maja Wejdmann201416.11
7.Lena Fiuk201416.26
8.Marika Arciuszkiewicz201517.01
9.Lena Zelaznowska201417.04
10.Maja Pękalska201517.06

100 m M (5)

MiejsceZawodnikWynik
1.Marcel Janiak201011.45
2.Miłosz Oleszkiewicz201011.88
3.Mikołaj Gałczyński200711.99
4.Hubert Krakowiak201314.65
5.Dominik Gugnacki201919.30

200 m K (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Wiktoria Stuła201431.97

300 m K (4)

MiejsceZawodnikWynik
1.Oliwia Semerda201250.46
2.Julia Gugnacka20171:02.46
3.Maja Pękalska20151:05.33
4.Martyna Struska20151:08.82
Medaliści, edycje i powiązane rankingi