Euro Cup w Wielobojach 2026 – wyniki (25.09.2026, Szczecinek)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 174 startów 47 zawodników w 34 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (5bój) - Gr. A (21 startujących) – wygrała Kornelia Winiarczyk z wynikiem 8.05; Skok wzwyż K U16 (5bój) - Gr. A (14 startujących) – wygrała Lena Nowak z wynikiem 1.58; Skok wzwyż K U18 (7bój) - Gr. A (12 startujących) – wygrała Zofia Mikołajczyk z wynikiem 1.60. 148 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Brajan Garbarczyk11.67
- 🥈 Oliwier Bońkowski11.92
- 🥉 Aleks Dyńka12.28
- 🥇 Zofia Gaca28.37
- 🥈 Hanna Futerska30.20
- 🥇 Zofia Mikołajczyk25.50
- 🥈 Ines Rickus27.81
- 🥉 Olga Sobkiewicz28.33
- 🥇 Aleks Dyńka55.86
- 🥈 Hubert Kołodziejczak57.25
- 🥉 Kamil Kozioł57.67
- 🥇 Amelia Świstoń1:46.15
- 🥈 Kornelia Winiarczyk1:48.50
- 🥉 Pola Poltaszewska1:49.61
- 🥇 Otylia Krzewińska2:53.08
- 🥇 Tymon Staszkiewicz3:11.50
- 🥇 Aleks Dyńka4:40.38
- 🥈 Hubert Kołodziejczak5:05.65
- 🥉 Kamil Kozioł5:12.69
- 🥇 Zofia Gaca15.94
- 🥈 Alicja Mrozik16.01
- 🥉 Hanna Futerska20.24
- 🥇 Zofia Mikołajczyk14.75
- 🥈 Patrycja Danik16.26
- 🥉 Olga Sobkiewicz17.46
- 🥇 Tymon Staszkiewicz17.53
- 🥇 Szymon Cerk16.26
- 🥈 Aleks Dyńka16.37
- 🥉 Oliwier Bońkowski17.76
- 🥇 Wiktor Ścirka18.09
- 🥇 Zofia Gaca5.31
- 🥇 Zofia Mikołajczyk5.62
- 🥈 Julia Sawosz5.09
- 🥉 Patrycja Danik4.80
- 🥇 Brajan Garbarczyk5.77
- 🥈 Aleks Dyńka5.75
- 🥉 Oliwier Bońkowski5.70
- 🥇 Wiktor Ścirka5.90
- 🥇 Alicja Mrozik1.36
- 🥈 Hanna Futerska1.33
- 🥉 Zofia Gaca1.30
- 🥇 Lena Nowak1.58
- 🥈 Marta Rutkowska1.52
- 🥉 Larysa Kaczmarek1.49
- 🥇 Zofia Mikołajczyk1.60
- 🥈 Patrycja Danik1.45
- 🥉 Ines Rickus1.36
- 🥇 Tymon Staszkiewicz1.73
- 🥇 Aleks Dyńka1.69
- 🥈 Oliwier Bońkowski1.54
- 🥉 Hubert Kołodziejczak1.45
- 🥇 Wiktor Ścirka1.57
- 🥇 Oliwier Bońkowski2.25
- 🥇 Wiktor Ścirka3.05
- 🥇 Hanna Futerska8.83
- 🥈 Alicja Mrozik7.58
- 🥉 Zofia Gaca6.90
- 🥇 Kornelia Winiarczyk8.05
- 🥈 Larysa Kaczmarek7.72
- 🥉 Pola Poltaszewska7.32
- 🥇 Olga Sobkiewicz10.98
- 🥈 Zofia Mikołajczyk10.19
- 🥉 Wiktoria Krajewska9.33
- 🥇 Sebastian Frydrych11.01
- 🥈 Aleks Dyńka10.11
- 🥉 Oliwier Bońkowski9.32
- 🥇 Wiktor Ścirka8.93
- 🥇 Sebastian Frydrych29.85
- 🥈 Aleks Dyńka26.90
- 🥇 Wiktor Ścirka30.67
- 🥇 Olga Sobkiewicz37.05
- 🥈 Zofia Mikołajczyk27.26
- 🥉 Julia Sawosz25.96
- 🥇 Oliwier Bońkowski46.30
- 🥈 Aleks Dyńka30.93
- 🥉 Hubert Kołodziejczak29.76
100 m M U18 (10bój) (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Brajan Garbarczyk2010 | STS Pomerania Szczecinek | 11.67 |
| 2. | Oliwier Bońkowski2010 | KL Iskra Białogard | 11.92 |
| 3. | Aleks Dyńka2010 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 12.28 |
| 4. | Hubert Kołodziejczak2009 | STS Pomerania Szczecinek | 12.48 |
| 5. | Kamil Kozioł2010 | STS Pomerania Szczecinek | 12.77 |
| 6. | Stanisław Chwastek2010 | STS Pomerania Szczecinek | 12.84 |
| 7. | Krzysztof Muryn2011 | STS Pomerania Szczecinek | 15.21 |
| 8. | Sebastian Frydrych2010 | STS Pomerania Szczecinek | 15.73 |
200 m K (7bój) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Gaca2008 | STS Pomerania Szczecinek | 28.37 |
| 2. | Hanna Futerska2008 | STS Pomerania Szczecinek | 30.20 |
200 m K U18 (7bój) (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Mikołajczyk2010 | UKS Start Rawicz | 25.50 |
| 2. | Ines Rickus2010 | STS Pomerania Szczecinek | 27.81 |
| 3. | Olga Sobkiewicz2009 | MKS Sambor Tczew | 28.33 |
| 4. | Zofia Wróblewska2009 | LKS Atleta Gniezno | 28.41 |
| 5. | Patrycja Danik2010 | KL Iskra Białogard | 28.83 |
400 m M U18 (10bój) (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleks Dyńka2010 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 55.86 |
| 2. | Hubert Kołodziejczak2009 | STS Pomerania Szczecinek | 57.25 |
| 3. | Kamil Kozioł2010 | STS Pomerania Szczecinek | 57.67 |
| 4. | Oliwier Bońkowski2010 | KL Iskra Białogard | 59.99 |
600 m K U16 (5bój) (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Amelia Świstoń2012 | UKS OSoT Szczecin | 1:46.15 |
| 2. | Kornelia Winiarczyk2013 | UKL Ósemka Police | 1:48.50 |
| 3. | Pola Poltaszewska2012 | LKS Atleta Gniezno | 1:49.61 |
| 4. | Larysa Kaczmarek2011 | LKS Atleta Gniezno | 1:55.37 |
| 5. | Julia Włodarczyk2012 | LKS Atleta Gniezno | 1:55.91 |
| 6. | Marta Rutkowska2014 | UKS OSoT Szczecin | 1:57.32 |
| 7. | Lena Kwiatkowska2013 | LKS Atleta Gniezno | 1:58.86 |
| 8. | Larysa Smołuch2011 | UKL Ósemka Police | 2:02.09 |
| 9. | Lena Nowak2012 | LKS Atleta Gniezno | 2:04.73 |
| 10. | Amelia Wydrych2014 | Fabryka Atletów Szczecinek | 2:07.69 |
800 m K U18 (7bój) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Otylia Krzewińska2010 | LKS Atleta Gniezno | 2:53.08 |
1000 m M U16 (5bój) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymon Staszkiewicz2012 | LKS Atleta Gniezno | 3:11.50 |
1500 m M U18 (10bój) (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleks Dyńka2010 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 4:40.38 |
| 2. | Hubert Kołodziejczak2009 | STS Pomerania Szczecinek | 5:05.65 |
| 3. | Kamil Kozioł2010 | STS Pomerania Szczecinek | 5:12.69 |
| 4. | Stanisław Chwastek2010 | STS Pomerania Szczecinek | 5:24.44 |
| 5. | Oliwier Bońkowski2010 | KL Iskra Białogard | 5:42.93 |
| 6. | Sebastian Frydrych2010 | STS Pomerania Szczecinek | 7:40.97 |
100 m pł K (7bój) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Gaca2008 | STS Pomerania Szczecinek | 15.94 |
| 2. | Alicja Mrozik2008 | STS Pomerania Szczecinek | 16.01 |
| 3. | Hanna Futerska2008 | STS Pomerania Szczecinek | 20.24 |
100 m pł K U18 (7bój) (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Mikołajczyk2010 | UKS Start Rawicz | 14.75 |
| 2. | Patrycja Danik2010 | KL Iskra Białogard | 16.26 |
| 3. | Olga Sobkiewicz2009 | MKS Sambor Tczew | 17.46 |
| 4. | Wiktoria Krajewska2010 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 18.09 |
| 5. | Zofia Wróblewska2009 | LKS Atleta Gniezno | 18.50 |
| 6. | Nadia Wiśniewska2010 | STS Pomerania Szczecinek | 20.44 |
110 m pł M U16 (5bój) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymon Staszkiewicz2012 | LKS Atleta Gniezno | 17.53 |
110 m pł M U18 (10bój) (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Cerk2010 | STS Pomerania Szczecinek | 16.26 |
| 2. | Aleks Dyńka2010 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 16.37 |
| 3. | Oliwier Bońkowski2010 | KL Iskra Białogard | 17.76 |
| 4. | Hubert Kołodziejczak2009 | STS Pomerania Szczecinek | 19.97 |
| 5. | Sebastian Frydrych2010 | STS Pomerania Szczecinek | 30.92 |
110 m pł U20 (10bój) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Ścirka2008 | STS Pomerania Szczecinek | 18.09 |
Skok w dal K (7bój) - Gr. A (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Gaca2008 | STS Pomerania Szczecinek | 5.31 |
Skok w dal K U18 (7bój) - Gr. A (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Mikołajczyk2010 | UKS Start Rawicz | 5.62 |
| 2. | Julia Sawosz2011 | KL Iskra Białogard | 5.09 |
| 3. | Patrycja Danik2010 | KL Iskra Białogard | 4.80 |
| 4. | Olga Sobkiewicz2009 | MKS Sambor Tczew | 4.76 |
| 5. | Martyna Redzko2011 | STS Pomerania Szczecinek | 4.62 |
| 6. | Maria Andrzejewska2012 | LKS Atleta Gniezno | 4.55 |
| 7. | Pola Hardie-Douglas2011 | STS Pomerania Szczecinek | 4.20 |
| 8. | Otylia Krzewińska2010 | LKS Atleta Gniezno | 4.04 |
Skok w dal M U18 (10bój) - Gr. A (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Brajan Garbarczyk2010 | STS Pomerania Szczecinek | 5.77 |
| 2. | Aleks Dyńka2010 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 5.75 |
| 3. | Oliwier Bońkowski2010 | KL Iskra Białogard | 5.70 |
| 4. | Kamil Kozioł2010 | STS Pomerania Szczecinek | 4.63 |
| 5. | Hubert Kołodziejczak2009 | STS Pomerania Szczecinek | 4.55 |
| 6. | Krzysztof Muryn2011 | STS Pomerania Szczecinek | 3.79 |
| 7. | Sebastian Frydrych2010 | STS Pomerania Szczecinek | 3.65 |
Skok w dal U20 (10bój) - Gr. A (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Ścirka2008 | STS Pomerania Szczecinek | 5.90 |
Skok wzwyż K (7bój) - Gr. A (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Mrozik2008 | STS Pomerania Szczecinek | 1.36 |
| 2. | Hanna Futerska2008 | STS Pomerania Szczecinek | 1.33 |
| 3. | Zofia Gaca2008 | STS Pomerania Szczecinek | 1.30 |
Skok wzwyż K U16 (5bój) - Gr. A (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Nowak2012 | LKS Atleta Gniezno | 1.58 |
| 2. | Marta Rutkowska2014 | UKS OSoT Szczecin | 1.52 |
| 3. | Larysa Kaczmarek2011 | LKS Atleta Gniezno | 1.49 |
| 4. | Lena Kwiatkowska2013 | LKS Atleta Gniezno | 1.37 |
| 5. | Hanna Budna2014 | UKS OSoT Szczecin | 1.28 |
| 5. | Larysa Smołuch2011 | UKL Ósemka Police | 1.28 |
| 7. | Iga Kolmer2014 | LKS Atleta Gniezno | 1.22 |
| 7. | Amelia Wydrych2014 | Fabryka Atletów Szczecinek | 1.22 |
| 9. | Amelia Łabuszewska2014 | Fabryka Atletów Szczecinek | 1.19 |
| 9. | Martyna Zientek2013 | STS Pomerania Szczecinek | 1.19 |
Skok wzwyż K U18 (7bój) - Gr. A (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Mikołajczyk2010 | UKS Start Rawicz | 1.60 |
| 2. | Patrycja Danik2010 | KL Iskra Białogard | 1.45 |
| 3. | Ines Rickus2010 | STS Pomerania Szczecinek | 1.36 |
| 3. | Wiktoria Krajewska2010 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1.36 |
| 3. | Julia Sawosz2011 | KL Iskra Białogard | 1.36 |
| 3. | Olga Sobkiewicz2009 | MKS Sambor Tczew | 1.36 |
| 7. | Martyna Redzko2011 | STS Pomerania Szczecinek | 1.33 |
| 8. | Otylia Krzewińska2010 | LKS Atleta Gniezno | 1.30 |
| 8. | Maria Andrzejewska2012 | LKS Atleta Gniezno | 1.30 |
| 8. | Zofia Wróblewska2009 | LKS Atleta Gniezno | 1.30 |
Skok wzwyż M U16 (5bój) - Gr. A (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymon Staszkiewicz2012 | LKS Atleta Gniezno | 1.73 |
Skok wzwyż M U18 (10bój) - Gr. A (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleks Dyńka2010 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1.69 |
| 2. | Oliwier Bońkowski2010 | KL Iskra Białogard | 1.54 |
| 3. | Hubert Kołodziejczak2009 | STS Pomerania Szczecinek | 1.45 |
| 4. | Kamil Kozioł2010 | STS Pomerania Szczecinek | 1.39 |
| 5. | Sebastian Frydrych2010 | STS Pomerania Szczecinek | 1.15 |
Skok wzwyż M U20 (10bój) - Gr. A (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Ścirka2008 | STS Pomerania Szczecinek | 1.57 |
Skok o tyczce M U18 (10bój) - Gr. A (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwier Bońkowski2010 | KL Iskra Białogard | 2.25 |
Skok o tyczce U20 (10bój) - Gr. A (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Ścirka2008 | STS Pomerania Szczecinek | 3.05 |
Pchnięcie kulą K (7bój) - Gr. A (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Futerska2008 | STS Pomerania Szczecinek | 8.83 |
| 2. | Alicja Mrozik2008 | STS Pomerania Szczecinek | 7.58 |
| 3. | Zofia Gaca2008 | STS Pomerania Szczecinek | 6.90 |
Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (5bój) - Gr. A (21)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kornelia Winiarczyk2013 | UKL Ósemka Police | 8.05 |
| 2. | Larysa Kaczmarek2011 | LKS Atleta Gniezno | 7.72 |
| 3. | Pola Poltaszewska2012 | LKS Atleta Gniezno | 7.32 |
| 4. | Lena Nowak2012 | LKS Atleta Gniezno | 7.01 |
| 5. | Julia Szpiega2013 | UKS LA Wałcz | 6.86 |
| 6. | Amelia Świstoń2012 | UKS OSoT Szczecin | 6.82 |
| 7. | Larysa Smołuch2011 | UKL Ósemka Police | 6.77 |
| 8. | Julia Włodarczyk2012 | LKS Atleta Gniezno | 6.72 |
| 9. | Hanna Budna2014 | UKS OSoT Szczecin | 6.60 |
| 10. | Amelia Wydrych2014 | Fabryka Atletów Szczecinek | 6.57 |
Pchnięcie kulą K U18 (7bój) - Gr. A (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Olga Sobkiewicz2009 | MKS Sambor Tczew | 10.98 |
| 2. | Zofia Mikołajczyk2010 | UKS Start Rawicz | 10.19 |
| 3. | Wiktoria Krajewska2010 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 9.33 |
| 4. | Julia Sawosz2011 | KL Iskra Białogard | 9.21 |
| 5. | Nadia Wiśniewska2010 | STS Pomerania Szczecinek | 8.88 |
| 6. | Maria Andrzejewska2012 | LKS Atleta Gniezno | 7.92 |
| 7. | Otylia Krzewińska2010 | LKS Atleta Gniezno | 7.57 |
| 8. | Zofia Wróblewska2009 | LKS Atleta Gniezno | 6.86 |
| 9. | Ines Rickus2010 | STS Pomerania Szczecinek | 6.82 |
| 10. | Patrycja Danik2010 | KL Iskra Białogard | 6.07 |
Pchnięcie kulą M U18 (10bój) - Gr. A (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Sebastian Frydrych2010 | STS Pomerania Szczecinek | 11.01 |
| 2. | Aleks Dyńka2010 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 10.11 |
| 3. | Oliwier Bońkowski2010 | KL Iskra Białogard | 9.32 |
| 4. | Hubert Kołodziejczak2009 | STS Pomerania Szczecinek | 8.52 |
| 5. | Kamil Kozioł2010 | STS Pomerania Szczecinek | 7.40 |
Pchnięcie kulą U20 (10bój) - Gr. A (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Ścirka2008 | STS Pomerania Szczecinek | 8.93 |
Rzut dyskiem M U18 (10bój) - Gr. A (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Sebastian Frydrych2010 | STS Pomerania Szczecinek | 29.85 |
| 2. | Aleks Dyńka2010 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 26.90 |
Rzut dyskiem U20 (10bój) - Gr. A (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Ścirka2008 | STS Pomerania Szczecinek | 30.67 |
Rzut oszczepem K U18 (7bój) - Gr. A (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Olga Sobkiewicz2009 | MKS Sambor Tczew | 37.05 |
| 2. | Zofia Mikołajczyk2010 | UKS Start Rawicz | 27.26 |
| 3. | Julia Sawosz2011 | KL Iskra Białogard | 25.96 |
| 4. | Martyna Redzko2011 | STS Pomerania Szczecinek | 24.46 |
| 5. | Nadia Wiśniewska2010 | STS Pomerania Szczecinek | 24.22 |
| 6. | Maria Andrzejewska2012 | LKS Atleta Gniezno | 22.39 |
| 7. | Patrycja Danik2010 | KL Iskra Białogard | 18.40 |
| 8. | Wiktoria Krajewska2010 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 17.87 |
| 9. | Ines Rickus2010 | STS Pomerania Szczecinek | 16.24 |
| 10. | Otylia Krzewińska2010 | LKS Atleta Gniezno | 15.88 |
Rzut oszczepem M U18 (10bój) - Gr. A (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwier Bońkowski2010 | KL Iskra Białogard | 46.30 |
| 2. | Aleks Dyńka2010 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 30.93 |
| 3. | Hubert Kołodziejczak2009 | STS Pomerania Szczecinek | 29.76 |
| 4. | Sebastian Frydrych2010 | STS Pomerania Szczecinek | 29.45 |
| 5. | Krzysztof Muryn2011 | STS Pomerania Szczecinek | 23.27 |
| 6. | Stanisław Chwastek2010 | STS Pomerania Szczecinek | 20.86 |
| 7. | Szymon Cerk2010 | STS Pomerania Szczecinek | 15.56 |
| 8. | Kamil Kozioł2010 | STS Pomerania Szczecinek | 15.12 |
Inne zawody w tym terminie
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Brajan Garbarczyk
- Oliwier Bońkowski
- Aleks Dyńka
- Zofia Gaca
- Hanna Futerska
- Zofia Mikołajczyk
- Ines Rickus
- Olga Sobkiewicz
- Hubert Kołodziejczak
- Kamil Kozioł
- Amelia Świstoń
- Kornelia Winiarczyk
- Pola Poltaszewska
- Otylia Krzewińska
- Tymon Staszkiewicz
- Alicja Mrozik
- Patrycja Danik
- Szymon Cerk
- Wiktor Ścirka
- Julia Sawosz
- Lena Nowak
- Marta Rutkowska
- Larysa Kaczmarek
- Wiktoria Krajewska
- Sebastian Frydrych
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- 13. Memoriał Ryszarda Ksieniewicza · 2026-09-12 · Słupsk
- 11. Memoriał Wiesława Murawskiego · 2026-09-09 · Sztum