Warszawska Liga Biegowa 2024 - 4 runda (HALA) – wyniki (21.04.2024, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 358 startów 260 zawodników w 37 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (78 startujących) – wygrała Julia Kochańska z wynikiem 8.58; 60 m · mężczyźni (61 startujących) – wygrał Bartek Leon Gagatko z wynikiem 8.53; 300 m · kobiety (42 startujących) – wygrała Julia Gąsior z wynikiem 46.65. 232 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Julia Kochańska8.58
- 🥈 Michalina Staniak8.60
- 🥉 Antonina Krzemińska8.66
- 🥇 Filip Jedziniak7.87
- 🥇 Apolonia Pawelec9.17
- 🥇 Bartek Leon Gagatko8.53
- 🥈 Bartosz Długosielski8.60
- 🥉 Błażej Wójciński8.68
- 🥇 Karolina Lentner9.56
- 🥇 Błażej Dwórznik8.88
- 🥇 Maja Wolszczak8.70
- 🥇 Mark Kozlovskiy9.58
- 🥇 Mishel Khramtsova8.90
- 🥈 Pola Antczak9.18
- 🥉 Lena Kraszewska9.23
- 🥇 Marcel Podolski9.13
- 🥈 Franciszek Safiański9.25
- 🥉 Michał Sadoch9.38
- 🥇 Gabriela Izdebska8.32
- 🥈 Joanna Deja8.87
- 🥉 Karolina Kołacin9.16
- 🥇 Jakub Graniak8.45
- 🥈 Ignacy Drabik8.65
- 🥉 Antoni Bagiński9.50
- 🥇 Matylda Staniszewska8.41
- 🥇 Piotr Gajda7.88
- 🥈 Mikołaj Kęciek8.65
- 🥇 Adrian Martyński9.43
- 🥇 Jan Marek Senk46.30
- 🥈 Wiktor Bartosz Trębicki49.10
- 🥉 Maciej Siwiło50.08
- 🥇 Julia Gąsior46.65
- 🥈 Klara Małgorzata Korlińska48.06
- 🥉 Maja Trojanowska48.13
- 🥇 Franciszek Maciej Rokicki49.50
- 🥈 Aleks Jarema Musialik49.66
- 🥉 Piotr Leszek Gospodarek49.91
- 🥇 Mishel Khramtsova48.73
- 🥈 Aleksandra Turulska49.72
- 🥉 Apolonia Pawelec51.21
- 🥇 Michał Sadoch50.44
- 🥈 Kacper Kuczyński52.61
- 🥉 Ryszard Zawada53.11
- 🥇 Gabriela Izdebska45.30
- 🥈 Maja Wolszczak46.82
- 🥉 Julia Kochańska48.58
- 🥇 Nikodem Jaczyński43.69
- 🥈 Stanisław Lasocki50.26
- 🥉 Ignacy Drabik50.87
- 🥇 Joanna Lutomirska45.95
- 🥈 Anna MAJ Magdalena46.30
- 🥉 Antonina Karol50.17
- 🥇 Kamil Kopyt42.77
- 🥇 Michał Szadkowski1:51.03
- 🥇 Oliwia Klaudia Śliwińska2:00.89
- 🥈 Amelia Zalewska2:07.00
- 🥇 Zofia Lewandowska1:52.45
- 🥈 Marysia Federczyk1:59.58
- 🥉 Bianka Dybowska2:01.32
- 🥇 Szymon Kucharski2:12.07
- 🥇 Maja Budniak1:50.48
- 🥇 Jan Kazimierz Musztarski2:09.52
- 🥈 Edgar Olszewski2:11.50
- 🥉 Mikołaj Skrzypek2:24.66
- 🥇 Szymon Suszyński2:11.86
- 🥇 Elżbieta Swat2:04.10
- 🥇 Matylda Turyk1:47.79
- 🥈 Klara Pawlukojć1:48.16
- 🥉 Arleta KEELMANN Carmen2:05.51
- 🥇 Andrzej Galiński1:51.80
- 🥈 Karol Kucharski1:53.54
- 🥉 Borys Mazur2:03.46
- 🥇 Mikołaj Kos-Nowicki1:51.24
- 🥇 Julia Drabik2:13.91
- 🥇 Krzysztof Wypych2:04.95
60 m · kobiety (78)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Kochańska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.58 |
| 2. | Michalina Staniak2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.60 |
| 3. | Antonina Krzemińska2010 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.66 |
| 4. | Hanna Karolina Frycze2010 | — | 8.67 |
| 5. | Antonina Karol2010 | KS Zawkrze Mława | 8.80 |
| 6. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 8.95 |
| 7. | Klara Małgorzata Korlińska2011 | — | 8.98 |
| 8. | Agata Moszumańska2012 | Warszawska Akademia LA | 9.00 |
| 9. | Aleksandra Szajkowska2011 | KS AZS AWF Warszawa | 9.02 |
| 10. | Laura Zeyer2011 | Legia Warszawa | 9.03 |
60 m · KS AZS AWF Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Filip Jedziniak2010 | KS AZS AWF Warszawa | 7.87 |
60 m · Legia Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Apolonia Pawelec2013 | Legia Warszawa | 9.17 |
60 m · mężczyźni (61)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartek Leon Gagatko2011 | — | 8.53 |
| 2. | Bartosz Długosielski2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.60 |
| 3. | Błażej Wójciński2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.68 |
| 4. | Jan Marek Senk2011 | — | 8.70 |
| 5. | Maciej Siwiło2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.80 |
| 6. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 8.92 |
| 7. | Sebastian Michał Witkowski2012 | — | 8.94 |
| 8. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 9.02 |
| 9. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 9.10 |
| 10. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 9.16 |
60 m · MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karolina Lentner2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.56 |
60 m · MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Błażej Dwórznik2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.88 |
60 m · OKS Skra Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 8.70 |
60 m · RK Athletics Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mark Kozlovskiy2013 | RK Athletics Warszawa | 9.58 |
60 m · U12 (21)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mishel Khramtsova2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.90 |
| 2. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 9.18 |
| 3. | Lena Kraszewska2013 | Warszawska Akademia LA | 9.23 |
| 4. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.34 |
| 5. | Adela Mosakowska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.39 |
| 6. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 9.65 |
| 7. | Antonina Chabierska2014 | Kuma Run Warszawa | 9.76 |
| 7. | Marianna Czorniej2014 | KS AZS AWF Warszawa | 9.76 |
| 9. | Aleksandra Turulska2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.78 |
| 9. | Wiktoria Kuś2013 | KS Atleta Warszawa | 9.78 |
60 m · U12 (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcel Podolski2013 | RK Athletics Warszawa | 9.13 |
| 2. | Franciszek Safiański2013 | UKS Herkules Sulejówek | 9.25 |
| 3. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.38 |
| 4. | Ryszard Zawada2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 10.21 |
| 5. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 10.32 |
| 6. | Filip Majcher2014 | KS Atak Agrykola Warszawa | 10.51 |
| 7. | Antoni Iwański2016 | RK Athletics Warszawa | 11.00 |
| 8. | Filip Szymanek2017 | Warszawska Akademia LA | 11.09 |
| 9. | Jan Iwańczyk2015 | Akademia DIEGO Skierniewice | 11.25 |
| 10. | Franciszek Piórkowski2015 | KS AZS AWF Warszawa | 11.28 |
60 m · U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Izdebska2011 | RK Athletics Warszawa | 8.32 |
| 2. | Joanna Deja2012 | KS Atleta Warszawa | 8.87 |
| 3. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 9.16 |
| 4. | Maja Spyra2011 | KS Zawkrze Mława | 9.34 |
| 5. | Aleksandra Boczek2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.90 |
| 6. | Natasza Czarnomorzec2012 | KS Ciechan Ciechanów | 10.11 |
| 7. | Monika Nowakowska2012 | KS Zawkrze Mława | 10.43 |
60 m · U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Graniak2011 | KS AZS AWF Warszawa | 8.45 |
| 2. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 8.65 |
| 3. | Antoni Bagiński2012 | Warszawska Akademia LA | 9.50 |
| 4. | Stanisław Lasocki2012 | KS Ciechan Ciechanów | 9.58 |
| 5. | Bartosz Załęski2012 | KS Ciechan Ciechanów | 9.75 |
60 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Matylda Staniszewska2010 | KS AZS AWF Warszawa | 8.41 |
60 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Gajda2010 | UKS MTE Milanówek | 7.88 |
| 2. | Mikołaj Kęciek2010 | Akademia DIEGO Skierniewice | 8.65 |
60 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adrian Martyński2015 | Warszawska Akademia LA | 9.43 |
300 m · 13-14 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Marek Senk2011 | — | 46.30 |
| 2. | Wiktor Bartosz Trębicki2011 | — | 49.10 |
| 3. | Maciej Siwiło2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 50.08 |
| 4. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 53.12 |
300 m · kobiety (42)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 46.65 |
| 2. | Klara Małgorzata Korlińska2011 | — | 48.06 |
| 3. | Maja Trojanowska2010 | KS AZS AWF Warszawa | 48.13 |
| 4. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 49.97 |
| 5. | Anita Piotrowska2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 50.21 |
| 6. | Łucja Kazimierczuk2011 | RK Athletics Warszawa | 50.34 |
| 7. | Zuzanna Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 52.40 |
| 8. | Julia Cyganek2011 | OKS Skra Warszawa | 52.77 |
| 9. | Alicja Dobrowolska2015 | — | 53.42 |
| 10. | Lena Borsuk2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 53.61 |
300 m · mężczyźni (38)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 49.50 |
| 2. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 49.66 |
| 3. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 49.91 |
| 4. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 50.29 |
| 5. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 50.92 |
| 6. | Aleksander Ojeda-Filipow2013 | — | 52.10 |
| 7. | Dawid Rutkowski2013 | UKS MTE Milanówek | 52.24 |
| 8. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 52.43 |
| 9. | Jakub Wygocki2014 | KS Ciechan Ciechanów | 53.03 |
| 10. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 53.80 |
300 m · U12 (21)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mishel Khramtsova2013 | KS AZS AWF Warszawa | 48.73 |
| 2. | Aleksandra Turulska2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 49.72 |
| 3. | Apolonia Pawelec2013 | Legia Warszawa | 51.21 |
| 4. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 51.74 |
| 5. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 52.20 |
| 6. | Antonina Chabierska2014 | Kuma Run Warszawa | 52.83 |
| 7. | Lea Vasileva2013 | KS AZS AWF Warszawa | 52.93 |
| 8. | Karolina Lentner2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 53.03 |
| 9. | Kaja Przybyszewska2014 | RK Athletics Warszawa | 55.51 |
| 10. | Wiktoria Kuś2013 | KS Atleta Warszawa | 55.60 |
300 m · U12 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 50.44 |
| 2. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 52.61 |
| 3. | Ryszard Zawada2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 53.11 |
| 4. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 53.94 |
| 5. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 58.13 |
| 6. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 58.55 |
| 7. | Ivo Vasilev2016 | KS AZS AWF Warszawa | 59.32 |
| 8. | Filip Majcher2014 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:00.88 |
| 9. | Jan Iwańczyk2015 | Akademia DIEGO Skierniewice | 1:11.20 |
300 m · U14 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Izdebska2011 | RK Athletics Warszawa | 45.30 |
| 2. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 46.82 |
| 3. | Julia Kochańska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 48.58 |
| 4. | Maja Spyra2011 | KS Zawkrze Mława | 49.53 |
| 5. | Joanna Deja2012 | KS Atleta Warszawa | 49.73 |
| 6. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 50.63 |
| 7. | Lidia Nowoszewska2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 52.34 |
| 8. | Lena Kruglińska2011 | Warszawska Akademia LA | 52.85 |
| 9. | Aleksandra Boczek2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 55.32 |
300 m · U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikodem Jaczyński2011 | UKS Orzełki Warszawa | 43.69 |
| 2. | Stanisław Lasocki2012 | KS Ciechan Ciechanów | 50.26 |
| 3. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 50.87 |
| 4. | Antoni Bagiński2012 | Warszawska Akademia LA | 54.38 |
| 5. | Bartosz Załęski2012 | KS Ciechan Ciechanów | 54.74 |
300 m · U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Lutomirska2010 | UKS LA Basket Warszawa | 45.95 |
| 2. | Anna MAJ Magdalena2010 | UKS Orzełki Warszawa | 46.30 |
| 3. | Antonina Karol2010 | KS Zawkrze Mława | 50.17 |
300 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kamil Kopyt2010 | KS AZS AWF Warszawa | 42.77 |
600 m · 12-14 lat (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Szadkowski2012 | MKS Tempo Kęty | 1:51.03 |
600 m · 13-14 lat (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwia Klaudia Śliwińska2011 | — | 2:00.89 |
| 2. | Amelia Zalewska2011 | UKS Jedyneczka Giżycko | 2:07.00 |
600 m · kobiety (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Lewandowska2012 | — | 1:52.45 |
| 2. | Marysia Federczyk2013 | — | 1:59.58 |
| 3. | Bianka Dybowska2012 | Warszawska Akademia LA | 2:01.32 |
| 4. | Weronika Wysoczanska2012 | — | 2:11.28 |
| 5. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 2:18.15 |
| 6. | Natasza Wysoczanska2012 | — | 2:35.39 |
600 m · KS Atak Agrykola Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Kucharski2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 2:12.07 |
600 m · KS Ciechan Ciechanów (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 1:50.48 |
600 m · mężczyźni (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 2:09.52 |
| 2. | Edgar Olszewski2013 | — | 2:11.50 |
| 3. | Mikołaj Skrzypek2013 | UKS Herkules Sulejówek | 2:24.66 |
600 m · U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 2:11.86 |
600 m · U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Elżbieta Swat2013 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 2:04.10 |
600 m · U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Matylda Turyk2011 | MKS Syrena Warszawa | 1:47.79 |
| 2. | Klara Pawlukojć2011 | Ducla Academy Warszawa | 1:48.16 |
| 3. | Arleta KEELMANN Carmen2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 2:05.51 |
| 4. | Gabriela Krulak2011 | RK Athletics Warszawa | 2:07.88 |
| 5. | Suzanne Zub2012 | RK Athletics Warszawa | 2:08.58 |
| 6. | Klara Jarymowicz2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 2:13.04 |
| 7. | Greta Ordon2012 | RK Athletics Warszawa | 2:15.66 |
| 8. | Monika Nowakowska2012 | KS Zawkrze Mława | 2:17.41 |
600 m · U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Andrzej Galiński2012 | Legia Warszawa | 1:51.80 |
| 2. | Karol Kucharski2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:53.54 |
| 3. | Borys Mazur2012 | KS Czempion Warszawa | 2:03.46 |
600 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mikołaj Kos-Nowicki2010 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:51.24 |
600 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Drabik2010 | UKS LA Basket Warszawa | 2:13.91 |
600 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Wypych2012 | KS Czempion Warszawa | 2:04.95 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Julia Kochańska
- Michalina Staniak
- Antonina Krzemińska
- Filip Jedziniak
- Apolonia Pawelec
- Bartek Leon Gagatko
- Bartosz Długosielski
- Błażej Wójciński
- Karolina Lentner
- Błażej Dwórznik
- Maja Wolszczak
- Mark Kozlovskiy
- Mishel Khramtsova
- Pola Antczak
- Lena Kraszewska
- Marcel Podolski
- Franciszek Safiański
- Michał Sadoch
- Gabriela Izdebska
- Joanna Deja
- Karolina Kołacin
- Jakub Graniak
- Ignacy Drabik
- Antoni Bagiński
- Matylda Staniszewska
- Piotr Gajda
- Mikołaj Kęciek
- Adrian Martyński
- Jan Marek Senk
- Wiktor Bartosz Trębicki
- Maciej Siwiło
- Julia Gąsior
- Klara Małgorzata Korlińska
- Maja Trojanowska
- Franciszek Maciej Rokicki
- Aleks Jarema Musialik
- Piotr Leszek Gospodarek
- Aleksandra Turulska
- Kacper Kuczyński
- Ryszard Zawada
- Nikodem Jaczyński
- Stanisław Lasocki
- Joanna Lutomirska
- Anna MAJ Magdalena
- Antonina Karol
- Kamil Kopyt
- Michał Szadkowski
- Oliwia Klaudia Śliwińska
- Amelia Zalewska
- Zofia Lewandowska
- Marysia Federczyk
- Bianka Dybowska
- Szymon Kucharski
- Maja Budniak
- Jan Kazimierz Musztarski
- Edgar Olszewski
- Mikołaj Skrzypek
- Szymon Suszyński
- Elżbieta Swat
- Matylda Turyk
- Klara Pawlukojć
- Arleta KEELMANN Carmen
- Andrzej Galiński
- Karol Kucharski
- Borys Mazur
- Mikołaj Kos-Nowicki
- Julia Drabik
- Krzysztof Wypych