Warszawska Liga Biegowa 2024 - 6 runda – wyniki (14.09.2024, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 276 startów 190 zawodników w 24 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (68 startujących) – wygrała Agata Moszumańska z wynikiem 8.91; 60 m · mężczyźni (43 startujących) – wygrał Piotr Leszek Gospodarek z wynikiem 8.65; 300 m · kobiety (32 startujących) – wygrała Natalia Śmigiera z wynikiem 47.78. 181 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Mateusz Dymek8.36
- 🥈 Henryk Piasecki8.95
- 🥉 Oliwer Nowakowski9.00
- 🥇 Agata Moszumańska8.91
- 🥈 Maja Nawotczyńska9.04
- 🥉 Zuzanna Uziębło9.06
- 🥇 Lena Strońska9.42
- 🥇 Gabriel Wolski8.91
- 🥇 Piotr Leszek Gospodarek8.65
- 🥈 Stanisław Jerzy Pikulski8.70
- 🥉 Ignacy Drabik8.79
- 🥇 Aleksandra Rybicka9.65
- 🥇 Mishel Khramtsova8.84
- 🥈 Lena Kraszewska9.16
- 🥉 Iga Rachwał9.38
- 🥇 Franciszek Bucholski8.77
- 🥈 Michał Sadoch9.39
- 🥉 Władysław Adamczyk9.40
- 🥇 Gabriela Izdebska8.49
- 🥈 Maja Wolszczak8.78
- 🥉 Natalia Śmigiera8.87
- 🥇 Klaudia Komorowska8.68
- 🥇 Natalia Śmigiera47.78
- 🥈 Maja Wolszczak48.72
- 🥉 Julia Cyganek52.13
- 🥇 Piotr Leszek Gospodarek45.76
- 🥈 Aleks Jarema Musialik47.58
- 🥉 Artur Kaska48.21
- 🥇 Mishel Khramtsova47.44
- 🥈 Apolonia Pawelec48.38
- 🥉 Wiktoria Kuś52.01
- 🥇 Michał Sadoch50.39
- 🥈 Franciszek Bucholski51.38
- 🥉 Jędrzej Kowalczyk53.83
- 🥇 Nikodem Jaczyński44.78
- 🥈 Alan Świostek45.90
- 🥉 Gabriel Wolski51.61
- 🥇 Karolina Kołacin50.14
- 🥈 Matylda Rogacewicz50.82
- 🥉 Zuzanna Budniak51.31
- 🥇 Maja Budniak1:55.47
- 🥈 Michalina Krajewska2:00.31
- 🥉 Liliana Mia Korulczyk2:05.63
- 🥇 Zofia Lewandowska1:51.87
- 🥈 Bianka Dybowska1:55.35
- 🥉 Marysia Federczyk2:03.09
- 🥇 Szymon Suszyński2:04.77
- 🥇 Michał Szadkowski1:56.40
- 🥈 Jan Kazimierz Musztarski2:04.51
- 🥉 Edgar Olszewski2:04.74
- 🥇 Elżbieta Swat1:58.19
- 🥈 Gabriela Borys2:12.44
- 🥇 Alicja Burakowska1:56.46
- 🥈 Maja Spyra2:00.82
- 🥉 Gabriela Mikucińska2:02.96
- 🥇 Andrzej Galiński1:55.61
- 🥇 Julia Drabik2:07.48
60 m · 13-14 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Dymek2010 | — | 8.36 |
| 2. | Henryk Piasecki2011 | RK Athletics Warszawa | 8.95 |
| 3. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 9.00 |
60 m · kobiety (68)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Moszumańska2012 | Warszawska Akademia LA | 8.91 |
| 2. | Maja Nawotczyńska2011 | KS Zawkrze Mława | 9.04 |
| 3. | Zuzanna Uziębło2010 | — | 9.06 |
| 4. | Karolina Jaszczerska2010 | KS Zawkrze Mława | 9.07 |
| 5. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 9.08 |
| 6. | Laura Zeyer2011 | Legia Warszawa | 9.13 |
| 7. | Zoja Kraj2014 | KS AZS AWF Warszawa | 9.30 |
| 8. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 9.31 |
| 9. | Dominika Strzeżek2012 | Akademia Sportu Otwock | 9.33 |
| 10. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 9.37 |
60 m · KS Atak Agrykola Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Strońska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.42 |
60 m · KS Atleta Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 8.91 |
60 m · mężczyźni (43)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 8.65 |
| 2. | Stanisław Jerzy Pikulski2013 | — | 8.70 |
| 3. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 8.79 |
| 4. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 8.89 |
| 5. | Dominik Piotr Bobowski2013 | — | 8.91 |
| 5. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 8.91 |
| 7. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 9.03 |
| 7. | Sebastian Michał Witkowski2012 | — | 9.03 |
| 9. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 9.07 |
| 10. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 9.31 |
60 m · RK Athletics Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Rybicka2014 | KS AZS AWF Warszawa | 9.65 |
60 m · U12 (15)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mishel Khramtsova2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.84 |
| 2. | Lena Kraszewska2013 | Warszawska Akademia LA | 9.16 |
| 3. | Iga Rachwał2014 | UKS LA Basket Warszawa | 9.38 |
| 4. | Antonina Chabierska2014 | Kuma Run Warszawa | 9.49 |
| 5. | Wiktoria Kuś2013 | KS Atleta Warszawa | 9.76 |
| 6. | Marianna Czorniej2014 | KS AZS AWF Warszawa | 9.77 |
| 7. | Maja Malinowska2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.98 |
| 8. | Mila Pfau2015 | RK Athletics Warszawa | 10.08 |
| 9. | Kaja Przybyszewska2014 | RK Athletics Warszawa | 10.31 |
| 10. | Kaja Buczek2015 | Warszawska Akademia LA | 10.40 |
60 m · U12 (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 8.77 |
| 2. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.39 |
| 3. | Władysław Adamczyk2015 | KS AZS AWF Warszawa | 9.40 |
| 4. | Stefan Jarski2015 | RK Athletics Warszawa | 9.82 |
| 5. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 9.98 |
| 6. | Przemysław Obrębowski2014 | RK Athletics Warszawa | 10.45 |
| 7. | Filip Murawski2016 | KS Atleta Warszawa | 10.60 |
| 8. | Filip Szymanek2017 | Warszawska Akademia LA | 11.12 |
| 9. | Kazimierz Gaik2017 | Warszawska Akademia LA | 11.18 |
| 10. | Maciej Mielnik2015 | Warszawska Akademia LA | 11.38 |
60 m · U14 (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Izdebska2011 | RK Athletics Warszawa | 8.49 |
| 2. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 8.78 |
| 3. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 8.87 |
| 4. | Joanna Deja2012 | KS Atleta Warszawa | 9.00 |
| 5. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 9.07 |
| 6. | Zuzanna Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 9.38 |
| 7. | Maja Spyra2011 | KS Zawkrze Mława | 9.46 |
| 8. | Amelia Sadrzak2012 | Warszawska Akademia LA | 9.50 |
| 9. | Gabriela Mikucińska2011 | KS Zawkrze Mława | 9.73 |
| 10. | Lidia Potyralska2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.80 |
60 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klaudia Komorowska2011 | Warszawska Akademia LA | 8.68 |
300 m · kobiety (32)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 47.78 |
| 2. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 48.72 |
| 3. | Julia Cyganek2011 | OKS Skra Warszawa | 52.13 |
| 4. | Lena Borsuk2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 52.17 |
| 5. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 52.25 |
| 6. | Alicja Dobrowolska2015 | — | 53.00 |
| 7. | Katarzyna Gołębiewska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 54.01 |
| 8. | Pola Anna Baran2014 | — | 54.12 |
| 9. | Zofia Ćwil2014 | Kyoko Warszawa | 54.13 |
| 10. | Gabrysia Karwowska2015 | — | 54.78 |
300 m · mężczyźni (25)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 45.76 |
| 2. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 47.58 |
| 3. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 48.21 |
| 4. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 49.05 |
| 5. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 49.27 |
| 6. | Henryk Piasecki2011 | RK Athletics Warszawa | 49.36 |
| 7. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 49.44 |
| 8. | Dawid Rutkowski2013 | UKS MTE Milanówek | 49.88 |
| 9. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 50.68 |
| 10. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 50.80 |
300 m · U12 (20)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mishel Khramtsova2013 | KS AZS AWF Warszawa | 47.44 |
| 2. | Apolonia Pawelec2013 | Legia Warszawa | 48.38 |
| 3. | Wiktoria Kuś2013 | KS Atleta Warszawa | 52.01 |
| 4. | Zofia Olszewska2014 | RK Athletics Warszawa | 52.05 |
| 5. | Antonina Chabierska2014 | Kuma Run Warszawa | 52.67 |
| 6. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 53.24 |
| 7. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 53.27 |
| 8. | Nadia Dziuda2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 53.29 |
| 9. | Aleksandra Rybicka2014 | KS AZS AWF Warszawa | 54.51 |
| 10. | Klara Gozdalska2015 | KS AZS AWF Warszawa | 56.41 |
300 m · U12 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 50.39 |
| 2. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 51.38 |
| 3. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 53.83 |
| 4. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 57.54 |
| 5. | Stefan Jarski2015 | RK Athletics Warszawa | 58.15 |
| 6. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 58.89 |
| 7. | Filip Murawski2016 | KS Atleta Warszawa | 1:00.18 |
| 8. | Przemysław Obrębowski2014 | RK Athletics Warszawa | 1:00.26 |
| 9. | Ignacy Biela2016 | Warszawska Akademia LA | 1:07.20 |
| 10. | Maciej Mielnik2015 | Warszawska Akademia LA | 1:08.32 |
300 m · U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikodem Jaczyński2011 | UKS Orzełki Warszawa | 44.78 |
| 2. | Alan Świostek2012 | UKS Technik Radom | 45.90 |
| 3. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 51.61 |
| 4. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 53.61 |
300 m · U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 50.14 |
| 2. | Matylda Rogacewicz2012 | Warszawska Akademia LA | 50.82 |
| 3. | Zuzanna Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 51.31 |
| 4. | Lena Kruglińska2011 | Warszawska Akademia LA | 53.70 |
| 5. | Amelia Sadrzak2012 | Warszawska Akademia LA | 54.31 |
| 6. | Monika Nowakowska2012 | KS Zawkrze Mława | 55.27 |
600 m · 13-14 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 1:55.47 |
| 2. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 2:00.31 |
| 3. | Liliana Mia Korulczyk2011 | — | 2:05.63 |
600 m · kobiety (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Lewandowska2012 | — | 1:51.87 |
| 2. | Bianka Dybowska2012 | Warszawska Akademia LA | 1:55.35 |
| 3. | Marysia Federczyk2013 | — | 2:03.09 |
| 4. | Pola Róża Rakowska2012 | — | 2:08.54 |
| 5. | Wiktoria Wrońska2012 | — | 2:14.96 |
| 6. | Pola Dłużyńska2013 | — | 2:22.71 |
600 m · KS Atleta Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 2:04.77 |
600 m · mężczyźni (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Szadkowski2012 | MKS Tempo Kęty | 1:56.40 |
| 2. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 2:04.51 |
| 3. | Edgar Olszewski2013 | — | 2:04.74 |
600 m · U12 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Elżbieta Swat2013 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:58.19 |
| 2. | Gabriela Borys2013 | Warszawska Akademia LA | 2:12.44 |
600 m · U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Burakowska2011 | Warszawska Akademia LA | 1:56.46 |
| 2. | Maja Spyra2011 | KS Zawkrze Mława | 2:00.82 |
| 3. | Gabriela Mikucińska2011 | KS Zawkrze Mława | 2:02.96 |
| 4. | Suzanne Zub2012 | RK Athletics Warszawa | 2:03.67 |
| 5. | Gabriela Krulak2011 | RK Athletics Warszawa | 2:06.41 |
600 m · U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Andrzej Galiński2012 | Legia Warszawa | 1:55.61 |
600 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Drabik2010 | UKS LA Basket Warszawa | 2:07.48 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Mateusz Dymek
- Henryk Piasecki
- Oliwer Nowakowski
- Agata Moszumańska
- Maja Nawotczyńska
- Zuzanna Uziębło
- Lena Strońska
- Gabriel Wolski
- Piotr Leszek Gospodarek
- Stanisław Jerzy Pikulski
- Ignacy Drabik
- Aleksandra Rybicka
- Mishel Khramtsova
- Lena Kraszewska
- Iga Rachwał
- Franciszek Bucholski
- Michał Sadoch
- Władysław Adamczyk
- Gabriela Izdebska
- Maja Wolszczak
- Natalia Śmigiera
- Klaudia Komorowska
- Julia Cyganek
- Aleks Jarema Musialik
- Artur Kaska
- Apolonia Pawelec
- Wiktoria Kuś
- Jędrzej Kowalczyk
- Nikodem Jaczyński
- Alan Świostek
- Karolina Kołacin
- Matylda Rogacewicz
- Zuzanna Budniak
- Maja Budniak
- Michalina Krajewska
- Liliana Mia Korulczyk
- Zofia Lewandowska
- Bianka Dybowska
- Marysia Federczyk
- Szymon Suszyński
- Michał Szadkowski
- Jan Kazimierz Musztarski
- Edgar Olszewski
- Elżbieta Swat
- Gabriela Borys
- Alicja Burakowska
- Maja Spyra
- Gabriela Mikucińska
- Andrzej Galiński
- Julia Drabik