Finał Ogólnopolski w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej - Licealiada – wyniki (23.09.2025, Bełchatów)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 52 startów 52 zawodników w 10 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 800m K U20 (10 startujących) – wygrała Julia Sadleja z wynikiem 2:16.49; 100m K U20 (8 startujących) – wygrała Kornelia Wieczorek z wynikiem 12.92; 100m M U23 (7 startujących) – wygrał Łukasz Jasiński z wynikiem 11.23. 52 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Kornelia Wieczorek12.92
- 🥈 Amelia Sobieraj12.97
- 🥉 Aleksandra Jasińska13.14
- 🥇 Łukasz Jasiński11.23
- 🥈 Michał Rumiński11.23
- 🥉 Kacper Krakowiak11.87
- 🥇 Julia Jagusz26.59
- 🥈 Małgorzata Domagała26.92
- 🥉 Roksana Załęczna27.20
- 🥇 Piotr Puźniak23.66
- 🥈 Patryk Bartosik24.34
- 🥉 Szymon Malinowski28.02
- 🥇 Antonina Czachorowska1:01.91
- 🥈 Anna Walicka1:05.42
- 🥉 Oliwia Rożek1:11.62
- 🥇 Rafał Czajka53.13
- 🥈 Wiktor Małer57.34
- 🥇 Julia Sadleja2:16.49
- 🥈 Diana Łukasik2:24.16
- 🥉 Martyna Sadleja2:30.68
- 🥇 Dominik Łybacki2:07.01
- 🥈 Mateusz Kozioł2:07.23
- 🥉 Krzysztof Bielak2:08.01
- 🥇 Joanna Włodarczak4:56.04
- 🥈 Julia Moszkowicz5:40.72
- 🥉 Małgorzata Biskupska6:35.14
- 🥇 Wojciech Grzanowski4:29.58
- 🥈 Bartek Wołoszyn4:34.18
100m K U20 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kornelia Wieczorek2007 | MKS Baszta Szamotuły | 12.92 |
| 2. | Amelia Sobieraj2007 | MUKS Park Zduńska Wola | 12.97 |
| 3. | Aleksandra Jasińska2010 | BKL Bełchatów | 13.14 |
| 4. | Sonia Pacześniak2008 | KS AZS AKF Kraków | 13.88 |
| 5. | Julia Majos2009 | WKS Wawel Kraków | 13.91 |
| 6. | Blanka Marunowska2010 | MKS Aleksandrów Łódzki | 14.03 |
| 7. | Natalia Budzyńska2009 | I LO ONZ Biłgoraj | 14.39 |
| 8. | Maja Julia Bielaczyc2010 | SMS-LO Aleksandrów Łódzki | 14.44 |
100m M U23 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łukasz Jasiński2008 | BKL Bełchatów | 11.23 |
| 2. | Michał Rumiński2007 | STS Pomerania Szczecinek | 11.23 |
| 3. | Kacper Krakowiak2009 | MKS Aleksandrów Łódzki | 11.87 |
| 4. | Marcin Czajka2006 | RCEZ Biłgoraj | 11.92 |
| 5. | Kacper Szczepanik2009 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 12.28 |
| 6. | Nikodem Skiba2010 | ZSM Kielce | 12.83 |
| 7. | Oskar Klich2010 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 12.95 |
200m K U20 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Jagusz2010 | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 26.59 |
| 2. | Małgorzata Domagała2007 | UKS Czempion Bełchatów | 26.92 |
| 3. | Roksana Załęczna2007 | UKS Czempion Bełchatów | 27.20 |
| 4. | Milena Kartasińska2010 | MKS Aleksandrów Łódzki | 27.22 |
| 5. | Wiktoria Kluczewska2009 | CWKS Resovia Rzeszów | 28.35 |
| 6. | Aleksandra Szor2009 | MKS Aleksandrów Łódzki | 30.55 |
| 7. | Iga Kochanowska2008 | MKS Aleksandrów Łódzki | 32.70 |
200m M U20 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Puźniak2007 | RCEZ Biłgoraj | 23.66 |
| 2. | Patryk Bartosik2007 | RCEZ Biłgoraj | 24.34 |
| 3. | Szymon Malinowski2008 | ZSM Kielce | 28.02 |
| 4. | Tomasz Jabłoński2008 | I LO Bełchatów | 29.14 |
400m K U20 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antonina Czachorowska2008 | MUKS Park Zduńska Wola | 1:01.91 |
| 2. | Anna Walicka2010 | CWKS Resovia Rzeszów | 1:05.42 |
| 3. | Oliwia Rożek2008 | I LO ONZ Biłgoraj | 1:11.62 |
400m M U23 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Rafał Czajka2005 | KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie | 53.13 |
| 2. | Wiktor Małer2005 | RCEZ Biłgoraj | 57.34 |
800m K U20 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Sadleja2007 | CWKS Resovia Rzeszów | 2:16.49 |
| 2. | Diana Łukasik2010 | LKS Znicz Biłgoraj | 2:24.16 |
| 3. | Martyna Sadleja2009 | CWKS Resovia Rzeszów | 2:30.68 |
| 4. | Liliana Szafrańska2010 | MKS Aleksandrów Łódzki | 2:31.09 |
| 5. | Barbara Haładaj2007 | LKS Omega Kleszczów | 2:33.01 |
| 6. | Lena Libera2009 | MKS Aleksandrów Łódzki | 2:35.11 |
| 7. | Yelyzaveta Oliinyk2008 | VII LO Kraków | 2:58.16 |
| 8. | Julia Łazuchiewicz2010 | II LO Zduńska Wola | 3:06.29 |
| 9. | Maja Sobala2010 | II LO Zduńska Wola | 3:16.26 |
| 10. | Aleksandra Wiwczewska2010 | II LO Zduńska Wola | 3:21.79 |
800m M U20 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominik Łybacki2008 | CWKS Resovia Rzeszów | 2:07.01 |
| 2. | Mateusz Kozioł2008 | ZS 6 Szczecinek | 2:07.23 |
| 3. | Krzysztof Bielak2007 | RCEZ Biłgoraj | 2:08.01 |
| 4. | Jakub Pakuła2007 | ZSM Kielce | 2:10.56 |
| 5. | Maks Paradecki2009 | UKS Czempion Bełchatów | 2:16.53 |
| 6. | Szymon Sęk2008 | I LO Bełchatów | 2:23.66 |
1500m K U20 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Włodarczak2008 | MKL Maraton Świnoujście | 4:56.04 |
| 2. | Julia Moszkowicz2008 | VII LO Kraków | 5:40.72 |
| 3. | Małgorzata Biskupska2010 | VII LO Kraków | 6:35.14 |
1500m M U20 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wojciech Grzanowski2006 | LO Wolsztyn | 4:29.58 |
| 2. | Bartek Wołoszyn2005 | RCEZ Biłgoraj | 4:34.18 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Kornelia Wieczorek
- Amelia Sobieraj
- Aleksandra Jasińska
- Łukasz Jasiński
- Michał Rumiński
- Kacper Krakowiak
- Julia Jagusz
- Małgorzata Domagała
- Roksana Załęczna
- Piotr Puźniak
- Patryk Bartosik
- Szymon Malinowski
- Antonina Czachorowska
- Anna Walicka
- Oliwia Rożek
- Rafał Czajka
- Wiktor Małer
- Julia Sadleja
- Diana Łukasik
- Martyna Sadleja
- Dominik Łybacki
- Mateusz Kozioł
- Krzysztof Bielak
- Joanna Włodarczak
- Julia Moszkowicz
- Małgorzata Biskupska
- Wojciech Grzanowski
- Bartek Wołoszyn