Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2025 (DŚL-LBU) – wyniki (07.09.2025, Lubin)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 73 startów 69 zawodników w 9 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 100m K U16 (26 startujących) – wygrała Matylda Latoń z wynikiem 12.72; 110 m ppł M U16 (11 startujących) – wygrał Gustaw Dziełakowski z wynikiem 14.57; 300m K U16 (10 startujących) – wygrała Lena Messyasz z wynikiem 43.14. 73 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Matylda Latoń12.72
- 🥈 Hanna Ambrozik12.74
- 🥉 Anna Baworowska12.93
- 🥇 Antoni Pilny11.28
- 🥈 Patryk Borowiec11.80
- 🥉 Rostoslav Kostovych12.59
- 🥇 Lena Messyasz43.14
- 🥈 Milena Mania43.92
- 🥉 Jagoda Szczurek45.27
- 🥇 Kacper Flisowski38.34
- 🥈 Patryk Borowiec38.34
- 🥉 Oliwier Górniak41.41
- 🥇 Pola Kubis1:52.94
- 🥇 Hanna Pałac3:05.96
- 🥈 Amelia Makałowska3:54.94
- 🥉 Karolina Sałęga3:59.50
- 🥇 Daniel Wyszyński3:18.71
- 🥇 Ewa Hajdul3:28.68
- 🥈 Lena Panek3:46.57
- 🥉 Zofia Janowicz4:03.02
- 🥇 Gustaw Dziełakowski14.57
- 🥈 Jakub Kondratyk15.61
- 🥉 Jakub Kaczmarek16.57
100m K U16 (26)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Matylda Latoń2010 | MLKS Sokół Lubin | 12.72 |
| 2. | Hanna Ambrozik2010 | WLKS Wrocław | 12.74 |
| 3. | Anna Baworowska2010 | Akademia Biegowa Żary | 12.93 |
| 4. | Kornelia Romaniuk2010 | ULKS Muflon Bielawa | 13.08 |
| 5. | Iga Franas2010 | WLKS Wrocław | 13.21 |
| 6. | Elena Świstowska2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 13.31 |
| 7. | Milena Baworowska2010 | MLKS Agros Żary | 13.35 |
| 8. | Milena Szlapińska2011 | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 13.39 |
| 9. | Klaudia Żelem2010 | LKS Polkowice | 13.47 |
| 10. | Julia Babula2011 | LKS Polkowice | 13.76 |
100m M U16 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Pilny2010 | MKS Osa Zgorzelec | 11.28 |
| 2. | Patryk Borowiec2010 | MLKS Agros Żary | 11.80 |
| 3. | Rostoslav Kostovych2011 | MLKS Agros Żary | 12.59 |
| 4. | Dorian Cieleń2010 | MLKS Sokół Lubin | 12.65 |
| 5. | Szymon Klawiński2010 | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 12.78 |
| 6. | Mateusz Pyzio2010 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 12.81 |
| 7. | Maciej Przytulski2010 | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 12.95 |
| 8. | Mirosław Kamiński2011 | KS AZS AWF Wrocław | 13.45 |
| 9. | Krzysztof Kula2011 | WKS Śląsk Wrocław | 13.83 |
300m K U16 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Messyasz2011 | WLKS Wrocław | 43.14 |
| 2. | Milena Mania2010 | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 43.92 |
| 3. | Jagoda Szczurek2011 | ULKS Sprinter Zielona Góra | 45.27 |
| 4. | Lena Niedziela2010 | KS AZS AWF Wrocław | 45.99 |
| 5. | Blanka Farrbiszewska2011 | KS AZS AWF Wrocław | 46.18 |
| 6. | Iga Muchowska2011 | UKS Maszewiak Maszewo | 47.00 |
| 7. | Lilianna Mueller2011 | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 47.15 |
| 8. | Liliana Burtan2011 | WLKS Wrocław | 48.37 |
| 9. | Martyna Adamska2011 | MLKS Echo Twardogóra | 48.95 |
| 10. | Kornelia Popielas2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 49.65 |
300m M U16 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Flisowski2011 | ULKS Sprinter Zielona Góra | 38.34 |
| 2. | Patryk Borowiec2010 | MLKS Agros Żary | 38.34 |
| 3. | Oliwier Górniak2010 | MLKS Agros Żary | 41.41 |
| 4. | Rafał Tomasz Wachowski2010 | KS AZS AWF Wrocław | 41.71 |
| 5. | Franek Kardzis2011 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 42.35 |
| 6. | Jakub Wachnowicz2011 | LKS Górnik Wałbrzych | 42.82 |
| 7. | Mateusz Pyzio2010 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 43.58 |
| 8. | Maciej Przytulski2010 | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 43.59 |
600m K U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Kubis2011 | MKS Piast Lwówek Śląski | 1:52.94 |
1000m K U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Pałac2011 | KS SMS Szklarska Poręba | 3:05.96 |
| 2. | Amelia Makałowska2011 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 3:54.94 |
| 3. | Karolina Sałęga2011 | LKS Górnik Wałbrzych | 3:59.50 |
| 4. | Alicja Kopeć2010 | LKS Lubusz Słubice | 4:04.42 |
1000m M U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Daniel Wyszyński2010 | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 3:18.71 |
1000m Steeplechase K U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ewa Hajdul2010 | SMKS Parasol Wrocław | 3:28.68 |
| 2. | Lena Panek2010 | GKS Start Długołęka | 3:46.57 |
| 3. | Zofia Janowicz2011 | LKS Lubusz Słubice | 4:03.02 |
110 m ppł M U16 (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gustaw Dziełakowski2010 | MKS Piast Głogów | 14.57 |
| 2. | Jakub Kondratyk2010 | MKS Piast Głogów | 15.61 |
| 3. | Jakub Kaczmarek2010 | MKS Osa Zgorzelec | 16.57 |
| 4. | Kacper Kazimierczak2010 | MKS Piast Głogów | 16.84 |
| 5. | Piotr Kufel2010 | MKS Osa Zgorzelec | 17.06 |
| 6. | Antoni Krawczyk2011 | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 17.67 |
| 7. | Wojciech Radawiec2011 | MKS Osa Zgorzelec | 18.41 |
| 8. | Iwo Huryn2011 | MLKS Echo Twardogóra | 19.23 |
| 9. | Aleksander Doniec2010 | WLKS Wrocław | 19.46 |
| 10. | Nikodem Szawuła2010 | MKS Osa Zgorzelec | 21.94 |
Inne zawody w tym terminie
- X Bieg Ordona · Warszawa
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Matylda Latoń
- Hanna Ambrozik
- Anna Baworowska
- Antoni Pilny
- Patryk Borowiec
- Rostoslav Kostovych
- Lena Messyasz
- Milena Mania
- Jagoda Szczurek
- Kacper Flisowski
- Oliwier Górniak
- Pola Kubis
- Hanna Pałac
- Amelia Makałowska
- Karolina Sałęga
- Daniel Wyszyński
- Ewa Hajdul
- Lena Panek
- Zofia Janowicz
- Gustaw Dziełakowski
- Jakub Kondratyk
- Jakub Kaczmarek
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- 8.Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci + Mityng · 2025-09-21 · Lubawka