8.Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci + Mityng – wyniki (21.09.2025, Lubawka)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 48 startów 38 zawodników w 15 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60m K U14 (12 startujących) – wygrała Natasza Ciechanowska z wynikiem 8.54; 300m K U14 (7 startujących) – wygrała Milena Kudlińska z wynikiem 50.11; 100m M Senior (6 startujących) – wygrał Patryk Wilczyński z wynikiem 11.66. 47 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Zuza Bielawny9.13
- 🥇 Natasza Ciechanowska8.54
- 🥈 Magdalena Marciniak8.79
- 🥉 Alicja Maćkowiak9.12
- 🥇 Bruno Wiącek8.63
- 🥈 Piotr Rzepka9.58
- 🥉 Łukasz Niewiadomski9.67
- 🥇 Elena Świstowska13.42
- 🥈 Julia Babula13.48
- 🥉 Klaudia Żelem13.51
- 🥇 Patryk Wilczyński11.66
- 🥈 Kacper Kiełb12.19
- 🥉 Tomasz Matiaszewski12.26
- 🥇 Elena Świstowska28.35
- 🥈 Nina Bielecka29.20
- 🥇 Patryk Wilczyński24.09
- 🥈 Kacper Kiełb24.59
- 🥉 Tomasz Matiaszewski24.92
- 🥇 Milena Kudlińska50.11
- 🥈 Julia Gotowała50.53
- 🥉 Józefina Morawiec50.93
- 🥇 Igor Ratajczak52.61
- 🥇 Tomasz Szynkarowski43.65
- 🥈 Jakub Milewski45.75
- 🥉 Łukasz Niewiadomski50.75
- 🥇 Milena Widera1:49.91
- 🥇 Amelia Stefanowska1:54.09
- 🥇 Karolina Sałęga4:07.23
- 🥇 Artem Zakhovaiev3:36.01
- 🥇 Igor Linkiewicz15.34
60m K U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuza Bielawny2015 | LKS Górnik Wałbrzych | 9.13 |
60m K U14 (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natasza Ciechanowska2013 | KS AZS AWF Wrocław | 8.54 |
| 2. | Magdalena Marciniak2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 8.79 |
| 3. | Alicja Maćkowiak2013 | SL GKS Olsza Olszyna | 9.12 |
| 4. | Julia Gotowała2012 | UKS Strzała Jelenia Góra | 9.16 |
| 5. | Emilia Wędzonka2012 | WKS Śląsk Wrocław | 9.79 |
| 6. | Oliwia Masztalerz2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 9.83 |
| 7. | Walentyna Bochniarz2012 | UKS Strzała Jelenia Góra | 9.85 |
| 8. | Joanna Matiaszewska2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 10.02 |
| 9. | Oliwia Puchała2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 10.05 |
| 10. | Zuzanna Nowak2012 | UKS Strzała Jelenia Góra | 10.09 |
60m M U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bruno Wiącek2012 | UKS Orlica Domaniów | 8.63 |
| 2. | Piotr Rzepka2013 | LKS Ziębice | 9.58 |
| 3. | Łukasz Niewiadomski2013 | LKS Świeradów-Zdrój | 9.67 |
100m K Senior (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Elena Świstowska2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 13.42 |
| 2. | Julia Babula2011 | LKS Polkowice | 13.48 |
| 3. | Klaudia Żelem2010 | LKS Polkowice | 13.51 |
| 4. | Agata Biazik2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 13.72 |
100m M Senior (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patryk Wilczyński2009 | LKS Górnik Wałbrzych | 11.66 |
| 2. | Kacper Kiełb2007 | KL Ziemia Kłodzka | 12.19 |
| 3. | Tomasz Matiaszewski2009 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 12.26 |
| 4. | Rodion Hryhorenko2008 | MKL 12 Jelenia Góra | 12.64 |
| 5. | Mateusz Pyzio2010 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 12.82 |
| 6. | Wojciech Brodzisz2011 | WKS Śląsk Wrocław | 13.58 |
200m K Senior (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Elena Świstowska2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 28.35 |
| 2. | Nina Bielecka2011 | UKS Sprint Legnica | 29.20 |
200m M Senior (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patryk Wilczyński2009 | LKS Górnik Wałbrzych | 24.09 |
| 2. | Kacper Kiełb2007 | KL Ziemia Kłodzka | 24.59 |
| 3. | Tomasz Matiaszewski2009 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 24.92 |
300m K U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Milena Kudlińska2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 50.11 |
| 2. | Julia Gotowała2012 | UKS Strzała Jelenia Góra | 50.53 |
| 3. | Józefina Morawiec2013 | GKS Start Długołęka | 50.93 |
| 4. | Oliwia Masztalerz2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 52.07 |
| 5. | Joanna Matiaszewska2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 54.66 |
| 6. | Kalina Oleksy2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 54.99 |
| 7. | Walentyna Bochniarz2012 | UKS Strzała Jelenia Góra | 55.14 |
300m M U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Igor Ratajczak2014 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 52.61 |
300m M U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tomasz Szynkarowski2012 | GKS Start Długołęka | 43.65 |
| 2. | Jakub Milewski2012 | LKS Świeradów-Zdrój | 45.75 |
| 3. | Łukasz Niewiadomski2013 | LKS Świeradów-Zdrój | 50.75 |
| 4. | Piotr Rzepka2013 | LKS Ziębice | 54.13 |
600m K Senior (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Milena Widera2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1:49.91 |
600m K U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Amelia Stefanowska2013 | MUKS Gim 2 Nysa | 1:54.09 |
1000m K U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karolina Sałęga2011 | LKS Górnik Wałbrzych | 4:07.23 |
1000m M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artem Zakhovaiev2013 | LKS Świeradów-Zdrój | 3:36.01 |
110 m ppł M U20 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Igor Linkiewicz2007 | MKL 12 Jelenia Góra | 15.34 |
Inne zawody w tym terminie
- Warszawska Liga Biegowa 2025 - 6 runda · Warszawa
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Zuza Bielawny
- Natasza Ciechanowska
- Magdalena Marciniak
- Alicja Maćkowiak
- Bruno Wiącek
- Piotr Rzepka
- Łukasz Niewiadomski
- Elena Świstowska
- Julia Babula
- Klaudia Żelem
- Patryk Wilczyński
- Kacper Kiełb
- Tomasz Matiaszewski
- Nina Bielecka
- Milena Kudlińska
- Julia Gotowała
- Józefina Morawiec
- Igor Ratajczak
- Tomasz Szynkarowski
- Jakub Milewski
- Milena Widera
- Amelia Stefanowska
- Karolina Sałęga
- Artem Zakhovaiev
- Igor Linkiewicz
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- XX Piknik Lekkoatletyczny – Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wrocławskiego w Lekkiej Atletyce · 2025-09-27 · Długołęka
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2025 (DŚL-LBU) · 2025-09-07 · Lubin