Warszawska Liga Biegowa 2025 - 4 runda – wyniki (11.05.2025, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 333 startów 234 zawodników w 30 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (62 startujących) – wygrała Julia Wrzesień z wynikiem 8.42; 300 m · kobiety (43 startujących) – wygrała Julia Gąsior z wynikiem 44.77; 60 m · mężczyźni (40 startujących) – wygrał Piotr Leszek Gospodarek z wynikiem 8.43. 195 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Kacper Cendrowski7.99
- 🥈 Wojciech Feliks Kosmowski9.30
- 🥉 Piotr Maciąg11.19
- 🥇 Dominika Strzeżek8.87
- 🥇 Julia Wrzesień8.42
- 🥈 Aleksandra Irena Mika8.60
- 🥉 Alicja Bogulas8.89
- 🥇 Julia Goździewska9.04
- 🥇 Piotr Leszek Gospodarek8.43
- 🥈 Szymon Suszyński8.92
- 🥉 Kacper Górski9.03
- 🥇 Bruno Korczyński9.49
- 🥇 Pola Gajdosz8.63
- 🥈 Zofia Pląska9.04
- 🥉 Maja Czernik9.15
- 🥇 Tomasz Tomaszewski8.90
- 🥈 Szymon Bożałek8.97
- 🥉 Michał Sadoch9.03
- 🥇 Julia Kochańska8.59
- 🥈 Milena Mikulska8.63
- 🥉 Joanna Deja8.87
- 🥇 Franciszek Bucholski8.28
- 🥈 Ignacy Drabik8.36
- 🥉 Jakub Różycki8.69
- 🥇 Maja Spyra9.06
- 🥈 Pola Warzybok9.07
- 🥉 Wiktoria Szczechowska9.51
- 🥇 Henryk Piasecki8.24
- 🥈 Oliwer Nowakowski8.72
- 🥇 Karol Baryłka8.63
- 🥈 Adrian Martyński9.21
- 🥇 Dominika Chmura8.53
- 🥈 Alicja Burakowska8.70
- 🥉 Lena Kraszewska8.81
- 🥇 Kacper Cendrowski42.87
- 🥈 Jan Warszawski44.44
- 🥇 Julia Gąsior44.77
- 🥈 Natalia Śmigiera44.78
- 🥉 Lena Strońska47.36
- 🥇 Piotr Leszek Gospodarek44.40
- 🥈 Jan Kazimierz Musztarski48.04
- 🥉 Jakub Różycki48.57
- 🥇 Michał Sadoch47.80
- 🥈 Tomasz Tomaszewski47.93
- 🥉 Jędrzej Kowalczyk50.50
- 🥇 Maja Czernik48.00
- 🥈 Lidia Nowińska48.11
- 🥉 Nadia Dziuda49.75
- 🥇 Iga Saczuk47.08
- 🥈 Karolina Kołacin47.58
- 🥉 Ewa Błażejczyk48.47
- 🥇 Gabriel Wolski44.48
- 🥈 Szymon Suszyński47.69
- 🥉 Dominik Zawadzki49.60
- 🥇 Alicja Burakowska45.91
- 🥈 Julia Wrzesień46.37
- 🥉 Dominika Chmura47.33
- 🥇 Anna Ponczyńska1:48.03
- 🥈 Oliwia Klaudia Śliwińska1:52.41
- 🥉 Alicja Jędrusik1:59.58
- 🥇 Franciszek Maciej Rokicki1:48.35
- 🥈 Krzysztof Wypych1:52.50
- 🥉 Jan Warszawski1:53.53
- 🥇 Marysia Federczyk1:53.06
- 🥈 Alicja Goś2:07.37
- 🥉 Maria Wall2:15.34
- 🥇 Dominik Piotr Bobowski1:54.55
- 🥈 Piotr Dajnowicz1:59.77
- 🥉 Jan Kazimierz Musztarski2:05.67
- 🥇 Karol Baryłka1:55.61
- 🥈 Hubert Piechota1:57.41
- 🥉 Aleksander Makuła2:03.15
- 🥇 Elżbieta Swat1:54.12
- 🥈 Aleksandra Antczak1:57.08
- 🥇 Maja Spyra1:49.47
- 🥇 Oliwer Nowakowski1:54.89
60 m · 13-14 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Cendrowski2011 | KS Zawkrze Mława | 7.99 |
| 2. | Wojciech Feliks Kosmowski2012 | — | 9.30 |
| 3. | Piotr Maciąg2012 | — | 11.19 |
60 m · Akademia Sportu Otwock (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominika Strzeżek2012 | Akademia Sportu Otwock | 8.87 |
60 m · kobiety (62)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 8.42 |
| 2. | Aleksandra Irena Mika2013 | — | 8.60 |
| 3. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 8.89 |
| 4. | Amelia Mrozik2011 | — | 8.96 |
| 5. | Hanna Matuszewska2013 | KS Zawkrze Mława | 9.12 |
| 6. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 9.15 |
| 7. | Iga Kruk2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.23 |
| 8. | Aleksandra Krystkiewicz2012 | KS Zawkrze Mława | 9.26 |
| 9. | Alicja Jędrusik2012 | KS Zawkrze Mława | 9.28 |
| 10. | Oliwia Marta Szczeć2015 | — | 9.37 |
60 m · KS Zawkrze Mława (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Goździewska2011 | KS Zawkrze Mława | 9.04 |
60 m · mężczyźni (40)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 8.43 |
| 2. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 8.92 |
| 3. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 9.03 |
| 4. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 9.05 |
| 5. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 9.43 |
| 6. | Jakub Zygmunt Grądzki2014 | — | 9.46 |
| 7. | Teodor Vasileuski2015 | — | 9.66 |
| 8. | Piotr Stefaniuk2015 | — | 9.69 |
| 9. | Leopold Minda2015 | — | 9.88 |
| 10. | Adam Gąsiorowski2015 | — | 9.91 |
60 m · MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bruno Korczyński2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.49 |
60 m · U12 (25)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Gajdosz2014 | RK Athletics Warszawa | 8.63 |
| 2. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 9.04 |
| 3. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 9.15 |
| 4. | Blanka Baryłka2014 | Warszawska Akademia LA | 9.18 |
| 5. | Maria Jaczyńska2014 | MKS Marcovia Marki | 9.22 |
| 6. | Lidia Nowińska2014 | Warszawska Akademia LA | 9.25 |
| 7. | Barbara Wachnik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.38 |
| 8. | Nadia Dziuda2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.60 |
| 9. | Maja Malinowska2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.74 |
| 10. | Helena Ligocka2016 | MKS Marcovia Marki | 9.75 |
60 m · U12 (17)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 8.90 |
| 2. | Szymon Bożałek2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.97 |
| 3. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.03 |
| 4. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.13 |
| 5. | Filip Ściuba2015 | KS Atleta Warszawa | 9.36 |
| 6. | Władysław Sabat2014 | RK Athletics Warszawa | 9.71 |
| 7. | Gabriel Falatyn2016 | KS Atleta Warszawa | 9.72 |
| 8. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.80 |
| 9. | Albert Olszewski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.81 |
| 10. | Adam Nowakowski2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.85 |
60 m · U14 (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Kochańska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.59 |
| 2. | Milena Mikulska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.63 |
| 3. | Joanna Deja2012 | KS Atleta Warszawa | 8.87 |
| 4. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.08 |
| 5. | Nela Kędzior2012 | UKS Rusiec | 9.14 |
| 6. | Iga Saczuk2012 | Warszawska Akademia LA | 9.16 |
| 7. | Zofia Zychalak2012 | RK Athletics Warszawa | 9.32 |
| 8. | Amelia Sadrzak2012 | Warszawska Akademia LA | 9.35 |
| 9. | Natalia Sójka2013 | Warszawska Akademia LA | 9.36 |
| 10. | Pola Wiśniewska2013 | Akademia Sportu Otwock | 9.77 |
60 m · U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 8.28 |
| 2. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 8.36 |
| 3. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 8.69 |
| 4. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.26 |
| 5. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 9.38 |
| 6. | Jan Gotkiewicz2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.62 |
| 7. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 9.82 |
60 m · U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Spyra2011 | KS Zawkrze Mława | 9.06 |
| 2. | Pola Warzybok2011 | Warszawska Akademia LA | 9.07 |
| 3. | Wiktoria Szczechowska2011 | Warszawska Akademia LA | 9.51 |
60 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Henryk Piasecki2011 | RK Athletics Warszawa | 8.24 |
| 2. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.72 |
60 m · Warszawska Akademia LA (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karol Baryłka2013 | Warszawska Akademia LA | 8.63 |
| 2. | Adrian Martyński2015 | Warszawska Akademia LA | 9.21 |
60 m · Warszawska Akademia LA (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominika Chmura2011 | Warszawska Akademia LA | 8.53 |
| 2. | Alicja Burakowska2011 | Warszawska Akademia LA | 8.70 |
| 3. | Lena Kraszewska2013 | Warszawska Akademia LA | 8.81 |
300 m · 13-14 lat (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Cendrowski2011 | KS Zawkrze Mława | 42.87 |
| 2. | Jan Warszawski2011 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 44.44 |
300 m · kobiety (43)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 44.77 |
| 2. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 44.78 |
| 3. | Lena Strońska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 47.36 |
| 4. | Aleksandra Górczyńska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 47.97 |
| 5. | Dominika Strzeżek2012 | Akademia Sportu Otwock | 49.91 |
| 6. | Zofia Maria Podsiadlo2012 | — | 50.27 |
| 7. | Aleksandra Krystkiewicz2012 | KS Zawkrze Mława | 50.30 |
| 8. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 50.75 |
| 9. | Helena Malik2011 | RK Athletics Warszawa | 51.32 |
| 10. | Maja Król2012 | — | 51.70 |
300 m · mężczyźni (31)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 44.40 |
| 2. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 48.04 |
| 3. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 48.57 |
| 4. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 50.61 |
| 5. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 50.86 |
| 6. | Krzysztof Niewczas2014 | — | 51.01 |
| 7. | Kajetan Seweryn Dzięgielewski2014 | — | 51.42 |
| 8. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 52.73 |
| 9. | Tymon Wiśniewski2015 | — | 54.11 |
| 10. | Wojciech Majer2015 | — | 54.50 |
300 m · U12 (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 47.80 |
| 2. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 47.93 |
| 3. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 50.50 |
| 4. | Albert Olszewski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 51.40 |
| 5. | Gabriel Falatyn2016 | KS Atleta Warszawa | 52.45 |
| 6. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 52.77 |
| 7. | Władysław Sabat2014 | RK Athletics Warszawa | 54.66 |
| 8. | Konstanty Szczygłowski2015 | KS Atleta Warszawa | 57.65 |
| 9. | Filip Murawski2016 | KS Atleta Warszawa | 58.06 |
| 10. | Leonard Piskała2016 | Warszawska Akademia LA | 59.88 |
300 m · U12 (23)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 48.00 |
| 2. | Lidia Nowińska2014 | Warszawska Akademia LA | 48.11 |
| 3. | Nadia Dziuda2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 49.75 |
| 4. | Maria Jaczyńska2014 | MKS Marcovia Marki | 50.56 |
| 5. | Blanka Baryłka2014 | Warszawska Akademia LA | 50.75 |
| 6. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 51.21 |
| 7. | Agata Parol2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 53.39 |
| 8. | Kaja Przybyszewska2014 | RK Athletics Warszawa | 53.65 |
| 9. | Barbara Wachnik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 53.83 |
| 10. | Mariam Mamedova2014 | RKS Ursus Warszawa | 54.17 |
300 m · U14 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Saczuk2012 | Warszawska Akademia LA | 47.08 |
| 2. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 47.58 |
| 3. | Ewa Błażejczyk2013 | UKS Herkules Sulejówek | 48.47 |
| 4. | Matylda Rogacewicz2012 | Warszawska Akademia LA | 48.71 |
| 5. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 49.87 |
| 6. | Milena Mikulska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 50.51 |
| 7. | Amelia Sadrzak2012 | Warszawska Akademia LA | 51.24 |
| 8. | Małgorzata Drewniak2012 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 52.07 |
| 9. | Natalia Cygan2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 55.29 |
| 10. | Natasza Kwietniewska2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 57.93 |
300 m · U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 44.48 |
| 2. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 47.69 |
| 3. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 49.60 |
| 4. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 51.55 |
| 5. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 53.01 |
| 6. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 53.38 |
300 m · U16 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Burakowska2011 | Warszawska Akademia LA | 45.91 |
| 2. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 46.37 |
| 3. | Dominika Chmura2011 | Warszawska Akademia LA | 47.33 |
| 4. | Pola Warzybok2011 | Warszawska Akademia LA | 49.47 |
| 5. | Julia Cyganek2011 | OKS Skra Warszawa | 49.61 |
| 6. | Julia Goździewska2011 | KS Zawkrze Mława | 51.91 |
600 m · 13-14 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Ponczyńska2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:48.03 |
| 2. | Oliwia Klaudia Śliwińska2011 | — | 1:52.41 |
| 3. | Alicja Jędrusik2012 | KS Zawkrze Mława | 1:59.58 |
| 4. | Lena Borsuk2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 2:03.94 |
600 m · 13-14 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 1:48.35 |
| 2. | Krzysztof Wypych2012 | KS Czempion Warszawa | 1:52.50 |
| 3. | Jan Warszawski2011 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1:53.53 |
| 4. | Gabriel Aleksander Rutkowski2012 | — | 1:59.28 |
600 m · kobiety (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marysia Federczyk2013 | — | 1:53.06 |
| 2. | Alicja Goś2013 | — | 2:07.37 |
| 3. | Maria Wall2013 | — | 2:15.34 |
600 m · mężczyźni (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominik Piotr Bobowski2013 | — | 1:54.55 |
| 2. | Piotr Dajnowicz2013 | Legia Warszawa | 1:59.77 |
| 3. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 2:05.67 |
600 m · U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karol Baryłka2013 | Warszawska Akademia LA | 1:55.61 |
| 2. | Hubert Piechota2013 | KS Partyzant Leszno | 1:57.41 |
| 3. | Aleksander Makuła2013 | KS Partyzant Leszno | 2:03.15 |
600 m · U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Elżbieta Swat2013 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:54.12 |
| 2. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 1:57.08 |
600 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Spyra2011 | KS Zawkrze Mława | 1:49.47 |
600 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 1:54.89 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Kacper Cendrowski
- Wojciech Feliks Kosmowski
- Piotr Maciąg
- Dominika Strzeżek
- Julia Wrzesień
- Aleksandra Irena Mika
- Alicja Bogulas
- Julia Goździewska
- Piotr Leszek Gospodarek
- Szymon Suszyński
- Kacper Górski
- Bruno Korczyński
- Pola Gajdosz
- Zofia Pląska
- Maja Czernik
- Tomasz Tomaszewski
- Szymon Bożałek
- Michał Sadoch
- Julia Kochańska
- Milena Mikulska
- Joanna Deja
- Franciszek Bucholski
- Ignacy Drabik
- Jakub Różycki
- Maja Spyra
- Pola Warzybok
- Wiktoria Szczechowska
- Henryk Piasecki
- Oliwer Nowakowski
- Karol Baryłka
- Adrian Martyński
- Dominika Chmura
- Alicja Burakowska
- Lena Kraszewska
- Jan Warszawski
- Julia Gąsior
- Natalia Śmigiera
- Lena Strońska
- Jan Kazimierz Musztarski
- Jędrzej Kowalczyk
- Lidia Nowińska
- Nadia Dziuda
- Iga Saczuk
- Karolina Kołacin
- Ewa Błażejczyk
- Gabriel Wolski
- Dominik Zawadzki
- Anna Ponczyńska
- Oliwia Klaudia Śliwińska
- Alicja Jędrusik
- Franciszek Maciej Rokicki
- Krzysztof Wypych
- Marysia Federczyk
- Alicja Goś
- Maria Wall
- Dominik Piotr Bobowski
- Piotr Dajnowicz
- Hubert Piechota
- Aleksander Makuła
- Elżbieta Swat
- Aleksandra Antczak