Warszawska Liga Biegowa 2025 - 5 runda – wyniki (15.06.2025, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 325 startów 227 zawodników w 30 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (54 startujących) – wygrała Klara Małgorzata Korlińska z wynikiem 8.44; 60 m · mężczyźni (37 startujących) – wygrał Kacper Cendrowski z wynikiem 7.77; 300 m · kobiety (35 startujących) – wygrała Julia Gąsior z wynikiem 44.43. 175 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Klara Małgorzata Korlińska8.44
- 🥈 Aleksandra Irena Mika8.55
- 🥉 Iva Elżbieta Witkowska8.77
- 🥇 Michał Sadoch9.00
- 🥇 Jakub Wygocki9.06
- 🥇 Maja Nawotczyńska8.50
- 🥇 Kacper Cendrowski7.77
- 🥈 Aleks Jarema Musialik8.45
- 🥉 Piotr Leszek Gospodarek8.49
- 🥇 Julia Gąsior8.74
- 🥇 Michalina Staniak8.20
- 🥈 Karolina Meszka8.34
- 🥇 Antoni Oszczyk13.82
- 🥈 Tymon Jakub Musiał14.67
- 🥉 Michał Krzysztof Ber19.54
- 🥇 Lena Brzezińska31.24
- 🥇 Artur Kaska8.72
- 🥈 Szymon Bożałek9.07
- 🥉 Tomasz Tomaszewski9.08
- 🥇 Iga Rachwał8.89
- 🥈 Zofia Pląska8.92
- 🥉 Maja Czernik9.28
- 🥇 Julia Kochańska8.27
- 🥈 Joanna Deja8.50
- 🥉 Milena Mikulska8.59
- 🥇 Franciszek Bucholski8.22
- 🥈 Ignacy Drabik8.34
- 🥉 Tymoteusz Klimek8.46
- 🥇 Julia Wrzesień8.37
- 🥈 Dominika Chmura9.00
- 🥉 Julia Goździewska9.10
- 🥇 Henryk Piasecki8.19
- 🥈 Oliwer Nowakowski8.45
- 🥇 Julia Gąsior44.43
- 🥈 Lena Strońska47.02
- 🥉 Iga Ciszewska49.64
- 🥇 Kamil Jędrzejewski41.88
- 🥈 Kacper Cendrowski42.66
- 🥉 Aleks Jarema Musialik44.81
- 🥇 Maja Czernik47.66
- 🥈 Iga Rachwał48.21
- 🥉 Lidia Nowińska48.29
- 🥇 Michał Sadoch47.04
- 🥈 Tomasz Tomaszewski47.37
- 🥉 Kacper Kuczyński48.12
- 🥇 Natalia Śmigiera44.77
- 🥈 Aleksandra Górczyńska45.64
- 🥉 Karolina Kołacin47.09
- 🥇 Gabriel Wolski44.10
- 🥈 Tymoteusz Klimek45.24
- 🥉 Michał Kot45.84
- 🥇 Julia Wrzesień47.52
- 🥇 Krzysztof Wypych1:56.00
- 🥈 Kamil Grabowski2:02.56
- 🥇 Łucja Kazimierczuk1:48.80
- 🥈 Anna Ponczyńska1:50.04
- 🥉 Michalina Krajewska1:50.26
- 🥇 Dominik Piotr Bobowski1:50.32
- 🥈 Hubert Piechota1:57.66
- 🥉 Edgar Olszewski1:58.25
- 🥇 Wiktoria Łuczak1:46.74
- 🥈 Emilia Rzepka1:47.80
- 🥉 Aleksandra Antczak2:00.91
- 🥇 Jakub Różycki1:57.44
- 🥇 Maja Oleszczak1:58.07
- 🥈 Julia Goździewska2:04.58
- 🥇 Oliwer Nowakowski1:49.57
- 🥈 Paweł Kalkosiński1:54.26
- 🥉 Krzysztof Kalkosiński2:06.66
- 🥇 Bianka Dybowska1:50.16
60 m · kobiety (54)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klara Małgorzata Korlińska2011 | — | 8.44 |
| 2. | Aleksandra Irena Mika2013 | — | 8.55 |
| 3. | Iva Elżbieta Witkowska2013 | — | 8.77 |
| 4. | Amelia Mrozik2011 | — | 8.89 |
| 5. | Iga Ciszewska2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 8.91 |
| 5. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 8.91 |
| 7. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 9.04 |
| 8. | Katarzyna Gołębiewska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.06 |
| 9. | Iga Kruk2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.15 |
| 10. | Aleksandra Krystkiewicz2012 | KS Zawkrze Mława | 9.17 |
60 m · KS Atak Agrykola Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.00 |
60 m · KS Ciechan Ciechanów (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Wygocki2014 | KS Ciechan Ciechanów | 9.06 |
60 m · KS Zawkrze Mława (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Nawotczyńska2011 | KS Zawkrze Mława | 8.50 |
60 m · mężczyźni (37)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Cendrowski2011 | KS Zawkrze Mława | 7.77 |
| 2. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 8.45 |
| 3. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 8.49 |
| 4. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 8.92 |
| 5. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 9.02 |
| 6. | Kamil Grabowski2011 | ParaSportowi | 9.05 |
| 7. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 9.09 |
| 8. | Jakub Zygmunt Grądzki2014 | — | 9.10 |
| 9. | Wojciech Feliks Kosmowski2012 | — | 9.21 |
| 10. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 9.25 |
60 m · MKS Marcovia Marki (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 8.74 |
60 m · MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michalina Staniak2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.20 |
| 2. | Karolina Meszka2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.34 |
60 m · Specjalna (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Oszczyk2014 | — | 13.82 |
| 2. | Tymon Jakub Musiał2015 | — | 14.67 |
| 3. | Michał Krzysztof Ber2009 | — | 19.54 |
| 4. | Jakub Sądel2015 | — | 21.67 |
60 m · Specjalna (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Brzezińska2012 | KS Hanza Goleniów | 31.24 |
60 m · U12 (20)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.72 |
| 2. | Szymon Bożałek2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.07 |
| 3. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 9.08 |
| 4. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 9.34 |
| 5. | Filip Ściuba2015 | KS Atleta Warszawa | 9.50 |
| 6. | Bruno Korczyński2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.56 |
| 7. | Gabriel Falatyn2016 | KS Atleta Warszawa | 9.86 |
| 8. | Leonard Piskała2016 | Warszawska Akademia LA | 9.89 |
| 9. | Wojciech Piechocki2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.91 |
| 10. | Przemysław Obrębowski2014 | RK Athletics Warszawa | 10.00 |
60 m · U12 (28)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Rachwał2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.89 |
| 2. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 8.92 |
| 3. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 9.28 |
| 4. | Maria Jaczyńska2014 | MKS Marcovia Marki | 9.35 |
| 5. | Nadia Dziuda2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.48 |
| 6. | Lidia Nowińska2014 | Warszawska Akademia LA | 9.49 |
| 7. | Barbara Wachnik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.51 |
| 8. | Antonina Zentara2016 | RK Athletics Warszawa | 9.58 |
| 9. | Helena Ligocka2016 | MKS Marcovia Marki | 9.63 |
| 10. | Iga Gruchalska2015 | RK Athletics Warszawa | 9.74 |
60 m · U14 (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Kochańska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.27 |
| 2. | Joanna Deja2012 | KS Atleta Warszawa | 8.50 |
| 3. | Milena Mikulska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.59 |
| 4. | Alicja Wójcik2012 | UKS Vis Skierniewice | 8.81 |
| 5. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.87 |
| 6. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 8.88 |
| 6. | Lena Kraszewska2013 | Warszawska Akademia LA | 8.88 |
| 8. | Patrycja Piechocka2013 | UKS MTE Milanówek | 9.01 |
| 9. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.11 |
| 9. | Natalia Sójka2013 | Warszawska Akademia LA | 9.11 |
60 m · U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 8.22 |
| 2. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 8.34 |
| 3. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 8.46 |
| 4. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 9.17 |
| 5. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 9.40 |
| 6. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.68 |
| 7. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 9.87 |
| 8. | Filip Szymański2013 | UKS Vis Skierniewice | 9.93 |
60 m · U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 8.37 |
| 2. | Dominika Chmura2011 | Warszawska Akademia LA | 9.00 |
| 3. | Julia Goździewska2011 | KS Zawkrze Mława | 9.10 |
| 4. | Wiktoria Szczechowska2011 | Warszawska Akademia LA | 9.26 |
60 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Henryk Piasecki2011 | RK Athletics Warszawa | 8.19 |
| 2. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.45 |
300 m · kobiety (35)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 44.43 |
| 2. | Lena Strońska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 47.02 |
| 3. | Iga Ciszewska2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 49.64 |
| 4. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 49.76 |
| 5. | Oliwia Marta Szczeć2015 | — | 50.36 |
| 6. | Aleksandra Krystkiewicz2012 | KS Zawkrze Mława | 50.54 |
| 7. | Zofia Ćwil2014 | Kyoko Warszawa | 50.99 |
| 8. | Julianna Zofia Nowacka2012 | — | 51.70 |
| 9. | Helena Malik2011 | RK Athletics Warszawa | 51.73 |
| 10. | Maria Jakubowska2017 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 53.54 |
300 m · mężczyźni (31)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kamil Jędrzejewski2011 | KS Zawkrze Mława | 41.88 |
| 2. | Kacper Cendrowski2011 | KS Zawkrze Mława | 42.66 |
| 3. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 44.81 |
| 4. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 44.94 |
| 5. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 45.32 |
| 6. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 49.37 |
| 7. | Krzysztof Niewczas2014 | — | 49.89 |
| 8. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 50.36 |
| 9. | Jakub Wygocki2014 | KS Ciechan Ciechanów | 50.85 |
| 10. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 51.44 |
300 m · U12 (19)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 47.66 |
| 2. | Iga Rachwał2014 | UKS LA Basket Warszawa | 48.21 |
| 3. | Lidia Nowińska2014 | Warszawska Akademia LA | 48.29 |
| 4. | Nadia Dziuda2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 48.33 |
| 5. | Natalia Kot2015 | RK Athletics Warszawa | 49.96 |
| 6. | Maja Nawrocka2014 | KS Ciechan Ciechanów | 52.72 |
| 7. | Nina Perkowska2014 | Warszawska Akademia LA | 53.51 |
| 8. | Barbara Wachnik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 53.63 |
| 9. | Antonina Zentara2016 | RK Athletics Warszawa | 55.38 |
| 9. | Mariam Mamedova2014 | RKS Ursus Warszawa | 55.38 |
300 m · U12 (15)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 47.04 |
| 2. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 47.37 |
| 3. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 48.12 |
| 4. | Albert Olszewski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 50.79 |
| 5. | Wojciech Piechocki2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 51.45 |
| 6. | Gabriel Falatyn2016 | KS Atleta Warszawa | 52.50 |
| 7. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 53.74 |
| 8. | Wojciech Schabowski2015 | KS Atleta Warszawa | 57.39 |
| 9. | Konstanty Szczygłowski2015 | KS Atleta Warszawa | 57.48 |
| 10. | Leonard Piskała2016 | Warszawska Akademia LA | 57.76 |
300 m · U14 (15)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 44.77 |
| 2. | Aleksandra Górczyńska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 45.64 |
| 3. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 47.09 |
| 4. | Ewa Błażejczyk2013 | UKS Herkules Sulejówek | 47.76 |
| 5. | Matylda Rogacewicz2012 | Warszawska Akademia LA | 48.25 |
| 6. | Milena Mikulska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 48.28 |
| 7. | Wiktoria Kuś2013 | KS Atleta Warszawa | 48.50 |
| 8. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 48.71 |
| 9. | Patrycja Piechocka2013 | UKS MTE Milanówek | 48.83 |
| 10. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 48.99 |
300 m · U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 44.10 |
| 2. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 45.24 |
| 3. | Michał Kot2012 | RK Athletics Warszawa | 45.84 |
| 4. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 52.76 |
| 5. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 53.64 |
| 6. | Filip Szymański2013 | UKS Vis Skierniewice | 54.90 |
| 7. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 58.39 |
300 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 47.52 |
600 m · 13-14 lat (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Wypych2012 | KS Czempion Warszawa | 1:56.00 |
| 2. | Kamil Grabowski2011 | ParaSportowi | 2:02.56 |
600 m · kobiety (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łucja Kazimierczuk2011 | RK Athletics Warszawa | 1:48.80 |
| 2. | Anna Ponczyńska2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:50.04 |
| 3. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 1:50.26 |
| 4. | Marysia Federczyk2013 | — | 1:53.61 |
| 5. | Alicja Jędrusik2012 | KS Zawkrze Mława | 1:59.71 |
| 6. | Lena Borsuk2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 2:02.13 |
| 7. | Katarzyna Gołębiewska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 2:03.32 |
| 8. | Alicja Goś2013 | — | 2:04.26 |
| 9. | Maria Wall2013 | — | 2:13.65 |
600 m · mężczyźni (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominik Piotr Bobowski2013 | — | 1:50.32 |
| 2. | Hubert Piechota2013 | KS Partyzant Leszno | 1:57.66 |
| 3. | Edgar Olszewski2013 | — | 1:58.25 |
600 m · U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria Łuczak2012 | KS Atleta Warszawa | 1:46.74 |
| 2. | Emilia Rzepka2012 | KS Atleta Warszawa | 1:47.80 |
| 3. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 2:00.91 |
600 m · U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 1:57.44 |
600 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Oleszczak2011 | Warszawska Akademia LA | 1:58.07 |
| 2. | Julia Goździewska2011 | KS Zawkrze Mława | 2:04.58 |
600 m · U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 1:49.57 |
| 2. | Paweł Kalkosiński2011 | KS Atleta Warszawa | 1:54.26 |
| 3. | Krzysztof Kalkosiński2011 | KS Atleta Warszawa | 2:06.66 |
600 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bianka Dybowska2012 | Warszawska Akademia LA | 1:50.16 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Klara Małgorzata Korlińska
- Aleksandra Irena Mika
- Iva Elżbieta Witkowska
- Michał Sadoch
- Jakub Wygocki
- Maja Nawotczyńska
- Kacper Cendrowski
- Aleks Jarema Musialik
- Piotr Leszek Gospodarek
- Julia Gąsior
- Michalina Staniak
- Karolina Meszka
- Antoni Oszczyk
- Tymon Jakub Musiał
- Michał Krzysztof Ber
- Lena Brzezińska
- Artur Kaska
- Szymon Bożałek
- Tomasz Tomaszewski
- Iga Rachwał
- Zofia Pląska
- Maja Czernik
- Julia Kochańska
- Joanna Deja
- Milena Mikulska
- Franciszek Bucholski
- Ignacy Drabik
- Tymoteusz Klimek
- Julia Wrzesień
- Dominika Chmura
- Julia Goździewska
- Henryk Piasecki
- Oliwer Nowakowski
- Lena Strońska
- Iga Ciszewska
- Kamil Jędrzejewski
- Lidia Nowińska
- Kacper Kuczyński
- Natalia Śmigiera
- Aleksandra Górczyńska
- Karolina Kołacin
- Gabriel Wolski
- Michał Kot
- Krzysztof Wypych
- Kamil Grabowski
- Łucja Kazimierczuk
- Anna Ponczyńska
- Michalina Krajewska
- Dominik Piotr Bobowski
- Hubert Piechota
- Edgar Olszewski
- Wiktoria Łuczak
- Emilia Rzepka
- Aleksandra Antczak
- Jakub Różycki
- Maja Oleszczak
- Paweł Kalkosiński
- Krzysztof Kalkosiński
- Bianka Dybowska