Warszawska Liga Biegowa 2025 - Runda 1 – wyniki (23.03.2025, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 501 startów 361 zawodników w 25 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (104 startujących) – wygrała Agata Moszumańska z wynikiem 8.47; 300 m · kobiety (67 startujących) – wygrała Julia Gąsior z wynikiem 46.94; 60 m · mężczyźni (57 startujących) – wygrał Jan Marek Senk z wynikiem 8.20. 287 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Agata Moszumańska8.47
- 🥈 Aleksandra Irena Mika8.66
- 🥉 Iva Elżbieta Witkowska8.72
- 🥇 Bartosz Długosielski7.98
- 🥇 Hanna Zych8.56
- 🥇 Jan Marek Senk8.20
- 🥈 Piotr Leszek Gospodarek8.34
- 🥉 Mateusz Jan Sosnowski8.40
- 🥇 Maja Czernik9.19
- 🥈 Maria Jaczyńska9.32
- 🥉 Zofia Pląska9.40
- 🥇 Artur Kaska8.83
- 🥈 Filip Ściuba9.38
- 🥉 Jan Krzemiński9.69
- 🥇 Julia Kochańska8.28
- 🥈 Hanna Porowska8.60
- 🥉 Natalia Śmigiera8.79
- 🥇 Franciszek Bucholski8.19
- 🥈 Ignacy Drabik8.53
- 🥉 Milan Matuszek8.75
- 🥇 Julia Wrzesień8.66
- 🥈 Dominika Chmura8.71
- 🥉 Gabriela Mikucińska9.13
- 🥇 Henryk Piasecki8.27
- 🥈 Maciej Siwiło8.39
- 🥉 Stanisław Żmijewski8.57
- 🥇 Adrian Martyński9.38
- 🥈 Jakub Błoński10.00
- 🥇 Julia Gąsior46.94
- 🥈 Iva Elżbieta Witkowska47.50
- 🥉 Iga Ciszewska48.63
- 🥇 Jan Marek Senk42.71
- 🥈 Mateusz Jan Sosnowski44.51
- 🥉 Piotr Leszek Gospodarek45.39
- 🥇 Maja Czernik49.33
- 🥈 Nadia Dziuda49.58
- 🥉 Maria Jaczyńska50.97
- 🥇 Artur Kaska47.70
- 🥈 Jędrzej Kowalczyk51.22
- 🥉 Ryszard Zawada51.24
- 🥇 Natalia Śmigiera47.26
- 🥈 Aleksandra Turulska48.09
- 🥉 Anita Piotrowska48.62
- 🥇 Tomasz Tokarski47.61
- 🥈 Gabriel Wolski47.64
- 🥉 Szymon Suszyński49.09
- 🥇 Nikodem Jaczyński42.18
- 🥈 Maciej Siwiło45.24
- 🥉 Filip Turulski48.67
- 🥇 Maja Wolszczak47.63
- 🥈 Julia Wrzesień48.40
- 🥉 Julia Cyganek50.10
- 🥇 Michalina Krajewska1:55.12
- 🥈 Marysia Federczyk1:55.29
- 🥉 Łucja Kazimierczuk1:56.31
- 🥇 Franciszek Maciej Rokicki1:52.42
- 🥈 Krzysztof Wypych1:55.23
- 🥉 Jan Kazimierz Musztarski2:03.45
- 🥇 Helena Klaus2:00.62
- 🥈 Emilia Rzepka2:00.70
- 🥉 Aleksandra Antczak2:09.58
- 🥇 Karol Baryłka2:03.32
- 🥇 Oliwer Nowakowski2:02.95
- 🥈 Paweł Kalkosiński2:05.62
- 🥉 Krzysztof Kalkosiński2:15.36
- 🥇 Gabriela Mikucińska2:07.00
60 m · kobiety (104)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Moszumańska2012 | Warszawska Akademia LA | 8.47 |
| 2. | Aleksandra Irena Mika2013 | — | 8.66 |
| 3. | Iva Elżbieta Witkowska2013 | — | 8.72 |
| 4. | Klara Małgorzata Korlińska2011 | — | 8.75 |
| 5. | Iga Ciszewska2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 8.90 |
| 6. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 8.97 |
| 7. | Dominika Strzeżek2012 | Akademia Sportu Otwock | 8.98 |
| 7. | Alicja Róża Olszak2013 | — | 8.98 |
| 9. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 9.01 |
| 10. | Natalia Metzger2012 | — | 9.10 |
60 m · KS AZS AWF Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartosz Długosielski2012 | KS AZS AWF Warszawa | 7.98 |
60 m · KS LA Senk Team Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Zych2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.56 |
60 m · mężczyźni (57)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Marek Senk2011 | — | 8.20 |
| 2. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 8.34 |
| 3. | Mateusz Jan Sosnowski2011 | — | 8.40 |
| 4. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 8.79 |
| 5. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 9.06 |
| 6. | Filip Jakub Turyk2013 | — | 9.14 |
| 7. | Szymon Bożałek2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.21 |
| 8. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 9.26 |
| 9. | Jakub Siemiradzki2013 | — | 9.29 |
| 10. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 9.30 |
60 m · U12 (36)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 9.19 |
| 2. | Maria Jaczyńska2014 | MKS Marcovia Marki | 9.32 |
| 3. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 9.40 |
| 4. | Lidia Nowińska2014 | Warszawska Akademia LA | 9.55 |
| 5. | Nadia Dziuda2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.57 |
| 6. | Blanka Baryłka2014 | Warszawska Akademia LA | 9.61 |
| 7. | Barbara Wachnik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.62 |
| 8. | Lena Fijołek2015 | MKS Marcovia Marki | 9.64 |
| 9. | Maja Malinowska2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.77 |
| 10. | Maja Gołąb2014 | MKS Marcovia Marki | 9.86 |
60 m · U12 (33)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.83 |
| 2. | Filip Ściuba2015 | KS Atleta Warszawa | 9.38 |
| 3. | Jan Krzemiński2014 | RK Athletics Warszawa | 9.69 |
| 4. | Ryszard Zawada2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.81 |
| 5. | Fabian Józefecki2014 | UKS Vis Skierniewice | 9.85 |
| 6. | Gabriel Falatyn2016 | KS Atleta Warszawa | 9.87 |
| 7. | Adam Nowakowski2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.90 |
| 8. | Wojciech Piechocki2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.92 |
| 9. | Albert Olszewski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.95 |
| 9. | Bruno Korczyński2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.95 |
60 m · U14 (25)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Kochańska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.28 |
| 2. | Hanna Porowska2012 | Warszawska Akademia LA | 8.60 |
| 3. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 8.79 |
| 4. | Julia Barszczewska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 8.99 |
| 5. | Nela Kędzior2012 | UKS Rusiec | 9.02 |
| 6. | Alicja Wójcik2012 | UKS Vis Skierniewice | 9.06 |
| 7. | Iga Saczuk2012 | Warszawska Akademia LA | 9.14 |
| 8. | Anita Piotrowska2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.15 |
| 9. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.16 |
| 10. | Milena Mikulska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.17 |
60 m · U14 (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 8.19 |
| 2. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 8.53 |
| 3. | Milan Matuszek2012 | SRS Kondycja Piaseczno | 8.75 |
| 4. | Karol Baryłka2013 | Warszawska Akademia LA | 8.81 |
| 5. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 8.87 |
| 6. | Tomasz Tokarski2013 | UKS MTE Milanówek | 8.91 |
| 7. | Julian Urbaniak2013 | RK Athletics Warszawa | 9.01 |
| 8. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 9.07 |
| 9. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 9.15 |
| 10. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.34 |
60 m · U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 8.66 |
| 2. | Dominika Chmura2011 | Warszawska Akademia LA | 8.71 |
| 3. | Gabriela Mikucińska2011 | KS Zawkrze Mława | 9.13 |
| 4. | Pola Warzybok2011 | Warszawska Akademia LA | 9.22 |
60 m · U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Henryk Piasecki2011 | RK Athletics Warszawa | 8.27 |
| 2. | Maciej Siwiło2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.39 |
| 3. | Stanisław Żmijewski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.57 |
| 4. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.83 |
| 5. | Franciszek Dominik2011 | RK Athletics Warszawa | 10.24 |
60 m · Warszawska Akademia LA (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adrian Martyński2015 | Warszawska Akademia LA | 9.38 |
| 2. | Jakub Błoński2014 | Warszawska Akademia LA | 10.00 |
300 m · kobiety (67)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 46.94 |
| 2. | Iva Elżbieta Witkowska2013 | — | 47.50 |
| 3. | Iga Ciszewska2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 48.63 |
| 4. | Alicja Róża Olszak2013 | — | 48.87 |
| 5. | Agata Moszumańska2012 | Warszawska Akademia LA | 50.03 |
| 6. | Agata Raczko2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 50.11 |
| 7. | Lena Strońska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 50.50 |
| 8. | Wiktoria Łuczak2012 | KS Atleta Warszawa | 50.67 |
| 9. | Aleksandra Górczyńska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 51.75 |
| 10. | Aleksandra Krystkiewicz2012 | KS Zawkrze Mława | 52.31 |
300 m · mężczyźni (46)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Marek Senk2011 | — | 42.71 |
| 2. | Mateusz Jan Sosnowski2011 | — | 44.51 |
| 3. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 45.39 |
| 4. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 46.52 |
| 5. | Kamil Jędrzejewski2011 | KS Zawkrze Mława | 46.90 |
| 6. | Kacper Cendrowski2011 | KS Zawkrze Mława | 47.19 |
| 7. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 48.57 |
| 8. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 49.04 |
| 9. | Dawid Rutkowski2013 | UKS MTE Milanówek | 49.44 |
| 10. | Filip Jakub Turyk2013 | — | 49.45 |
300 m · U12 (23)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 49.33 |
| 2. | Nadia Dziuda2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 49.58 |
| 3. | Maria Jaczyńska2014 | MKS Marcovia Marki | 50.97 |
| 4. | Zoja Kraj2014 | KS AZS AWF Warszawa | 53.00 |
| 5. | Lidia Nowińska2014 | Warszawska Akademia LA | 53.04 |
| 6. | Kaja Przybyszewska2014 | RK Athletics Warszawa | 54.35 |
| 7. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 54.52 |
| 8. | Barbara Wachnik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 55.05 |
| 9. | Maja Gołąb2014 | MKS Marcovia Marki | 55.21 |
| 10. | Urszula Antczak2015 | RK Athletics Warszawa | 57.02 |
300 m · U12 (24)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 47.70 |
| 2. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 51.22 |
| 3. | Ryszard Zawada2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 51.24 |
| 4. | Albert Olszewski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 51.81 |
| 5. | Wojciech Piechocki2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 53.59 |
| 6. | Jerzy Raczko2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 54.01 |
| 7. | Jan Krzemiński2014 | RK Athletics Warszawa | 56.01 |
| 8. | Kacper Lewicki2014 | RKS Ursus Warszawa | 56.27 |
| 9. | Jerzy Mikołajczyk2015 | RK Athletics Warszawa | 56.34 |
| 10. | Gabriel Falatyn2016 | KS Atleta Warszawa | 56.39 |
300 m · U14 (21)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 47.26 |
| 2. | Aleksandra Turulska2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 48.09 |
| 3. | Anita Piotrowska2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 48.62 |
| 4. | Hanna Zych2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 48.70 |
| 5. | Matylda Rogacewicz2012 | Warszawska Akademia LA | 48.82 |
| 6. | Iga Saczuk2012 | Warszawska Akademia LA | 50.15 |
| 7. | Paulina Omen2013 | RKS Ursus Warszawa | 50.77 |
| 8. | Zuzanna Mucha2013 | Warszawska Akademia LA | 51.00 |
| 9. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 51.11 |
| 10. | Monika Nowakowska2012 | KS Zawkrze Mława | 52.36 |
300 m · U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tomasz Tokarski2013 | UKS MTE Milanówek | 47.61 |
| 2. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 47.64 |
| 3. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 49.09 |
| 4. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 49.57 |
| 5. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 56.30 |
| 6. | Franciszek Sumiński2013 | UKS Vis Skierniewice | 59.63 |
| 7. | Filip Błażyński2013 | UKS Vis Skierniewice | 1:00.90 |
300 m · U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikodem Jaczyński2011 | UKS Orzełki Warszawa | 42.18 |
| 2. | Maciej Siwiło2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 45.24 |
| 3. | Filip Turulski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 48.67 |
| 4. | Paweł Kalkosiński2011 | KS Atleta Warszawa | 51.66 |
| 5. | Krzysztof Kalkosiński2011 | KS Atleta Warszawa | 57.83 |
300 m · U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 47.63 |
| 2. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 48.40 |
| 3. | Julia Cyganek2011 | OKS Skra Warszawa | 50.10 |
| 4. | Pola Warzybok2011 | Warszawska Akademia LA | 52.78 |
600 m · kobiety (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 1:55.12 |
| 2. | Marysia Federczyk2013 | — | 1:55.29 |
| 3. | Łucja Kazimierczuk2011 | RK Athletics Warszawa | 1:56.31 |
| 4. | Bianka Dybowska2012 | Warszawska Akademia LA | 2:00.95 |
| 5. | Lena Borsuk2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 2:02.44 |
| 6. | Maria Wall2013 | — | 2:12.69 |
600 m · mężczyźni (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 1:52.42 |
| 2. | Krzysztof Wypych2012 | KS Czempion Warszawa | 1:55.23 |
| 3. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 2:03.45 |
| 4. | Edgar Olszewski2013 | — | 2:04.00 |
| 5. | Hubert Piechota2013 | KS Partyzant Leszno | 2:04.63 |
| 6. | Piotr Iwiński2012 | — | 2:13.36 |
| 7. | Kamil Grabowski2011 | ParaSportowi | 2:17.78 |
600 m · U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Helena Klaus2012 | LKS Góra Biega Góra Kalwaria | 2:00.62 |
| 2. | Emilia Rzepka2012 | KS Atleta Warszawa | 2:00.70 |
| 3. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 2:09.58 |
| 4. | Lena Kiljańska-Kozłowska2013 | LKS Góra Biega Góra Kalwaria | 2:11.78 |
600 m · U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karol Baryłka2013 | Warszawska Akademia LA | 2:03.32 |
600 m · U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 2:02.95 |
| 2. | Paweł Kalkosiński2011 | KS Atleta Warszawa | 2:05.62 |
| 3. | Krzysztof Kalkosiński2011 | KS Atleta Warszawa | 2:15.36 |
600 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Mikucińska2011 | KS Zawkrze Mława | 2:07.00 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Agata Moszumańska
- Aleksandra Irena Mika
- Iva Elżbieta Witkowska
- Bartosz Długosielski
- Hanna Zych
- Jan Marek Senk
- Piotr Leszek Gospodarek
- Mateusz Jan Sosnowski
- Maja Czernik
- Maria Jaczyńska
- Zofia Pląska
- Artur Kaska
- Filip Ściuba
- Jan Krzemiński
- Julia Kochańska
- Hanna Porowska
- Natalia Śmigiera
- Franciszek Bucholski
- Ignacy Drabik
- Milan Matuszek
- Julia Wrzesień
- Dominika Chmura
- Gabriela Mikucińska
- Henryk Piasecki
- Maciej Siwiło
- Stanisław Żmijewski
- Adrian Martyński
- Jakub Błoński
- Julia Gąsior
- Iga Ciszewska
- Nadia Dziuda
- Jędrzej Kowalczyk
- Ryszard Zawada
- Aleksandra Turulska
- Anita Piotrowska
- Tomasz Tokarski
- Gabriel Wolski
- Szymon Suszyński
- Nikodem Jaczyński
- Filip Turulski
- Maja Wolszczak
- Julia Cyganek
- Michalina Krajewska
- Marysia Federczyk
- Łucja Kazimierczuk
- Franciszek Maciej Rokicki
- Krzysztof Wypych
- Jan Kazimierz Musztarski
- Helena Klaus
- Emilia Rzepka
- Aleksandra Antczak
- Karol Baryłka
- Oliwer Nowakowski
- Paweł Kalkosiński
- Krzysztof Kalkosiński