Warszawska Liga Biegowa 2025 - Runda 9 (HALA) – wyniki (16.11.2025, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 455 startów 304 zawodników w 34 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (78 startujących) – wygrała Aleksandra Szajkowska z wynikiem 8.42; 60 m · mężczyźni (54 startujących) – wygrał Jan Marek Senk z wynikiem 7.90; 300 m · kobiety (49 startujących) – wygrała Lena Lidia Siemiątkowska z wynikiem 48.62. 224 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Aleksandra Szajkowska8.42
- 🥈 Maja Nawotczyńska8.70
- 🥉 Iga Ciszewska8.72
- 🥇 Barbara Wachnik9.70
- 🥇 Joanna Deja8.64
- 🥈 Maja Czernik8.97
- 🥇 Szymon Suszyński8.50
- 🥇 Wojciech Piechocki9.76
- 🥇 Kacper Górski9.01
- 🥇 Jan Marek Senk7.90
- 🥈 Piotr Leszek Gospodarek8.32
- 🥉 Jan Gabrych8.39
- 🥇 Aniela Zych9.44
- 🥇 Władysław Sabat9.37
- 🥇 Artur Kaska8.32
- 🥈 Michał Sadoch8.88
- 🥉 Władysław Adamczyk8.92
- 🥇 Pola Gajdosz8.38
- 🥈 Iga Rachwał8.51
- 🥉 Zofia Pląska8.75
- 🥇 Maja Pietruszczak7.97
- 🥈 Julia Kochańska8.27
- 🥉 Hanna Zych8.53
- 🥇 Franciszek Bucholski7.86
- 🥈 Tymoteusz Klimek8.03
- 🥉 Ignacy Drabik8.15
- 🥇 Kacper Cendrowski7.79
- 🥈 Kamil Jędrzejewski8.08
- 🥉 Stanisław Żmijewski8.46
- 🥇 Julia Wrzesień8.23
- 🥈 Dominika Chmura8.69
- 🥇 Joanna Nadulska9.76
- 🥇 Karolina Kołacin8.61
- 🥇 Lena Lidia Siemiątkowska48.62
- 🥈 Natalia Orzełowska50.73
- 🥉 Marcelina Gierwat50.82
- 🥇 Jan Marek Senk40.49
- 🥈 Jan Warszawski43.62
- 🥉 Aleks Jarema Musialik46.63
- 🥇 Maja Czernik48.03
- 🥈 Nadia Dziuda48.35
- 🥉 Emma Audziejczyk49.47
- 🥇 Artur Kaska43.16
- 🥈 Michał Sadoch47.31
- 🥉 Władysław Adamczyk48.91
- 🥇 Natalia Śmigiera43.97
- 🥈 Karolina Kołacin45.88
- 🥉 Aleksandra Turulska46.46
- 🥇 Franciszek Bucholski44.79
- 🥈 Tymoteusz Klimek44.91
- 🥉 Jakub Różycki45.40
- 🥇 Kacper Cendrowski40.46
- 🥈 Maciej Siwiło44.09
- 🥉 Filip Turulski44.87
- 🥇 Franciszek Maciej Rokicki1:41.15
- 🥈 Krzysztof Wypych1:43.96
- 🥉 Jan Warszawski1:50.86
- 🥇 Łucja Kazimierczuk1:45.48
- 🥈 Anna Ponczyńska1:52.27
- 🥉 Bianka Dybowska1:53.75
- 🥇 Łucja Wawryło1:53.14
- 🥈 Antonina Mytych1:57.68
- 🥉 Ewa Dąbrowska2:00.37
- 🥇 Aleksander Makuła1:51.00
- 🥇 Dominik Piotr Bobowski1:44.76
- 🥇 Aleksander Makuła1:51.00
- 🥈 Filip Szymański1:57.42
- 🥉 Hubert Piechota1:59.15
- 🥇 Natalia Pilarska1:48.30
- 🥈 Emilia Rzepka1:52.05
- 🥉 Łucja Wawryło1:53.14
- 🥇 Oliwer Nowakowski2:06.62
- 🥇 Elżbieta Swat1:46.91
- 🥇 Borys Mazur1:48.02
60 m · kobiety (78)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Szajkowska2011 | KS AZS AWF Warszawa | 8.42 |
| 2. | Maja Nawotczyńska2011 | KS Zawkrze Mława | 8.70 |
| 3. | Iga Ciszewska2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 8.72 |
| 4. | Klara Małgorzata Korlińska2011 | — | 8.76 |
| 5. | Amelia Mrozik2011 | — | 8.80 |
| 6. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 8.86 |
| 7. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 8.97 |
| 8. | Iga Kruk2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.00 |
| 9. | Eliza Dorota Kryszkiewicz2012 | — | 9.07 |
| 10. | Maria Zadrożna2014 | — | 9.12 |
60 m · KS Atak Agrykola Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Barbara Wachnik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.70 |
60 m · KS Atleta Warszawa (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Deja2012 | KS Atleta Warszawa | 8.64 |
| 2. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 8.97 |
60 m · KS Atleta Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 8.50 |
60 m · KS LA Senk Team Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wojciech Piechocki2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.76 |
60 m · KS Zawkrze Mława (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 9.01 |
60 m · mężczyźni (54)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Marek Senk2011 | — | 7.90 |
| 2. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 8.32 |
| 3. | Jan Gabrych2012 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.39 |
| 4. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 8.55 |
| 5. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 8.89 |
| 6. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 8.98 |
| 7. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 9.00 |
| 8. | Albert Filipkowski2015 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 9.09 |
| 9. | Wojciech Feliks Kosmowski2012 | — | 9.10 |
| 10. | Jakub Zygmunt Grądzki2014 | — | 9.13 |
60 m · RK Athletics Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 9.44 |
60 m · RK Athletics Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Władysław Sabat2014 | RK Athletics Warszawa | 9.37 |
60 m · U12 (28)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.32 |
| 2. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.88 |
| 3. | Władysław Adamczyk2015 | KS AZS AWF Warszawa | 8.92 |
| 4. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 9.01 |
| 5. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.03 |
| 6. | Szymon Bożałek2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.04 |
| 7. | Władysław Sabat2014 | RK Athletics Warszawa | 9.37 |
| 8. | Adam Nowakowski2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.45 |
| 8. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.45 |
| 10. | Gabriel Falatyn2016 | KS Atleta Warszawa | 9.59 |
60 m · U12 (47)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Gajdosz2014 | RK Athletics Warszawa | 8.38 |
| 2. | Iga Rachwał2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.51 |
| 3. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 8.75 |
| 4. | Aleksandra Rybicka2014 | KS AZS AWF Warszawa | 8.94 |
| 5. | Emma Audziejczyk2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.96 |
| 6. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 8.97 |
| 7. | Maja Gołąb2014 | MKS Marcovia Marki | 9.02 |
| 8. | Maria Jaczyńska2014 | MKS Marcovia Marki | 9.25 |
| 9. | Aleksandra Słowik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.43 |
| 9. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 9.43 |
60 m · U14 (32)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Pietruszczak2012 | UMLKS Pegaz Opoczno | 7.97 |
| 2. | Julia Kochańska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.27 |
| 3. | Hanna Zych2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.53 |
| 4. | Joanna Deja2012 | KS Atleta Warszawa | 8.64 |
| 5. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.67 |
| 5. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.67 |
| 7. | Milena Mikulska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.74 |
| 7. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.74 |
| 9. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 8.80 |
| 10. | Natalia Sójka2013 | Warszawska Akademia LA | 8.82 |
60 m · U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 7.86 |
| 2. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 8.03 |
| 3. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 8.15 |
| 4. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 8.19 |
| 5. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 9.18 |
| 6. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 9.39 |
60 m · U16 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Cendrowski2011 | KS Zawkrze Mława | 7.79 |
| 2. | Kamil Jędrzejewski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.08 |
| 3. | Stanisław Żmijewski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.46 |
| 4. | Maciej Siwiło2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.48 |
| 5. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.75 |
| 6. | Filip Turulski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.88 |
60 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 8.23 |
| 2. | Dominika Chmura2011 | Warszawska Akademia LA | 8.69 |
60 m · UKS VIS SKIERNIEWICE (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Nadulska2014 | UKS Vis Skierniewice | 9.76 |
60 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 8.61 |
300 m · kobiety (49)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Lidia Siemiątkowska2013 | — | 48.62 |
| 2. | Natalia Orzełowska2012 | — | 50.73 |
| 3. | Marcelina Gierwat2014 | — | 50.82 |
| 4. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 50.85 |
| 5. | Oliwia Marta Szczeć2015 | — | 50.99 |
| 6. | Andriana Sawchuk2012 | — | 52.49 |
| 7. | Ida Maria Caban2015 | — | 52.59 |
| 8. | Kaja Redkiewicz2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 52.75 |
| 9. | Blanka Ludwikowska2015 | RK Athletics Warszawa | 52.78 |
| 10. | Maja Awęcka2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 52.98 |
300 m · mężczyźni (30)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Marek Senk2011 | — | 40.49 |
| 2. | Jan Warszawski2011 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 43.62 |
| 3. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 46.63 |
| 4. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 48.34 |
| 5. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 48.49 |
| 6. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 49.91 |
| 7. | Kuba Mokrzański2015 | — | 51.77 |
| 8. | Franciszek Bronisz2014 | — | 52.56 |
| 9. | Albert Filipkowski2015 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 52.70 |
| 10. | Teodor Vasileuski2015 | — | 54.93 |
300 m · U12 (34)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 48.03 |
| 2. | Nadia Dziuda2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 48.35 |
| 3. | Emma Audziejczyk2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 49.47 |
| 4. | Maja Gołąb2014 | MKS Marcovia Marki | 50.44 |
| 5. | Maria Jaczyńska2014 | MKS Marcovia Marki | 50.55 |
| 6. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 50.99 |
| 7. | Agata Parol2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 51.48 |
| 8. | Antonina Zentara2016 | RK Athletics Warszawa | 53.04 |
| 9. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 53.73 |
| 10. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 53.94 |
300 m · U12 (18)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 43.16 |
| 2. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 47.31 |
| 3. | Władysław Adamczyk2015 | KS AZS AWF Warszawa | 48.91 |
| 4. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 49.30 |
| 5. | Władysław Sabat2014 | RK Athletics Warszawa | 50.00 |
| 6. | Aleksander Kruk2015 | OKS Skra Warszawa | 50.41 |
| 7. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 50.75 |
| 8. | Albert Olszewski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 51.51 |
| 9. | Gabriel Falatyn2016 | KS Atleta Warszawa | 51.55 |
| 10. | Wojciech Schabowski2015 | KS Atleta Warszawa | 55.31 |
300 m · U14 (18)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 43.97 |
| 2. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 45.88 |
| 3. | Aleksandra Turulska2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 46.46 |
| 4. | Aleksandra Górczyńska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 47.08 |
| 5. | Anita Piotrowska2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 47.24 |
| 6. | Hanna Zych2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 47.64 |
| 7. | Julia Kamińska2012 | UKS Vis Skierniewice | 48.19 |
| 8. | Matylda Rogacewicz2012 | Warszawska Akademia LA | 48.45 |
| 9. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 48.70 |
| 10. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 49.65 |
300 m · U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 44.79 |
| 2. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 44.91 |
| 3. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 45.40 |
| 4. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 46.31 |
| 5. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 49.94 |
| 6. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 50.59 |
| 7. | Franciszek Sumiński2013 | UKS Vis Skierniewice | 55.62 |
300 m · U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Cendrowski2011 | KS Zawkrze Mława | 40.46 |
| 2. | Maciej Siwiło2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 44.09 |
| 3. | Filip Turulski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 44.87 |
600 m · 13-14 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 1:41.15 |
| 2. | Krzysztof Wypych2012 | KS Czempion Warszawa | 1:43.96 |
| 3. | Jan Warszawski2011 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1:50.86 |
| 4. | Gabriel Aleksander Rutkowski2012 | — | 1:51.50 |
600 m · kobiety (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łucja Kazimierczuk2011 | RK Athletics Warszawa | 1:45.48 |
| 2. | Anna Ponczyńska2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:52.27 |
| 3. | Bianka Dybowska2012 | Warszawska Akademia LA | 1:53.75 |
| 4. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 1:56.28 |
| 5. | Lena Borsuk2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 2:00.90 |
| 6. | Zofia Irena Motacka2013 | — | 2:01.12 |
| 7. | Amelia Górnaś2013 | — | 2:05.39 |
| 8. | Maria Wall2013 | — | 2:08.65 |
| 9. | Katarzyna Gołębiewska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 2:11.89 |
600 m · KS Atak Agrykola Warszawa (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łucja Wawryło2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:53.14 |
| 2. | Antonina Mytych2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:57.68 |
| 3. | Ewa Dąbrowska2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 2:00.37 |
600 m · KS Partyzant Leszno (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksander Makuła2013 | KS Partyzant Leszno | 1:51.00 |
600 m · mężczyźni (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominik Piotr Bobowski2013 | — | 1:44.76 |
600 m · U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksander Makuła2013 | KS Partyzant Leszno | 1:51.00 |
| 2. | Filip Szymański2013 | UKS Vis Skierniewice | 1:57.42 |
| 3. | Hubert Piechota2013 | KS Partyzant Leszno | 1:59.15 |
600 m · U14 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Pilarska2012 | Warszawska Akademia LA | 1:48.30 |
| 2. | Emilia Rzepka2012 | KS Atleta Warszawa | 1:52.05 |
| 3. | Łucja Wawryło2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:53.14 |
| 4. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 1:53.96 |
| 5. | Alisa Novoshylova2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:55.65 |
| 6. | Antonina Mytych2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:57.68 |
| 7. | Ewa Dąbrowska2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 2:00.37 |
| 8. | Alicja Jędrusik2012 | KS Zawkrze Mława | 2:03.64 |
| 9. | Tamara Mikina2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 2:09.03 |
600 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 2:06.62 |
600 m · UKS SMS KAPRY PRUSZKÓW (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Elżbieta Swat2013 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:46.91 |
600 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Borys Mazur2012 | KS Czempion Warszawa | 1:48.02 |
Inne zawody w tym terminie
- III Run Ursynów · Warszawa (Ursynów)
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Aleksandra Szajkowska
- Maja Nawotczyńska
- Iga Ciszewska
- Barbara Wachnik
- Joanna Deja
- Maja Czernik
- Szymon Suszyński
- Wojciech Piechocki
- Kacper Górski
- Jan Marek Senk
- Piotr Leszek Gospodarek
- Jan Gabrych
- Aniela Zych
- Władysław Sabat
- Artur Kaska
- Michał Sadoch
- Władysław Adamczyk
- Pola Gajdosz
- Iga Rachwał
- Zofia Pląska
- Maja Pietruszczak
- Julia Kochańska
- Hanna Zych
- Franciszek Bucholski
- Tymoteusz Klimek
- Ignacy Drabik
- Kacper Cendrowski
- Kamil Jędrzejewski
- Stanisław Żmijewski
- Julia Wrzesień
- Dominika Chmura
- Joanna Nadulska
- Karolina Kołacin
- Lena Lidia Siemiątkowska
- Natalia Orzełowska
- Marcelina Gierwat
- Jan Warszawski
- Aleks Jarema Musialik
- Nadia Dziuda
- Emma Audziejczyk
- Natalia Śmigiera
- Aleksandra Turulska
- Jakub Różycki
- Maciej Siwiło
- Filip Turulski
- Franciszek Maciej Rokicki
- Krzysztof Wypych
- Łucja Kazimierczuk
- Anna Ponczyńska
- Bianka Dybowska
- Łucja Wawryło
- Antonina Mytych
- Ewa Dąbrowska
- Aleksander Makuła
- Dominik Piotr Bobowski
- Filip Szymański
- Hubert Piechota
- Natalia Pilarska
- Emilia Rzepka
- Oliwer Nowakowski
- Elżbieta Swat
- Borys Mazur
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Bieg Niepodległości Janusza Kusocińskiego · 2025-11-09 · Warszawa
- III Run Ursynów · 2025-11-16 · Warszawa (Ursynów)
Rankingi miesiąca (listopad 2025) z tymi zawodnikami
- 300 m · 9 lat · dziewczęta
- 60 m · 9 lat · dziewczęta
- 300 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 600 m · 10 lat · chłopcy
- 60 m · 10 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- Bieg uliczny / przełaj 1200 m – Bieg Niepodległości Janusza Kusocińskiego · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 60 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 600 m · 14 lat · chłopcy
- 60 m · 14 lat · chłopcy