9. Bielański Wieczór Lekkoatletyczny – wyniki (18.09.2026, boisko LIX Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im.J.Kusocińskiego w Warszawie.)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 67 startów 41 zawodników w 16 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m K 6 lat (10 startujących) – wygrała Rozalka Zdunek z wynikiem 11.98; 60 m M 7-8 lat (6 startujących) – wygrał Jan Kasprowicz z wynikiem 10.84; 200 m M 7-8 lat (6 startujących) – wygrał Jan Kasprowicz z wynikiem 37.46. 67 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Wiktoria Kolasa12.90
- 🥈 Maja Pawłowska13.30
- 🥉 Oliwia Szlubowska13.40
- 🥇 Anita Zgórzak12.03
- 🥈 Wiktoria Dębkowska12.75
- 🥉 Joanna Kaczmarczyk14.69
- 🥇 Rozalka Zdunek11.98
- 🥈 Liliana Cygańska12.44
- 🥉 Zofia Adamkiewicz12.63
- 🥇 Pola Banach9.85
- 🥈 Róża Gromelska11.39
- 🥇 Marcelina Wachowska9.39
- 🥈 Łucja Konopka9.92
- 🥉 Wiktoria Łambucka10.43
- 🥇 Natan Salwowski13.38
- 🥇 Leon Styliński12.13
- 🥈 Jakub Sajewski12.89
- 🥉 Aleksander Wachowski13.69
- 🥇 Jan Kasprowicz10.84
- 🥈 Julian Eliasz10.86
- 🥉 Borys Kolasa10.98
- 🥇 Adam Rowicki9.01
- 🥈 Adam Czarnecki9.64
- 🥉 Tadeusz Kasprowicz12.16
- 🥇 Iga Nowak36.41
- 🥈 Valeriia Skibina37.94
- 🥇 Wiktoria Łambucka34.53
- 🥈 Łucja Konopka36.81
- 🥉 Jagoda Nowicka37.91
- 🥇 Jan Kasprowicz37.46
- 🥈 Borys Kolasa37.70
- 🥉 Julian Eliasz37.99
- 🥇 Adam Rowicki31.52
- 🥈 Adam Czarnecki32.46
- 🥉 Tadeusz Kasprowicz42.38
- 🥇 Marcelina Wachowska3.88
- 🥈 Łucja Konopka3.33
- 🥉 Wiktoria Łambucka3.10
- 🥇 Borys Kolasa3.30
- 🥈 Jan Kasprowicz3.15
- 🥉 Olivier Salwowski2.98
- 🥇 Adam Rowicki4.20
- 🥈 Adam Czarnecki3.95
- 🥉 Tadeusz Kasprowicz2.69
60 m K 4-5 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria Kolasa2021 | — | 12.90 |
| 2. | Maja Pawłowska2021 | Marki | 13.30 |
| 3. | Oliwia Szlubowska2021 | — | 13.40 |
| 4. | Michalina Kaczmarczyk2022 | — | 16.20 |
60 m K 6 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anita Zgórzak2020 | P414 | 12.03 |
| 2. | Wiktoria Dębkowska2020 | — | 12.75 |
| 3. | Joanna Kaczmarczyk2020 | — | 14.69 |
60 m K 6 lat (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Rozalka Zdunek2020 | — | 11.98 |
| 2. | Liliana Cygańska2020 | — | 12.44 |
| 3. | Zofia Adamkiewicz2020 | — | 12.63 |
| 4. | Antonina Tomaszewska2020 | — | 12.76 |
| 5. | Korneli Arent2020 | — | 12.98 |
| 6. | Celina Pylińska2020 | — | 13.96 |
| 7. | Helena Horbaj2020 | — | 15.96 |
| 8. | Zofia Dziudzik2020 | — | 16.21 |
| 9. | Marcelina Pieńkosz2020 | — | 16.23 |
| 10. | Helena Stempień2020 | — | 17.25 |
60 m K 7-8 lat (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Banach2018 | Warszawska Akademia LA | 9.85 |
| 2. | Róża Gromelska2019 | — | 11.39 |
60 m K 9-10 lat (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcelina Wachowska2017 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 9.39 |
| 2. | Łucja Konopka2016 | SKS Feniks Siedlce | 9.92 |
| 3. | Wiktoria Łambucka2017 | RUN4FUN Oleśnica | 10.43 |
| 4. | Julia Wróblewska2016 | — | 10.78 |
| 5. | Zofia Winiecka2017 | KS Atak Agrykola Warszawa | 11.37 |
60 m M 4-5 lat (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natan Salwowski2021 | — | 13.38 |
60 m M 6 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Leon Styliński2020 | — | 12.13 |
| 2. | Jakub Sajewski2020 | — | 12.89 |
| 3. | Aleksander Wachowski2020 | — | 13.69 |
| 4. | Mikołaj Mołdoch2020 | — | 13.73 |
60 m M 7-8 lat (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Kasprowicz2019 | RKS Ursus Warszawa | 10.84 |
| 2. | Julian Eliasz2018 | RK Athletics Warszawa | 10.86 |
| 3. | Borys Kolasa2018 | Warszawska Akademia LA | 10.98 |
| 4. | Olivier Salwowski2018 | — | 11.32 |
| 5. | Igor Kaska2019 | — | 12.44 |
| 6. | Stanislaw Kaczmarczyk2019 | — | 13.59 |
60 m M 9-10 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Rowicki2016 | SKS Feniks Siedlce | 9.01 |
| 2. | Adam Czarnecki2016 | — | 9.64 |
| 3. | Tadeusz Kasprowicz2016 | — | 12.16 |
200 m K 7-8 lat (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Nowak2018 | MKS Marcovia Marki | 36.41 |
| 2. | Valeriia Skibina2018 | RK Athletics Warszawa | 37.94 |
200 m K 9-10 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria Łambucka2017 | RUN4FUN Oleśnica | 34.53 |
| 2. | Łucja Konopka2016 | SKS Feniks Siedlce | 36.81 |
| 3. | Jagoda Nowicka2016 | — | 37.91 |
| 4. | Zofia Winiecka2017 | KS Atak Agrykola Warszawa | 41.31 |
200 m M 7-8 lat (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Kasprowicz2019 | RKS Ursus Warszawa | 37.46 |
| 2. | Borys Kolasa2018 | Warszawska Akademia LA | 37.70 |
| 3. | Julian Eliasz2018 | RK Athletics Warszawa | 37.99 |
| 4. | Olivier Salwowski2018 | — | 40.80 |
| 5. | Igor Kaska2019 | — | 47.52 |
| 6. | Stanislaw Kaczmarczyk2019 | — | 57.75 |
200 m M 9-10 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Rowicki2016 | SKS Feniks Siedlce | 31.52 |
| 2. | Adam Czarnecki2016 | — | 32.46 |
| 3. | Tadeusz Kasprowicz2016 | — | 42.38 |
skok w dal K 9-10 lat (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcelina Wachowska2017 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 3.88 |
| 2. | Łucja Konopka2016 | SKS Feniks Siedlce | 3.33 |
| 3. | Wiktoria Łambucka2017 | RUN4FUN Oleśnica | 3.10 |
| 4. | Julia Wróblewska2016 | — | 2.92 |
| 5. | Zofia Winiecka2017 | KS Atak Agrykola Warszawa | 2.80 |
skok w dal M 7-8 lat (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Borys Kolasa2018 | Warszawska Akademia LA | 3.30 |
| 2. | Jan Kasprowicz2019 | RKS Ursus Warszawa | 3.15 |
| 3. | Olivier Salwowski2018 | — | 2.98 |
| 4. | Julian Eliasz2018 | RK Athletics Warszawa | 2.70 |
| 5. | Igor Kaska2019 | — | 2.65 |
| 6. | Stanislaw Kaczmarczyk2019 | — | 2.00 |
skok w dal M 9-10 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Rowicki2016 | SKS Feniks Siedlce | 4.20 |
| 2. | Adam Czarnecki2016 | — | 3.95 |
| 3. | Tadeusz Kasprowicz2016 | — | 2.69 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Wiktoria Kolasa
- Maja Pawłowska
- Oliwia Szlubowska
- Anita Zgórzak
- Wiktoria Dębkowska
- Joanna Kaczmarczyk
- Rozalka Zdunek
- Liliana Cygańska
- Zofia Adamkiewicz
- Pola Banach
- Róża Gromelska
- Marcelina Wachowska
- Łucja Konopka
- Wiktoria Łambucka
- Natan Salwowski
- Leon Styliński
- Jakub Sajewski
- Aleksander Wachowski
- Jan Kasprowicz
- Julian Eliasz
- Borys Kolasa
- Adam Rowicki
- Adam Czarnecki
- Tadeusz Kasprowicz
- Iga Nowak
- Valeriia Skibina
- Jagoda Nowicka
- Olivier Salwowski
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Las Młochowski Biega 2026 · 2026-09-19 · Podkowa Leśna
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 7 runda · 2026-09-20 · Warszawa
- 18. Bieg Frog Race 2026 · 2026-09-06 · Żabieniec
- Bieg Mila MCER – DZIECI · 2026-09-12 · Marki
- IX Polanik Cup Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny · 2026-09-12 · Piotrków Trybunalski