POLAtleci

Warszawska Liga Biegowa 2026 - 7 runda – wyniki (20.09.2026, Warszawa)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 227 startów 152 zawodników w 13 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (75 startujących) – wygrała Aleksandra Irena Mika z wynikiem 8.20; 300 m · kobiety (47 startujących) – wygrała Pola Sieszpowska z wynikiem 44.19; 60 m · mężczyźni (44 startujących) – wygrał Artur Kaska z wynikiem 8.36. 209 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →

Medaliści

  1. 🥇 Franciszek Bucholski7.77
  2. 🥈 Tymoteusz Klimek8.00
  3. 🥉 Marcel Lezner8.44
60 m · kobiety
  1. 🥇 Aleksandra Irena Mika8.20
  2. 🥈 Iga Rachwał8.27
  3. 🥉 Pola Sieszpowska8.31
  1. 🥇 Artur Kaska8.36
  2. 🥈 Jan Jasiaczyk8.71
  3. 🥉 Adam Daniel Rowicki8.72
60 m · U12
  1. 🥇 Amelia Lesiewicz10.19
  1. 🥇 Franciszek Bucholski41.73
  2. 🥈 Artur Kaska42.44
  3. 🥉 Dominik Piotr Bobowski42.48
  1. 🥇 Pola Wiśniewska45.45
  2. 🥈 Kamila Estal45.74
  3. 🥉 Alicja Bogulas47.42
300 m · kobiety
  1. 🥇 Pola Sieszpowska44.19
  2. 🥈 Iga Rachwał45.46
  3. 🥉 Maja Gołąb45.85
  1. 🥇 Jerzy Mikołajczyk48.42
  2. 🥈 Adam Daniel Rowicki48.48
  3. 🥉 Karol Klonowski51.48
300 m · U12
  1. 🥇 Amelia Lesiewicz53.57
  1. 🥇 Aleksandra Antczak1:50.54
  2. 🥈 Maria Czelej1:51.47
  3. 🥉 Maja Awęcka1:55.64
  1. 🥇 Artur Kaska1:46.59
  2. 🥈 Gabriel Aleksander Rutkowski1:47.46
  3. 🥉 Aleksander Makuła1:59.34
600 m · kobiety
  1. 🥇 Agata Parol1:58.13
  2. 🥈 Mariam Mamedova2:00.17
  3. 🥉 Blanka Andrzejczuk2:00.64
600 m · U14
  1. 🥇 Maja Czernik1:52.21

60 m · 13-14 lat (4)

MiejsceZawodnikWynik
1.Franciszek Bucholski20137.77
2.Tymoteusz Klimek20128.00
3.Marcel Lezner20138.44
4.Szymon Suszyński20138.63

60 m · kobiety (75)

MiejsceZawodnikWynik
1.Aleksandra Irena Mika20138.20
2.Iga Rachwał20148.27
3.Pola Sieszpowska20148.31
4.Maja Grzelka20138.47
5.Zofia Wachnik20128.50
6.Kamila Estal20138.65
7.Maja Prokopiak20138.69
8.Dominika Strzeżek20128.77
9.Alicja Bogulas20138.78
10.Oliwia Wojdowska20128.87

60 m · mężczyźni (44)

MiejsceZawodnikWynik
1.Artur Kaska20148.36
2.Jan Jasiaczyk20148.71
3.Adam Daniel Rowicki20168.72
4.Jędrzej Kowalczyk20158.85
5.Fabian Krupa20158.95
6.Szymon Bożałek20149.07
7.Adrian Martyński20159.16
8.Xavier Goldon20149.23
9.Piotr Stefaniuk20159.27
9.Ignacy Stępień20149.27

60 m · U12 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Amelia Lesiewicz201810.19

300 m · 12-13 lat (7)

MiejsceZawodnikWynik
1.Franciszek Bucholski201341.73
2.Artur Kaska201442.44
3.Dominik Piotr Bobowski201342.48
4.Tymoteusz Klimek201245.04
5.Jan Jasiaczyk201445.72
6.Ignacy Stępień201448.70
7.Bartosz Zimnowodzki201451.50

300 m · 13-14 lat (8)

MiejsceZawodnikWynik
1.Pola Wiśniewska201345.45
2.Kamila Estal201345.74
3.Alicja Bogulas201347.42
4.Aleksandra Krystkiewicz201248.50
5.Zofia Wachnik201249.82
6.Oliwia Wojdowska201250.38
7.Ewelina Ostojska201351.39
8.Amelia Górnaś201352.28

300 m · kobiety (47)

MiejsceZawodnikWynik
1.Pola Sieszpowska201444.19
2.Iga Rachwał201445.46
3.Maja Gołąb201445.85
4.Pola Liliana Muzyka201547.76
5.Oliwia Marta Szczeć201548.22
6.Aleksandra Tabor201549.51
7.Dorota Woźniakowska201549.71
8.Danuta Kontny201449.90
9.Alicja Jagoda Szczurek201450.21
10.Lena Kłoszewska201650.32

300 m · mężczyźni (22)

MiejsceZawodnikWynik
1.Jerzy Mikołajczyk201548.42
2.Adam Daniel Rowicki201648.48
3.Karol Klonowski201751.48
4.Adam Czarnecki201651.50
5.Wojciech Warowny201551.58
6.Antoni Dumański201552.10
7.Michał Marczak201753.25
8.Wojciech Majer201553.88
9.Cezary Sidor201754.59
10.Krzysztof Kacprzak201754.93

300 m · U12 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Amelia Lesiewicz201853.57

600 m · 13-14 lat (9)

MiejsceZawodnikWynik
1.Aleksandra Antczak20131:50.54
2.Maria Czelej20131:51.47
3.Maja Awęcka20131:55.64
4.Julia Kowalczyk20131:57.38
5.Joanna Rossowska20121:57.66
6.Pola Kosim20132:00.02
7.Chidera Ezeibe20132:00.42
8.Alicja Jędrusik20122:07.03
9.Amelia Górnaś20132:13.77

600 m · 13-14 lat (4)

MiejsceZawodnikWynik
1.Artur Kaska20141:46.59
2.Gabriel Aleksander Rutkowski20121:47.46
3.Aleksander Makuła20131:59.34
4.Kacper Górski20142:15.90

600 m · kobiety (4)

MiejsceZawodnikWynik
1.Agata Parol20141:58.13
2.Mariam Mamedova20142:00.17
3.Blanka Andrzejczuk20142:00.64
4.Danuta Kontny20142:06.89

600 m · U14 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Maja Czernik20141:52.21
Medaliści, edycje i powiązane rankingi

Poprzednia / następna edycja i cykl

    Inne starty medalistów w tym miesiącu