Warszawska Liga Biegowa 2026 - 7 runda – wyniki (20.09.2026, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 227 startów 152 zawodników w 13 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (75 startujących) – wygrała Aleksandra Irena Mika z wynikiem 8.20; 300 m · kobiety (47 startujących) – wygrała Pola Sieszpowska z wynikiem 44.19; 60 m · mężczyźni (44 startujących) – wygrał Artur Kaska z wynikiem 8.36. 209 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Franciszek Bucholski7.77
- 🥈 Tymoteusz Klimek8.00
- 🥉 Marcel Lezner8.44
- 🥇 Aleksandra Irena Mika8.20
- 🥈 Iga Rachwał8.27
- 🥉 Pola Sieszpowska8.31
- 🥇 Artur Kaska8.36
- 🥈 Jan Jasiaczyk8.71
- 🥉 Adam Daniel Rowicki8.72
- 🥇 Amelia Lesiewicz10.19
- 🥇 Franciszek Bucholski41.73
- 🥈 Artur Kaska42.44
- 🥉 Dominik Piotr Bobowski42.48
- 🥇 Pola Wiśniewska45.45
- 🥈 Kamila Estal45.74
- 🥉 Alicja Bogulas47.42
- 🥇 Pola Sieszpowska44.19
- 🥈 Iga Rachwał45.46
- 🥉 Maja Gołąb45.85
- 🥇 Jerzy Mikołajczyk48.42
- 🥈 Adam Daniel Rowicki48.48
- 🥉 Karol Klonowski51.48
- 🥇 Amelia Lesiewicz53.57
- 🥇 Aleksandra Antczak1:50.54
- 🥈 Maria Czelej1:51.47
- 🥉 Maja Awęcka1:55.64
- 🥇 Artur Kaska1:46.59
- 🥈 Gabriel Aleksander Rutkowski1:47.46
- 🥉 Aleksander Makuła1:59.34
- 🥇 Agata Parol1:58.13
- 🥈 Mariam Mamedova2:00.17
- 🥉 Blanka Andrzejczuk2:00.64
- 🥇 Maja Czernik1:52.21
60 m · 13-14 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 7.77 |
| 2. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 8.00 |
| 3. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.44 |
| 4. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 8.63 |
60 m · kobiety (75)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Irena Mika2013 | — | 8.20 |
| 2. | Iga Rachwał2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.27 |
| 3. | Pola Sieszpowska2014 | Warszawska Akademia LA | 8.31 |
| 4. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.47 |
| 5. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.50 |
| 6. | Kamila Estal2013 | UKS Dziewiątka Kutno | 8.65 |
| 7. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.69 |
| 8. | Dominika Strzeżek2012 | Akademia Sportu Otwock | 8.77 |
| 9. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 8.78 |
| 10. | Oliwia Wojdowska2012 | KS Zawkrze Mława | 8.87 |
60 m · mężczyźni (44)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.36 |
| 2. | Jan Jasiaczyk2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.71 |
| 3. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 8.72 |
| 4. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.85 |
| 5. | Fabian Krupa2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.95 |
| 6. | Szymon Bożałek2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.07 |
| 7. | Adrian Martyński2015 | Warszawska Akademia LA | 9.16 |
| 8. | Xavier Goldon2014 | Varsovia Warszawa | 9.23 |
| 9. | Piotr Stefaniuk2015 | — | 9.27 |
| 9. | Ignacy Stępień2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 9.27 |
60 m · U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Amelia Lesiewicz2018 | niest. Łódź | 10.19 |
300 m · 12-13 lat (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 41.73 |
| 2. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 42.44 |
| 3. | Dominik Piotr Bobowski2013 | — | 42.48 |
| 4. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 45.04 |
| 5. | Jan Jasiaczyk2014 | UKS LA Basket Warszawa | 45.72 |
| 6. | Ignacy Stępień2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 48.70 |
| 7. | Bartosz Zimnowodzki2014 | KS Zawkrze Mława | 51.50 |
300 m · 13-14 lat (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Wiśniewska2013 | Akademia Sportu Otwock | 45.45 |
| 2. | Kamila Estal2013 | UKS Dziewiątka Kutno | 45.74 |
| 3. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 47.42 |
| 4. | Aleksandra Krystkiewicz2012 | KS Zawkrze Mława | 48.50 |
| 5. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 49.82 |
| 6. | Oliwia Wojdowska2012 | KS Zawkrze Mława | 50.38 |
| 7. | Ewelina Ostojska2013 | Warszawska Akademia LA | 51.39 |
| 8. | Amelia Górnaś2013 | — | 52.28 |
300 m · kobiety (47)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Sieszpowska2014 | Warszawska Akademia LA | 44.19 |
| 2. | Iga Rachwał2014 | UKS LA Basket Warszawa | 45.46 |
| 3. | Maja Gołąb2014 | MKS Marcovia Marki | 45.85 |
| 4. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 47.76 |
| 5. | Oliwia Marta Szczeć2015 | — | 48.22 |
| 6. | Aleksandra Tabor2015 | Warszawska Akademia LA | 49.51 |
| 7. | Dorota Woźniakowska2015 | UKS Herkules Sulejówek | 49.71 |
| 8. | Danuta Kontny2014 | — | 49.90 |
| 9. | Alicja Jagoda Szczurek2014 | — | 50.21 |
| 10. | Lena Kłoszewska2016 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 50.32 |
300 m · mężczyźni (22)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jerzy Mikołajczyk2015 | RK Athletics Warszawa | 48.42 |
| 2. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 48.48 |
| 3. | Karol Klonowski2017 | — | 51.48 |
| 4. | Adam Czarnecki2016 | — | 51.50 |
| 5. | Wojciech Warowny2015 | — | 51.58 |
| 6. | Antoni Dumański2015 | RK Athletics Warszawa | 52.10 |
| 7. | Michał Marczak2017 | — | 53.25 |
| 8. | Wojciech Majer2015 | — | 53.88 |
| 9. | Cezary Sidor2017 | RKS Ursus Warszawa | 54.59 |
| 10. | Krzysztof Kacprzak2017 | MKS Marcovia Marki | 54.93 |
300 m · U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Amelia Lesiewicz2018 | niest. Łódź | 53.57 |
600 m · 13-14 lat (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 1:50.54 |
| 2. | Maria Czelej2013 | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 1:51.47 |
| 3. | Maja Awęcka2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1:55.64 |
| 4. | Julia Kowalczyk2013 | MKS Marcovia Marki | 1:57.38 |
| 5. | Joanna Rossowska2012 | RK Athletics Warszawa | 1:57.66 |
| 6. | Pola Kosim2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 2:00.02 |
| 7. | Chidera Ezeibe2013 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2:00.42 |
| 8. | Alicja Jędrusik2012 | KS Zawkrze Mława | 2:07.03 |
| 9. | Amelia Górnaś2013 | — | 2:13.77 |
600 m · 13-14 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 1:46.59 |
| 2. | Gabriel Aleksander Rutkowski2012 | — | 1:47.46 |
| 3. | Aleksander Makuła2013 | KS Partyzant Leszno | 1:59.34 |
| 4. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 2:15.90 |
600 m · kobiety (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Parol2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:58.13 |
| 2. | Mariam Mamedova2014 | RKS Ursus Warszawa | 2:00.17 |
| 3. | Blanka Andrzejczuk2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 2:00.64 |
| 4. | Danuta Kontny2014 | — | 2:06.89 |
600 m · U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 1:52.21 |
Inne zawody w tym terminie
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2026 · Warszawa
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej · Warszawa
- IV Memoriał im. Ludwika Zająca i Adama Szulca · Żagań
- Kolneński Mityng Lekkoatletyczny 2026 · Kolno
- XI Bieg Dzika · Warszawa
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Franciszek Bucholski
- Tymoteusz Klimek
- Marcel Lezner
- Aleksandra Irena Mika
- Iga Rachwał
- Pola Sieszpowska
- Artur Kaska
- Jan Jasiaczyk
- Adam Daniel Rowicki
- Amelia Lesiewicz
- Dominik Piotr Bobowski
- Pola Wiśniewska
- Kamila Estal
- Alicja Bogulas
- Maja Gołąb
- Jerzy Mikołajczyk
- Karol Klonowski
- Aleksandra Antczak
- Maria Czelej
- Maja Awęcka
- Gabriel Aleksander Rutkowski
- Aleksander Makuła
- Agata Parol
- Mariam Mamedova
- Blanka Andrzejczuk
- Maja Czernik
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- IX Polanik Cup Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny · 2026-09-12 · Piotrków Trybunalski
- Mały Memoriał E. Lokajskiego dla dzieci - Finał · 2026-09-19 · Warszawa
- Mały Memoriał E. Lokajskiego dla dzieci – FINAŁ · 2026-09-19 · Warszawa (AWF)
- MAŁY MEMORIAŁ E.LOKAJSKIEGO DLA DZIECI-FINAŁ · 2026-09-19 · Warszawa
- Jesienne zawody dla dzieci · 2026-09-27 · Warszawa
- JESIENNE ZAWODY DLA DZIECI · 2026-09-27 · Warszawa
- Bieg Mila MCER – DZIECI · 2026-09-12 · Marki
- Las Młochowski Biega 2026 · 2026-09-19 · Podkowa Leśna
- Jesienne zawody dla dzieci (WMOZLA) · 2026-09-27 · Warszawa
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 300 m · 8 lat · dziewczęta
- 60 m · 8 lat · dziewczęta
- 300 m · 9 lat · chłopcy
- 60 m · 9 lat · chłopcy
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 60 m · 10 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 100 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy
- 100 m · 14 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 600 m · 14 lat · chłopcy
- 60 m · 14 lat · chłopcy