POLAtleci

Czwartki lekkoatletyczne 16.04.2026 – wyniki (16.04.2026, Zielonka)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 65 startów 57 zawodników w 6 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60m K (24 startujących) – wygrała Tamila Makarova z wynikiem 10.02; 60m M (24 startujących) – wygrał Igor Wiatrak z wynikiem 8.80; 300m M (9 startujących) – wygrał Alan Kanclerz z wynikiem 51.59. 65 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

60m K
  1. 🥇 Tamila Makarova10.02
  2. 🥈 Polina Antoshchuk10.14
  3. 🥉 Magdalena Kurek10.18
60m M
  1. 🥇 Igor Wiatrak8.80
  2. 🥈 Jan Jędrzejewski9.23
  3. 🥉 Jan Cieciera9.30
300m K
  1. 🥇 Sabina Godlewska1:03.71
  2. 🥈 Zuzanna Pogorzelska1:08.60
  3. 🥉 Barbara Zach1:16.33
300m M
  1. 🥇 Alan Kanclerz51.59
  2. 🥈 Wojciech Trela56.10
  3. 🥉 Szymon Krupa56.69
600m K
  1. 🥇 Alicja Pełszyńska2:11.81
  2. 🥈 Amelia Jaszczuk2:12.96
1000m M
  1. 🥇 Rafał Kołek3:48.96
  2. 🥈 Antoni Jasek3:53.03
  3. 🥉 Piotr Wojdyr4:07.16

60m K (24)

MiejsceZawodnikWynik
1.Tamila Makarova201410.02
2.Polina Antoshchuk201510.14
3.Magdalena Kurek201410.18
4.Oliwia Kujałowicz201510.40
5.Natalia Savchuk201410.54
5.Martyna Kopatysz201310.54
7.Daria Klaudia Korpikiewicz201510.59
8.Sabina Godlewska201510.62
9.Zofia Wójtowicz201510.66
10.Aleksandra Lalak201510.74

60m M (24)

MiejsceZawodnikWynik
1.Igor Wiatrak20138.80
2.Jan Jędrzejewski20159.23
3.Jan Cieciera20139.30
4.Wojciech Jankowski20159.32
5.Jerzy Karwacki20159.61
6.Adam Jeżowski20149.86
7.Franciszek Sobieski201510.06
8.Jan Zach201610.36
9.Kornel Kurdziel201310.71
10.Franciszek Pomierski201810.79

300m K (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Sabina Godlewska20151:03.71
2.Zuzanna Pogorzelska20171:08.60
3.Barbara Zach20181:16.33

300m M (9)

MiejsceZawodnikWynik
1.Alan Kanclerz201551.59
2.Wojciech Trela201556.10
3.Szymon Krupa201556.69
4.Jan Zach201659.26
5.Oliwier Franciszek Wojtanowski201359.28
6.Franciszek Pomierski20181:00.89
7.Piotr Wojdyr20171:02.89
8.Jacek Kopatysz20161:07.02
9.Mateusz Wachek20161:13.41

600m K (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Alicja Pełszyńska20162:11.81
2.Amelia Jaszczuk20132:12.96

1000m M (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Rafał Kołek20153:48.96
2.Antoni Jasek20133:53.03
3.Piotr Wojdyr20174:07.16
Medaliści, edycje i powiązane rankingi