Czwartki lekkoatletyczne 16.04.2026 – wyniki (16.04.2026, Zielonka)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 65 startów 57 zawodników w 6 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60m K (24 startujących) – wygrała Tamila Makarova z wynikiem 10.02; 60m M (24 startujących) – wygrał Igor Wiatrak z wynikiem 8.80; 300m M (9 startujących) – wygrał Alan Kanclerz z wynikiem 51.59. 65 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Tamila Makarova10.02
- 🥈 Polina Antoshchuk10.14
- 🥉 Magdalena Kurek10.18
- 🥇 Igor Wiatrak8.80
- 🥈 Jan Jędrzejewski9.23
- 🥉 Jan Cieciera9.30
- 🥇 Sabina Godlewska1:03.71
- 🥈 Zuzanna Pogorzelska1:08.60
- 🥉 Barbara Zach1:16.33
- 🥇 Alan Kanclerz51.59
- 🥈 Wojciech Trela56.10
- 🥉 Szymon Krupa56.69
- 🥇 Alicja Pełszyńska2:11.81
- 🥈 Amelia Jaszczuk2:12.96
- 🥇 Rafał Kołek3:48.96
- 🥈 Antoni Jasek3:53.03
- 🥉 Piotr Wojdyr4:07.16
60m K (24)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tamila Makarova2014 | UKS Zielonka | 10.02 |
| 2. | Polina Antoshchuk2015 | SP 2 Zielonka | 10.14 |
| 3. | Magdalena Kurek2014 | SP Dobczyn | 10.18 |
| 4. | Oliwia Kujałowicz2015 | SP Dobczyn | 10.40 |
| 5. | Natalia Savchuk2014 | SP Dobczyn | 10.54 |
| 5. | Martyna Kopatysz2013 | SP 2 Zielonka | 10.54 |
| 7. | Daria Klaudia Korpikiewicz2015 | SP 2 Zielonka | 10.59 |
| 8. | Sabina Godlewska2015 | SP 2 Zielonka | 10.62 |
| 9. | Zofia Wójtowicz2015 | SP Dobczyn | 10.66 |
| 10. | Aleksandra Lalak2015 | SP 2 Zielonka | 10.74 |
60m M (24)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Igor Wiatrak2013 | UKS Zielonka | 8.80 |
| 2. | Jan Jędrzejewski2015 | Mazowieckie | 9.23 |
| 3. | Jan Cieciera2013 | Zielonka | 9.30 |
| 4. | Wojciech Jankowski2015 | Mazowieckie | 9.32 |
| 5. | Jerzy Karwacki2015 | Mazowieckie | 9.61 |
| 6. | Adam Jeżowski2014 | Mazowieckie | 9.86 |
| 7. | Franciszek Sobieski2015 | SP Dobczyn | 10.06 |
| 8. | Jan Zach2016 | SP 2 Zielonka | 10.36 |
| 9. | Kornel Kurdziel2013 | SP 2 Zielonka | 10.71 |
| 10. | Franciszek Pomierski2018 | — | 10.79 |
300m K (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Sabina Godlewska2015 | SP 2 Zielonka | 1:03.71 |
| 2. | Zuzanna Pogorzelska2017 | SP 2 Zielonka | 1:08.60 |
| 3. | Barbara Zach2018 | SP 2 Zielonka | 1:16.33 |
300m M (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alan Kanclerz2015 | SP Dobczyn | 51.59 |
| 2. | Wojciech Trela2015 | SP Dobczyn | 56.10 |
| 3. | Szymon Krupa2015 | SP Dobczyn | 56.69 |
| 4. | Jan Zach2016 | SP 2 Zielonka | 59.26 |
| 5. | Oliwier Franciszek Wojtanowski2013 | SP 2 Zielonka | 59.28 |
| 6. | Franciszek Pomierski2018 | — | 1:00.89 |
| 7. | Piotr Wojdyr2017 | UKS Orły Zielonka | 1:02.89 |
| 8. | Jacek Kopatysz2016 | SP 2 Zielonka | 1:07.02 |
| 9. | Mateusz Wachek2016 | SP 2 Zielonka | 1:13.41 |
600m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Pełszyńska2016 | KS AZS AWF Warszawa | 2:11.81 |
| 2. | Amelia Jaszczuk2013 | SP 2 Zielonka | 2:12.96 |
1000m M (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Rafał Kołek2015 | UKS Zielonka | 3:48.96 |
| 2. | Antoni Jasek2013 | SP 2 Zielonka | 3:53.03 |
| 3. | Piotr Wojdyr2017 | UKS Orły Zielonka | 4:07.16 |
Inne zawody w tym terminie
- Czwartki Lekkoatletyczne – Bielsko · Bielsko
- Czwartki Lekkoatletyczne – Kielce · Kielce
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Czwartki lekkoatletyczne 23.04.2026 · 2026-04-23 · Zielonka
- Zawody lekkoatletyczne Mini Copernicus Cup 16.04.2026 · 2026-04-20 · Zielonka
- Zawody lekkoatletyczne Mini Copernicus Cup 23.04.2026 · 2026-04-27 · Zielonka
Rankingi miesiąca (kwiecień 2026) z tymi zawodnikami
- 300 m · 8 lat · dziewczęta
- 60 m · 8 lat · dziewczęta
- 300 m · 9 lat · dziewczęta
- 60 m · 9 lat · dziewczęta
- 1000 m · 9 lat · chłopcy
- 300 m · 9 lat · chłopcy
- 60 m · 9 lat · chłopcy
- 600 m · 10 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 1000 m · 11 lat · chłopcy
- 100 m · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy