I MITYNG LEKKOATLETYCZNY DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI – wyniki (05.09.2026, Nowy Dwór Mazowiecki)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 64 startów 37 zawodników w 6 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 100m M Senior (23 startujących) – wygrał Kamil Grabowski z wynikiem 15.03; 200m M Senior (13 startujących) – wygrał Tomasz Garlej z wynikiem 33.37; 400m M Senior (10 startujących) – wygrał Antoni Schwendimann z wynikiem 1:11.69. 64 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Natasza Jaworska16.74
- 🥈 Zuzanna Przybysz23.62
- 🥉 Lena Brzezińska26.80
- 🥇 Kamil Grabowski15.03
- 🥈 Antoni Schwendimann15.70
- 🥉 Tomasz Garlej16.10
- 🥇 Alicja Jędrachowicz42.59
- 🥈 Zuzanna Przybysz51.23
- 🥉 Jolanta Łoniewska56.10
- 🥇 Tomasz Garlej33.37
- 🥈 Jan Jakub Korbiel37.20
- 🥉 Krzysztof Ślubowski37.92
- 🥇 Natasza Jaworska1:24.97
- 🥈 Lena Brzezińska2:38.71
- 🥉 Oliwia Kowalska3:00.75
- 🥇 Antoni Schwendimann1:11.69
- 🥈 Kamil Grabowski1:15.30
- 🥉 Gabor Zdunek1:21.66
100m K Senior (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natasza Jaworska2008 | Fit Camp Warszawa | 16.74 |
| 2. | Zuzanna Przybysz2007 | KS GO4WIN | 23.62 |
| 3. | Lena Brzezińska2012 | KS Hanza Goleniów | 26.80 |
| 4. | Pola Spytek2010 | ParaSportowi | 27.15 |
| 5. | Oliwia Kowalska2015 | UKS Czempion Bełchatów | 28.46 |
| 6. | Hanna Szczecińska2012 | — | 28.63 |
| 7. | Emilia Kosewska2017 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 41.94 |
| 8. | Marcelina Stanicka2019 | — | 45.74 |
100m M Senior (23)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kamil Grabowski2011 | ParaSportowi | 15.03 |
| 2. | Antoni Schwendimann2006 | — | 15.70 |
| 3. | Tomasz Garlej2011 | — | 16.10 |
| 4. | Jan Jakub Korbiel2009 | ParaSportowi | 16.64 |
| 5. | Bartosz Pierchała2008 | ParaSportowi | 17.00 |
| 6. | Piotr Bieńkowski2010 | ParaSportowi | 18.04 |
| 7. | Krzysztof Ślubowski2007 | — | 18.45 |
| 8. | Antoni Oszczyk2014 | — | 18.89 |
| 9. | Alan Dąbrowski2019 | — | 20.99 |
| 10. | Jan Kaleja2013 | — | 22.65 |
200m K Senior (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Jędrachowicz2004 | — | 42.59 |
| 2. | Zuzanna Przybysz2007 | KS GO4WIN | 51.23 |
| 3. | Jolanta Łoniewska2011 | ParaSportowi | 56.10 |
| 4. | Lena Brzezińska2001 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1:08.16 |
| 5. | Hanna Szczecińska2012 | — | 1:08.87 |
| 6. | Oliwia Kowalska2015 | UKS Czempion Bełchatów | 1:20.72 |
| 7. | Emilia Kosewska2017 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1:33.29 |
200m M Senior (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tomasz Garlej2011 | — | 33.37 |
| 2. | Jan Jakub Korbiel2009 | ParaSportowi | 37.20 |
| 3. | Krzysztof Ślubowski2007 | — | 37.92 |
| 4. | Bartosz Pierchała2008 | ParaSportowi | 38.03 |
| 5. | Antoni Oszczyk2014 | — | 42.04 |
| 6. | Alan Dąbrowski2019 | — | 47.14 |
| 7. | Dominik Dobrowolski2016 | Klub Sportowy Czosnów | 51.12 |
| 8. | Jan Kaleja2013 | — | 52.13 |
| 9. | Michał Wasilewski2010 | SP Stare Skoszewy | 58.82 |
| 10. | Gabriel Dobrowolski2018 | Klub Sportowy Czosnów | 58.90 |
400m K Senior (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natasza Jaworska2000 | Parasportowi Warszawa | 1:24.97 |
| 2. | Lena Brzezińska2001 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 2:38.71 |
| 3. | Oliwia Kowalska2015 | UKS Czempion Bełchatów | 3:00.75 |
400m M Senior (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Schwendimann2006 | — | 1:11.69 |
| 2. | Kamil Grabowski2011 | ParaSportowi | 1:15.30 |
| 3. | Gabor Zdunek2012 | Klub Sportowy Czosnów | 1:21.66 |
| 4. | Tomasz Garlej2011 | — | 1:25.67 |
| 5. | Antoni Oszczyk2014 | — | 1:38.92 |
| 6. | Alan Dąbrowski2019 | — | 1:53.46 |
| 7. | Jan Kaleja2013 | — | 2:10.67 |
| 8. | Paweł Szumski2007 | — | 2:25.11 |
| 9. | Michał Krzysztof Ber2009 | — | 2:48.02 |
| 10. | Tymon Jakub Musiał2015 | — | 3:03.13 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Ogólnopolskie Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Sprawni-Razem · 2026-09-12 · Zduńska Wola