Ogólnopolskie Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Sprawni-Razem – wyniki (12.09.2026, Zduńska Wola)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 82 startów 53 zawodników w 17 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 100m M U16 (12 startujących) – wygrał Dominik Kurek z wynikiem 12.12; 400m M Senior (12 startujących) – wygrał Stanisław Kosiorek z wynikiem 57.79; 100m M Senior (10 startujących) – wygrał Dariusz Gołebiewski z wynikiem 12.21. 82 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Agata Zielińska10.31
- 🥈 Julia Działek10.81
- 🥇 Xavier Sroka9.23
- 🥈 Michał Jabłoński10.20
- 🥉 Dawid Grzegolec10.28
- 🥇 Zuzanna Ciesielska22.60
- 🥇 Maja Kuchar12.70
- 🥈 Bogusława Przybylska14.78
- 🥉 Lena Piotrowska14.84
- 🥇 Dariusz Gołebiewski12.21
- 🥈 Stanisław Kosiorek12.42
- 🥉 Patryk Boniecki13.21
- 🥇 Dominik Kurek12.12
- 🥈 Maksymilian Babiasz12.18
- 🥉 Miłosz Laskowski13.08
- 🥇 Nina Oszwa27.14
- 🥇 Nina Oszwa1:03.38
- 🥈 Paulina Czekaj1:16.02
- 🥇 Stanisław Kosiorek57.79
- 🥈 Patryk Boniecki1:03.07
- 🥉 Franciszek Gawęcki1:07.53
- 🥇 Agata Zielińska2:29.31
- 🥈 Julia Działek2:36.30
- 🥇 Xavier Sroka2:03.02
- 🥈 Alexander Skorek2:21.82
- 🥉 Dawid Grzegolec2:26.68
- 🥇 Aleksandra Skonecka3:11.15
- 🥈 Klaudia Nowakowska3:22.16
- 🥉 Helena Ciesielska3:32.70
- 🥇 Krzysztof Górczak2:18.72
- 🥈 Maksymilian Witkowski2:57.86
- 🥉 Jan Wolczko3:25.15
- 🥇 Maksymilian Babiasz2:48.32
- 🥈 Michał Wojecki2:48.36
- 🥉 Rafał Snochowski2:52.02
- 🥇 Monika Wyrobek5:09.38
- 🥈 Anna Bodziony5:26.47
- 🥇 Krzysztof Górczak4:42.17
- 🥈 Daniel Bosy4:46.21
- 🥉 Mateusz Marzec6:03.54
- 🥇 Monika Wyrobek11:12.11
- 🥈 Anna Bodziony11:24.11
60m K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Zielińska2016 | UKS Sprawni Razem Strzelce Krajeńskie | 10.31 |
| 2. | Julia Działek2015 | UKS Sprawni Razem Strzelce Krajeńskie | 10.81 |
60m M U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Xavier Sroka2014 | ZSS 14 Kraków | 9.23 |
| 2. | Michał Jabłoński2014 | SOSW Szczecinek | 10.20 |
| 3. | Dawid Grzegolec2014 | ZSS 1 Kielce | 10.28 |
| 4. | Alexander Skorek2017 | SOSW Szczecinek | 10.36 |
| 5. | Stanisław Czaja2016 | UKS Sprawni Razem Strzelce Krajeńskie | 12.23 |
100m K Senior (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Ciesielska2012 | UKS Olimpijczyk Elbląg | 22.60 |
100m K U16 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Kuchar2010 | GKS Olimpia Grudziądz | 12.70 |
| 2. | Bogusława Przybylska2013 | ZSS 14 Kraków | 14.78 |
| 3. | Lena Piotrowska2014 | niest. Szczecin | 14.84 |
| 4. | Klaudia Nowakowska2013 | ZSS Pruszków | 15.35 |
| 5. | Paulina Kordas2011 | UKS Olimpijczyk Elbląg | 17.05 |
| 6. | Gabriela Jurek2012 | UKS Sprawni Razem Strzelce Krajeńskie | 17.24 |
| 7. | Aleksandra Skonecka2012 | UKS Sprawni Razem Strzelce Krajeńskie | 17.26 |
| 8. | Helena Ciesielska2012 | ZSS Pruszków | 18.80 |
| 9. | Aleksandra Kordas2012 | UKS Olimpijczyk Elbląg | 19.16 |
100m M Senior (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dariusz Gołebiewski2009 | Pomorskie | 12.21 |
| 2. | Stanisław Kosiorek2009 | MUKS Park Zduńska Wola | 12.42 |
| 3. | Patryk Boniecki2009 | ZSS Pruszków | 13.21 |
| 4. | Patryk Koncman2008 | SOSW Leszno UKS "2002 Leszno" | 13.24 |
| 5. | Jakub Zalewski2006 | SOSW Leszno UKS "2002 Leszno" | 13.41 |
| 6. | Maksymilian Witkowski2008 | ZSS 14 Kraków | 13.52 |
| 7. | Błażej Skalny2008 | UKS Olimpijczyk Elbląg | 14.11 |
| 8. | Franciszek Kłusek2009 | Pomorskie | 14.24 |
| 9. | Kacper Kurzawa2008 | MUKS Park Zduńska Wola | 15.04 |
| 10. | Patryk Dobroń2005 | MUKS Park Zduńska Wola | 16.91 |
100m M U16 (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominik Kurek2012 | ZSS 14 Kraków | 12.12 |
| 2. | Maksymilian Babiasz2010 | ZSS Pruszków | 12.18 |
| 3. | Miłosz Laskowski2011 | UKS Sprawni Razem Strzelce Krajeńskie | 13.08 |
| 4. | Michał Wojecki2010 | ZSS Pruszków | 13.40 |
| 5. | Antoni Wiercioch2004 | Fundacja HANDICAP Zakopane | 14.50 |
| 6. | Marcel Myśliński2011 | Kujawsko-Pomorskie | 15.30 |
| 7. | Jan Wolczko2007 | Fundacja HANDICAP Zakopane | 15.36 |
| 8. | Michał Gurajdowski2005 | Kujawsko-Pomorskie | 15.84 |
| 9. | Klemens Zięba2003 | Fundacja HANDICAP Zakopane | 16.51 |
| 10. | Michał Batkiewicz2003 | HANDICAP Zakopane | 16.68 |
200m K Senior (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nina Oszwa2003 | MKS Agros Chełm | 27.14 |
400m K Senior (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nina Oszwa2003 | MKS Agros Chełm | 1:03.38 |
| 2. | Paulina Czekaj2008 | ZSS 14 Kraków | 1:16.02 |
400m M Senior (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Stanisław Kosiorek2009 | MUKS Park Zduńska Wola | 57.79 |
| 2. | Patryk Boniecki2009 | ZSS Pruszków | 1:03.07 |
| 3. | Franciszek Gawęcki2009 | ZSS Pruszków | 1:07.53 |
| 4. | Stanisław Wieczorek2011 | niest. Warszawa | 1:07.67 |
| 5. | Mateusz Marzec2007 | HANDICAP Zakopane | 1:11.82 |
| 6. | Kamil Grabowski2011 | ParaSportowi | 1:14.53 |
| 7. | Łukasz Kupisz2009 | UKS Olimpijczyk Elbląg | 1:15.05 |
| 8. | Jan Wolczko2007 | Fundacja HANDICAP Zakopane | 1:17.31 |
| 9. | Michał Gurajdowski2005 | Kujawsko-Pomorskie | 1:31.52 |
| 10. | Klemens Zięba2003 | Fundacja HANDICAP Zakopane | 1:33.32 |
600m K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Zielińska2016 | UKS Sprawni Razem Strzelce Krajeńskie | 2:29.31 |
| 2. | Julia Działek2015 | UKS Sprawni Razem Strzelce Krajeńskie | 2:36.30 |
600m M U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Xavier Sroka2014 | ZSS 14 Kraków | 2:03.02 |
| 2. | Alexander Skorek2017 | SOSW Szczecinek | 2:21.82 |
| 3. | Dawid Grzegolec2014 | ZSS 1 Kielce | 2:26.68 |
| 4. | Michał Jabłoński2014 | SOSW Szczecinek | 2:30.85 |
| 5. | Stanisław Czaja2016 | UKS Sprawni Razem Strzelce Krajeńskie | 2:52.78 |
800m K U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Skonecka2012 | UKS Sprawni Razem Strzelce Krajeńskie | 3:11.15 |
| 2. | Klaudia Nowakowska2013 | ZSS Pruszków | 3:22.16 |
| 3. | Helena Ciesielska2012 | ZSS Pruszków | 3:32.70 |
| 4. | Paulina Kucharska2012 | SOSW Leszno UKS "2002 Leszno" | 3:36.44 |
| 5. | Gabriela Jurek2012 | UKS Sprawni Razem Strzelce Krajeńskie | 3:42.08 |
800m M Senior (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Górczak2000 | LKS Sana Kościan | 2:18.72 |
| 2. | Maksymilian Witkowski2008 | ZSS 14 Kraków | 2:57.86 |
| 3. | Jan Wolczko2007 | Fundacja HANDICAP Zakopane | 3:25.15 |
| 4. | Jan Fryźlewicz2007 | niest. Warszawa | 3:58.11 |
800m M U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maksymilian Babiasz2010 | ZSS Pruszków | 2:48.32 |
| 2. | Michał Wojecki2010 | ZSS Pruszków | 2:48.36 |
| 3. | Rafał Snochowski2012 | ZSS 1 Kielce | 2:52.02 |
| 4. | Miłosz Laskowski2011 | UKS Sprawni Razem Strzelce Krajeńskie | 2:52.12 |
| 5. | Davyd Horievyi2012 | Kujawsko-Pomorskie | 3:30.86 |
1500m K Senior (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Monika Wyrobek1995 | MGLKS Grom Więcbork | 5:09.38 |
| 2. | Anna Bodziony1985 | KS Start Nowy Sącz | 5:26.47 |
1500m M Senior (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Górczak2000 | LKS Sana Kościan | 4:42.17 |
| 2. | Daniel Bosy1989 | LKS Sana Kościan | 4:46.21 |
| 3. | Mateusz Marzec2007 | HANDICAP Zakopane | 6:03.54 |
3000m K Senior (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Monika Wyrobek1995 | MGLKS Grom Więcbork | 11:12.11 |
| 2. | Anna Bodziony1985 | KS Start Nowy Sącz | 11:24.11 |
Inne zawody w tym terminie
- IX Polanik Cup Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny · Piotrków Trybunalski
- Mistrzostwa Mazowsza Młodzików (U16) + Polanik Cup (Piotrków, U10/U12) + Mila MCER (Marki) · Ciechanów
- Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego WMZLA U14 i U16 2026 · Olsztyn
- Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego U14 i U16 2026. Mityng LA z okazji 75-lecia OZLA · Opole
- 13. Memoriał Ryszarda Ksieniewicza · Słupsk
- 5. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2026 · Lublin
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Agata Zielińska
- Julia Działek
- Xavier Sroka
- Michał Jabłoński
- Dawid Grzegolec
- Zuzanna Ciesielska
- Maja Kuchar
- Bogusława Przybylska
- Lena Piotrowska
- Dariusz Gołebiewski
- Stanisław Kosiorek
- Patryk Boniecki
- Dominik Kurek
- Maksymilian Babiasz
- Miłosz Laskowski
- Nina Oszwa
- Paulina Czekaj
- Franciszek Gawęcki
- Alexander Skorek
- Aleksandra Skonecka
- Klaudia Nowakowska
- Helena Ciesielska
- Krzysztof Górczak
- Maksymilian Witkowski
- Jan Wolczko
- Michał Wojecki
- Rafał Snochowski
- Monika Wyrobek
- Anna Bodziony
- Daniel Bosy
- Mateusz Marzec
Poprzednia / następna edycja i cykl
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 600 m · 9 lat · chłopcy
- 60 m · 9 lat · chłopcy
- 600 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 100 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 100 m · 14 lat · dziewczęta
- 100 m · 14 lat · chłopcy
- 100 m · 15 lat · chłopcy