Mazowiecki mityng dla dzieci (przy 9. Memoriale Rosłona) – wyniki (31.05.2026, Piaseczno)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 9 startów 6 zawodników w 9 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m M U12 (1 startujących) – wygrał Kuba Grabowski z wynikiem 10.00; 100 m K U14 (1 startujących) – wygrała Maria Adamenko z wynikiem 14.31; 100 m M U14 (1 startujących) – wygrał Jakub Wygocki z wynikiem 14.35. 5 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Kuba Grabowski10.00
- 🥇 Maria Adamenko14.31
- 🥇 Jakub Wygocki14.35
- 🥇 Maria Adamenko48.68
- 🥇 Kuba Grabowski55.06
- 🥇 Jakub Wygocki51.62
- 🥇 Anastazja Zhigalina2:16.12
- 🥇 Aleksandra Gmurczyk2:06.05
- 🥇 Tadeusz Żurek3:36.02
60 m M U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kuba Grabowski2015 | Warszawska Akademia LA | 10.00 |
100 m K U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Adamenko2013 | OKS Skra Warszawa | 14.31 |
100 m M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Wygocki2014 | KS Ciechan Ciechanów | 14.35 |
300 m K U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Adamenko2013 | OKS Skra Warszawa | 48.68 |
300 m M U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kuba Grabowski2015 | Warszawska Akademia LA | 55.06 |
300 m M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Wygocki2014 | KS Ciechan Ciechanów | 51.62 |
600 m K U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anastazja Zhigalina2015 | LKS Góra Biega Góra Kalwaria | 2:16.12 |
600 m K U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Gmurczyk2013 | MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka | 2:06.05 |
1000 m M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tadeusz Żurek2013 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 3:36.02 |
Inne zawody w tym terminie
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 6 runda · Warszawa
- I Bieg Koziołka Matołka w Otwocku · Otwock
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Mazowiecki mityng dla dzieci U14 · 2026-05-24 · Warszawa