POLAtleci

Mazowiecki mityng dla dzieci (przy 9. Memoriale Rosłona) – wyniki (31.05.2026, Piaseczno)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 9 startów 6 zawodników w 9 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m M U12 (1 startujących) – wygrał Kuba Grabowski z wynikiem 10.00; 100 m K U14 (1 startujących) – wygrała Maria Adamenko z wynikiem 14.31; 100 m M U14 (1 startujących) – wygrał Jakub Wygocki z wynikiem 14.35. 5 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

60 m M U12
  1. 🥇 Kuba Grabowski10.00
100 m K U14
  1. 🥇 Maria Adamenko14.31
100 m M U14
  1. 🥇 Jakub Wygocki14.35
300 m K U14
  1. 🥇 Maria Adamenko48.68
300 m M U12
  1. 🥇 Kuba Grabowski55.06
300 m M U14
  1. 🥇 Jakub Wygocki51.62
600 m K U12
  1. 🥇 Anastazja Zhigalina2:16.12
600 m K U14
  1. 🥇 Aleksandra Gmurczyk2:06.05
1000 m M U14
  1. 🥇 Tadeusz Żurek3:36.02

60 m M U12 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Kuba Grabowski201510.00

100 m K U14 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Maria Adamenko201314.31

100 m M U14 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Jakub Wygocki201414.35

300 m K U14 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Maria Adamenko201348.68

300 m M U12 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Kuba Grabowski201555.06

300 m M U14 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Jakub Wygocki201451.62

600 m K U12 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Anastazja Zhigalina20152:16.12

600 m K U14 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Aleksandra Gmurczyk20132:06.05

1000 m M U14 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Tadeusz Żurek20133:36.02
Medaliści, edycje i powiązane rankingi