Warszawska Liga Biegowa 2026 - 6 runda – wyniki (31.05.2026, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 221 startów 150 zawodników w 23 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (40 startujących) – wygrała Aleksandra Irena Mika z wynikiem 8.30; 60 m · mężczyźni (24 startujących) – wygrał Adam Miłosek z wynikiem 8.71; 60 m · U12 (21 startujących) – wygrała Zuzanna Mieszkowska z wynikiem 8.02. 110 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Adrian Bartlomiej Ściuba9.00
- 🥇 Aleksandra Irena Mika8.30
- 🥈 Pola Liliana Muzyka8.31
- 🥉 Alicja Jagoda Szczurek8.32
- 🥇 Adam Miłosek8.71
- 🥈 Adrian Martyński8.78
- 🥉 Piotr Stefaniuk8.80
- 🥇 Jędrzej Kowalczyk8.31
- 🥈 Adam Nowakowski8.72
- 🥉 Fabian Tatkowski8.86
- 🥇 Zuzanna Mieszkowska8.02
- 🥈 Aleksandra Tabor8.80
- 🥉 Gabriela Klonowska8.84
- 🥇 Natalia Sójka8.35
- 🥈 Iga Rachwał8.37
- 🥉 Maja Grzelka8.47
- 🥇 Franciszek Bucholski7.79
- 🥈 Jakub Różycki7.83
- 🥉 Artur Kaska8.34
- 🥇 Natalia Śmigiera8.21
- 🥈 Zofia Wachnik8.43
- 🥉 Iga Saczuk8.46
- 🥇 Dominik Piotr Bobowski43.93
- 🥈 Jan Kazimierz Musztarski47.22
- 🥉 Adrian Bartlomiej Ściuba49.59
- 🥇 Iga Ozimkiewicz44.72
- 🥈 Oliwia Wiktoria Kołecka49.59
- 🥉 Amelia Górnaś51.30
- 🥇 Krystyna Helena Czelej49.23
- 🥈 Anna Magdalena Zgorzak49.61
- 🥉 Oliwia Marta Szczeć50.17
- 🥇 Wojciech Warowny50.09
- 🥈 Adrian Martyński51.14
- 🥉 Adam Czarnecki52.38
- 🥇 Zuzanna Mieszkowska48.93
- 🥈 Aniela Zych50.77
- 🥉 Blanka Ludwikowska51.82
- 🥇 Jerzy Mikołajczyk48.61
- 🥈 Fabian Tatkowski49.84
- 🥉 Wojciech Schabowski50.52
- 🥇 Kamila Estal44.47
- 🥈 Pola Wiśniewska44.71
- 🥉 Maja Prokopiak46.29
- 🥇 Jakub Różycki41.75
- 🥈 Artur Kaska43.04
- 🥉 Franciszek Bucholski43.28
- 🥇 Natalia Śmigiera42.08
- 🥈 Natalia Pilarska43.24
- 🥉 Iga Saczuk43.61
- 🥇 Maja Awęcka1:54.38
- 🥈 Joanna Rossowska1:55.89
- 🥉 Lena Borsuk1:56.00
- 🥇 Edgar Olszewski1:48.60
- 🥈 Gabriel Aleksander Rutkowski1:49.98
- 🥇 Alicja Jagoda Szczurek1:57.98
- 🥈 Zofia Ćwil2:02.30
- 🥇 Maja Czernik1:48.24
- 🥈 Aleksandra Antczak1:51.47
- 🥉 Agata Parol1:53.42
- 🥇 Artur Kaska1:47.16
- 🥈 Adam Marzec1:47.92
- 🥉 Hubert Piechota1:50.78
- 🥇 Małgorzata Drewniak2:03.30
60 m · 13-14 lat (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 9.00 |
60 m · kobiety (40)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Irena Mika2013 | — | 8.30 |
| 2. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 8.31 |
| 3. | Alicja Jagoda Szczurek2014 | — | 8.32 |
| 4. | Krystyna Helena Czelej2016 | — | 8.66 |
| 5. | Eliza Dorota Kryszkiewicz2012 | — | 8.88 |
| 6. | Róża Maria Mirosz2015 | — | 8.90 |
| 7. | Maria Zadrożna2014 | — | 8.91 |
| 8. | Oliwia Wiktoria Kołecka2013 | — | 8.94 |
| 9. | Anna Magdalena Zgorzak2016 | — | 9.01 |
| 10. | Iga Kruk2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.03 |
60 m · mężczyźni (24)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Miłosek2016 | — | 8.71 |
| 2. | Adrian Martyński2015 | Warszawska Akademia LA | 8.78 |
| 3. | Piotr Stefaniuk2015 | — | 8.80 |
| 4. | Michał Marczak2017 | — | 8.97 |
| 5. | Karol Klonowski2017 | — | 9.12 |
| 6. | Adam Czarnecki2016 | — | 9.19 |
| 7. | Wojciech Warowny2015 | — | 9.20 |
| 8. | Leon Trudnowski2017 | — | 9.41 |
| 9. | Wiktor Sadzik2017 | — | 9.64 |
| 10. | Jan Wasielkiewicz2016 | — | 9.71 |
60 m · U12 (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.31 |
| 2. | Adam Nowakowski2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.72 |
| 3. | Fabian Tatkowski2015 | KS AZS AWF Warszawa | 8.86 |
| 4. | Fabian Krupa2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.91 |
| 5. | Bruno Korczyński2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.07 |
| 6. | Wojciech Schabowski2015 | KS Atleta Warszawa | 9.33 |
| 7. | Cezary Sidor2017 | RKS Ursus Warszawa | 9.52 |
| 8. | Antoni Pijewski2018 | RK Athletics Warszawa | 9.86 |
| 9. | Stanisław Pawłowski2018 | MKS Marcovia Marki | 9.87 |
| 10. | Piotr Włodarski2018 | MKS Marcovia Marki | 10.25 |
60 m · U12 (21)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Mieszkowska2015 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 8.02 |
| 2. | Aleksandra Tabor2015 | Warszawska Akademia LA | 8.80 |
| 3. | Gabriela Klonowska2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.84 |
| 4. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 8.86 |
| 5. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 8.92 |
| 6. | Antonina Skirzyńska2015 | Warszawska Akademia LA | 8.93 |
| 7. | Lena Fijołek2015 | MKS Marcovia Marki | 9.08 |
| 8. | Laura Marcinek2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.21 |
| 9. | Blanka Ludwikowska2015 | RK Athletics Warszawa | 9.50 |
| 10. | Barbara Wachnik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.71 |
60 m · U14 (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Sójka2013 | Warszawska Akademia LA | 8.35 |
| 2. | Iga Rachwał2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.37 |
| 3. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.47 |
| 4. | Lena Kraszewska2013 | Warszawska Akademia LA | 8.49 |
| 4. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.49 |
| 6. | Kamila Estal2013 | UKS Dziewiątka Kutno | 8.54 |
| 7. | Pola Wiśniewska2013 | Akademia Sportu Otwock | 8.70 |
| 8. | Julia Dutkowska2014 | Legia Warszawa | 8.74 |
| 9. | Maja Gołąb2014 | MKS Marcovia Marki | 8.90 |
| 10. | Gabriela Krupińska2014 | OKS Start Otwock | 8.92 |
60 m · U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 7.79 |
| 2. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 7.83 |
| 3. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.34 |
| 4. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.50 |
| 5. | Jan Jasiaczyk2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.55 |
| 6. | Szymon Bożałek2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.85 |
| 7. | Władysław Sabat2014 | RK Athletics Warszawa | 9.00 |
60 m · U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 8.21 |
| 2. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.43 |
| 3. | Iga Saczuk2012 | Warszawska Akademia LA | 8.46 |
| 4. | Natalia Pilarska2012 | Warszawska Akademia LA | 8.52 |
| 5. | Melanie Denham2012 | Warszawska Akademia LA | 9.82 |
300 m · 12-13 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominik Piotr Bobowski2013 | — | 43.93 |
| 2. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 47.22 |
| 3. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 49.59 |
300 m · 13-14 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Ozimkiewicz2012 | UKS Herkules Sulejówek | 44.72 |
| 2. | Oliwia Wiktoria Kołecka2013 | — | 49.59 |
| 3. | Amelia Górnaś2013 | — | 51.30 |
| 4. | Maja Laura Gregorczyk2013 | — | 56.85 |
300 m · kobiety (19)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krystyna Helena Czelej2016 | — | 49.23 |
| 2. | Anna Magdalena Zgorzak2016 | — | 49.61 |
| 3. | Oliwia Marta Szczeć2015 | — | 50.17 |
| 4. | Dominika Aleksandra Klonowska2014 | — | 50.32 |
| 5. | Lena Kłoszewska2016 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 51.50 |
| 6. | Natalia Zychowska2015 | — | 52.40 |
| 7. | Marcelina Wachowska2017 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 52.97 |
| 8. | Magdalena Gąsior2017 | — | 55.67 |
| 9. | Róża Maria Mirosz2015 | — | 56.02 |
| 10. | Rita Aronowska2014 | — | 56.92 |
300 m · mężczyźni (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wojciech Warowny2015 | — | 50.09 |
| 2. | Adrian Martyński2015 | Warszawska Akademia LA | 51.14 |
| 3. | Adam Czarnecki2016 | — | 52.38 |
| 4. | Karol Klonowski2017 | — | 52.49 |
| 5. | Michał Marczak2017 | — | 53.15 |
| 6. | Ignacy Grzęda2018 | — | 53.78 |
| 7. | Juliusz Filip Suzonowicz2018 | — | 56.19 |
| 8. | Jan Wasielkiewicz2016 | — | 57.01 |
| 9. | Julian Sowa2017 | — | 58.06 |
| 10. | Juliusz Wasielkiewicz2018 | — | 1:12.32 |
300 m · U12 (17)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Mieszkowska2015 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 48.93 |
| 2. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 50.77 |
| 3. | Blanka Ludwikowska2015 | RK Athletics Warszawa | 51.82 |
| 4. | Aleksandra Tabor2015 | Warszawska Akademia LA | 52.35 |
| 5. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 52.36 |
| 6. | Urszula Antczak2015 | RK Athletics Warszawa | 52.85 |
| 7. | Antonina Skirzyńska2015 | Warszawska Akademia LA | 53.01 |
| 8. | Julia Jaworska2018 | Warszawska Akademia LA | 53.76 |
| 9. | Aniela Behr2017 | UKS Herkules Sulejówek | 53.77 |
| 10. | Hanna Strońska2017 | KS Atak Agrykola Warszawa | 54.59 |
300 m · U12 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jerzy Mikołajczyk2015 | RK Athletics Warszawa | 48.61 |
| 2. | Fabian Tatkowski2015 | KS AZS AWF Warszawa | 49.84 |
| 3. | Wojciech Schabowski2015 | KS Atleta Warszawa | 50.52 |
| 4. | Cezary Sidor2017 | RKS Ursus Warszawa | 53.25 |
| 5. | Stanisław Pawłowski2018 | MKS Marcovia Marki | 54.03 |
| 6. | Krzysztof Kacprzak2017 | MKS Marcovia Marki | 56.27 |
| 7. | Antoni Pijewski2018 | RK Athletics Warszawa | 58.25 |
| 8. | Borys Kolasa2018 | Warszawska Akademia LA | 59.75 |
| 9. | Piotr Włodarski2018 | MKS Marcovia Marki | 1:05.30 |
| 10. | Ignacy Czarnota2018 | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 1:08.76 |
300 m · U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kamila Estal2013 | UKS Dziewiątka Kutno | 44.47 |
| 2. | Pola Wiśniewska2013 | Akademia Sportu Otwock | 44.71 |
| 3. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 46.29 |
| 4. | Maja Gołąb2014 | MKS Marcovia Marki | 47.65 |
| 5. | Julia Dutkowska2014 | Legia Warszawa | 49.05 |
| 6. | Gabriela Krupińska2014 | OKS Start Otwock | 55.53 |
300 m · U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 41.75 |
| 2. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 43.04 |
| 3. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 43.28 |
| 4. | Jan Jasiaczyk2014 | UKS LA Basket Warszawa | 45.76 |
| 5. | Władysław Sabat2014 | RK Athletics Warszawa | 48.88 |
300 m · U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 42.08 |
| 2. | Natalia Pilarska2012 | Warszawska Akademia LA | 43.24 |
| 3. | Iga Saczuk2012 | Warszawska Akademia LA | 43.61 |
600 m · 13-14 lat (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Awęcka2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1:54.38 |
| 2. | Joanna Rossowska2012 | RK Athletics Warszawa | 1:55.89 |
| 3. | Lena Borsuk2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:56.00 |
| 4. | Pola Kosim2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1:57.57 |
| 5. | Amelia Górnaś2013 | — | 2:09.80 |
| 6. | Maja Laura Gregorczyk2013 | — | 2:14.39 |
600 m · 13-14 lat (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Edgar Olszewski2013 | — | 1:48.60 |
| 2. | Gabriel Aleksander Rutkowski2012 | — | 1:49.98 |
600 m · kobiety (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Jagoda Szczurek2014 | — | 1:57.98 |
| 2. | Zofia Ćwil2014 | Kyoko Warszawa | 2:02.30 |
600 m · U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 1:48.24 |
| 2. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 1:51.47 |
| 3. | Agata Parol2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:53.42 |
| 4. | Maria Czelej2013 | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 1:55.05 |
| 5. | Julia Kowalczyk2013 | MKS Marcovia Marki | 1:56.87 |
| 6. | Blanka Andrzejczuk2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:58.50 |
| 7. | Zuzanna Jaśkiewicz2014 | Warszawska Akademia LA | 2:12.12 |
| 8. | Katarzyna Gołębiewska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 2:15.60 |
600 m · U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 1:47.16 |
| 2. | Adam Marzec2013 | Łódzkie | 1:47.92 |
| 3. | Hubert Piechota2013 | KS Partyzant Leszno | 1:50.78 |
| 4. | Aleksander Makuła2013 | KS Partyzant Leszno | 1:55.54 |
600 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Małgorzata Drewniak2012 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 2:03.30 |
Inne zawody w tym terminie
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Adrian Bartlomiej Ściuba
- Aleksandra Irena Mika
- Pola Liliana Muzyka
- Alicja Jagoda Szczurek
- Adam Miłosek
- Adrian Martyński
- Piotr Stefaniuk
- Jędrzej Kowalczyk
- Adam Nowakowski
- Fabian Tatkowski
- Zuzanna Mieszkowska
- Aleksandra Tabor
- Gabriela Klonowska
- Natalia Sójka
- Iga Rachwał
- Maja Grzelka
- Franciszek Bucholski
- Jakub Różycki
- Artur Kaska
- Natalia Śmigiera
- Zofia Wachnik
- Iga Saczuk
- Dominik Piotr Bobowski
- Jan Kazimierz Musztarski
- Iga Ozimkiewicz
- Oliwia Wiktoria Kołecka
- Amelia Górnaś
- Krystyna Helena Czelej
- Anna Magdalena Zgorzak
- Oliwia Marta Szczeć
- Wojciech Warowny
- Adam Czarnecki
- Aniela Zych
- Blanka Ludwikowska
- Jerzy Mikołajczyk
- Wojciech Schabowski
- Kamila Estal
- Pola Wiśniewska
- Maja Prokopiak
- Natalia Pilarska
- Maja Awęcka
- Joanna Rossowska
- Lena Borsuk
- Edgar Olszewski
- Gabriel Aleksander Rutkowski
- Zofia Ćwil
- Maja Czernik
- Aleksandra Antczak
- Agata Parol
- Adam Marzec
- Hubert Piechota
- Małgorzata Drewniak
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 5 runda · 2026-05-10 · Warszawa
- V Bieg 3 Maja w Józefowie · 2026-05-03 · Józefów k. Otwocka
- I Ogólnopolski Miting LA Koluszki 2026 · 2026-05-02 · Koluszki
- POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKOATLETYCE · 2026-05-15 · Wołomin
- Czwartki lekkoatletyczne 21.05.2026 · 2026-05-21 · Zielonka
Rankingi miesiąca (maj 2026) z tymi zawodnikami
- 300 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 60 m · 10 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 600 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 1000 m · 12 lat · dziewczęta
- 100 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 1000 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- 1000 m · 13 lat · dziewczęta
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy
- 100 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · dziewczęta