WITAJ SZKOŁO - sprawdziany lekkoatletyczne z fotofiniszem – wyniki (29.08.2026, Pabianice)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 75 startów 67 zawodników w 28 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 100m K U14 (8 startujących) – wygrała Aleksandra Brzostowicz z wynikiem 14.06; 600m K U14 (6 startujących) – wygrała Agata Szymanowska z wynikiem 1:51.49; 100m M U16 (5 startujących) – wygrał Aleksander Skwarka z wynikiem 12.88. 75 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Helena Siemionek15.82
- 🥇 Marika Rajska15.78
- 🥈 Olivia Luque17.95
- 🥇 Aleksandra Brzostowicz14.06
- 🥈 Kornelia Sulima14.41
- 🥉 Nikola Pietrzak14.41
- 🥇 Lena Landos13.53
- 🥈 Zuzanna Kaczyk14.23
- 🥇 Michał Proc15.41
- 🥇 Aleksander Skwarka12.88
- 🥈 Adam Lisiecki12.98
- 🥉 Jakub Jaramillo Montealegre13.10
- 🥇 Lena Berlińska30.19
- 🥈 Hanna Zdziebłowska31.42
- 🥉 Zofia Dębska33.57
- 🥇 Lena Landos28.11
- 🥈 Maja Ceglarz29.16
- 🥉 Zuzanna Kaczyk29.45
- 🥇 Jan Zdziebłowski35.84
- 🥇 Michał Proc32.90
- 🥇 Julian Matczak27.33
- 🥈 Wiktor Klewin27.75
- 🥇 Zuzia Świątczak1:13.12
- 🥇 Julia Świątczak57.66
- 🥈 Weronika Świątczak58.49
- 🥉 Klaudia Adamkiewicz59.50
- 🥇 Lena Julia Stefaniak45.92
- 🥈 Laura Małecka48.48
- 🥇 Tatiana Trzeciak44.39
- 🥈 Zuzanna Dorożyńska45.32
- 🥉 Katarzyna Firaza52.54
- 🥇 Szymon Krawczyk39.82
- 🥈 Andrzej Rosiński48.98
- 🥇 Krystian Kulbat44.80
- 🥇 Anna Krawczyk2:17.36
- 🥈 Lena Kowalczyk2:17.62
- 🥉 Matylda Mazur2:28.81
- 🥇 Agata Szymanowska1:51.49
- 🥈 Julia Grzesiak1:52.21
- 🥉 Hanna Więckowska1:54.70
- 🥇 Tatiana Trzeciak1:46.45
- 🥈 Zuzanna Więckowska1:48.05
- 🥉 Zuzanna Dorożyńska1:53.16
- 🥇 Kacper Olędzki1:45.24
- 🥈 Leo Jachimczak2:02.31
- 🥇 Szymon Wach1:47.30
- 🥇 Nikola Sobolewska3:15.94
- 🥈 Lena Płuciennik3:22.67
- 🥉 Anna Knap3:29.88
- 🥇 Helena Luniak3:26.72
- 🥈 Alicja Skrzypczyńska3:31.97
- 🥉 Zuzanna Brocka3:33.03
- 🥇 Adam Szafrański3:11.01
- 🥈 Jakub Świątek3:44.54
- 🥉 Antoni Bielawski3:46.91
- 🥇 Szymon Krawczyk3:05.10
- 🥈 Ivo Wolski3:08.93
- 🥉 Marcin Lis3:19.37
- 🥇 Maks Paradecki2:48.04
- 🥇 Piotr Krawczyk2:53.31
100m K U10 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Helena Siemionek2017 | UKS Lisy Zgierz | 15.82 |
100m K U12 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marika Rajska2015 | UKS Lisy Zgierz | 15.78 |
| 2. | Olivia Luque2015 | UKS Azymut Pabianice | 17.95 |
100m K U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Brzostowicz2014 | UKS Lisy Zgierz | 14.06 |
| 2. | Kornelia Sulima2014 | UKS Azymut Pabianice | 14.41 |
| 3. | Nikola Pietrzak2014 | UKS Lisy Zgierz | 14.41 |
| 4. | Liliana Bedyk2014 | UKS Lisy Zgierz | 14.45 |
| 5. | Dobrosława Sujka2014 | UKS Azymut Pabianice | 14.80 |
| 6. | Emilia Frątczak2014 | UKS Lisy Zgierz | 15.12 |
| 7. | Zofia Dębska2013 | UKS Lisy Zgierz | 15.27 |
| 8. | Blanka Siemanko2014 | UKS Azymut Pabianice | 16.47 |
100m K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Landos2012 | UKS Azymut Pabianice | 13.53 |
| 2. | Zuzanna Kaczyk2012 | UKS Azymut Pabianice | 14.23 |
100m M U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Proc2016 | UKS Lisy Zgierz | 15.41 |
100m M U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksander Skwarka2012 | KS Dynamic Łódź | 12.88 |
| 2. | Adam Lisiecki2012 | UKS Lisy Zgierz | 12.98 |
| 3. | Jakub Jaramillo Montealegre2011 | UKS Czempion Bełchatów | 13.10 |
| 4. | Alan Dudkiewicz2012 | UKS Azymut Pabianice | 13.19 |
| 5. | Wiktor Klewin2012 | UKS Azymut Pabianice | 13.68 |
200m K U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Berlińska2014 | UKS Lisy Zgierz | 30.19 |
| 2. | Hanna Zdziebłowska2013 | UKS Lisy Zgierz | 31.42 |
| 3. | Zofia Dębska2013 | UKS Lisy Zgierz | 33.57 |
200m K U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Landos2012 | UKS Azymut Pabianice | 28.11 |
| 2. | Maja Ceglarz2012 | UKS Lisy Zgierz | 29.16 |
| 3. | Zuzanna Kaczyk2012 | UKS Azymut Pabianice | 29.45 |
| 4. | Hanna Michalak2012 | UKS Czempion Bełchatów | 31.41 |
200m M U10 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Zdziebłowski2017 | UKS Lisy Zgierz | 35.84 |
200m M U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Proc2016 | UKS Lisy Zgierz | 32.90 |
200m M U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julian Matczak2012 | UKS Lisy Zgierz | 27.33 |
| 2. | Wiktor Klewin2012 | UKS Azymut Pabianice | 27.75 |
300m K U10 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzia Świątczak2018 | UKS Azymut Pabianice | 1:13.12 |
300m K U12 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Świątczak2015 | UKS Azymut Pabianice | 57.66 |
| 2. | Weronika Świątczak2015 | UKS Azymut Pabianice | 58.49 |
| 3. | Klaudia Adamkiewicz2015 | UKS Azymut Pabianice | 59.50 |
300m K U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Julia Stefaniak2013 | Akademia Lekkoatletyki Łódź | 45.92 |
| 2. | Laura Małecka2013 | UKS Azymut Pabianice | 48.48 |
300m K U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tatiana Trzeciak2011 | UKS Azymut Pabianice | 44.39 |
| 2. | Zuzanna Dorożyńska2012 | UKS Azymut Pabianice | 45.32 |
| 3. | Katarzyna Firaza2011 | UKS Lisy Zgierz | 52.54 |
300m M U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Krawczyk2011 | UKS Azymut Pabianice | 39.82 |
| 2. | Andrzej Rosiński2012 | UKS Lisy Zgierz | 48.98 |
300m M U23 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krystian Kulbat2004 | SSiRON Start Bydgoszcz | 44.80 |
600m K U12 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Krawczyk2015 | SKS Kusy Kraków | 2:17.36 |
| 2. | Lena Kowalczyk2015 | UKS Azymut Pabianice | 2:17.62 |
| 3. | Matylda Mazur2016 | UKS Azymut Pabianice | 2:28.81 |
600m K U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Szymanowska2013 | UKS Czempion Bełchatów | 1:51.49 |
| 2. | Julia Grzesiak2013 | UKS Czempion Bełchatów | 1:52.21 |
| 3. | Hanna Więckowska2014 | UKS Lisy Zgierz | 1:54.70 |
| 4. | Iga Staszewska2014 | UKS Czempion Bełchatów | 1:55.34 |
| 5. | Klaudia Bandurska2014 | UKS Czempion Bełchatów | 1:58.13 |
| 6. | Joanna Płuciennik2014 | UKS Czempion Bełchatów | 2:01.77 |
600m K U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tatiana Trzeciak2011 | UKS Azymut Pabianice | 1:46.45 |
| 2. | Zuzanna Więckowska2012 | UKS Lisy Zgierz | 1:48.05 |
| 3. | Zuzanna Dorożyńska2012 | UKS Azymut Pabianice | 1:53.16 |
600m M U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Olędzki2013 | UKS Czempion Bełchatów | 1:45.24 |
| 2. | Leo Jachimczak2014 | UKS Czempion Bełchatów | 2:02.31 |
600m M U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Wach2012 | UKS Czempion Bełchatów | 1:47.30 |
1000m K U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikola Sobolewska2014 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 3:15.94 |
| 2. | Lena Płuciennik2014 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 3:22.67 |
| 3. | Anna Knap2013 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 3:29.88 |
1000m K U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Helena Luniak2011 | UKS Azymut Pabianice | 3:26.72 |
| 2. | Alicja Skrzypczyńska2011 | UKS Azymut Pabianice | 3:31.97 |
| 3. | Zuzanna Brocka2012 | UKS Azymut Pabianice | 3:33.03 |
| 4. | Kaja Adamkiewicz2012 | UKS Azymut Pabianice | 3:40.90 |
1000m M U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Szafrański2013 | UKS Czempion Bełchatów | 3:11.01 |
| 2. | Jakub Świątek2013 | UKS Azymut Pabianice | 3:44.54 |
| 3. | Antoni Bielawski2013 | UKS Azymut Pabianice | 3:46.91 |
| 4. | Ksawery Krystek2014 | UKS Azymut Pabianice | 4:24.60 |
| 5. | Mieszko Lubowski2014 | UKS Azymut Pabianice | 4:25.62 |
1000m M U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Krawczyk2011 | UKS Azymut Pabianice | 3:05.10 |
| 2. | Ivo Wolski2012 | UKS Azymut Pabianice | 3:08.93 |
| 3. | Marcin Lis2012 | UKS Azymut Pabianice | 3:19.37 |
| 4. | Ignacy Gurazda2012 | UKS Azymut Pabianice | 3:23.56 |
1000m M U18 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maks Paradecki2009 | UKS Czempion Bełchatów | 2:48.04 |
1000m M U20 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Krawczyk2008 | UKS Azymut Pabianice | 2:53.31 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Helena Siemionek
- Marika Rajska
- Olivia Luque
- Aleksandra Brzostowicz
- Kornelia Sulima
- Nikola Pietrzak
- Lena Landos
- Zuzanna Kaczyk
- Michał Proc
- Aleksander Skwarka
- Adam Lisiecki
- Jakub Jaramillo Montealegre
- Lena Berlińska
- Hanna Zdziebłowska
- Zofia Dębska
- Maja Ceglarz
- Jan Zdziebłowski
- Julian Matczak
- Wiktor Klewin
- Zuzia Świątczak
- Julia Świątczak
- Weronika Świątczak
- Klaudia Adamkiewicz
- Lena Julia Stefaniak
- Laura Małecka
- Tatiana Trzeciak
- Zuzanna Dorożyńska
- Katarzyna Firaza
- Szymon Krawczyk
- Andrzej Rosiński
- Krystian Kulbat
- Anna Krawczyk
- Lena Kowalczyk
- Matylda Mazur
- Agata Szymanowska
- Julia Grzesiak
- Hanna Więckowska
- Zuzanna Więckowska
- Kacper Olędzki
- Leo Jachimczak
- Szymon Wach
- Nikola Sobolewska
- Lena Płuciennik
- Anna Knap
- Helena Luniak
- Alicja Skrzypczyńska
- Zuzanna Brocka
- Adam Szafrański
- Jakub Świątek
- Antoni Bielawski
- Ivo Wolski
- Marcin Lis
- Maks Paradecki
- Piotr Krawczyk
Poprzednia / następna edycja i cykl
Rankingi miesiąca (sierpień 2026) z tymi zawodnikami
- 300 m · 8 lat · dziewczęta
- 100 m · 9 lat · dziewczęta
- 600 m · 10 lat · dziewczęta
- 100 m · 10 lat · chłopcy
- 100 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 1000 m · 12 lat · dziewczęta
- 100 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 1000 m · 13 lat · dziewczęta
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy
- 1000 m · 14 lat · dziewczęta
- 100 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 1000 m · 14 lat · chłopcy
- 100 m · 14 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 600 m · 14 lat · chłopcy
- 1000 m · 15 lat · dziewczęta
- 300 m · 15 lat · dziewczęta
- 600 m · 15 lat · dziewczęta
- 1000 m · 15 lat · chłopcy
- 100 m · 15 lat · chłopcy