POLAtleci

Mazowiecki mityng dla dzieci – wyniki (13.06.2026, Mława)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 50 startów 44 zawodników w 10 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Skok w dal K U14 (20 startujących) – wygrała Wiktoria Naliwko z wynikiem 4.90; Skok w dal K SP (9 startujących) – wygrała Zuzanna Mieszkowska z wynikiem 4.29; Skok w dal M U14 (6 startujących) – wygrał Franciszek Bucholski z wynikiem 5.55. 45 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

60 m K U12
  1. 🥇 Gabriela Karwowska9.10
60 m M U12
  1. 🥇 Antoni Woliński11.50
100 m K U14
  1. 🥇 Maria Adamenko13.92
  2. 🥈 Łucja Mickiewicz14.01
100 m M U14
  1. 🥇 Jakub Wygocki14.65
300 m K U14
  1. 🥇 Gabriela Wodzyńska46.29
  2. 🥈 Maria Adamenko47.52
  3. 🥉 Łucja Mickiewicz49.06
Skok w dal K SP
  1. 🥇 Zuzanna Mieszkowska4.29
  2. 🥈 Gabriela Karwowska4.28
  3. 🥉 Zofia Nerć4.02
Skok w dal K U14
  1. 🥇 Wiktoria Naliwko4.90
  2. 🥈 Pola Antczak4.87
  3. 🥉 Wiktoria Polkowska4.70
Skok w dal M SP
  1. 🥇 Michał Idziak4.20
  2. 🥈 Natan Kowalski3.69
  3. 🥉 Jakub Szcześniak3.42
Skok w dal M U14
  1. 🥇 Franciszek Bucholski5.55
  2. 🥈 Jakub Różycki5.29
  3. 🥉 Kacper Kuczyński4.65
  1. 🥇 Oliwia Jabłonowska11.19
  2. 🥈 Kaja Wasilewska10.20
  3. 🥉 Aleksandra Samsel6.53

60 m K U12 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Gabriela Karwowska20159.10

60 m M U12 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Antoni Woliński201711.50

100 m K U14 (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Maria Adamenko201313.92
2.Łucja Mickiewicz201314.01

100 m M U14 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Jakub Wygocki201414.65

300 m K U14 (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Gabriela Wodzyńska201446.29
2.Maria Adamenko201347.52
3.Łucja Mickiewicz201349.06

Skok w dal K SP (9)

MiejsceZawodnikWynik
1.Zuzanna Mieszkowska20154.29
2.Gabriela Karwowska20154.28
3.Zofia Nerć20154.02
4.Nel Jeżewska20153.98
5.Blanka Czyżewska20153.85
6.Maria Bucholska20153.82
7.Lisa Schwarzkopf20153.52
8.Nadia Kozłowska20153.49
9.Agata Siekierska20153.15

Skok w dal K U14 (20)

MiejsceZawodnikWynik
1.Wiktoria Naliwko20134.90
2.Pola Antczak20134.87
3.Wiktoria Polkowska20134.70
4.Gabriela Wodzyńska20144.58
5.Alicja Bogulas20134.53
5.Patrycja Piechocka20134.53
7.Kornelia Gumowska20134.43
8.Gabriela Bonisławska20134.24
9.Nina Giera20134.10
10.Natalia Pomorska20144.00

Skok w dal M SP (4)

MiejsceZawodnikWynik
1.Michał Idziak20154.20
2.Natan Kowalski20163.69
3.Jakub Szcześniak20163.42
4.Jakub Dańkowski20162.43

Skok w dal M U14 (6)

MiejsceZawodnikWynik
1.Franciszek Bucholski20135.55
2.Jakub Różycki20135.29
3.Kacper Kuczyński20144.65
4.Piotr PARYPIŃSKI Michał20134.47
5.Jakub Wygocki20144.13
6.Adam Wójtowicz20133.90

Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Oliwia Jabłonowska201311.19
2.Kaja Wasilewska201410.20
3.Aleksandra Samsel20146.53
Medaliści, edycje i powiązane rankingi