Mistrzostwa Mazowsza U14 – wyniki (20.06.2026, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 12 startów 12 zawodników w 6 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (5 startujących) – wygrała Kaja Wasilewska z wynikiem 10.46; 100 m pł M U14 (3 startujących) – wygrał Tymon Wasiewicz z wynikiem 19.70; 100 m K U14 (1 startujących) – wygrała Aleksandra Mika z wynikiem 13.43. 10 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Aleksandra Mika13.43
- 🥇 Łucja Mickiewicz47.08
- 🥇 Szymon Kucharski1:58.29
- 🥇 Tadeusz Żurek3:44.75
- 🥇 Tymon Wasiewicz19.70
- 🥈 Jan Bogucki20.79
- 🥉 Juliusz Kur22.60
- 🥇 Kaja Wasilewska10.46
- 🥈 Zuzanna Kowalska9.35
- 🥉 Zuzanna Zalewska9.01
100 m K U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Mika2013 | Warszawska Akademia LA | 13.43 |
300 m K U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łucja Mickiewicz2013 | UKS Sporting Zielonki | 47.08 |
600 m M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Kucharski2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:58.29 |
1000 m M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tadeusz Żurek2013 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 3:44.75 |
100 m pł M U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymon Wasiewicz2013 | Warszawska Akademia LA | 19.70 |
| 2. | Jan Bogucki2014 | UKS Otrębusy | 20.79 |
| 3. | Juliusz Kur2014 | KS Atak Agrykola Warszawa | 22.60 |
Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kaja Wasilewska2014 | MKS Bank BS Płońsk | 10.46 |
| 2. | Zuzanna Kowalska2014 | MKS Bank BS Płońsk | 9.35 |
| 3. | Zuzanna Zalewska2013 | UKS Clan Ostrołęka | 9.01 |
| 4. | Oliwia Łabęda2013 | KS Czempion Warszawa | 6.85 |
| 5. | Inga Omelianenko2014 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 5.90 |
Inne zawody w tym terminie
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Mazowiecki mityng dla dzieci · 2026-06-13 · Mława