POLAtleci

Mistrzostwa Mazowsza U14 – wyniki (20.06.2026, Warszawa)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 12 startów 12 zawodników w 6 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (5 startujących) – wygrała Kaja Wasilewska z wynikiem 10.46; 100 m pł M U14 (3 startujących) – wygrał Tymon Wasiewicz z wynikiem 19.70; 100 m K U14 (1 startujących) – wygrała Aleksandra Mika z wynikiem 13.43. 10 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

100 m K U14
  1. 🥇 Aleksandra Mika13.43
300 m K U14
  1. 🥇 Łucja Mickiewicz47.08
600 m M U14
  1. 🥇 Szymon Kucharski1:58.29
1000 m M U14
  1. 🥇 Tadeusz Żurek3:44.75
100 m pł M U14
  1. 🥇 Tymon Wasiewicz19.70
  2. 🥈 Jan Bogucki20.79
  3. 🥉 Juliusz Kur22.60
  1. 🥇 Kaja Wasilewska10.46
  2. 🥈 Zuzanna Kowalska9.35
  3. 🥉 Zuzanna Zalewska9.01

100 m K U14 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Aleksandra Mika201313.43

300 m K U14 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Łucja Mickiewicz201347.08

600 m M U14 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Szymon Kucharski20131:58.29

1000 m M U14 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Tadeusz Żurek20133:44.75

100 m pł M U14 (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Tymon Wasiewicz201319.70
2.Jan Bogucki201420.79
3.Juliusz Kur201422.60

Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (5)

MiejsceZawodnikWynik
1.Kaja Wasilewska201410.46
2.Zuzanna Kowalska20149.35
3.Zuzanna Zalewska20139.01
4.Oliwia Łabęda20136.85
5.Inga Omelianenko20145.90
Medaliści, edycje i powiązane rankingi