Mazowiecki mityng dla dzieci – wyniki (13.06.2026, Mława)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 50 startów 44 zawodników w 10 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Skok w dal K U14 (20 startujących) – wygrała Wiktoria Naliwko z wynikiem 4.90; Skok w dal K SP (9 startujących) – wygrała Zuzanna Mieszkowska z wynikiem 4.29; Skok w dal M U14 (6 startujących) – wygrał Franciszek Bucholski z wynikiem 5.55. 45 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Gabriela Karwowska9.10
- 🥇 Antoni Woliński11.50
- 🥇 Maria Adamenko13.92
- 🥈 Łucja Mickiewicz14.01
- 🥇 Jakub Wygocki14.65
- 🥇 Gabriela Wodzyńska46.29
- 🥈 Maria Adamenko47.52
- 🥉 Łucja Mickiewicz49.06
- 🥇 Zuzanna Mieszkowska4.29
- 🥈 Gabriela Karwowska4.28
- 🥉 Zofia Nerć4.02
- 🥇 Wiktoria Naliwko4.90
- 🥈 Pola Antczak4.87
- 🥉 Wiktoria Polkowska4.70
- 🥇 Michał Idziak4.20
- 🥈 Natan Kowalski3.69
- 🥉 Jakub Szcześniak3.42
- 🥇 Franciszek Bucholski5.55
- 🥈 Jakub Różycki5.29
- 🥉 Kacper Kuczyński4.65
- 🥇 Oliwia Jabłonowska11.19
- 🥈 Kaja Wasilewska10.20
- 🥉 Aleksandra Samsel6.53
60 m K U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Karwowska2015 | KS Ciechan Ciechanów | 9.10 |
60 m M U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Woliński2017 | KS Ciechan Ciechanów | 11.50 |
100 m K U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Adamenko2013 | OKS Skra Warszawa | 13.92 |
| 2. | Łucja Mickiewicz2013 | UKS Sporting Zielonki | 14.01 |
100 m M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Wygocki2014 | KS Ciechan Ciechanów | 14.65 |
300 m K U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Wodzyńska2014 | UKS MOSiR Działdowo | 46.29 |
| 2. | Maria Adamenko2013 | OKS Skra Warszawa | 47.52 |
| 3. | Łucja Mickiewicz2013 | UKS Sporting Zielonki | 49.06 |
Skok w dal K SP (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Mieszkowska2015 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 4.29 |
| 2. | Gabriela Karwowska2015 | KS Ciechan Ciechanów | 4.28 |
| 3. | Zofia Nerć2015 | MKS Bank BS Płońsk | 4.02 |
| 4. | Nel Jeżewska2015 | UKS MTE Milanówek | 3.98 |
| 5. | Blanka Czyżewska2015 | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 3.85 |
| 6. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 3.82 |
| 7. | Lisa Schwarzkopf2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 3.52 |
| 8. | Nadia Kozłowska2015 | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 3.49 |
| 9. | Agata Siekierska2015 | RK Athletics Warszawa | 3.15 |
Skok w dal K U14 (20)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria Naliwko2013 | OKS Skra Warszawa | 4.90 |
| 2. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 4.87 |
| 3. | Wiktoria Polkowska2013 | MKS Pułtusk | 4.70 |
| 4. | Gabriela Wodzyńska2014 | UKS MOSiR Działdowo | 4.58 |
| 5. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 4.53 |
| 5. | Patrycja Piechocka2013 | UKS MTE Milanówek | 4.53 |
| 7. | Kornelia Gumowska2013 | UKS Siódemka Ostrołęka | 4.43 |
| 8. | Gabriela Bonisławska2013 | OKS Skra Warszawa | 4.24 |
| 9. | Nina Giera2013 | UKS MTE Milanówek | 4.10 |
| 10. | Natalia Pomorska2014 | KS Atak Agrykola Warszawa | 4.00 |
Skok w dal M SP (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Idziak2015 | UKS MOSiR Działdowo | 4.20 |
| 2. | Natan Kowalski2016 | MKS Pułtusk | 3.69 |
| 3. | Jakub Szcześniak2016 | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 3.42 |
| 4. | Jakub Dańkowski2016 | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 2.43 |
Skok w dal M U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 5.55 |
| 2. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 5.29 |
| 3. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 4.65 |
| 4. | Piotr PARYPIŃSKI Michał2013 | KS Ciechan Ciechanów | 4.47 |
| 5. | Jakub Wygocki2014 | KS Ciechan Ciechanów | 4.13 |
| 6. | Adam Wójtowicz2013 | UKS MOSiR Działdowo | 3.90 |
Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwia Jabłonowska2013 | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 11.19 |
| 2. | Kaja Wasilewska2014 | MKS Bank BS Płońsk | 10.20 |
| 3. | Aleksandra Samsel2014 | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 6.53 |
Inne zawody w tym terminie
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Gabriela Karwowska
- Antoni Woliński
- Maria Adamenko
- Łucja Mickiewicz
- Jakub Wygocki
- Gabriela Wodzyńska
- Zuzanna Mieszkowska
- Zofia Nerć
- Wiktoria Naliwko
- Pola Antczak
- Wiktoria Polkowska
- Michał Idziak
- Natan Kowalski
- Jakub Szcześniak
- Franciszek Bucholski
- Jakub Różycki
- Kacper Kuczyński
- Oliwia Jabłonowska
- Kaja Wasilewska
- Aleksandra Samsel
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Mistrzostwa Mazowsza U14 · 2026-06-20 · Warszawa