Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wrocławskiego w LA dzieci - XXI PIKNIK LA – wyniki (26.09.2026, Długołęka)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 193 startów 171 zawodników w 31 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m K U10 (11 startujących) – wygrała Liliana Kubacka z wynikiem 9.50; 200 m K U16 (11 startujących) – wygrała Lena Sipurzyńska z wynikiem 27.40; 60 m K U12 (10 startujących) – wygrała Aleksandra Olejnik z wynikiem 8.77. 193 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Liliana Kubacka9.50
- 🥈 Emilia Beksińska9.90
- 🥉 Aleksandra Sulikowska10.31
- 🥇 Aleksandra Olejnik8.77
- 🥈 Amelia Kręcisz9.20
- 🥉 Natalia Tchir9.21
- 🥇 Magdalena Wójcik8.28
- 🥈 Kaja Krzesińska8.53
- 🥉 Maja Krzesińska8.56
- 🥇 Alicja Chuptyś8.10
- 🥈 Lena Sipurzyńska8.30
- 🥉 Karolina Misiak8.34
- 🥇 Aleksandra Lenarcik10.82
- 🥈 Helena Szydłowska-Żak10.95
- 🥉 Jagoda Jacyna11.00
- 🥇 Jakub Zdunkiewicz9.14
- 🥈 Maksymilian Sierpiejko9.51
- 🥉 Oscar Kaczurba9.67
- 🥇 Wojciech Kasprzak8.86
- 🥈 Edward Lasota9.08
- 🥉 Igor Kępiński9.12
- 🥇 Jakub Faliszewski8.50
- 🥈 Natanael Żelichowski8.54
- 🥉 Igor Ratajczak8.69
- 🥇 Kacper Nowak7.21
- 🥈 Antoni Zamojski7.64
- 🥉 Franciszek Hajduk7.74
- 🥇 Jerzy Błaszczuk10.98
- 🥈 Wojciech Krawczuk11.18
- 🥉 Mikołaj Majchrzyk11.48
- 🥇 Emilia Beksińska33.82
- 🥈 Zofia Stańco39.57
- 🥉 Anastazja Hałas40.38
- 🥇 Anna Serbeńska32.56
- 🥈 Alicja Szewczyk33.26
- 🥉 Aleksandra Grabarczyk34.03
- 🥇 Kaja Krzesińska29.25
- 🥈 Natalia Rudolf29.88
- 🥉 Matylda Danel29.91
- 🥇 Lena Sipurzyńska27.40
- 🥈 Wiktoria Góra27.65
- 🥉 Agata Biazik28.07
- 🥇 Paweł Pluciński35.67
- 🥈 Aleksander Lindner36.11
- 🥉 Szymon Bontkiewicz41.29
- 🥇 Igor Kępiński30.43
- 🥈 Tymoteusz Maj31.02
- 🥉 Tomasz Zawada31.59
- 🥇 Jakub Faliszewski27.82
- 🥈 Kajetan Żabiński28.59
- 🥉 Jan Wójtowicz30.13
- 🥇 Kacper Nowak23.74
- 🥈 Franciszek Hajduk25.85
- 🥉 Benjamin Kret26.12
- 🥇 Klaudia Mazur1:58.44
- 🥈 Alicja Rojek2:01.48
- 🥉 Edyta Ostrowska2:01.65
- 🥇 Marcelina Zawadzka1:51.11
- 🥈 Nina Juszczyszyn1:51.99
- 🥉 Jagoda Litwin1:52.32
- 🥇 Hanna Augustyn1:45.80
- 🥈 Aleksandra Strouhal1:47.48
- 🥉 Alicja Chuptyś1:55.68
- 🥇 Jan Kustra1:49.67
- 🥈 Adam Duda1:50.39
- 🥉 Maksymilian Grędysa1:55.84
- 🥇 Filip Otwinowski1:41.16
- 🥈 Milan Kostrzewski1:45.49
- 🥉 Adam Przybył1:47.80
- 🥇 Mateusz Gryma1:35.76
- 🥈 Karol Grabowski1:38.68
- 🥉 Emilian Buda1:39.08
- 🥇 Liwia Burzyńska1.45
- 🥇 Blanka Wieczorek1.45
- 🥉 Nina Juszczyszyn1.35
- 🥇 Milena Kudlińska1.50
- 🥈 Hanna Jańska1.40
- 🥉 Julia Sierszyńska1.20
- 🥇 Kazimierz Gładczak1.40
- 🥇 Wojciech Brodzisz1.54
- 🥇 Tymoteusz Maryniak1.54
- 🥉 Jakub Rejno1.40
- 🥇 Alicja Kozłowska8.96
- 🥈 Katarzyna Turajska8.46
- 🥉 Zuzanna Zelik7.81
- 🥇 Milena Kudlińska9.63
- 🥈 Maria Muzyka8.65
- 🥉 Hanna Błaszczyk7.07
- 🥇 Maksymilian Lendor8.42
- 🥈 Damian Rydzak8.13
60 m K U10 (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Liliana Kubacka2017 | RUN4FUN Oleśnica | 9.50 |
| 2. | Emilia Beksińska2017 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 9.90 |
| 3. | Aleksandra Sulikowska2018 | RUN4FUN Oleśnica | 10.31 |
| 4. | Amelia Mierzwa2017 | Akademia Sportu Run4Fun | 10.49 |
| 5. | Lilianna Stankiewicz2017 | KS AZS AWF Wrocław | 10.70 |
| 6. | Marcela Chow-Kunst2018 | KS AZS AWF Wrocław | 10.80 |
| 7. | Nadia Clugnaud2018 | MKS Siechnice | 11.00 |
| 8. | Róża Krysiak2018 | niestowarzyszona | 11.17 |
| 9. | Antonina Orzechowska2017 | M-G ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 11.78 |
| 10. | Amelia Wójtowicz2018 | GKS Start Długołęka | 12.33 |
60 m K U12 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Olejnik2015 | GKS Start Długołęka | 8.77 |
| 2. | Amelia Kręcisz2015 | GKS Start Długołęka | 9.20 |
| 3. | Natalia Tchir2016 | GKS Start Długołęka | 9.21 |
| 4. | Jagoda Zakrzewska2015 | GKS Start Długołęka | 9.23 |
| 5. | Alisa Akunevich2015 | KS AZS AWF Wrocław | 9.25 |
| 6. | Malwina Rabiega2015 | MKS MOS Wrocław | 9.28 |
| 7. | Lucyna Janusz2015 | GKS Start Długołęka | 9.60 |
| 8. | Liliana Majka2015 | WKS Śląsk Wrocław | 9.85 |
| 9. | Nadia Dziedzina2015 | MKS MOS Wrocław | 10.16 |
| 10. | Julia Cudzich2015 | KL Ziemia Kłodzka | 10.61 |
60 m K U14 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Magdalena Wójcik2013 | GKS Start Długołęka | 8.28 |
| 2. | Kaja Krzesińska2013 | RUN4FUN Oleśnica | 8.53 |
| 3. | Maja Krzesińska2013 | RUN4FUN Oleśnica | 8.56 |
| 4. | Jagoda Kowalewska2013 | WKS Śląsk Wrocław | 8.67 |
| 5. | Natalia Bąk2013 | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 8.76 |
| 6. | Katarzyna Turajska2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 8.91 |
| 7. | Emilia Lewera2013 | SMKS Parasol Wrocław | 8.92 |
| 8. | Katarzyna Dołbaczuk2014 | MKS Siechnice | 9.30 |
| 9. | Olga Zaustowicz2014 | GKS Start Długołęka | 9.48 |
60 m K U16 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Chuptyś2012 | WKS Śląsk Wrocław | 8.10 |
| 2. | Lena Sipurzyńska2011 | GKS Start Długołęka | 8.30 |
| 3. | Karolina Misiak2012 | GKS Start Długołęka | 8.34 |
| 4. | Agata Biazik2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 8.46 |
| 5. | Hanna Wajda2011 | GKS Start Długołęka | 8.53 |
| 6. | Kaja Kornecka2011 | GKS Start Długołęka | 8.68 |
| 7. | Nadia Maćkowiak2011 | GKS Start Długołęka | 8.79 |
| 8. | Liliana Niezgoda2012 | MKS Siechnice | 8.99 |
| 9. | Zofia Kucharzak2012 | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 9.70 |
60 m K U8 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Lenarcik2019 | KS AZS AWF Wrocław | 10.82 |
| 2. | Helena Szydłowska-Żak2019 | Akademia Sportu Run4Fun | 10.95 |
| 3. | Jagoda Jacyna2019 | KS AZS AWF Wrocław | 11.00 |
| 4. | Halszka Zagodżdżon2019 | GKS Start Długołęka | 11.09 |
| 5. | Zuzanna Maj2019 | RUN4FUN Oleśnica | 11.24 |
| 6. | Jaśmina Duszeńko2019 | KS AZS AWF Wrocław | 11.75 |
| 7. | Liliana Sulikowska2020 | Akademia Sportu Run4Fun | 12.30 |
| 8. | Maia Martyniak2019 | GKS Start Długołęka | 12.44 |
| 9. | Julia Piotrowska2020 | niestowarzyszona (...) | 12.93 |
| 10. | Marcelina Binek2020 | RUN4FUN Oleśnica | 13.49 |
60 m M U10 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Zdunkiewicz2017 | LSA Team Siechnice | 9.14 |
| 2. | Maksymilian Sierpiejko2017 | RUN4FUN Oleśnica | 9.51 |
| 3. | Oscar Kaczurba2017 | KS AZS AWF Wrocław | 9.67 |
| 4. | Aleksander Lindner2018 | GKS Start Długołęka | 9.92 |
| 5. | Franciszek Chalabala2017 | GKS Start Długołęka | 9.99 |
| 6. | Jan Paliwoda2017 | RUN4FUN Oleśnica | 10.05 |
| 7. | Leon Przeworski2017 | MKS MOS Wrocław | 10.67 |
| 8. | Michał Chodziński2017 | KS AZS AWF Wrocław | 10.74 |
| 9. | Wojciech Bujko2018 | GKS Start Długołęka | 10.84 |
| 10. | Piotr Woś2017 | KL Ziemia Kłodzka | 12.73 |
60 m M U12 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wojciech Kasprzak2015 | MKS MOS Wrocław | 8.86 |
| 2. | Edward Lasota2015 | GKS Start Długołęka | 9.08 |
| 3. | Igor Kępiński2016 | WKS Śląsk Wrocław | 9.12 |
| 4. | Tymoteusz Maj2016 | RUN4FUN Oleśnica | 9.13 |
| 5. | Wojciech Dziedzic2015 | MKS Siechnice | 9.36 |
| 6. | Aleksander Skóra2016 | KS AZS AWF Wrocław | 9.39 |
| 7. | Kajetan Mańkowski2015 | KL Ziemia Kłodzka | 10.07 |
60 m M U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Faliszewski2013 | RUN4FUN Oleśnica | 8.50 |
| 2. | Natanael Żelichowski2013 | RUN4FUN Oleśnica | 8.54 |
| 3. | Igor Ratajczak2014 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 8.69 |
| 4. | Oskar Wikluk2013 | KL Ziemia Kłodzka | 8.70 |
| 5. | Sebastaian Meller2014 | GKS Start Długołęka | 8.96 |
| 6. | Miłosz Radomski2014 | KL Ziemia Kłodzka | 9.38 |
60 m M U16 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Nowak2011 | RUN4FUN Oleśnica | 7.21 |
| 2. | Antoni Zamojski2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 7.64 |
| 3. | Franciszek Hajduk2012 | RUN4FUN Oleśnica | 7.74 |
| 4. | Benjamin Kret2011 | KS AZS AWF Wrocław | 7.90 |
| 5. | Oliwier Gierlitz2012 | RUN4FUN Oleśnica | 7.91 |
| 6. | Wojciech Kasprzak2011 | GKS Start Długołęka | 8.15 |
| 7. | Damian Dukiel2012 | WKS Śląsk Wrocław | 9.28 |
60 m M U8 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jerzy Błaszczuk2019 | MKS Siechnice | 10.98 |
| 2. | Wojciech Krawczuk2019 | WKS Śląsk Wrocław | 11.18 |
| 3. | Mikołaj Majchrzyk2019 | MKS Siechnice | 11.48 |
| 4. | Mateusz Dobrowolski2019 | LSA Team Siechnice | 11.67 |
| 5. | Stefan Juszczyszyn2019 | MKS Siechnice | 11.89 |
| 6. | Kacper Skrzypacz2019 | KS AZS AWF Wrocław | 12.76 |
| 7. | Grzegorz Ząbek2019 | KS AZS AWF Wrocław | 12.84 |
| 8. | Kacper Grzesiak2020 | niestowarzyszony | 14.77 |
200 m K U10 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Beksińska2017 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 33.82 |
| 2. | Zofia Stańco2018 | KL Ziemia Kłodzka | 39.57 |
| 3. | Anastazja Hałas2018 | MKS Siechnice | 40.38 |
200 m K U12 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Serbeńska2015 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 32.56 |
| 2. | Alicja Szewczyk2015 | GKS Start Długołęka | 33.26 |
| 3. | Aleksandra Grabarczyk2016 | MKS Siechnice | 34.03 |
| 4. | Iga Kamińska2015 | MKS Siechnice | 35.92 |
200 m K U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kaja Krzesińska2013 | RUN4FUN Oleśnica | 29.25 |
| 2. | Natalia Rudolf2013 | MKS Siechnice | 29.88 |
| 3. | Matylda Danel2014 | GKS Start Długołęka | 29.91 |
| 4. | Lena Rudolf2013 | MKS Siechnice | 30.41 |
200 m K U16 (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Sipurzyńska2011 | GKS Start Długołęka | 27.40 |
| 2. | Wiktoria Góra2011 | WKS Śląsk Wrocław | 27.65 |
| 3. | Agata Biazik2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 28.07 |
| 4. | Milena Broniszewska2012 | MKS Siechnice | 28.61 |
| 5. | Emilia Kula2012 | LSA Team Siechnice | 28.80 |
| 6. | Hanna Wajda2011 | GKS Start Długołęka | 28.81 |
| 7. | Hanna Jańska2012 | Wielkopolskie | 29.36 |
| 8. | Nadia Maćkowiak2011 | GKS Start Długołęka | 29.54 |
| 9. | Lena Zawadzka2011 | LSA Team Siechnice | 30.12 |
| 10. | Blanka Orzechowska2011 | niestowarzyszona (...) | 36.60 |
200 m M U10 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Paweł Pluciński2017 | MKS MOS Wrocław | 35.67 |
| 2. | Aleksander Lindner2018 | GKS Start Długołęka | 36.11 |
| 3. | Szymon Bontkiewicz2018 | KL Ziemia Kłodzka | 41.29 |
200 m M U12 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Igor Kępiński2016 | WKS Śląsk Wrocław | 30.43 |
| 2. | Tymoteusz Maj2016 | RUN4FUN Oleśnica | 31.02 |
| 3. | Tomasz Zawada2015 | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 31.59 |
| 4. | Szymon Dobrowolski2016 | LSA Team Siechnice | 34.17 |
200 m M U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Faliszewski2013 | RUN4FUN Oleśnica | 27.82 |
| 2. | Kajetan Żabiński2013 | GKS Start Długołęka | 28.59 |
| 3. | Jan Wójtowicz2014 | GKS Start Długołęka | 30.13 |
200 m M U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Nowak2011 | RUN4FUN Oleśnica | 23.74 |
| 2. | Franciszek Hajduk2012 | RUN4FUN Oleśnica | 25.85 |
| 3. | Benjamin Kret2011 | KS AZS AWF Wrocław | 26.12 |
| 4. | Frank Maczura2012 | WKS Śląsk Wrocław | 27.15 |
600 m K U12 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klaudia Mazur2015 | UKS przy SP Międzybórz | 1:58.44 |
| 2. | Alicja Rojek2016 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2:01.48 |
| 3. | Edyta Ostrowska2015 | GKS Start Długołęka | 2:01.65 |
| 4. | Milena Chajęcka2015 | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2:04.00 |
| 5. | Hanna Bułtralik2016 | WKS Śląsk Wrocław | 2:05.12 |
| 6. | Oliwia Siudzik2015 | MKS Siechnice | 2:07.54 |
| 7. | Kornelia Kwak2015 | M-G ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 2:08.81 |
| 8. | Martyna Gorczyca2016 | RUN4FUN Oleśnica | 2:09.23 |
| 9. | Milena Grzesiak2015 | UKS przy SP Międzybórz | 2:17.58 |
600 m K U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcelina Zawadzka2013 | LSA Team Siechnice | 1:51.11 |
| 2. | Nina Juszczyszyn2014 | MKS Siechnice | 1:51.99 |
| 3. | Jagoda Litwin2014 | GKS Start Długołęka | 1:52.32 |
| 4. | Maja Krzesińska2013 | RUN4FUN Oleśnica | 1:54.11 |
| 5. | Halina Antoszczyszyn2014 | M-G ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 1:54.18 |
| 6. | Matylda Danel2014 | GKS Start Długołęka | 1:57.68 |
600 m K U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Augustyn2012 | M-G ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 1:45.80 |
| 2. | Aleksandra Strouhal2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1:47.48 |
| 3. | Alicja Chuptyś2012 | WKS Śląsk Wrocław | 1:55.68 |
| 4. | Julia Majkut2012 | RUN4FUN Oleśnica | 1:58.51 |
| 5. | Natalia Duda2012 | KS AZS AWF Wrocław | 2:01.83 |
600 m M U12 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Kustra2015 | KS AZS AWF Wrocław | 1:49.67 |
| 2. | Adam Duda2015 | KS AZS AWF Wrocław | 1:50.39 |
| 3. | Maksymilian Grędysa2016 | LSA Team Siechnice | 1:55.84 |
| 4. | Kamil Nowak2015 | KS AZS AWF Wrocław () | 1:59.47 |
| 5. | Tomasz Kwiatkowski2015 | KS AZS AWF Wrocław | 2:04.07 |
| 6. | Franciszek Bontkiewicz2016 | KL Ziemia Kłodzka | 2:09.88 |
| 7. | Leon Stawiński2015 | KS AZS AWF Wrocław | 2:14.07 |
| 8. | Ignacy Leszczyński2016 | WKS Śląsk Wrocław | 2:16.21 |
| 9. | Tymon Świątek2016 | MKS Siechnice | 2:25.98 |
600 m M U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Filip Otwinowski2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1:41.16 |
| 2. | Milan Kostrzewski2013 | RUN4FUN Oleśnica | 1:45.49 |
| 3. | Adam Przybył2013 | GKS Start Długołęka | 1:47.80 |
| 4. | Ksawery Orpel2013 | UKS przy SP Międzybórz | 1:58.60 |
| 5. | Łukasz Grobelny2014 | MKS Siechnice | 2:01.43 |
| 6. | Miłosz Radomski2014 | KL Ziemia Kłodzka | 2:04.52 |
| 7. | Michał Jodkowski2014 | MKS Siechnice | 2:06.57 |
| 8. | Piotr Brodzisz2014 | WKS Śląsk Wrocław | 2:25.88 |
600 m M U16 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Gryma2012 | M-G ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 1:35.76 |
| 2. | Karol Grabowski2012 | M-G ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 1:38.68 |
| 3. | Emilian Buda2011 | RUN4FUN Oleśnica | 1:39.08 |
| 4. | Mikołaj Kastelik2012 | M-G ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 1:39.23 |
| 5. | Miłosz Grobelny2012 | MKS Siechnice | 1:39.59 |
| 6. | Wiktor Galimski2011 | GKS Start Długołęka | 1:53.50 |
Skok wzwyż K U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Liwia Burzyńska2014 | WKS Śląsk Wrocław | 1.45 |
| 1. | Blanka Wieczorek2014 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1.45 |
| 3. | Nina Juszczyszyn2014 | MKS Siechnice | 1.35 |
| 4. | Oleksandra Dmytrenko2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1.30 |
| 5. | Ariana Romaniuk2014 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1.25 |
| 6. | Wiktoria Alfawicka2014 | MKS Siechnice | 1.20 |
| 6. | Barbara Kozakowska2014 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1.20 |
| 8. | Natalia Otwinowska2014 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1.15 |
Skok wzwyż K U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Milena Kudlińska2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1.50 |
| 2. | Hanna Jańska2012 | Wielkopolskie | 1.40 |
| 3. | Julia Sierszyńska2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1.20 |
Skok wzwyż M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kazimierz Gładczak2014 | MKS MOS Wrocław | 1.40 |
Skok wzwyż M U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wojciech Brodzisz2011 | WKS Śląsk Wrocław | 1.54 |
| 1. | Tymoteusz Maryniak2011 | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 1.54 |
| 3. | Jakub Rejno2011 | WKS Śląsk Wrocław | 1.40 |
Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Kozłowska2013 | GKS Start Długołęka | 8.96 |
| 2. | Katarzyna Turajska2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 8.46 |
| 3. | Zuzanna Zelik2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 7.81 |
| 4. | Oliwia Puchała2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 7.80 |
| 5. | Izabela Rzyczkowska2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 7.11 |
| 6. | Liliana Kawecka2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 6.20 |
Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Milena Kudlińska2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 9.63 |
| 2. | Maria Muzyka2012 | RUN4FUN Oleśnica | 8.65 |
| 3. | Hanna Błaszczyk2012 | RUN4FUN Oleśnica | 7.07 |
| 4. | Zofia Kucharzak2012 | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 6.45 |
Pchnięcie kulą M U16 (5kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maksymilian Lendor2011 | GKS Start Długołęka | 8.42 |
| 2. | Damian Rydzak2012 | KL Ziemia Kłodzka | 8.13 |
Inne zawody w tym terminie
- Wielobojowe Zakończenie sezonu · Warszawa
- Wielobojowe Zakończenie Sezonu 2026 · Warszawa
- Mistrzostwa Okręgu LDK! U10,U12,U14 · Słupsk
- Letnie Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Grup Naborowych LDK! 2026. 6. Mityng Kwalifikacyjny POZLA · Przemyśl
- Otwarte Mistrzostwa Namysłowa w LA w kat.U14 i U16.Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego LZS w kat.U12 · Namysłów
- RK Athletics CUP – Wawerski cykl lekkoatletyczny – czwórbój lekkoatletyczny · Warszawa
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Liliana Kubacka
- Emilia Beksińska
- Aleksandra Sulikowska
- Aleksandra Olejnik
- Amelia Kręcisz
- Natalia Tchir
- Magdalena Wójcik
- Kaja Krzesińska
- Maja Krzesińska
- Alicja Chuptyś
- Lena Sipurzyńska
- Karolina Misiak
- Aleksandra Lenarcik
- Helena Szydłowska-Żak
- Jagoda Jacyna
- Jakub Zdunkiewicz
- Maksymilian Sierpiejko
- Oscar Kaczurba
- Wojciech Kasprzak
- Edward Lasota
- Igor Kępiński
- Jakub Faliszewski
- Natanael Żelichowski
- Igor Ratajczak
- Kacper Nowak
- Antoni Zamojski
- Franciszek Hajduk
- Jerzy Błaszczuk
- Wojciech Krawczuk
- Mikołaj Majchrzyk
- Zofia Stańco
- Anastazja Hałas
- Anna Serbeńska
- Alicja Szewczyk
- Aleksandra Grabarczyk
- Natalia Rudolf
- Matylda Danel
- Wiktoria Góra
- Agata Biazik
- Paweł Pluciński
- Aleksander Lindner
- Szymon Bontkiewicz
- Tymoteusz Maj
- Tomasz Zawada
- Kajetan Żabiński
- Jan Wójtowicz
- Benjamin Kret
- Klaudia Mazur
- Alicja Rojek
- Edyta Ostrowska
- Marcelina Zawadzka
- Nina Juszczyszyn
- Jagoda Litwin
- Hanna Augustyn
- Aleksandra Strouhal
- Jan Kustra
- Adam Duda
- Maksymilian Grędysa
- Filip Otwinowski
- Milan Kostrzewski
- Adam Przybył
- Mateusz Gryma
- Karol Grabowski
- Emilian Buda
- Liwia Burzyńska
- Blanka Wieczorek
- Milena Kudlińska
- Hanna Jańska
- Julia Sierszyńska
- Kazimierz Gładczak
- Wojciech Brodzisz
- Tymoteusz Maryniak
- Jakub Rejno
- Alicja Kozłowska
- Katarzyna Turajska
- Zuzanna Zelik
- Maria Muzyka
- Hanna Błaszczyk
- Maksymilian Lendor
- Damian Rydzak
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie 2026 - FINAŁ · 2026-09-19 · Chorzów
- Great Kids - Edycja jesienna · 2026-09-27 · Wrocław
- MITING ATHLETICS KIDS WEEKEND · 2026-09-13 · Lubin
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 60 m · 8 lat · dziewczęta
- 60 m · 8 lat · chłopcy
- 60 m · 9 lat · dziewczęta
- 60 m · 9 lat · chłopcy
- 600 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 1000 m · 10 lat · chłopcy
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 600 m · 10 lat · chłopcy
- 60 m · 10 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 600 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy
- 100 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 60 m · 14 lat · dziewczęta
- 100 m · 14 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · chłopcy