Letnie Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Grup Naborowych LDK! 2026. 6. Mityng Kwalifikacyjny POZLA – wyniki (26.09.2026, Przemyśl)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 133 startów 111 zawodników w 40 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Skok wzwyż K U14 (8 startujących) – wygrała Weronika Szerszeń z wynikiem 1.30; Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (8 startujących) – wygrała Gabriela Warchoł z wynikiem 11.16; 100 m K U14 (7 startujących) – wygrała Emilia Bereś z wynikiem 12.96. 129 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Maria Rygiel8.67
- 🥈 Katarzyna Rypyść9.51
- 🥉 Olga Dudek9.58
- 🥇 Dawid Pamuła8.92
- 🥈 Michał Burda9.17
- 🥉 Wojciech Bereś9.31
- 🥇 Katarzyna Uchman12.63
- 🥈 Magdalena Turek13.25
- 🥉 Maja Kozubal13.58
- 🥇 Emilia Bereś12.96
- 🥈 Maja Kandefer13.17
- 🥉 Maria Kozdęba13.38
- 🥇 Aleksander Grzywacz11.89
- 🥈 Jakub Król11.94
- 🥉 Oskar Bała11.97
- 🥇 Jan Piszko12.84
- 🥈 Kornel Krópicki13.28
- 🥉 Beniamin Tubielewicz14.00
- 🥇 Magdalena Turek27.50
- 🥈 Aneta Buciak28.21
- 🥇 Julian Nowak25.82
- 🥈 Franciszek Bugaj27.39
- 🥉 Kacper Wojdyła28.26
- 🥇 Maria Rygiel47.30
- 🥈 Zuzanna Młodowiec53.83
- 🥉 Katarzyna Rypyść54.64
- 🥇 Karolina Czernia43.25
- 🥈 Laura Faryj43.69
- 🥉 Maja Kandefer45.21
- 🥇 Ignacy Sajdak48.47
- 🥈 Philip Szydło50.02
- 🥉 Natan Staszewski52.50
- 🥇 Jan Piszko40.94
- 🥈 Antoni Gotfryd41.53
- 🥉 Fabian Molawka43.59
- 🥇 Maja Młynarczyk1:04.76
- 🥇 Maksymilian Stopa53.14
- 🥈 Kamil Broź54.83
- 🥇 Oliwia Radawiec1:56.64
- 🥈 Alicja Szelc2:02.88
- 🥉 Aleksandra Gazda2:08.48
- 🥇 Aleksandra Gołąb1:46.67
- 🥈 Alicja Nowotyńska1:52.09
- 🥉 Julia Niedziela2:00.56
- 🥇 Jakub Kuliński1:57.02
- 🥈 Przemysław Walerowicz1:58.55
- 🥇 Dawid Miazgowicz1:48.97
- 🥈 Karol Cebulak1:54.59
- 🥉 Leon Kowal2:05.72
- 🥇 Sabina Zając2:28.31
- 🥈 Daria Duduś2:44.74
- 🥇 Kamil Łuc2:18.47
- 🥇 Julia Liput3:22.27
- 🥈 Oliwia Cyboran3:39.90
- 🥉 Nikola Tracz3:46.12
- 🥇 Nikodem Fołta3:08.16
- 🥈 Damian Noskowicz4:11.95
- 🥇 Eliza Iluczyk4.28
- 🥈 Oliwia Sudoł3.98
- 🥉 Emilia Duduś3.85
- 🥇 Filip Rodzinka6.51
- 🥈 Alan Bąk5.91
- 🥉 Maksymilian Łukasik5.89
- 🥇 Agnieszka Hasiak1.30
- 🥇 Weronika Szerszeń1.30
- 🥈 Zuzanna Bury1.25
- 🥈 Maja Blicharz1.25
- 🥇 Szymon Turczyński1.65
- 🥇 Michał Wojdyła1.45
- 🥇 Gabriela Warchoł11.16
- 🥈 Danuta Bartłomowicz10.97
- 🥉 Laura Faryj10.06
- 🥇 Patrycja Koza10.45
- 🥈 Lena Wojciechowska8.13
- 🥇 Hlib Bychkov7.79
- 🥇 Błażej Mróz12.24
- 🥈 Kacper Mróz11.09
- 🥉 Mateusz Wojciechowski9.92
- 🥇 Martyna Tarczyńska28.89
- 🥇 Gabriela Warchoł26.66
- 🥈 Izabela Strzałka21.18
- 🥉 Danuta Bartłomowicz19.98
- 🥇 Patrycja Koza34.27
- 🥈 Lena Szydłowska26.91
- 🥉 Zofia Fugowska24.68
- 🥇 Michał Wojdyła34.98
- 🥈 Adam Kolasa17.07
- 🥉 Filip Kędzierski16.57
- 🥇 Kacper Mróz34.20
- 🥈 Aleks Kocyło33.32
- 🥉 Błażej Mróz29.49
- 🥇 Franciszek Bieńko44.61
- 🥇 Natalia Świeży28.30
- 🥇 Norbert Czepiel39.70
60 metrów K U12 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Rygiel2015 | KB Krościenko Wyżne | 8.67 |
| 2. | Katarzyna Rypyść2015 | KB Krościenko Wyżne | 9.51 |
| 3. | Olga Dudek2016 | KS Komunalni Sanok | 9.58 |
| 4. | Aleksandra Smycz2015 | CWKS Resovia Rzeszów | 9.80 |
| 5. | Gabriela Romanów2015 | CWKS Resovia Rzeszów | 9.93 |
60 metrów M U12 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dawid Pamuła2015 | KKL Stal Stalowa Wola | 8.92 |
| 2. | Michał Burda2017 | CWKS Resovia Rzeszów | 9.17 |
| 3. | Wojciech Bereś2015 | CWKS Resovia Rzeszów | 9.31 |
| 4. | Feliks Turek2016 | KB Krościenko Wyżne | 9.82 |
100 m K (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Katarzyna Uchman2010 | CWKS Resovia Rzeszów | 12.63 |
| 2. | Magdalena Turek2009 | CWKS Resovia Rzeszów | 13.25 |
| 3. | Maja Kozubal2011 | KB Krościenko Wyżne | 13.58 |
| 4. | Aneta Buciak2010 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 13.61 |
| 5. | Daria Wiśniewska2010 | CWKS Resovia Rzeszów | 13.79 |
| 6. | Julia Majkut2009 | MKS Stal Nowa Dęba | 13.82 |
100 m K U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Bereś2013 | CWKS Resovia Rzeszów | 12.96 |
| 2. | Maja Kandefer2013 | CWKS Resovia Rzeszów | 13.17 |
| 3. | Maria Kozdęba2013 | LKS Stal Mielec | 13.38 |
| 4. | Liliana Miciak2013 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 13.50 |
| 5. | Antonina Szurlej2014 | KB Krościenko Wyżne | 13.94 |
| 6. | Zofia Bek2013 | KB Krościenko Wyżne | 14.23 |
| 7. | Jowita Guz2014 | KKL Stal Stalowa Wola | 14.47 |
100 m M (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksander Grzywacz2009 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 11.89 |
| 2. | Jakub Król2012 | LKS Stal Mielec | 11.94 |
| 3. | Oskar Bała2010 | CWKS Resovia Rzeszów | 11.97 |
| 4. | Maksymilian Smotrycki2008 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 12.04 |
| 5. | Krystian Szostek2008 | CWKS Resovia Rzeszów | 12.14 |
| 6. | Maksymilian Łukasik2010 | CWKS Resovia Rzeszów | 12.17 |
100 m M U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Piszko2013 | KS Komunalni Sanok | 12.84 |
| 2. | Kornel Krópicki2013 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 13.28 |
| 3. | Beniamin Tubielewicz2014 | KKL Stal Stalowa Wola | 14.00 |
| 4. | Jakub Filipek2013 | CWKS Resovia Rzeszów | 14.04 |
200 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Magdalena Turek2009 | CWKS Resovia Rzeszów | 27.50 |
| 2. | Aneta Buciak2010 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 28.21 |
200 m M (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julian Nowak2010 | KB Krościenko Wyżne | 25.82 |
| 2. | Franciszek Bugaj2012 | LKS Stal Mielec | 27.39 |
| 3. | Kacper Wojdyła2012 | KB Krościenko Wyżne | 28.26 |
300 m K U12 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Rygiel2015 | KB Krościenko Wyżne | 47.30 |
| 2. | Zuzanna Młodowiec2015 | CWKS Resovia Rzeszów | 53.83 |
| 3. | Katarzyna Rypyść2015 | KB Krościenko Wyżne | 54.64 |
| 4. | Kaja Kostek2015 | KML Lubaczów | 57.98 |
300 m K U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karolina Czernia2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 43.25 |
| 2. | Laura Faryj2013 | KB Krościenko Wyżne | 43.69 |
| 3. | Maja Kandefer2013 | CWKS Resovia Rzeszów | 45.21 |
300 m M U12 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ignacy Sajdak2015 | CWKS Resovia Rzeszów | 48.47 |
| 2. | Philip Szydło2015 | KB Krościenko Wyżne | 50.02 |
| 3. | Natan Staszewski2015 | KB Krościenko Wyżne | 52.50 |
| 4. | Mikołaj Żdan2015 | KB Krościenko Wyżne | 54.32 |
| 5. | Marcel Bal2015 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 56.21 |
| 6. | Franciszek Czeladka2017 | KKL Stal Stalowa Wola | 57.90 |
300 m M U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Piszko2013 | KS Komunalni Sanok | 40.94 |
| 2. | Antoni Gotfryd2013 | LKS Stal Mielec | 41.53 |
| 3. | Fabian Molawka2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 43.59 |
| 4. | Adam Gazda2013 | MKS Stal Nowa Dęba | 44.41 |
| 5. | Filip Kędzierski2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 55.74 |
400 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Młynarczyk2010 | CWKS Resovia Rzeszów | 1:04.76 |
400 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maksymilian Stopa2007 | CWKS Resovia Rzeszów | 53.14 |
| 2. | Kamil Broź2010 | KML Lubaczów | 54.83 |
600 m K U12 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwia Radawiec2015 | KKL Stal Stalowa Wola | 1:56.64 |
| 2. | Alicja Szelc2015 | KKB MOSiR Krosno | 2:02.88 |
| 3. | Aleksandra Gazda2016 | KB Krościenko Wyżne | 2:08.48 |
| 4. | Wiktoria Folusiewicz2015 | KML Lubaczów | 2:17.24 |
600 m K U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Gołąb2014 | KB Krościenko Wyżne | 1:46.67 |
| 2. | Alicja Nowotyńska2014 | KKB MOSiR Krosno | 1:52.09 |
| 3. | Julia Niedziela2014 | MUKLA Dębica | 2:00.56 |
| 4. | Julia Szewc2013 | MUKLA Dębica | 2:00.58 |
| 5. | Wiktoria Pietrucha2013 | MUKLA Dębica | 2:11.99 |
| 6. | Zofia Myćka2014 | KS Komunalni Sanok | 2:15.78 |
600 m M U12 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Kuliński2015 | KKL Stal Stalowa Wola | 1:57.02 |
| 2. | Przemysław Walerowicz2015 | KKL Stal Stalowa Wola | 1:58.55 |
600 m M U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dawid Miazgowicz2014 | KKL Stal Stalowa Wola | 1:48.97 |
| 2. | Karol Cebulak2014 | MUKLA Dębica | 1:54.59 |
| 3. | Leon Kowal2014 | CWKS Resovia Rzeszów | 2:05.72 |
| 4. | Mateusz Gałużny2014 | KKL Stal Stalowa Wola | 2:08.55 |
800 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Sabina Zając2010 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2:28.31 |
| 2. | Daria Duduś2011 | MKS Stal Nowa Dęba | 2:44.74 |
800 m M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kamil Łuc2009 | MKS Stal Nowa Dęba | 2:18.47 |
1000 m K U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Liput2013 | KB Krościenko Wyżne | 3:22.27 |
| 2. | Oliwia Cyboran2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 3:39.90 |
| 3. | Nikola Tracz2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 3:46.12 |
1000 m M U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikodem Fołta2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 3:08.16 |
| 2. | Damian Noskowicz2013 | KML Lubaczów | 4:11.95 |
Skok w dal K (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Eliza Iluczyk2011 | KB Krościenko Wyżne | 4.28 |
| 2. | Oliwia Sudoł2012 | MKS Stal Nowa Dęba | 3.98 |
| 3. | Emilia Duduś2011 | MKS Stal Nowa Dęba | 3.85 |
Skok w dal M (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Filip Rodzinka2008 | CWKS Resovia Rzeszów | 6.51 |
| 2. | Alan Bąk2012 | LKS Stal Mielec | 5.91 |
| 3. | Maksymilian Łukasik2010 | CWKS Resovia Rzeszów | 5.89 |
| 4. | Maciej Charatonik2012 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 4.39 |
| 5. | Kacper Wojdyła2012 | KB Krościenko Wyżne | 4.36 |
Skok wzwyż K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agnieszka Hasiak2010 | KB Krościenko Wyżne | 1.30 |
Skok wzwyż K U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Weronika Szerszeń2013 | MUKLA Dębica | 1.30 |
| 2. | Zuzanna Bury2014 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1.25 |
| 2. | Maja Blicharz2015 | KKL Stal Stalowa Wola | 1.25 |
| 2. | Milena Czapor2013 | KB Krościenko Wyżne | 1.25 |
| 2. | Wiktoria Stadnik2013 | KS Komunalni Sanok | 1.25 |
| 6. | Wiktoria Pietrucha2013 | MUKLA Dębica | 1.20 |
| 6. | Julia Szewc2013 | MUKLA Dębica | 1.20 |
| 8. | Nikola Nycz2013 | KS Komunalni Sanok | 1.10 |
Skok wzwyż M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Turczyński2012 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1.65 |
Skok wzwyż M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Wojdyła2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 1.45 |
Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Warchoł2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 11.16 |
| 2. | Danuta Bartłomowicz2013 | MKS Stal Nowa Dęba | 10.97 |
| 3. | Laura Faryj2013 | KB Krościenko Wyżne | 10.06 |
| 4. | Izabela Strzałka2013 | MUKLA Dębica | 9.25 |
| 5. | Amelia Wolska2013 | MUKLA Dębica | 8.31 |
| 6. | Amelia Pelczar2013 | KB Krościenko Wyżne | 8.21 |
| 7. | Anna Kolasińska2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 6.87 |
| 8. | Zuzanna Bury2014 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 5.88 |
Pchnięcie kulą K U18 (3kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patrycja Koza2011 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 10.45 |
| 2. | Lena Wojciechowska2011 | KML Lubaczów | 8.13 |
Pchnięcie kulą M U14 (4kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hlib Bychkov2013 | KB Krościenko Wyżne | 7.79 |
Pchnięcie kulą M U18 (5kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Błażej Mróz2010 | MUKLA Dębica | 12.24 |
| 2. | Kacper Mróz2010 | MUKLA Dębica | 11.09 |
| 3. | Mateusz Wojciechowski2011 | KML Lubaczów | 9.92 |
Rzut dyskiem K (1kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Martyna Tarczyńska2010 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 28.89 |
Rzut dyskiem K U14 (0.75kg) (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Warchoł2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 26.66 |
| 2. | Izabela Strzałka2013 | MUKLA Dębica | 21.18 |
| 3. | Danuta Bartłomowicz2013 | MKS Stal Nowa Dęba | 19.98 |
| 4. | Amelia Wolska2013 | MUKLA Dębica | 18.89 |
| 5. | Anna Kolasińska2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 17.26 |
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patrycja Koza2011 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 34.27 |
| 2. | Lena Szydłowska2012 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 26.91 |
| 3. | Zofia Fugowska2012 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 24.68 |
Rzut dyskiem M U14 (0.75 kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Wojdyła2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 34.98 |
| 2. | Adam Kolasa2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 17.07 |
| 3. | Filip Kędzierski2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 16.57 |
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Mróz2010 | MUKLA Dębica | 34.20 |
| 2. | Aleks Kocyło2010 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 33.32 |
| 3. | Błażej Mróz2010 | MUKLA Dębica | 29.49 |
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bieńko2008 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 44.61 |
Rzut oszczepem K U18 (500) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Świeży2009 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 28.30 |
Rzut oszczepem M U18 (700) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Norbert Czepiel2009 | KB Krościenko Wyżne | 39.70 |
Inne zawody w tym terminie
- Wielobojowe Zakończenie sezonu · Warszawa
- Wielobojowe Zakończenie Sezonu 2026 · Warszawa
- Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wrocławskiego w LA dzieci - XXI PIKNIK LA · Długołęka
- Mistrzostwa Okręgu LDK! U10,U12,U14 · Słupsk
- Otwarte Mistrzostwa Namysłowa w LA w kat.U14 i U16.Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego LZS w kat.U12 · Namysłów
- RK Athletics CUP – Wawerski cykl lekkoatletyczny – czwórbój lekkoatletyczny · Warszawa
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Maria Rygiel
- Katarzyna Rypyść
- Olga Dudek
- Dawid Pamuła
- Michał Burda
- Wojciech Bereś
- Katarzyna Uchman
- Magdalena Turek
- Maja Kozubal
- Emilia Bereś
- Maja Kandefer
- Maria Kozdęba
- Aleksander Grzywacz
- Jakub Król
- Oskar Bała
- Jan Piszko
- Kornel Krópicki
- Beniamin Tubielewicz
- Aneta Buciak
- Julian Nowak
- Franciszek Bugaj
- Kacper Wojdyła
- Zuzanna Młodowiec
- Karolina Czernia
- Laura Faryj
- Ignacy Sajdak
- Philip Szydło
- Natan Staszewski
- Antoni Gotfryd
- Fabian Molawka
- Maja Młynarczyk
- Maksymilian Stopa
- Kamil Broź
- Oliwia Radawiec
- Alicja Szelc
- Aleksandra Gazda
- Aleksandra Gołąb
- Alicja Nowotyńska
- Julia Niedziela
- Jakub Kuliński
- Przemysław Walerowicz
- Dawid Miazgowicz
- Karol Cebulak
- Leon Kowal
- Sabina Zając
- Daria Duduś
- Kamil Łuc
- Julia Liput
- Oliwia Cyboran
- Nikola Tracz
- Nikodem Fołta
- Damian Noskowicz
- Eliza Iluczyk
- Oliwia Sudoł
- Emilia Duduś
- Filip Rodzinka
- Alan Bąk
- Maksymilian Łukasik
- Agnieszka Hasiak
- Weronika Szerszeń
- Zuzanna Bury
- Maja Blicharz
- Milena Czapor
- Wiktoria Stadnik
- Szymon Turczyński
- Michał Wojdyła
- Gabriela Warchoł
- Danuta Bartłomowicz
- Patrycja Koza
- Lena Wojciechowska
- Hlib Bychkov
- Błażej Mróz
- Kacper Mróz
- Mateusz Wojciechowski
- Martyna Tarczyńska
- Izabela Strzałka
- Lena Szydłowska
- Zofia Fugowska
- Adam Kolasa
- Filip Kędzierski
- Aleks Kocyło
- Franciszek Bieńko
- Natalia Świeży
- Norbert Czepiel
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie 2026 - FINAŁ · 2026-09-19 · Chorzów
- 5. Mityng Kwalifikacyjny POZLA 2026 · 2026-09-12 · Sanok
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 60 m · 9 lat · chłopcy
- 100 m · 10 lat · dziewczęta
- 600 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 100 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 100 m · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 600 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 100 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 1000 m · 13 lat · dziewczęta
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy
- 100 m · 14 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 100 m · 15 lat · dziewczęta