RK Athletics CUP – Wawerski cykl lekkoatletyczny – czwórbój lekkoatletyczny – wyniki (26.09.2026, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 71 startów 71 zawodników w 11 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 300m K U12 (16 startujących) – wygrała Urszula Antczak z wynikiem 55.73; 300m M U12 (10 startujących) – wygrał Aleksander Zbiejcik z wynikiem 53.65; 300m K U14 (8 startujących) – wygrała Natalia Nietubyć z wynikiem 54.06. 71 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Maria Stankiewicz40.42
- 🥈 Amelia Chowaniec42.18
- 🥉 Hanna Łopieńska42.86
- 🥇 Zofia Jukowska41.21
- 🥈 Maja Madej41.88
- 🥉 Sara Oleńska43.52
- 🥇 Jan Szewczyk41.09
- 🥈 Teodor Baiński41.66
- 🥉 Mikołaj Iwaszko42.96
- 🥇 Kuba Kuczewski40.37
- 🥈 Stanisław Wołyńczyk44.90
- 🥉 Leon Zalewski45.28
- 🥇 Pola Szopa1:01.35
- 🥈 Irenka Dominik1:08.88
- 🥇 Urszula Antczak55.73
- 🥈 Lilianna Klimkowska56.43
- 🥉 Krystyna Helena Czelej57.93
- 🥇 Natalia Nietubyć54.06
- 🥈 Lilla Sobieraj55.62
- 🥉 Natalia Anasiewicz59.75
- 🥇 Emilia Depta51.32
- 🥈 Alicja Bach53.34
- 🥉 Kimali Santasouk1:04.89
- 🥇 Nikodem Placek1:00.44
- 🥈 Marcel Michalski1:02.24
- 🥉 Tymon Szlegier1:03.12
- 🥇 Aleksander Zbiejcik53.65
- 🥈 Antoni Baryłka57.10
- 🥉 Wawrzyniec Baiński57.39
- 🥇 Miłosz Iwaszko51.62
- 🥈 Władysław Sabat51.94
- 🥉 Julian Rolbiecki54.18
200m K U10 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Stankiewicz2018 | RK Athletics Warszawa | 40.42 |
| 2. | Amelia Chowaniec2018 | RK Athletics Warszawa | 42.18 |
| 3. | Hanna Łopieńska2018 | — | 42.86 |
| 4. | Monika Janczarek2018 | RK Athletics | 45.25 |
| 5. | Antonina Grams2018 | — | 46.44 |
| 6. | Barbara Olszewska2018 | RK Athletics | 49.72 |
200m K U8 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Jukowska2019 | — | 41.21 |
| 2. | Maja Madej2019 | — | 41.88 |
| 3. | Sara Oleńska2019 | — | 43.52 |
| 4. | Marianna Baryłka2019 | — | 46.72 |
| 5. | Kamila Spaleniak2019 | RK Athletics | 52.26 |
200m M U10 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Szewczyk2018 | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 41.09 |
| 2. | Teodor Baiński2018 | — | 41.66 |
| 3. | Mikołaj Iwaszko2018 | — | 42.96 |
200m M U8 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kuba Kuczewski2019 | RK Athletics | 40.37 |
| 2. | Stanisław Wołyńczyk2019 | RK Athletics | 44.90 |
| 3. | Leon Zalewski2019 | RK Athletics | 45.28 |
| 4. | Jędrzej Szewczyk2020 | — | 46.70 |
| 5. | Julian Sieraj2019 | — | 47.58 |
| 6. | Franciszek Baryłka2022 | — | 1:14.00 |
300m K U10 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Szopa2017 | RK Athletics Warszawa | 1:01.35 |
| 2. | Irenka Dominik2017 | — | 1:08.88 |
300m K U12 (16)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Urszula Antczak2015 | RK Athletics Warszawa | 55.73 |
| 2. | Lilianna Klimkowska2015 | RK Athletics Warszawa | 56.43 |
| 3. | Krystyna Helena Czelej2016 | — | 57.93 |
| 4. | Zuzanna Brzezińska2015 | Warszawska Akademia LA | 58.27 |
| 5. | Julia Ubysz2016 | — | 1:04.22 |
| 6. | Arlena Czerniewska2015 | RK Athletics | 1:06.12 |
| 7. | Keomi Santasouk2016 | RK Athletics | 1:06.39 |
| 8. | Liliana John2016 | RK Athletics | 1:06.44 |
| 9. | Zuzanna Filipkowska2016 | RK Athletics Warszawa | 1:07.03 |
| 10. | Maja Klusek2015 | RK Athletics Warszawa | 1:07.36 |
300m K U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Nietubyć2013 | RK Athletics Warszawa | 54.06 |
| 2. | Lilla Sobieraj2014 | RK Athletics Warszawa | 55.62 |
| 3. | Natalia Anasiewicz2014 | RK Athletics Warszawa | 59.75 |
| 4. | Karolina Szerszeń2013 | — | 1:00.89 |
| 5. | Maja Buczkowska2014 | RK Athletics | 1:03.39 |
| 6. | Helena Aanstoot2013 | — | 1:04.54 |
| 7. | Weronika Wereszczyńska2014 | RK Athletics Warszawa | 1:05.68 |
| 8. | Ewa Rohun2014 | — | 1:13.89 |
300m K U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Depta2012 | RK Athletics Warszawa | 51.32 |
| 2. | Alicja Bach2012 | RK Athletics Warszawa | 53.34 |
| 3. | Kimali Santasouk2012 | — | 1:04.89 |
300m M U10 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikodem Placek2017 | — | 1:00.44 |
| 2. | Marcel Michalski2017 | RK Athletics Warszawa | 1:02.24 |
| 3. | Tymon Szlegier2017 | RK Athletics | 1:03.12 |
| 4. | Bartosz Buczkowski2017 | — | 1:07.14 |
| 5. | Jan Poole2017 | — | 1:11.96 |
300m M U12 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksander Zbiejcik2015 | — | 53.65 |
| 2. | Antoni Baryłka2016 | — | 57.10 |
| 3. | Wawrzyniec Baiński2016 | — | 57.39 |
| 4. | Krzysztof Giska2016 | — | 58.72 |
| 5. | Antoni Bitner2016 | — | 59.65 |
| 6. | Aleksander Jukowski2015 | — | 1:02.76 |
| 7. | Antoni Kuca-Świderski2016 | — | 1:04.15 |
| 8. | Hanna Młot2015 | — | 1:04.56 |
| 9. | Leon Bondara2016 | RK Athletics | 1:08.45 |
| 10. | Krzysztof Spaleniak2016 | RK Athletics | 1:09.78 |
300m M U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Miłosz Iwaszko2013 | — | 51.62 |
| 2. | Władysław Sabat2014 | RK Athletics Warszawa | 51.94 |
| 3. | Julian Rolbiecki2013 | RK Athletics | 54.18 |
| 4. | Iwo Kosman2014 | RK Athletics Warszawa | 56.81 |
| 5. | Jan Kuca-Świderski2014 | — | 57.09 |
| 6. | Kazimierz Rutkowski2014 | RK Athletics | 59.44 |
| 7. | Mikołaj Rohun2014 | — | 1:12.38 |
Inne zawody w tym terminie
- Wielobojowe Zakończenie sezonu · Warszawa
- Wielobojowe Zakończenie Sezonu 2026 · Warszawa
- Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wrocławskiego w LA dzieci - XXI PIKNIK LA · Długołęka
- Mistrzostwa Okręgu LDK! U10,U12,U14 · Słupsk
- Letnie Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Grup Naborowych LDK! 2026. 6. Mityng Kwalifikacyjny POZLA · Przemyśl
- Otwarte Mistrzostwa Namysłowa w LA w kat.U14 i U16.Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego LZS w kat.U12 · Namysłów
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Maria Stankiewicz
- Amelia Chowaniec
- Hanna Łopieńska
- Zofia Jukowska
- Maja Madej
- Sara Oleńska
- Jan Szewczyk
- Teodor Baiński
- Mikołaj Iwaszko
- Kuba Kuczewski
- Stanisław Wołyńczyk
- Leon Zalewski
- Pola Szopa
- Irenka Dominik
- Urszula Antczak
- Lilianna Klimkowska
- Krystyna Helena Czelej
- Natalia Nietubyć
- Lilla Sobieraj
- Natalia Anasiewicz
- Emilia Depta
- Alicja Bach
- Kimali Santasouk
- Nikodem Placek
- Marcel Michalski
- Tymon Szlegier
- Aleksander Zbiejcik
- Antoni Baryłka
- Wawrzyniec Baiński
- Miłosz Iwaszko
- Władysław Sabat
- Julian Rolbiecki
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 7 runda · 2026-09-20 · Warszawa
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 300 m · 9 lat · dziewczęta
- 300 m · 9 lat · chłopcy
- 300 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · dziewczęta