Warszawska Liga Biegowa 2024 - 1 runda – wyniki (11.02.2024, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 357 startów 262 zawodników w 28 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (84 startujących) – wygrała Natalia Kowalczyk z wynikiem 8.45; 60 m · mężczyźni (63 startujących) – wygrał Mateusz Dymek z wynikiem 8.54; 300 m · kobiety (52 startujących) – wygrała Natalia Kowalczyk z wynikiem 45.18. 241 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Natalia Kowalczyk8.45
- 🥈 Michalina Staniak8.62
- 🥉 Julia Kochańska8.73
- 🥇 Kacper Makowski9.65
- 🥈 Oliwier Makowski9.73
- 🥇 Mateusz Dymek8.54
- 🥈 Bartosz Długosielski8.56
- 🥉 Błażej Wójciński8.60
- 🥇 Julia Gąsior8.91
- 🥇 Mishel Khramtsova8.99
- 🥈 Maja Prokopiak9.28
- 🥉 Iga Rachwał9.47
- 🥇 Franciszek Safiański9.10
- 🥈 Władysław Adamczyk9.55
- 🥉 Stefan Jarski10.18
- 🥇 Gabriela Izdebska8.60
- 🥈 Laura Stępniak8.70
- 🥉 Kaja Królikowska8.92
- 🥇 Jakub Graniak8.58
- 🥈 Gabriel Wolski9.33
- 🥉 Antoni Bagiński9.65
- 🥇 Mikołaj Kęciek8.53
- 🥈 Kasjan Królikowski8.81
- 🥉 Michał Dziedzic10.93
- 🥇 Lena Zaborowska8.70
- 🥇 Antonina Karol8.70
- 🥉 Julia Rybak9.74
- 🥇 Stefan Wnuszyński9.33
- 🥇 Natalia Kowalczyk45.18
- 🥈 Julia Gąsior48.08
- 🥉 Liliana Gas48.18
- 🥇 Kacper Syguła41.49
- 🥈 Miłosz Brudziński44.10
- 🥉 Bolesław Janusz Dubrawski48.20
- 🥇 Pola Antczak53.40
- 🥈 Maja Czernik53.71
- 🥉 Lea Vasileva53.89
- 🥇 Kacper Kuczyński54.53
- 🥈 Stefan Jarski59.50
- 🥉 Ivo Vasilev1:00.49
- 🥇 Nikodem Jaczyński44.38
- 🥈 Alan Świostek48.16
- 🥉 Paweł Małowiejski48.66
- 🥇 Gabriela Izdebska47.52
- 🥈 Emilia Pawlukojć47.75
- 🥉 Kaja Królikowska48.73
- 🥇 Kamil Kopyt44.14
- 🥈 Kasjan Królikowski47.00
- 🥇 Joanna Lutomirska46.25
- 🥈 Maja Trojanowska46.51
- 🥉 Lena Zambrowska47.42
- 🥇 Elżbieta Swat2:08.06
- 🥈 Bianka Dybowska2:09.80
- 🥉 Wiktoria Wrońska2:16.09
- 🥇 Kacper Syguła1:43.81
- 🥈 Michał Szadkowski2:00.27
- 🥇 Klara Pawlukojć1:53.15
- 🥈 Oliwia Klaudia Śliwińska2:01.39
- 🥇 Agata Tomalska2:36.57
- 🥇 Aleksandra Turulska1:55.71
- 🥇 Alan Świostek2:15.11
- 🥇 Łucja Gryszpanowicz2:04.23
- 🥈 Matylda Rogacewicz2:18.47
- 🥇 Julia Drabik2:15.24
- 🥇 Alicja Burakowska1:55.92
60 m · kobiety (84)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Kowalczyk2010 | KS AZS AWF Warszawa | 8.45 |
| 2. | Michalina Staniak2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.62 |
| 3. | Julia Kochańska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.73 |
| 3. | Hanna Karolina Frycze2010 | — | 8.73 |
| 5. | Klaudia Komorowska2011 | Warszawska Akademia LA | 8.92 |
| 6. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 8.94 |
| 6. | Kaja Kołakowska2011 | — | 8.94 |
| 8. | Malina Puchalska2012 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.97 |
| 9. | Agata Moszumańska2012 | Warszawska Akademia LA | 9.10 |
| 10. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 9.11 |
60 m · Mazovia ProActiv Ciechanów (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Makowski2015 | Mazovia ProActiv Ciechanów | 9.65 |
| 2. | Oliwier Makowski2013 | Mazovia ProActiv Ciechanów | 9.73 |
60 m · mężczyźni (63)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Dymek2010 | — | 8.54 |
| 2. | Bartosz Długosielski2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.56 |
| 3. | Błażej Wójciński2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.60 |
| 4. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 8.94 |
| 5. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 8.98 |
| 6. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 9.02 |
| 6. | Stanisław Jerzy Pikulski2013 | — | 9.02 |
| 8. | Julian Kontny2012 | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 9.05 |
| 9. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 9.11 |
| 9. | Bolesław Janusz Dubrawski2010 | — | 9.11 |
60 m · MKS Marcovia Marki (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 8.91 |
60 m · U12 (18)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mishel Khramtsova2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.99 |
| 2. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.28 |
| 3. | Iga Rachwał2014 | UKS LA Basket Warszawa | 9.47 |
| 4. | Adela Mosakowska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.51 |
| 5. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 9.76 |
| 6. | Natalia Świder2013 | Fit Camp Warszawa | 9.77 |
| 7. | Antonina Chabierska2014 | Kuma Run Warszawa | 9.84 |
| 8. | Lea Vasileva2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.91 |
| 9. | Hanna Batory2014 | UKS Filipides Teresin | 9.96 |
| 10. | Barbara Lenkiewicz2013 | Warszawska Akademia LA | 10.07 |
60 m · U12 (16)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Safiański2013 | UKS Herkules Sulejówek | 9.10 |
| 2. | Władysław Adamczyk2015 | KS AZS AWF Warszawa | 9.55 |
| 3. | Stefan Jarski2015 | RK Athletics Warszawa | 10.18 |
| 4. | Kajetan Szczepański2014 | AZS-AWF Warszawa | 10.27 |
| 5. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 10.35 |
| 6. | Filip Majcher2014 | KS Atak Agrykola Warszawa | 10.68 |
| 7. | Leon Jurczak2014 | RK Athletics Warszawa | 10.72 |
| 8. | Jan Dutkowski2016 | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 10.97 |
| 9. | Ivo Vasilev2016 | KS AZS AWF Warszawa | 11.17 |
| 10. | Franciszek Piórkowski2015 | KS AZS AWF Warszawa | 11.28 |
60 m · U14 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Izdebska2011 | RK Athletics Warszawa | 8.60 |
| 2. | Laura Stępniak2011 | RK Athletics Warszawa | 8.70 |
| 3. | Kaja Królikowska2012 | MKS Polonia Warszawa | 8.92 |
| 4. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 9.07 |
| 5. | Nadia Szopa2012 | RK Athletics Warszawa | 9.43 |
| 6. | Róża Leśniak2012 | MKS Polonia Warszawa | 9.46 |
| 7. | Oliwia Pasieczna2011 | UKS Herkules Sulejówek | 9.61 |
| 8. | Klara Królikowska2012 | MKS Polonia Warszawa | 10.03 |
| 9. | Malwina Głowiak2012 | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 11.66 |
60 m · U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Graniak2011 | KS AZS AWF Warszawa | 8.58 |
| 2. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 9.33 |
| 3. | Antoni Bagiński2012 | Warszawska Akademia LA | 9.65 |
| 4. | Stanisław Lasocki2012 | KS Ciechan Ciechanów | 10.02 |
60 m · U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mikołaj Kęciek2010 | Akademia DIEGO Skierniewice | 8.53 |
| 2. | Kasjan Królikowski2010 | MKS Polonia Warszawa | 8.81 |
| 3. | Michał Dziedzic2010 | Akademia DIEGO Skierniewice | 10.93 |
60 m · U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Zaborowska2010 | Mazovia ProActiv Ciechanów | 8.70 |
| 1. | Antonina Karol2010 | KS Zawkrze Mława | 8.70 |
| 3. | Julia Rybak2010 | KS Ciechan Ciechanów | 9.74 |
60 m · UKS LA BASKET WARSZAWA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Stefan Wnuszyński2013 | UKS LA Basket Warszawa | 9.33 |
300 m · kobiety (52)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Kowalczyk2010 | KS AZS AWF Warszawa | 45.18 |
| 2. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 48.08 |
| 3. | Liliana Gas2010 | UKS LA Basket Warszawa | 48.18 |
| 4. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 48.78 |
| 5. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 49.05 |
| 6. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 49.24 |
| 7. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 51.09 |
| 8. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 51.22 |
| 9. | Alicja Łukasik2012 | RK Athletics Warszawa | 51.55 |
| 10. | Aleksandra Zofia Pleszkun2010 | — | 51.62 |
300 m · mężczyźni (39)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Syguła2011 | OKS Skra Warszawa | 41.49 |
| 2. | Miłosz Brudziński2010 | UKS Herkules Sulejówek | 44.10 |
| 3. | Bolesław Janusz Dubrawski2010 | — | 48.20 |
| 4. | Wiktor Bartosz Trębicki2011 | — | 49.47 |
| 5. | Kamil Grabowski2011 | ParaSportowi | 50.71 |
| 6. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 51.00 |
| 7. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 51.81 |
| 8. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 52.13 |
| 9. | Mateusz Kułak2011 | — | 52.58 |
| 10. | Aleksander Ojeda-Filipow2013 | — | 52.84 |
300 m · U12 (17)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 53.40 |
| 2. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 53.71 |
| 3. | Lea Vasileva2013 | KS AZS AWF Warszawa | 53.89 |
| 4. | Zofia Bocheńska2014 | UKS Wawer Warszawa | 54.05 |
| 5. | Zofia Olszewska2014 | RK Athletics Warszawa | 54.06 |
| 6. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 54.56 |
| 7. | Barbara Lenkiewicz2013 | Warszawska Akademia LA | 55.62 |
| 8. | Hanna Batory2014 | UKS Filipides Teresin | 56.59 |
| 9. | Maja Koblowska2013 | Warszawska Akademia LA | 57.21 |
| 10. | Kaja Przybyszewska2014 | RK Athletics Warszawa | 57.40 |
300 m · U12 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 54.53 |
| 2. | Stefan Jarski2015 | RK Athletics Warszawa | 59.50 |
| 3. | Ivo Vasilev2016 | KS AZS AWF Warszawa | 1:00.49 |
| 4. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 1:00.68 |
| 5. | Leon Jurczak2014 | RK Athletics Warszawa | 1:02.16 |
| 6. | Filip Majcher2014 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:07.61 |
| 7. | Maciej Mielnik2015 | Warszawska Akademia LA | 1:08.19 |
300 m · U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikodem Jaczyński2011 | UKS Orzełki Warszawa | 44.38 |
| 2. | Alan Świostek2012 | UKS Technik Radom | 48.16 |
| 3. | Paweł Małowiejski2011 | RK Athletics Warszawa | 48.66 |
| 4. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 49.22 |
| 5. | Andrzej Galiński2012 | Legia Warszawa | 50.57 |
| 6. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 51.05 |
| 7. | Stanisław Lasocki2012 | KS Ciechan Ciechanów | 54.75 |
| 8. | Michał Szeler2012 | KS Atleta Warszawa | 57.05 |
300 m · U14 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Izdebska2011 | RK Athletics Warszawa | 47.52 |
| 2. | Emilia Pawlukojć2011 | UKS MTE Milanówek | 47.75 |
| 3. | Kaja Królikowska2012 | MKS Polonia Warszawa | 48.73 |
| 4. | Laura Stępniak2011 | RK Athletics Warszawa | 49.09 |
| 5. | Julia Kochańska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 49.26 |
| 6. | Klara Królikowska2012 | MKS Polonia Warszawa | 52.62 |
| 7. | Teresa Jarska2011 | RK Athletics Warszawa | 52.99 |
| 8. | Nadia Szopa2012 | RK Athletics Warszawa | 53.23 |
| 9. | Lena Kruglińska2011 | Warszawska Akademia LA | 55.14 |
| 10. | Antonina Mazur2012 | UKS Herkules Sulejówek | 56.96 |
300 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kamil Kopyt2010 | KS AZS AWF Warszawa | 44.14 |
| 2. | Kasjan Królikowski2010 | MKS Polonia Warszawa | 47.00 |
300 m · U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Lutomirska2010 | UKS LA Basket Warszawa | 46.25 |
| 2. | Maja Trojanowska2010 | KS AZS AWF Warszawa | 46.51 |
| 3. | Lena Zambrowska2010 | KS AZS AWF Warszawa | 47.42 |
| 4. | Anna MAJ Magdalena2010 | UKS Orzełki Warszawa | 47.94 |
600 m · 11-12 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Elżbieta Swat2013 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 2:08.06 |
| 2. | Bianka Dybowska2012 | Warszawska Akademia LA | 2:09.80 |
| 3. | Wiktoria Wrońska2012 | — | 2:16.09 |
600 m · 12-13 lat (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Syguła2011 | OKS Skra Warszawa | 1:43.81 |
| 2. | Michał Szadkowski2012 | MKS Tempo Kęty | 2:00.27 |
600 m · 13-14 lat (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klara Pawlukojć2011 | Ducla Academy Warszawa | 1:53.15 |
| 2. | Oliwia Klaudia Śliwińska2011 | — | 2:01.39 |
600 m · KS Ciechan Ciechanów (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Tomalska2013 | KS Ciechan Ciechanów | 2:36.57 |
600 m · U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Turulska2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 1:55.71 |
600 m · U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alan Świostek2012 | UKS Technik Radom | 2:15.11 |
600 m · U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łucja Gryszpanowicz2011 | RK Athletics Warszawa | 2:04.23 |
| 2. | Matylda Rogacewicz2012 | Warszawska Akademia LA | 2:18.47 |
600 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Drabik2010 | UKS LA Basket Warszawa | 2:15.24 |
600 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Burakowska2011 | Warszawska Akademia LA | 1:55.92 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Natalia Kowalczyk
- Michalina Staniak
- Julia Kochańska
- Hanna Karolina Frycze
- Kacper Makowski
- Oliwier Makowski
- Mateusz Dymek
- Bartosz Długosielski
- Błażej Wójciński
- Julia Gąsior
- Mishel Khramtsova
- Maja Prokopiak
- Iga Rachwał
- Franciszek Safiański
- Władysław Adamczyk
- Stefan Jarski
- Gabriela Izdebska
- Laura Stępniak
- Kaja Królikowska
- Jakub Graniak
- Gabriel Wolski
- Antoni Bagiński
- Mikołaj Kęciek
- Kasjan Królikowski
- Michał Dziedzic
- Lena Zaborowska
- Antonina Karol
- Julia Rybak
- Stefan Wnuszyński
- Liliana Gas
- Kacper Syguła
- Miłosz Brudziński
- Bolesław Janusz Dubrawski
- Pola Antczak
- Maja Czernik
- Lea Vasileva
- Kacper Kuczyński
- Ivo Vasilev
- Nikodem Jaczyński
- Alan Świostek
- Paweł Małowiejski
- Emilia Pawlukojć
- Kamil Kopyt
- Joanna Lutomirska
- Maja Trojanowska
- Lena Zambrowska
- Elżbieta Swat
- Bianka Dybowska
- Wiktoria Wrońska
- Michał Szadkowski
- Klara Pawlukojć
- Oliwia Klaudia Śliwińska
- Agata Tomalska
- Aleksandra Turulska
- Łucja Gryszpanowicz
- Matylda Rogacewicz
- Julia Drabik
- Alicja Burakowska
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Biegowa 2024 - 2 runda · 2024-02-25 · Warszawa