Warszawska Liga Biegowa 2024 - 2 runda – wyniki (25.02.2024, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 391 startów 291 zawodników w 24 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (85 startujących) – wygrała Michalina Staniak z wynikiem 8.47; 60 m · mężczyźni (66 startujących) – wygrał Bartosz Długosielski z wynikiem 8.64; 300 m · kobiety (57 startujących) – wygrała Julia Gąsior z wynikiem 47.28. 260 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Michalina Staniak8.47
- 🥈 Natalia Kowalczyk8.48
- 🥉 Julia Kochańska8.63
- 🥇 Julian Kontny8.94
- 🥇 Bartosz Długosielski8.64
- 🥈 Jan Marek Senk8.70
- 🥉 Antoni Robert Ostrowski8.72
- 🥇 Lena Kraszewska9.24
- 🥈 Maja Prokopiak9.32
- 🥉 Pola Antczak9.34
- 🥇 Franciszek Safiański9.26
- 🥈 Władysław Adamczyk9.59
- 🥉 Stanisław Sołtan9.76
- 🥇 Gabriela Izdebska8.55
- 🥈 Laura Stępniak8.60
- 🥉 Malina Puchalska8.72
- 🥇 Jakub Graniak8.52
- 🥈 Błażej Dwórznik9.06
- 🥉 Antoni Bagiński9.53
- 🥇 Mikołaj Kęciek8.55
- 🥈 Kasjan Królikowski8.56
- 🥇 Zofia Chalaba8.75
- 🥈 Anna MAJ Magdalena9.07
- 🥉 Julia Rybak9.63
- 🥇 Julia Gąsior47.28
- 🥈 Alicja Antoniak47.40
- 🥉 Natalia Śmigiera48.57
- 🥇 Miłosz Brudziński43.26
- 🥈 Wiktor Bartosz Trębicki47.08
- 🥉 Jan Marek Senk48.81
- 🥇 Aleksandra Turulska51.23
- 🥈 Apolonia Pawelec52.76
- 🥉 Lena Kraszewska52.78
- 🥇 Filip Ejchart54.35
- 🥈 Władysław Adamczyk54.71
- 🥉 Ryszard Zawada55.09
- 🥇 Nikodem Jaczyński44.79
- 🥈 Alan Świostek48.79
- 🥉 Ignacy Drabik50.42
- 🥇 Gabriela Izdebska46.09
- 🥈 Maja Wolszczak48.04
- 🥉 Julia Kochańska48.65
- 🥇 Kamil Kopyt42.95
- 🥈 Nataniel Nowicki45.98
- 🥉 Rafał Karasiński49.60
- 🥇 Natalia Kowalczyk44.48
- 🥈 Joanna Lutomirska44.98
- 🥉 Anna MAJ Magdalena46.71
- 🥇 Bolesław Janusz Dubrawski1:57.02
- 🥈 Kamil Grabowski2:08.62
- 🥇 Zofia Lewandowska1:53.84
- 🥈 Michalina Krajewska1:58.87
- 🥉 Maja Spyra1:59.22
- 🥇 Michał Szadkowski2:05.72
- 🥈 Krzysztof Wypych2:15.20
- 🥉 Mikołaj Skrzypek2:16.09
- 🥇 Szymon Suszyński2:14.57
- 🥇 Karol Kucharski1:54.66
- 🥈 Andrzej Galiński2:09.34
- 🥇 Alicja Burakowska1:56.30
- 🥈 Kaja Królikowska2:07.62
- 🥉 Klara Królikowska2:16.12
- 🥇 Kasjan Królikowski2:00.70
60 m · kobiety (85)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michalina Staniak2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.47 |
| 2. | Natalia Kowalczyk2010 | KS AZS AWF Warszawa | 8.48 |
| 3. | Julia Kochańska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.63 |
| 4. | Antonina Karol2010 | KS Zawkrze Mława | 8.71 |
| 5. | Antonina Krzemińska2010 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.80 |
| 6. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 8.83 |
| 7. | Hanna Karolina Frycze2010 | — | 8.86 |
| 8. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 8.91 |
| 9. | Aleksandra Szajkowska2011 | KS AZS AWF Warszawa | 8.99 |
| 10. | Dominika Chmura2011 | Warszawska Akademia LA | 9.00 |
60 m · LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julian Kontny2012 | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 8.94 |
60 m · mężczyźni (66)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartosz Długosielski2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.64 |
| 2. | Jan Marek Senk2011 | — | 8.70 |
| 3. | Antoni Robert Ostrowski2011 | — | 8.72 |
| 4. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 8.86 |
| 5. | Błażej Wójciński2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.89 |
| 6. | Sebastian Michał Witkowski2012 | — | 8.93 |
| 7. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 8.96 |
| 8. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 9.06 |
| 9. | Stanisław Żmijewski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.10 |
| 10. | Maciej Siwiło2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.14 |
60 m · U12 (19)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Kraszewska2013 | Warszawska Akademia LA | 9.24 |
| 2. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.32 |
| 3. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 9.34 |
| 4. | Apolonia Pawelec2013 | Legia Warszawa | 9.56 |
| 5. | Aleksandra Turulska2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.64 |
| 6. | Marianna Czorniej2014 | KS AZS AWF Warszawa | 9.80 |
| 7. | Julia Barszczewska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 9.95 |
| 8. | Carla Ordon2014 | RK Athletics Warszawa | 10.10 |
| 9. | Klara Podkańska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 10.11 |
| 10. | Kamila Kamińska2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 10.17 |
60 m · U12 (15)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Safiański2013 | UKS Herkules Sulejówek | 9.26 |
| 2. | Władysław Adamczyk2015 | KS AZS AWF Warszawa | 9.59 |
| 3. | Stanisław Sołtan2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.76 |
| 3. | Kacper Makowski2015 | Mazovia ProActiv Ciechanów | 9.76 |
| 5. | Stefan Jarski2015 | RK Athletics Warszawa | 10.04 |
| 6. | Ryszard Zawada2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 10.11 |
| 7. | Kajetan Szczepański2014 | AZS-AWF Warszawa | 10.21 |
| 8. | Przemysław Obrębowski2014 | RK Athletics Warszawa | 10.52 |
| 9. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 10.60 |
| 10. | Filip Majcher2014 | KS Atak Agrykola Warszawa | 10.84 |
60 m · U14 (17)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Izdebska2011 | RK Athletics Warszawa | 8.55 |
| 2. | Laura Stępniak2011 | RK Athletics Warszawa | 8.60 |
| 3. | Malina Puchalska2012 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.72 |
| 4. | Klaudia Komorowska2011 | Warszawska Akademia LA | 8.82 |
| 5. | Kaja Królikowska2012 | MKS Polonia Warszawa | 8.96 |
| 6. | Joanna Deja2012 | KS Atleta Warszawa | 9.09 |
| 7. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 9.17 |
| 8. | Oliwia Pasieczna2011 | UKS Herkules Sulejówek | 9.27 |
| 9. | Julia Samojło2012 | UKS Herkules Sulejówek | 9.29 |
| 10. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 9.30 |
60 m · U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Graniak2011 | KS AZS AWF Warszawa | 8.52 |
| 2. | Błażej Dwórznik2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.06 |
| 3. | Antoni Bagiński2012 | Warszawska Akademia LA | 9.53 |
| 4. | Stanisław Lasocki2012 | KS Ciechan Ciechanów | 9.82 |
60 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mikołaj Kęciek2010 | Akademia DIEGO Skierniewice | 8.55 |
| 2. | Kasjan Królikowski2010 | MKS Polonia Warszawa | 8.56 |
60 m · U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Chalaba2010 | UKS Orzełki Warszawa | 8.75 |
| 2. | Anna MAJ Magdalena2010 | UKS Orzełki Warszawa | 9.07 |
| 3. | Julia Rybak2010 | KS Ciechan Ciechanów | 9.63 |
300 m · kobiety (57)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 47.28 |
| 2. | Alicja Antoniak2010 | UKS Herkules Sulejówek | 47.40 |
| 3. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 48.57 |
| 4. | Anita Piotrowska2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 52.04 |
| 5. | Wanda Maria Włodarczyk2013 | — | 53.62 |
| 6. | Nadia Dziuda2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 53.74 |
| 7. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 53.79 |
| 8. | Agata Moszumańska2012 | Warszawska Akademia LA | 54.01 |
| 9. | Iga Kruk2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 54.07 |
| 10. | Alicja Dobrowolska2015 | — | 54.45 |
300 m · mężczyźni (39)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Miłosz Brudziński2010 | UKS Herkules Sulejówek | 43.26 |
| 2. | Wiktor Bartosz Trębicki2011 | — | 47.08 |
| 3. | Jan Marek Senk2011 | — | 48.81 |
| 4. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 49.90 |
| 5. | Mateusz Kułak2011 | — | 50.42 |
| 6. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 50.60 |
| 7. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 51.04 |
| 8. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 52.35 |
| 9. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 53.29 |
| 10. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 53.39 |
300 m · U12 (18)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Turulska2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 51.23 |
| 2. | Apolonia Pawelec2013 | Legia Warszawa | 52.76 |
| 3. | Lena Kraszewska2013 | Warszawska Akademia LA | 52.78 |
| 4. | Zofia Olszewska2014 | RK Athletics Warszawa | 53.04 |
| 5. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 53.45 |
| 6. | Lea Vasileva2013 | KS AZS AWF Warszawa | 53.57 |
| 7. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 54.02 |
| 8. | Antonina Chabierska2014 | Kuma Run Warszawa | 54.11 |
| 9. | Barbara Izdebska2013 | RK Athletics Warszawa | 55.45 |
| 10. | Kaja Przybyszewska2014 | RK Athletics Warszawa | 56.45 |
300 m · U12 (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Filip Ejchart2014 | Ducla Academy Warszawa | 54.35 |
| 2. | Władysław Adamczyk2015 | KS AZS AWF Warszawa | 54.71 |
| 3. | Ryszard Zawada2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 55.09 |
| 4. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 56.27 |
| 5. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 57.92 |
| 6. | Ivo Vasilev2016 | KS AZS AWF Warszawa | 58.56 |
| 7. | Stefan Jarski2015 | RK Athletics Warszawa | 59.30 |
| 8. | Karol Lewko2014 | KS Ciechan Ciechanów | 1:02.35 |
| 9. | Leon Jurczak2014 | RK Athletics Warszawa | 1:03.31 |
| 10. | Filip Majcher2014 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:03.85 |
300 m · U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikodem Jaczyński2011 | UKS Orzełki Warszawa | 44.79 |
| 2. | Alan Świostek2012 | UKS Technik Radom | 48.79 |
| 3. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 50.42 |
| 4. | Stanisław Lasocki2012 | KS Ciechan Ciechanów | 53.19 |
| 5. | Mikołaj Nalepa2012 | UKS Herkules Sulejówek | 58.62 |
| 6. | Michał Szeler2012 | KS Atleta Warszawa | 59.01 |
300 m · U14 (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Izdebska2011 | RK Athletics Warszawa | 46.09 |
| 2. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 48.04 |
| 3. | Julia Kochańska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 48.65 |
| 4. | Laura Stępniak2011 | RK Athletics Warszawa | 48.75 |
| 5. | Łucja Podkańska2011 | UKS Herkules Sulejówek | 49.89 |
| 6. | Klaudia Komorowska2011 | Warszawska Akademia LA | 50.44 |
| 7. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 50.92 |
| 8. | Matylda Rogacewicz2012 | Warszawska Akademia LA | 51.84 |
| 9. | Lena Kruglińska2011 | Warszawska Akademia LA | 52.64 |
| 10. | Arleta KEELMANN Carmen2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 54.56 |
300 m · U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kamil Kopyt2010 | KS AZS AWF Warszawa | 42.95 |
| 2. | Nataniel Nowicki2010 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 45.98 |
| 3. | Rafał Karasiński2010 | KS Atak Agrykola Warszawa | 49.60 |
| 4. | Aleksander Franczyk2010 | KS Atak Agrykola Warszawa | 54.48 |
300 m · U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Kowalczyk2010 | KS AZS AWF Warszawa | 44.48 |
| 2. | Joanna Lutomirska2010 | UKS LA Basket Warszawa | 44.98 |
| 3. | Anna MAJ Magdalena2010 | UKS Orzełki Warszawa | 46.71 |
| 4. | Lena Zambrowska2010 | KS AZS AWF Warszawa | 48.07 |
| 5. | Antonina Karol2010 | KS Zawkrze Mława | 50.51 |
600 m · 13-14 lat (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bolesław Janusz Dubrawski2010 | — | 1:57.02 |
| 2. | Kamil Grabowski2011 | ParaSportowi | 2:08.62 |
600 m · kobiety (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Lewandowska2012 | — | 1:53.84 |
| 2. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 1:58.87 |
| 3. | Maja Spyra2011 | KS Zawkrze Mława | 1:59.22 |
| 4. | Oliwia Klaudia Śliwińska2011 | — | 1:59.99 |
| 5. | Bianka Dybowska2012 | Warszawska Akademia LA | 2:02.44 |
| 6. | Marysia Federczyk2013 | — | 2:02.63 |
| 7. | Gabriela Mikucińska2011 | KS Zawkrze Mława | 2:07.39 |
| 8. | Zofia Anna Korpowska2011 | — | 2:08.55 |
| 9. | Iga Jeromin2011 | — | 2:09.26 |
| 10. | Wiktoria Wrońska2012 | — | 2:12.90 |
600 m · mężczyźni (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Szadkowski2012 | MKS Tempo Kęty | 2:05.72 |
| 2. | Krzysztof Wypych2012 | KS Czempion Warszawa | 2:15.20 |
| 3. | Mikołaj Skrzypek2013 | UKS Herkules Sulejówek | 2:16.09 |
| 4. | Szymon Kucharski2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 2:18.99 |
| 5. | Edgar Olszewski2013 | — | 2:35.30 |
600 m · U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 2:14.57 |
600 m · U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karol Kucharski2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:54.66 |
| 2. | Andrzej Galiński2012 | Legia Warszawa | 2:09.34 |
600 m · U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Burakowska2011 | Warszawska Akademia LA | 1:56.30 |
| 2. | Kaja Królikowska2012 | MKS Polonia Warszawa | 2:07.62 |
| 3. | Klara Królikowska2012 | MKS Polonia Warszawa | 2:16.12 |
| 4. | Greta Ordon2012 | RK Athletics Warszawa | 2:17.75 |
600 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kasjan Królikowski2010 | MKS Polonia Warszawa | 2:00.70 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Michalina Staniak
- Natalia Kowalczyk
- Julia Kochańska
- Julian Kontny
- Bartosz Długosielski
- Jan Marek Senk
- Antoni Robert Ostrowski
- Lena Kraszewska
- Maja Prokopiak
- Pola Antczak
- Franciszek Safiański
- Władysław Adamczyk
- Stanisław Sołtan
- Kacper Makowski
- Gabriela Izdebska
- Laura Stępniak
- Malina Puchalska
- Jakub Graniak
- Błażej Dwórznik
- Antoni Bagiński
- Mikołaj Kęciek
- Kasjan Królikowski
- Zofia Chalaba
- Anna MAJ Magdalena
- Julia Rybak
- Julia Gąsior
- Alicja Antoniak
- Natalia Śmigiera
- Miłosz Brudziński
- Wiktor Bartosz Trębicki
- Aleksandra Turulska
- Apolonia Pawelec
- Filip Ejchart
- Ryszard Zawada
- Nikodem Jaczyński
- Alan Świostek
- Ignacy Drabik
- Maja Wolszczak
- Kamil Kopyt
- Nataniel Nowicki
- Rafał Karasiński
- Joanna Lutomirska
- Bolesław Janusz Dubrawski
- Kamil Grabowski
- Zofia Lewandowska
- Michalina Krajewska
- Maja Spyra
- Michał Szadkowski
- Krzysztof Wypych
- Mikołaj Skrzypek
- Szymon Suszyński
- Karol Kucharski
- Andrzej Galiński
- Alicja Burakowska
- Kaja Królikowska
- Klara Królikowska
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Biegowa 2024 - 1 runda · 2024-02-11 · Warszawa